Νέα

Με Ελληνίδες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Χμ, καθότι σε recreational mode, θα υποκύψω (το έκανα ήδη) στον εχθρό και την κατάλληλη στιγμή απλά θα την κάνω με ελαφριά πηδηματάκια! Κλασσικά πράγματα. Άλλωστε, έχω και ο ίδιος ένα χαρακτηριστικό, που ακόμη ενοχλεί την τυπική Ελληνική οικογένεια, είμαι κατά το μισό ξένος! Οπότε, δεν ζητάνε πολλά-πολλά, αλλά μόνο Leisure και αυτές.
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
χο χο... εκδηλώθηκε κι αλλος...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Χμ, καθότι σε recreational mode, θα υποκύψω (το έκανα ήδη) στον εχθρό και την κατάλληλη στιγμή απλά θα την κάνω με ελαφριά πηδηματάκια! Κλασσικά πράγματα. Άλλωστε, έχω και ο ίδιος ένα χαρακτηριστικό, που ακόμη ενοχλεί την τυπική Ελληνική οικογένεια, είμαι κατά το μισό ξένος! Οπότε, δεν ζητάνε πολλά-πολλά, αλλά μόνο Leisure και αυτές.

Εγώ θα σου πρότεινα να ενταχθείς στις δυνάμεις ασφαλείας μας, ως έμπειρο και άξιο στέλεχος. Βλέπω ότι υποτιμάς τις επιχειρησιακές δυνατότητες του εχθρού. Σου εφιστώ την προσοχή γιατί είναι εχθρός αδίστακτος, ψυχρός και παντελή έλλειψη και αδιαφορία για κάθε έννοια πολεμικού δικαίου.
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Χμ, εγώ λέω να αναλάβω κατασκοπεία, infiltration και έτσι. Αυτό θα μου επιτρέψει να έχω και κάποιες απολαύσεις! LOL!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Απλά να ξέρεις ότι θα πρέπει να επιδείξεις προσήλωση στην αποστολή και μόνο! Τις απολαύσεις ξέχνα τες! Είπαμε - ο καλός μπουρδελιάρης αποφεύγει το βλέμμα της ελληνίδος γυναικός σα να ταν βλέμμα φιδιού! Αλλιώς σε περίπτωση παρεκτροπής σε περιμένει η γκιλοτίνα! Το πόστο που αιτείσαι να αναλάβεις είναι νευραλγικό , προσίδει μεν κύρος στον κάτοχο αλλά και ευθύνη. Για αυτό πρώτα σιγουρέψου ότι είσαι αντάξιος να φέρεις αυτό το βάρος! Πάντως εύγε νέε μου! Για το θάρρος σου να πολεμήσεις στο στόμα του λύκου και τον αδυσώπητο εχθρό στο άντρο του!
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
μα... εχει ηδη παρεκτραπει! θα βαλεις τον λυκο να φυλαει τα προβατα??????
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Εύγε νέε μου πιστέ στρατιώτη της κάβλας! Αυτό είναι δείγμα του βαρέος εξοπλισμού με τον οποίο θα πατάξουμε το κίνημα των ελληνίδων! Ήδη έχω εισηγηθεί στο Ανώτατο Λαικό Συμβούλιο την απόκτησή του πάραυτα!
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
σκιδοο αν συνεχισεις ετσι θα πατε αυτανδροι

χεχεχε
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Θάρρος, γενναίοι πολεμιστές! Τα ψυχολογικά τρικ του οχτρού δεν θα περάσουν!

Σαφέστατα βρισκόμαστε αντιμέτωποι με επιχειρήσεις ψυχολογικού πολέμου (psy-ops).
Ο εχθρός προσπαθεί να σπείρει τον πανικό, την αμφιβολία και τη διχόνοια στις τάξεις του ηρωικού Ανδρικού Στρατού.

Γιατί ο εχθρός φοβάται! Τρέμει τις συνέπειες της αποστερήσεως του φαλλού!
Ξέρει ότι αν εμμείνουμε στις αποφάσεις της Κεντρικής Επιτροπής, ο θρίαμβος της Επανάστασης είναι νομοτελειακός!

Γι' αυτό με φτηνή προπαγάνδα προσπαθεί να διασπάσει την ατσάλινη ενότητα και επαναστατική πειθαρχία του Ανδρικού Κινήματος.
Αλλά δεν θα τους περάσει!
Κανείς δεν θα το κουνήσει ρούπι από τα χαρακώματα του Αγώνα!
(Κι αν το κουνήσει, θα τον περιλάβουν οι κομισσάριοι...)

Εμπρός αρσενικές Λυσιστράτες του 21ού αιώνος!

Νυν υπέρ πάντων ο Αγών!

Ορθό το... Λάβαρο!

(Τώρα λοιπόν προκύπτει ξεκάθαρη η απάντηση στο αιωνίως επαναλαμβανόμενο ερώτημα "τι στην οργή κάνουν εδώ οι γυναίκες"... Κάνουν ψυχολογικό σαμποτάζ!)

 

Επισκέπτης
Ρε αφηστε τις ΦΑΣΟΛΕΣ ησυχες οπως λεει και ενας φιλος μου. :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παντως, διαβαζοντας το θρεντ, ενα μονο εχω να πω....

..αναλαμβανω το ρολο του δήμιου (οχι προσφερομαι, τον αναλαμβανω παραυτα !!!!), και μαλιστα την υστατη στιγμη της τιμωριας, εννοειται πως ΔΕΝ θα φοραω κουκούλα..  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.772
Πόντοι
5.975
Εμπάργκο στα πάσης φύσεως καριολίδια ελληνικής καταγωγής που εκμεταλεύονται τις τυχόν αδυναμίες όχι μόνο συναγωνιστών από εμάς εδώ μέσα,αλλά και γενικότερα ατομών του λεγόμενου "ισχυρού" φυλου! :ak:
Προτείνω δε για τους παθόντες όχι την τιμωρία,αλλά την ενημέρωση δια της συγκρίσεως-με πρακτικό τρόπο-φέρνοντάς τους σε άμεση επαφή με κοπέλες από τα υπόλοιπα μέρη του κόσμου (θα προτιμούσα προσωπικά εκπροσώπους των σκανδιναβικών φυλών  :smitten:) αφ'ενός γα να δείξουμε τη μεγαλοψυχία του bourdela.com  :dancing: και αφ'εταίρου να τουσ επαναφέρουμα στον ίσιο δρόμο!
Και αφήστε τις βρομο-ελληνίδες ν ψάχνονται... 
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Γιατί δεν μας εξηγείς τι ακριβώς θες να πεις και να κατονομάσεις και μερικά άτομα στα ίσια? Ντρέπεσαι? Εμείς είμαστε all ears πάντως!!!

Αυτό το "φραπεδικού χώρου", είναι ικανό να μας εμβάλει σε ΣΟΒΑΡΕΣ υποψίες  :think:
Από την άλλη, για τον μπουρδελιάρη, ποιός ακτιβιστής αξιωματούχος έχει καιρό να γράψει στην "ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα"...Ε, ποιός;  :dancing:

Ρε αφηστε τις ΦΑΣΟΛΕΣ ησυχες οπως λεει και ενας φιλος μου. :2funny: :2funny:

Να τις αφήσουμε, αλλά μήπως δεν είναι οι ίδιες  φασόλες που βλέπουμε στις "φωτογραφίες από το δρόμο";  :think: Κάποια αντίφαση και κάποια σύσχιση μυρίζομαι... :rockon:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Οι ελληνιδεs ειναι στην κυριολεξια ο κουκοs αηδονι,και μια καλη να βρειs 'αν γεινει θαυμα'θα σου βγαλει αλλα προβληματα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Οι ελληνιδεs ειναι στην κυριολεξια ο κουκοs αηδονι,και μια καλη να βρειs 'αν γεινει θαυμα'θα σου βγαλει αλλα προβληματα.

Μόνη λύση, όταν και με όποιο τρόπο τη βρεις, να είσαι "ξυλοκόπος" στο κρεββάτι...
 

Επισκέπτης
Οι ελληνιδεs ειναι στην κυριολεξια ο κουκοs αηδονι,και μια καλη να βρειs 'αν γεινει θαυμα'θα σου βγαλει αλλα προβληματα.

Σαν τα αμαξια δηλαδη ??? και ferrari ν'αγορασεις...παλι καποιο προβλημα θα εχεις...Δν θα σου αρεσουν τα καθισματα ας πουμε.... :headbang: :headbang: :headbang:



Μόνη λύση, όταν και με όποιο τρόπο τη βρεις, να είσαι "ξυλοκόπος" στο κρεββάτι...

Εννοεις να πεφτουμε στο κρεββατι....να αφηνουμε την γκομενα να περιμενει κ εμεις να πηγαινουμε για ξυλα ???
Οπως παλια...την κανανε με ελαφρα για τσιγαρα...κλπ...εμεις θα πηγαινουμε για ξυλα.... :idiot:
Πρωτοτυπο..... :uglystupid:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εννοεις να πεφτουμε στο κρεββατι....να αφηνουμε την γκομενα να περιμενει κ εμεις να πηγαινουμε για ξυλα ???
Οπως παλια...την κανανε με ελαφρα για τσιγαρα...κλπ...εμεις θα πηγαινουμε για ξυλα.... :idiot:
Πρωτοτυπο..... :uglystupid:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Όταν λέμε ξυλοκόπος, εννοούμε πρωτόγονος ντε...όχι αγαπούλης....να την κάνεις να αναρωτηθεί "αυτός είναι ο κυριλέ τύπος που βγαίνουμε για ποτό-φαγητό μαζί"; Όχι έρωτες και μαλακιούλες...Άλλωστε, έρωτα στην Ελλάδα, κάνει μόνο ο Βοσκόπουλος...
 

Επισκέπτης
Όταν λέμε ξυλοκόπος, εννοούμε πρωτόγονος ντε...όχι αγαπούλης....να την κάνεις να αναρωτηθεί "αυτός είναι ο κυριλέ τύπος που βγαίνουμε για ποτό-φαγητό μαζί"; Όχι έρωτες και μαλακιούλες...

αααααα....καταλαβα.....σαν τον τυπο με το ροπαλο που βγαινει απ'τη σπηλια....βρισκει την γκομενα...την πιανει απ'τα μαλλια κ τη σερνει πισω στη σπηλια....εκει γινεται της σπηλιας....κλπ... :rockon: :rockon: :rockon:

Άλλωστε, έρωτα στην Ελλάδα, κάνει μόνο ο Βοσκόπουλος...
και εγω.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom