Νέα

Με Ελληνίδες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Bασικα υπαρχει μια ελληνιδα στο Διδυμου 8 η Καιτη την οποια και ετιμησα αρα ειμαι και γω ενοχος και υπολογος στη μπουρδελοκοινοτητα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Δεν τρελαθηκα κιολας, απλα αδειασα λιγο σπερμα...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δε φτανει που βλεπω τα μουτρα σου στην Αθηνα, θα τα βλέπω και στις διακοπές? :2funny:
και που θα πας μαζι μου ρε? αφου στα 2 ποτηρακια γίνεσαι γκόλ :2funny:

Ο κατήφορός σου δεν έχει τελειωμό!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Σε λίγο καιρό, μέχρι και στα μπουζούκια θα πας :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αναφερω προς ενημερωση το εξης:



Όνομα:  panosmpos
Μηνύματα: 2447 (5.511 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Global Moderator
Ημερομηνία εγγραφής: 26/04/06, 22:10
[glow=red,2,300]Τελευταία σύνδεση: 13/07/07, 23:11[/glow]




τα βλεπετε κυριοι ?????????  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

ΟΛΟΚΛΗΡΟ το Π-Σ-Κ τη βγαλαμε εγκλειστοι..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αναφερω επισης το εξης, διοτι μας ξεφυγε..

αξιοτιμο μελος  του σαιτ, [size=20pt]μεγαλος[/size] βαθμοφορος του φραπε, ετοιμαζεται να ανεβει τα σκαλια της εκλησιας, με σκοπο την αποκατασταση φασολας την οποια και εξεθεσε..
το γεγονος κατορθωσε (μεχρι και χθες) να το κρατησει κρυφο, γι αυτο προσποιειται το παπι και δεν συμμετεχει στο εν λογω θρεντ..  ;)
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
αναφερω προς ενημερωση το εξης:

Όνομα:  panosmpos
Μηνύματα: 2447 (5.511 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Global Moderator
Ημερομηνία εγγραφής: 26/04/06, 22:10
[glow=red,2,300]Τελευταία σύνδεση: 13/07/07, 23:11[/glow]

τα βλεπετε κυριοι ?????????  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

ΟΛΟΚΛΗΡΟ το Π-Σ-Κ τη βγαλαμε εγκλειστοι..

Πράγματι σοκαριστικό

Που οδηγούμεθα;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αναφερω επισης το εξης, διοτι μας ξεφυγε..

αξιοτιμο μελος  του σαιτ, [size=15pt][size=20pt]μεγαλος[/size] βαθμοφορος του φραπε[/size], ετοιμαζεται να ανεβει τα σκαλια της εκλησιας, με σκοπο την αποκατασταση φασολας την οποια και εξεθεσε..
το γεγονος κατορθωσε (μεχρι και χθες) να το κρατησει κρυφο, γι αυτο προσποιειται το παπι και δεν συμμετεχει στο εν λογω θρεντ..  ;)

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

Επισκέπτης
που ειναι ο πανοςμπος οεο?????????????????????????????????????που ειναι το αφεντικο μας ?????εχει καιρο νΑ εμφανιστει!!!!αχ ατιμες ελινιδες μασ πιρατε το αφεντικο μας!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
αναφερω επισης το εξης, διοτι μας ξεφυγε..

αξιοτιμο μελος  του σαιτ, [size=20pt]μεγαλος[/size] βαθμοφορος του φραπε, ετοιμαζεται να ανεβει τα σκαλια της εκλησιας, με σκοπο την αποκατασταση φασολας την οποια και εξεθεσε..
το γεγονος κατορθωσε (μεχρι και χθες) να το κρατησει κρυφο, γι αυτο προσποιειται το παπι και δεν συμμετεχει στο εν λογω θρεντ..  ;)
η τιμωρια θα ειναι η παντοφλα που θα τρωει απο την ελληνιδα πεθερα,τα ατελειωτα πληκτικα σαβ/κα με το σοι της νυφης,οι ατελειωτες πληκτικες συζητησεις για το τι καναμε η δε καναμε σε σχεση με τους γειτονες-ανταγωνιστες μας και η εν δυναμη μετατροπη του ελληνος ανδρος απο αετου σε κοτα.
παπαγιωργη δωσε ονοματα.η συνομωσια πρεπει να αποκαλυφθει,ειδαλλως η υπαρξη μας κινδυνευει
 

Επισκέπτης
καλο τον μεγα δικαστα τισ ιδονις πατερα γεοργιο να εκδικασει ολουσ του κακοβουλουσ σιναγονιστες που εχουν μαγευτει απο τισ σειρινες τον ελινικον πορνιδιον!
μεγιστοτεραστιε ιδονιστι παπαγιοργι φανεροσου μεγα ιγετι μας ,φορα τισ στολι σου και και δικασε ολουσ τουσ αμαρτολουσ σιναγνιστες που εχουν κλεφτι με τσαχπινες ελινιδες!ελα μεγα μιστι και σκιστι παπαγιοργι!κανε το θαυμα σου τσαχπινοπουτανιαρι μου!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
παπαγιωργη δωσε ονοματα στο λαο.φανερωσε τη συνομωσια.αποκαλυψε τους ενοχους.μην επιτρεψεις οι διαπλεκομενοι να δρουν υπογειως.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αναφερω επισης το εξης, διοτι μας ξεφυγε..

αξιοτιμο μελος  του σαιτ, [size=20pt]μεγαλος[/size] βαθμοφορος του φραπε, ετοιμαζεται να ανεβει τα σκαλια της εκλησιας, με σκοπο την αποκατασταση φασολας την οποια και εξεθεσε..
το γεγονος κατορθωσε (μεχρι και χθες) να το κρατησει κρυφο, γι αυτο προσποιειται το παπι και δεν συμμετεχει στο εν λογω θρεντ..  ;)

1)δεν προσποιουμαι το παπι γιατι ειμαι παπι καθε φορα που βγαινω απο χωρους ακολασιας και πατερομασαζιας!
2)στον γαμο δεν προκειται να σε καλεσω γιατι μονο η ματια ενος πουτανομασερ φοβαμαι οτι θα στοιχειωσει τον εγγαμο βίο μας(φευ...φευ...ξου μακρυα)
3)η κοπελα που παιρνω(λογω τεκνοποιησης και μονο) για να "δεσει το γαιδαρο της" μου υποσχεθηκε γρπατως οτι καθε παρασκευη θα με αφηνει να πηγαινω εξοδο σε φραπετερια γιατι της εξηγησα οτι ετσι η σχεση μας θα ενδυμανωνεται και κρατιεται ζωντανη και ακμαια!
4)δεν ειμαι ουτε και προκειται να ξεπεσω και να γινω βαθμοφορος οπως γλοιωδως με αποκαλεσες!
5)ΖΗΤΩ Ο ΦΡΑΠΕΣ!

θειε παπ.......θελω να ερθω με αντισκοινο στο νησι σου και σαν φορο τιμης θα σου φερω 30 φακελακια του νεσκαφε απο το περιπτερο της γειτονιας μου για τις 15 μερες που εχω αδεια....(2 φακελακια ημερησιως).

Επισης δηλωνω ευθαρσως οτι θα λειτουργησω ιδρυμα απεξαρτησης της καφεινης στον 2ο οροφο πολυκατοικιας επι της λ.συγγρου και το γραφειο θα εχει ονομα"ΦΡΑΠΕΔΟΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗ".Ο στοχος του θεραπευτη θα ειναι η απεξαρτηση απο τον φραπε και η ταυτοχρονη ομαλοποιηση των σεξουαλικων δραστηριοτητων του ατομου στους δρομους του "μεταξιου" και της "φυλης"...να καταλαβει δηλ....να του γινει μια "πληση εεγκεφαλου" οτι το τιμιο ειναι το "μεταξι" και οχι ο φραπες.

υ.γ.  Το ονομα του τεκνου μου θα ειναι.....ΜΟΝΤΕΣΤΑ αν ειναι κοριτσι και ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ αν ειναι αγορι!
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
1)δεν προσποιουμαι το παπι γιατι ειμαι παπι καθε φορα που βγαινω απο χωρους ακολασιας και πατερομασαζιας!
2)στον γαμο δεν προκειται να σε καλεσω γιατι μονο η ματια ενος πουτανομασερ φοβαμαι οτι θα στοιχειωσει τον εγγαμο βίο μας(φευ...φευ...ξου μακρυα)
3)η κοπελα που παιρνω(λογω τεκνοποιησης και μονο) για να "δεσει το γαιδαρο της" μου υποσχεθηκε γρπατως οτι καθε παρασκευη θα με αφηνει να πηγαινω εξοδο σε φραπετερια γιατι της εξηγησα οτι ετσι η σχεση μας θα ενδυμανωνεται και κρατιεται ζωντανη και ακμαια!
4)δεν ειμαι ουτε και προκειται να ξεπεσω και να γινω βαθμοφορος οπως γλοιωδως με αποκαλεσες!
5)ΖΗΤΩ Ο ΦΡΑΠΕΣ!

θειε παπ.......θελω να ερθω με αντισκοινο στο νησι σου και σαν φορο τιμης θα σου φερω 30 φακελακια του νεσκαφε απο το περιπτερο της γειτονιας μου για τις 15 μερες που εχω αδεια....(2 φακελακια ημερησιως).

Επισης δηλωνω ευθαρσως οτι θα λειτουργησω ιδρυμα απεξαρτησης της καφεινης στον 2ο οροφο πολυκατοικιας επι της λ.συγγρου και το γραφειο θα εχει ονομα"ΦΡΑΠΕΔΟΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗ".Ο στοχος του θεραπευτη θα ειναι η απεξαρτηση απο τον φραπε και η ταυτοχρονη ομαλοποιηση των σεξουαλικων δραστηριοτητων του ατομου στους δρομους του "μεταξιου" και της "φυλης"...να καταλαβει δηλ....να του γινει μια "πληση εεγκεφαλου" οτι το τιμιο ειναι το "μεταξι" και οχι ο φραπες.

υ.γ.   Το ονομα του τεκνου μου θα ειναι.....ΜΟΝΤΕΣΤΑ αν ειναι κοριτσι και ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ αν ειναι αγορι!

Μεγάλε να ζήσετε
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
2
Like
1.506
Πόντοι
216
η ωρα η καλη vasos!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Θα γινει και μπατσελορ?
Αν είναι …να μαζεψω καμια δεκαρια γυναικες και να’ρθουμε..
Της πουτανας θα γινει….!!!!
Χαχαχαχαχαχαχαχα……!!!
Να ζησετε βρε…!!
 

Επισκέπτης
θειε παπ.......θελω να ερθω με αντισκοινο στο νησι σου και σαν φορο τιμης θα σου φερω 30 φακελακια του νεσκαφε απο το περιπτερο της γειτονιας μου για τις 15 μερες που εχω αδεια....(2 φακελακια ημερησιως).

Ελα Βασο ..Θα περασουμε υπεροχα κανοντας σε 24ωρη βαση "ημερησια ενημερωση για ......" ;) ;) ;) ;)

Τι εγινε τωρα εδω ? Παντρευεται ο Βασος ? Και δεν εχουν ακομα κρεμασει μαυρες σημαιες στην Συγγρου ?

Αααα..θα τα μαλωσω τα παλιοκοριτσα..!!!... Ενος λεπτου σιγη με την εναρξη του προγραμματος σε ολα τα στριπτηζαδικα..!!

ΥΓ - Κτερινα 69, η προταση σου ειναι υπεροχη... ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Εμενα το δωρο μου στον Vaso Θα ειναι ενα εξαωρακι με την Bibi δυο μερες πριν τον γαμο.
Λεω δυο μερες πριν για να εχει συνελθει και να παει στην εκκλησια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom