Νέα

Με ειρωνευονται οι φιλοι μου επειδη είμαι μπουρδελιάρης!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
προσωπικη μου γνωμη...να ξεκοψεις απο τα μπουρδελα και να βρεις μια κοπελα να πινετε καναν καφε και να πηδας και τζαμπα....αμα φτιαχνει και κανα φαι ακομα καλυτερα.....

ρε gl που ζεις? lol στα μπορντελα τα συγχρονα κανουν και φαι τωρα...μια χαρα ειναι
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αυτη που τα ζητουσε εφταιγε η εσυ που εδωσες το θαρρος και τα φραγκα?
Ναι οχι οτι ειναι κακομαθημενες και τα εχουν ολα και οποιον θελουν στα ποδια τους για τα λεφτα!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
κανεις ποτε σε αυτο το σιτε δεν θα καταλαβει την διαφορα μεταξυ κανω sex και εχω μια σχεση αγαπης με μια κοπελα
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Πες τους ποσο σαβουρηδες και μπαζοφιλοι ειναι.
Πες τους οτι και οι πορνοσταρ το ιδιο κανουν.........γαμανε πολλες ομορφες γυναικες!
Πες τους ειναι παπαρηδες μικροαστοι...........
Πες τους οτι ειναι φλωρια του κερατα.
Ακου λεει εχουν γκομενα....χαχαχαχα...........γαμανε μπαζα και χαιρονται και απο πανω?

Α και ρωτα τους με ποσες εχουν παει και ποσο ωραιες.

Σιγουρα εχουν παει με πολυ λιγοτερες απο σενα και μπαζα επισης!

Οταν αυτοι γαμανε το ανηλικο μπαζακι τους εγω γαμαω 10 καλλονες αλλοδαπες στη σειρα...........στουντιο-μπουρδελα-στριπ!
  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Ναι οχι οτι ειναι κακομαθημενες και τα εχουν ολα και οποιον θελουν στα ποδια τους για τα λεφτα!!
ρε ατομο!!!ποσα θες να μας τρελανεις?!
ποιος τους κακομαθε?ποιος τους τα εδινε ολα με αποτελεσμα να νομιζουν οτι το μουνι τους ειναι επιχειρηση?
ετσι γεννηθηκαν;
και αν ετσι γεννηθηκαν ποιος συντηρησε κ ενισχυσε αυτη τους την πεποιθηση?
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Πες τους ποσο σαβουρηδες και μπαζοφιλοι ειναι.
Πες τους οτι και οι πορνοσταρ το ιδιο κανουν.........γαμανε πολλες ομορφες γυναικες!
Πες τους ειναι παπαρηδες μικροαστοι...........
Πες τους οτι ειναι φλωρια του κερατα.
Ακου λεει εχουν γκομενα....χαχαχαχα...........γαμανε μπαζα και χαιρονται και απο πανω?

Α και ρωτα τους με ποσες εχουν παει και ποσο ωραιες.

Σιγουρα εχουν παει με πολυ λιγοτερες απο σενα και μπαζα επισης!

Οταν αυτοι γαμανε το ανηλικο μπαζακι τους εγω γαμαω 10 καλλονες αλλοδαπες στη σειρα...........στουντιο-μπουρδελα-στριπ!
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε ατομο!!!ποσα θες να μας τρελανεις?!
ποιος τους κακομαθε?ποιος τους τα εδινε ολα με αποτελεσμα να νομιζουν οτι το μουνι τους ειναι επιχειρηση?
ετσι γεννηθηκαν;
και αν ετσι γεννηθηκαν ποιος συντηρησε κ ενισχυσε αυτη τους την πεποιθηση?
Δηλαδη για την συμπεριφορα την ελεινη που εχουν φταιμε εμεις?
 

Επισκέπτης
Πες τους ποσο σαβουρηδες και μπαζοφιλοι ειναι.
Πες τους οτι και οι πορνοσταρ το ιδιο κανουν.........γαμανε πολλες ομορφες γυναικες!
Πες τους ειναι παπαρηδες μικροαστοι...........
Πες τους οτι ειναι φλωρια του κερατα.
Ακου λεει εχουν γκομενα....χαχαχαχα...........γαμανε μπαζα και χαιρονται και απο πανω?

Α και ρωτα τους με ποσες εχουν παει και ποσο ωραιες.

Σιγουρα εχουν παει με πολυ λιγοτερες απο σενα και μπαζα επισης!

Οταν αυτοι γαμανε το ανηλικο μπαζακι τους εγω γαμαω 10 καλλονες αλλοδαπες στη σειρα...........στουντιο-μπουρδελα-στριπ!
ααααααααχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παει βραχυκυκλωσε αυτος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε ατομο!!!ποσα θες να μας τρελανεις?!
ποιος τους κακομαθε?ποιος τους τα εδινε ολα με αποτελεσμα να νομιζουν οτι το μουνι τους ειναι επιχειρηση?
ετσι γεννηθηκαν;
και αν ετσι γεννηθηκαν ποιος συντηρησε κ ενισχυσε αυτη τους την πεποιθηση?

:S :S :S σταματα να μιλας ετσι!!  :P
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
αυτη που τα ζητουσε εφταιγε η εσυ που εδωσες το θαρρος και τα φραγκα?
μη λεμε συνεχεια τα ιδια.ηθελε και τα εδινε ο τυπος τα φραγκα στην αρχη.σου λεει θα γαμησω ενα μηνα ,δυο μηνες ,θα τα ξεκοψω μετα και να παει να γαμηθει.αλλα αν την ελεγε απο την πρωτη βδομαδα δεν σου παιρνω γοβες π.χ θα εμενε καιμ αγαμητος γιατι η τυπισα θα την εκανε.γιατι τετοιες πουτανες ειστε
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
ο φοβος και ο τρομος των ελληνιδων ειναι ο φανατικ λολ λες να μασκαρευεται τα βραδια και να την στηνει σε κανα γεφυρι και να λιθοβολει?θα τον δουμε σε καμια ειδηση ετσι οπως το παει :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Δηλαδη για την συμπεριφορα την ελεινη που εχουν φταιμε εμεις?
εξ αρχης οι μπαμπαδες μας κ εν συνεχεια εσεις ΣΑΦΩΣ!!!!!!!!!
καποιες φυσικα εχουν αλλους τροπους να κρατανε εναν αντρα(μυαλο-εμφανιση)και ξεφυγαν απο αυτο..
οι αλλες ομως?
ναι εσεις φταιτε κ η φυση που εκλεισε το μαγαζακι με τα μυαλα νωρις...
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μη λεμε συνεχεια τα ιδια.ηθελε και τα εδινε ο τυπος τα φραγκα στην αρχη.σου λεει θα γαμησω ενα μηνα ,δυο μηνες ,θα τα ξεκοψω μετα και να παει να γαμηθει.αλλα αν την ελεγε απο την πρωτη βδομαδα δεν σου παιρνω γοβες π.χ θα εμενε καιμ αγαμητος γιατι η τυπισα θα την εκανε.γιατι τετοιες πουτανες ειστε
Ρε παιδια ειλικρινα ομως με δικη της πρωτοβουλια μου ζηταγε δεν της είχα δωσει δικαιωμα μην λεμε οτι θελουμε!! Σε οσες εχω πεσει νε ρωταγανε αν εχω μηχανι αυτοκινητο και μαλακιες!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
μη λεμε συνεχεια τα ιδια.ηθελε και τα εδινε ο τυπος τα φραγκα στην αρχη.σου λεει θα γαμησω ενα μηνα ,δυο μηνες ,θα τα ξεκοψω μετα και να παει να γαμηθει.αλλα αν την ελεγε απο την πρωτη βδομαδα δεν σου παιρνω γοβες π.χ θα εμενε καιμ αγαμητος γιατι η τυπισα θα την εκανε.γιατι τετοιες πουτανες ειστε
αχα..δλδ ο μονος τροπος γ να κρατησει ο "φιλος"μια γυναικα διπλα του ειναι η δωροδοκια...ενδιαφερον...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom