Νέα

Με ποιά στάση σας αρέσει να τελειώνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Grigori Rasputin

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ΑΛληθεια ποια ειναι η σταση που μας τελειωνει ποιο γρηγορα στις ντανες??οχι ποια μας αρεσει αλλα ποια ειναι εκεινη που μας κανει να τελειωνουμε πιο γρηγορα??επαναλαμβανω πιο γρηγορα και πι ευκολα
αν υπαρχει τετοιο θρεντακι ας συγχωνευτει και αν καποιος γνωριζει περισσοτερα απο pc ας το φτιαξει γκαλοπ δω μεσα παρακαλω
παντως προσωπικα οσο ημουν νεος μου αρεζε να τελειωνω τις ντανες απο πισω μετα μου αρεζε στο τσιμπουκι  ενω τωρα πια που πηρα στα κοντα στην βουλγαρια 3 κολ γκερλ μου αρεζει αυτη on top!!!γεραματα χα χα χα
βεβαια παιζει ρολο ο τυπος της ντανας ωστε να σε εμπνευση παιζει ρολο η ψυχολογια μας εκεινη τη στιγμη αλλα και το ποσο κουρασμενοι ειμαστε!!!
Στο γκαλοπ να εχει  απο πανω αυτη.κουταλακι τσιμπουκι ιεραποστολικο πισωκολητο πρωκτικο και οτι αλλο σκεφτει ο δημιουργος του γκαλοπ! ευχαριστω

Πισωκολλητό.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
χωρις συναισθημα δεν εχει νοημα το σεξ καλημερα....... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ρε σεις, εδώ μας διαβάζουν και γυναίκες, δεν παίζω! 

ντλέπομαι γιατί εγώ είμαι καλό παιζάκι και πίνω το κακάο μου κάθε μέλα!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.057
Κριτικές
191
Like
51.785
Πόντοι
41.443
  ..... καθώς και η στάση του ξυλουργού.... βάζεις ένα μολυβάκι στο αυτί και γαμάς όπως γουστάρεις.... Αν σου πει πως η στάση αυτή λεγεται αλλιώς της πετάς την ατάκα....

  - Το μολυβάκι στο αυτί δεν το είδες μωρή;

:idiot: :idiot: :idiot:

σαν ξυλουργος σου μιλαω τωρα. ειναι δοκιμασμενη σταση πολλακις και εξαιρετικη. ειδικα οταν κανεις γλυφομουνι  ;) ;) ;) ;) ;)
 

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ιεραποστολικό με τα πόδια της γυναίκας πάνω στους ώμους μου
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Με σπιτικό πιρφόρισμα στο βρακί μου. Κουλό ε;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
7.195
χωρις συναισθημα δεν εχει νοημα το σεξ καλημερα....... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Υπάρχει συναίσθημα στο σεξ επί πληρωμή; Εκπλήσσομαι, διότι οι γυναίκες του χώρου, είναι επαγγελματίες που σκέφτονται καθαρά την πληρωμή τους (άλλωστε, η δουλειά τους είναι) μετά τη συνάντηση, σπανίως να συμβεί κα΄τι διαφορετικό...Αν συμβεί κάτι τε΄τοιο, μάλλον δεν κάνουν γι' αυτή τη δουλειά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom