Νέα

Με Ελληνίδες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Γιατί δεν μας εξηγείς τι ακριβώς θες να πεις και να κατονομάσεις και μερικά άτομα στα ίσια? Ντρέπεσαι? Εμείς είμαστε all ears πάντως!!!

Tα μέλη αυτά πρέπει αυτοβούλως και δημοσίως να βγουν και να αποκυρήξουν τα πεπραγμένα.
Δεν φτάνει να τιμωρηθούν. Πρέπει να το ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ότι ελάθευσαν(στυλ 1984).
3 φορές Απεταξάμην
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εμπάργκο στα πάσης φύσεως καριολίδια ελληνικής καταγωγής που εκμεταλεύονται τις τυχόν αδυναμίες όχι μόνο συναγωνιστών από εμάς εδώ μέσα,αλλά και γενικότερα ατομών του λεγόμενου "ισχυρού" φυλου! :ak:
Προτείνω δε για τους παθόντες όχι την τιμωρία,αλλά την ενημέρωση δια της συγκρίσεως-με πρακτικό τρόπο-φέρνοντάς τους σε άμεση επαφή με κοπέλες από τα υπόλοιπα μέρη του κόσμου (θα προτιμούσα προσωπικά εκπροσώπους των σκανδιναβικών φυλών  :smitten:) αφ'ενός γα να δείξουμε τη μεγαλοψυχία του bourdela.com  :dancing: και αφ'εταίρου να τουσ επαναφέρουμα στον ίσιο δρόμο!
Και αφήστε τις βρομο-ελληνίδες ν ψάχνονται... 

Και αυτό πιστεύω. Full στη παραεισαγωγή, θα αυξηθεί εκτός από τη προσφορά και η ποιότητα
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Γιατί τέτοιο νταβαντούρι κυριακάτικα????

Άστον να  :grouphug:  :smitten:   :humpleg: λίγο κανένα τρίμηνο τώρα που είναι και καλοκαιράκι, και μετά...........
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Άστους.
Απλά αφήσανε τη κούρσα και τρέξανε στα PONY κατασκευής Βόλου
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αααααα....καταλαβα.....σαν τον τυπο με το ροπαλο που βγαινει απ'τη σπηλια....βρισκει την γκομενα...την πιανει απ'τα μαλλια κ τη σερνει πισω στη σπηλια....εκει γινεται της σπηλιας....κλπ... :rockon: :rockon: :rockon:
και εγω.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Μην το γελάς καθόλου...αυτό θέλουνε :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Να σας πω τι θέλουν οι Ελληνίδες δε με ενδιαφέρει.
Να σας πω τι θέλουν οι στριπτιτζούδες έμαθα.
Να σας πω τι θέλουν οι αλλοδαπές, θέλω να μάθω(...) :cheesy:
 

Επισκέπτης
Να σας πω τι θέλουν οι Ελληνίδες δε με ενδιαφέρει.
Να σας πω τι θέλουν οι στριπτιτζούδες έμαθα.
Να σας πω τι θέλουν οι αλλοδαπές, θέλω να μάθω(...) :cheesy:
τι θελουν οι στριπερ ??? πες κ σε μας βρε το μυστικο....

Γνωμη μου πως ολες τα ιδια θελουν...
Αποκατασταση απο καποια ηλικια κ μετα....αρκετα λεφτα σε ολες τις φασεις...εναν εμφανησιμο αντρα διπλα τους...που θα εχει κ χιουμορ....θα ειναι κ πνευματωδης...θα εχει κατανοηση κ υπομονη...κλπ κλπ κλπ κλπ....

ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΤΥΛΙΓΜΑ....
ΑΛΛΕΣ ΦΥΛΕΣ ΕΧΟΥΝ Χ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ...ΑΛΛΕΣ Ψ....ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ Ζ....
ΤΟ ΑΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ Ή ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ Κ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....ΤΟ ΑΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ Ή ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ Κ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ....

οχι, δεν ειναι ετσι..
οι ελληνιδες δεν μας αρεσουν γιατι μας αποκαλουν ''μαλακες'' μπροστα μας και σε πρωτο ενικο, ενω οι ρωσιδες γιατι μας αποκαλουν ''μαλακες'' πισω μας και δεν το εχουμε ακουσει ποτε απο τα χειλη τους.. ;)

κρατανε (οι ρωσιδες, μια και μιλαμε γι αυτες) ακομη και οσο μπορουν το ρολο τους.. ;)
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Σε εσένα δεν το λέω

ΑΛΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ Κ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ....

λάθος τελείως, mea cogito

παντως, διαβαζοντας το θρεντ, ενα μονο εχω να πω....

..αναλαμβανω το ρολο του δήμιου (οχι προσφερομαι, τον αναλαμβανω παραυτα !!!!), και μαλιστα την υστατη στιγμη της τιμωριας, εννοειται πως ΔΕΝ θα φοραω κουκούλα..  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:

πάτερ να μετανοήσουν και να ασπαστούν την εικόνα του Rasputin πρώτα
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.774
Πόντοι
5.975
κρατανε (οι ρωσιδες, μια και μιλαμε γι αυτες) ακομη και οσο μπορουν το ρολο τους.. ;)
[/quote]


Σωστόοοοος (παρ'ότι δεν τις εκτιμώ ούτε αυτές ιδιαίτερα)!!
 

Επισκέπτης
οχι, δεν ειναι ετσι..
οι ελληνιδες δεν μας αρεσουν γιατι μας αποκαλουν ''μαλακες'' μπροστα μας και σε πρωτο ενικο, ενω οι ρωσιδες γιατι μας αποκαλουν ''μαλακες'' πισω μας και δεν το εχουμε ακουσει ποτε απο τα χειλη τους.. ;)
κρατανε (οι ρωσιδες, μια και μιλαμε γι αυτες) ακομη και οσο μπορουν το ρολο τους.. ;)

Ειναι μια αποψη κ αυτο....
Αν κ δν μου εχει τυχει ακομη να με αποκαλεσει καποια Ελληνιδα με καποιο γαλλικο....παντως να πω την αληθεια οσο κ αν δν μου αρεσει να ακουσω κατι τετοιο...προτιμω να γινει face to face για να μπορω να απαντησω κ να πραξω αναλογα...γιατι πιστευω οτι μπορω να απαντησω στην μαλακια καθε γυναικας....(φυσικα,δν μιλαμε να εχει κανει μαλακια ο Χ τυπος με μια Ελληνιδα...τοτε καλα θα κανει κ θα του προσαψει οσα κοσμητικα θελει η τελευταια...εγω αναφερομαι σε αριστη συμπεριφορα του Ελληνα προς την Ελληνιδα...)
Αν τωρα οι Ρωσιδες κλπ με λενε μαλακα πισω μου δν μπορω να το ξερω!!!!Ομως αυτο για μενα ειναι χειροτερο...γιατι δν μπορω να το αντιμετωπισω....

Σε εσένα δεν το λέω

λάθος τελείως, mea cogito

πάτερ να μετανοήσουν και να ασπαστούν την εικόνα του Rasputin πρώτα

μη μου το λες...θα το βρω μονος μου....

οτι κ να λες...αυτο που πιστευω δν νομιζω οτι διαφερει πολυ απ'την πραγματικοτητα...ισως εισαι η εξαιρεση που κοιτας εσωτερικα κ εξωτερικα μια Ρωσιδα...αλλα 99/100 οταν κοιτουν μια Ρωσιδα τοπ...λενε μεσα τους κ καποιοι αγροικοι φωναχτα...Πωπωπωπω ενας μουναρος κ εμεις εχουμε τις Ελληνιδες τις μπαζολες....

Τεσπα....μεγαλη κουβεντα....
 

arod

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Και αυτό πιστεύω. Full στη παραεισαγωγή, θα αυξηθεί εκτός από τη προσφορά και η ποιότητα
[/quote]
Ως ειδικος επι αυτων των θεματων προτεινω προσοχη.Αφ'ενος η σε μεγαλο μεγεθος εισαγωγη θα εχει θετικα πλεονεκτηματα οπως δημιουργια οικονομιων κλιμακος οπου το οφελος αργοτερο θα προσμετρηθει στο πλεονασμα του καταναλωτη.Αφ'ετερου αν δεν τηρηθουν τα προτυπα του ΠΟΕ μπορει να δημιουργηθουν προβληματα τυπου ελληνιζουσας συμπεριφορασ....
Οσο για το αρχικο θέμα αναρωτιεμαι μηπως.....μηπως λεω ρε παιδια οι γνωστοι-αγνωστοι προσπαθουν να φθειρουν το συστημα εκ των εσω??Σε καθε περιπτωση θελει προσοχη και οχι σπασμωδικες κινησεις.
(πολυ ποιοτητα εχει αυτο το σαιτ......θα ζητησω τα λεφτα μου πισω)
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ειναι μια αποψη κ αυτο....
Αν κ δν μου εχει τυχει ακομη να με αποκαλεσει καποια Ελληνιδα με καποιο γαλλικο....παντως να πω την αληθεια οσο κ αν δν μου αρεσει να ακουσω κατι τετοιο...προτιμω να γινει face to face για να μπορω να απαντησω κ να πραξω αναλογα...γιατι πιστευω οτι μπορω να απαντησω στην μαλακια καθε γυναικας....(φυσικα,δν μιλαμε να εχει κανει μαλακια ο Χ τυπος με μια Ελληνιδα...τοτε καλα θα κανει κ θα του προσαψει οσα κοσμητικα θελει η τελευταια...εγω αναφερομαι σε αριστη συμπεριφορα του Ελληνα προς την Ελληνιδα...)
Αν τωρα οι Ρωσιδες κλπ με λενε μαλακα πισω μου δν μπορω να το ξερω!!!!Ομως αυτο για μενα ειναι χειροτερο...γιατι δν μπορω να το αντιμετωπισω....

μη μου το λες...θα το βρω μονος μου....

οτι κ να λες...αυτο που πιστευω δν νομιζω οτι διαφερει πολυ απ'την πραγματικοτητα...ισως εισαι η εξαιρεση που κοιτας εσωτερικα κ εξωτερικα μια Ρωσιδα...αλλα 99/100 οταν κοιτουν μια Ρωσιδα τοπ...λενε μεσα τους κ καποιοι αγροικοι φωναχτα...Πωπωπωπω ενας μουναρος κ εμεις εχουμε τις Ελληνιδες τις μπαζολες....

Τεσπα....μεγαλη κουβεντα....

Έχω γράψει επανειλημένως, το θέμα μου με τα εντόπια και η αντιθέτως εκτίμηση, είναι λόγω ηλίκιας και general way of life, θέμα συμπεριφοράς και αντίληψης
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...γιατι πιστευω οτι μπορω να απαντησω στην μαλακια καθε γυναικας....

huuuuuge mistake.... ο,τι και να κανουμε, δεν θα φτασουμε ποτε το μυαλο τους !!!! (των γυναικων γενικοτερα)


....Αν τωρα οι Ρωσιδες κλπ με λενε μαλακα πισω μου δν μπορω να το ξερω!!!!....

γι αυτο τις προτιμαμε..  ;) ;)
 

Επισκέπτης
huuuuuge mistake.... ο,τι και να κανουμε, δεν θα φτασουμε ποτε το μυαλο τους !!!! (των γυναικων γενικοτερα)


γι αυτο τις προτιμαμε..  ;) ;)
μπορει...ουτε σ'εσενα ομως μπορω να φερω αντιλογο καθως εχω πολυ μικρη εμπειρια μπροστα στη δικη σου...

και ''εμεις'' τις προτιμουμε...αλλα οχι γι'αυτο το λογο....μαλλον για την εξωτερικη κ εξωτικη για τα ελληνικα δεδομενα ομορφια....
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μα αυτό δεν κατέληξε στο strip, με δύο σχολιάκια...

huuuuuge mistake.... ο,τι και να κανουμε, δεν θα φτασουμε ποτε το μυαλο τους !!!! (των γυναικων γενικοτερα)

Δεν το πιστεύω πλήρως αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom