Νέα

Με Ελληνίδες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αμετανοητος ο πανος  :tickedoff: :tickedoff:!!!αλλα οι κακες παρεες φταινε με την αλλη λουλου τον ζερο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
αμα τον δειτε αυτον αυριο γραψτε μου............το νου σας αυριο εχει επιστρατευση!

Xρειάζεται μια επιχείρηση "καθαρά χέρια" μου φαίνεται... το σκάνδαλο και η διαφθορά και η σήψη έχουν πληγώσει βαθιά το σώμα της μπουρδελοκοινότητας...
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Θα παρω και παρουσιες!!!!!!!!!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Α φίλος πήγε σε νησί των κυκλάδων και του στέλνω μήνυμα και του λέω " καλά ρε τι πήγες να κάνεις εκεί, με τις ελληνίδες δε βαρέθηκε τα ίδια και τα ίδια"

Και μου λέει " και ποιος μίλησε για ελληνίδες χαχαχααχχα"
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
κανονισε καιαφα να σε περιμενουμε καμια ωρα οπως την προηγουμενη φορα...
 

Επισκέπτης
για τις διακοπες πανο δεν ειπες τιποτα...παλιοαγαπουλη
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
ποιοι μοντ ενω κανα δηλωσεις για διακοπες μαζι με τον θειο γουορ ,τωρα λενε δικαιολογιες του στυλ ΄΄θα δουμε΄΄.΄΄δεν ξερουμε ακομα΄΄ .,ενω εχουν ηδη παει με ελληνιδες σε νησια??και μαλλον θα ξαναπανε.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ευτυχώς εγώ δεν ανήκω στο τραστ φίλε μου...γιατί θα με έκραζες και μένα που πάω με ελληνίδα. Αλλά επειδή θα πάω εξωτερικό πιάνει αλήθεια όταν πας με ελληνίδα???
 

Επισκέπτης
Kοιμηθηκα νωρις χθες ρε :grin:
Απλα ειμουν εκτος εδρας :2funny:

με σενα μου φαινεται πρεπει να κοψω τα πολλα πμ  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:



δε φτανει που βλεπω τα μουτρα σου στην Αθηνα, θα τα βλέπω και στις διακοπές? :2funny:
και που θα πας μαζι μου ρε? αφου στα 2 ποτηρακια γίνεσαι γκόλ :2funny:
ο θειος γουορ ειναι παλια καραβανα στα πιωματα  :rockon: :headbang!!εσυ αγαπουλη να πιεις σημερα λευκο κρασακι με τουρτα  φραουλα για να γιορτασεις την επετειο σου  :2funny: :2funny:!!τα μουτρα μου ειναι πολυ ωραια ρεεεεεεεεεε :grin: :grin:!!ολο δηλωσεις ησουνα για διακοπες και πιωματα αλλα λακισες επειδη ερωτευτηκες  :helpplea: :helpplea:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
ο θειος γουορ ειναι παλια καραβανα στα πιωματα  :rockon: :headbang!!εσυ αγαπουλη να πιεις σημερα λευκο κρασακι με τουρτα  φραουλα για να γιορτασεις την επετειο σου  :2funny: :2funny:!!τα μουτρα μου ειναι πολυ ωραια ρεεεεεεεεεε :grin: :grin:!!ολο δηλωσεις ησουνα για διακοπες και πιωματα αλλα λακισες επειδη ερωτευτηκες  :helpplea: :helpplea:
Τα κερακια στο τραπεζι ξεχασες :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Άσε ρε θείε γουόρ που είσαι καραβάνα στα πιόματα! Πιες κάνα γαλατάκι και ύπνο!
 

Επισκέπτης
Άσε ρε θείε γουόρ που είσαι καραβάνα στα πιόματα! Πιες κάνα γαλατάκι και ύπνο!
εσυ ανηψι εχεις πολυ δρομο ακομα για να κοιταξεις στα ματια τον θειο γουορ,σαβαλα και πανο  :rockon: :rockon:!!και προσοχη γιατι ειναι αποθηκευμενες καποιες συνομιλιες σου με ελληνιδα  :grin: :grin: :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
εσυ ανηψι εχεις πολυ δρομο ακομα για να κοιταξεις στα ματια τον θειο γουορ,σαβαλα και πανο  :rockon: :rockon:!!και προσοχη γιατι ειναι αποθηκευμενες καποιες συνομιλιες σου με ελληνιδα  :grin: :grin: :grin:


Δε ξαναπαραφέρομαι!!! Εγώ με Ελληνίδα? φτου φτου φτου! Στο δρόμο των αλανιών! :rockon: :rockon: :rockon:

Γουστάρω να σε προκαλώ και να σε πειράζω!!! Είσαι ο αγαπημένος θείος των ανιψιών! :rockon: :rockon:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
εσυ ανηψι εχεις πολυ δρομο ακομα για να κοιταξεις στα ματια τον θειο γουορ,σαβαλα και πανο  :rockon: :rockon:!!και προσοχη γιατι ειναι αποθηκευμενες καποιες συνομιλιες σου με ελληνιδα  :grin: :grin: :grin:
και εσυ τεκνον Βρουτε?και εσυ skidoo με ελληνιδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom