Νέα

Με δικα μου εφοδια στις πουτανοεξορμησεις μου!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
τη λες οτι το χεις προχειρο για το αμαξι,σκεπαζεσαι με αυτο,οτι το χρησιμοποιεις κ σαν κουκουλα κτλ...

και αν βρει χυσια στο σεντονι γιατι αυτη θα το πλυνει, πες της οτι εχυσε κανας πελαργος.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
το θεμα ειναι μην παει κανεις με την δικη του πουτανα κιολας στο τελος..... :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: you are so fucking funny.
Που τα σκεφτεσαι θελω να μαθω; :2funny: :2funny: :2funny:

Α, ναι...
χαχαχαχααχαχαχχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

την αλλη φορα να πας και να πεις θελω καθαρα σεντονια παρτε τα 5 ευρω την πουτανα την εφερα απο το σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!

μαλλον παρεχουν και υπηρεσιες ξενοδοχειου ημιδιαμονης.................!!!!!!!!!!
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
Το βασικοτερο αυτο...το λησμονησα στην αρχη να το αναφερω!!!..Καθε ποτε νομιζεις αλλαζουν μαξιλαροθηκες;;;
εγω παιρνω σφουγγαριστρα δικη μου να σφουγγαριζω να μην λερωνοντε τα ποδια μου στο πατωμα.
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11

Εγώ αλλάζω το μαξιλάρι από την άλλη μεριά, γιατί είμαι σίγουρος οτι αυτό δεν το έχει κάνει κανένας πριν από μένα :birdman: :jerking: ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :zfuck: :2funny:

Έτσι είμαι βέβαιος ότι δεν ξαπλώνω μεσ στις ψείρες και τα ψωλοχυματα των άλλων  :knockinb:.

Εφόδια πλέον δεν παίρνω παρά μονάχα κανα προφυλακτικό, αλλά όλες οι πουτάνες μέχρι τώρα με διαβεβαίωσαν οτι τα δικά τους προφυλ. δε σπάνε. Δαχτυλίδια και δονητές και βοηθήματα δεν παίρνω μαζί, γιατί μου είναι αδιάφορα, αλλά δεν επικρίνω τη χρήση τους. Μια φορά είχα πάρει ένα πορνοπεριοδικό μαζί για έμπνευση. Καλή φάση. 
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλα ποιος μαλακας ανοιξε αυτο το θρεντ;;;...Ρε για να γαμησουμε παμε...και οχι για επιθεωρηση τελευταιας Παρασκευης..αν ειναι ολα στην εντελεια!!!...Τι μαλακας ειναι αυτος ο Παιχτουρας :jerking: :jerking: :jerking:...θελει και μειωση στις τιμες να κανουν τα στουντιο...θελει και καθαριοτητα!!!
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Και όμως, είναι ζήτημα εθνικής σημασίας. :woldman:

Κανας γιατρός υπάρχει εδώ μέσα να μας πει πόσο διάστημα επιζούν τα μικρόβια από τη στιγμή που εγώ θα ιδρώσω ή θα χύσω μια γραμμή πάνω στο στρώμα που θα ξαπλώσετε εσείς? Γιατί το ψωλοχύματα που έχω δει εγώ ήταν απολιθωματικής μορφής.

Το μπουρδέλο και η πουτάνα του πρέπει να έχει μια σχετική περιποίηση, εκτός κι αν διαφημίζεται ως μπουρδέλο cult. Α, παραλίγο να το ξεχάσω: πριν από χρόνια μπήκα σε άθλιο μπουρδελάκι (στην Αθήνα), και μέσα το δωμάτιο είχε μόνο κρεβάτι και πάνω το αφρολέξ (όχι στρώμα ή σεντόνι), το οποίο ήταν γάμησε τα καταλερωμένο. Το χειρότερο απ'όλα όμως ήταν η καργιόλα η πουτάνα :zombie:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και όμως, είναι ζήτημα εθνικής σημασίας. :woldman:

Κανας γιατρός υπάρχει εδώ μέσα να μας πει πόσο διάστημα επιζούν τα μικρόβια από τη στιγμή που εγώ θα ιδρώσω ή θα χύσω μια γραμμή πάνω στο στρώμα που θα ξαπλώσετε εσείς? Γιατί το ψωλοχύματα που έχω δει εγώ ήταν απολιθωματικής μορφής.

Το μπουρδέλο και η πουτάνα του πρέπει να έχει μια σχετική περιποίηση, εκτός κι αν διαφημίζεται ως μπουρδέλο cult. Α, παραλίγο να το ξεχάσω: πριν από χρόνια μπήκα σε άθλιο μπουρδελάκι (στην Αθήνα), και μέσα το δωμάτιο είχε μόνο κρεβάτι και πάνω το αφρολέξ (όχι στρώμα ή σεντόνι), το οποίο ήταν γάμησε τα καταλερωμένο. Το χειρότερο απ'όλα όμως ήταν η καργιόλα η πουτάνα :zombie:.   
βαζω στοιχημα στα ορθια γαμησες......
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Και όμως, είναι ζήτημα εθνικής σημασίας. :woldman:

Κανας γιατρός υπάρχει εδώ μέσα να μας πει πόσο διάστημα επιζούν τα μικρόβια από τη στιγμή που εγώ θα ιδρώσω ή θα χύσω μια γραμμή πάνω στο στρώμα που θα ξαπλώσετε εσείς? Γιατί το ψωλοχύματα που έχω δει εγώ ήταν απολιθωματικής μορφής.

Το μπουρδέλο και η πουτάνα του πρέπει να έχει μια σχετική περιποίηση, εκτός κι αν διαφημίζεται ως μπουρδέλο cult. Α, παραλίγο να το ξεχάσω: πριν από χρόνια μπήκα σε άθλιο μπουρδελάκι (στην Αθήνα), και μέσα το δωμάτιο είχε μόνο κρεβάτι και πάνω το αφρολέξ (όχι στρώμα ή σεντόνι), το οποίο ήταν γάμησε τα καταλερωμένο. Το χειρότερο απ'όλα όμως ήταν η καργιόλα η πουτάνα :zombie:.   
Ατυχησες αποψε.
Αυριο ομως θα ειναι ολη μερα εδω καθως εφημερευει.
Μιλαμε για εναν εξαιρετο επιστημονα, σπουδαγμενο στα καλυτερα κεντρα...

index.php
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
βαζω στοιχημα στα ορθια γαμησες......
 

Χεχε, όχι, ιεραπόστολο πήρα, αλλά δεν έχυσα και τη σούταρα. Στο τέλος το κωλόμπαζο με κοίταξε και ξινισμένη φάτσα, λες και περίμενε να τη λούσω με ποτάμια σπέρματος. Έφυγα από το σαπισμένο δωμάτιο μετά και εγώ.
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Ατυχησες αποψε.
Αυριο ομως θα ειναι ολη μερα εδω καθως εφημερευει.
Μιλαμε για εναν εξαιρετο επιστημονα, σπουδαγμενο στα καλυτερα κεντρα...

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=141133.0;attach=399402;image[/img[/URL]]
[/quote]

ωραία, περιμένω με αγωνία το πόρισμα.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
   

Χεχε, όχι, ιεραπόστολο πήρα, αλλά δεν έχυσα και τη σούταρα. Στο τέλος το κωλόμπαζο με κοίταξε και ξινισμένη φάτσα, λες και περίμενε να τη λούσω με ποτάμια σπέρματος. Έφυγα από το σαπισμένο δωμάτιο μετά και εγώ.
Αξιος ο συναγωνιστης :rockon: :rockon: :rockon:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Κατα καιρους εχουν ειπωθει πολλα.Σημερα ενας συναγωνιστης ανοιξε θρεντ για τα σεντονια!!Στο παρελθον παραπονα απο διαφορους συναγωνιστες για τα προφυλακτικα!!...Αποφασισα να πηγαινω στα διαφορα ιδρυματα για πληρωμενο σεξ... με δικα μου σεντονια και δικα μου προφυλακτικα!!Θα κανω καλα;;..Μημπως ειναι τραβηγμενο και δημιουργω παραξηγησεις οπου παω;;Θα ηθελα τις γνωμες σας...

Αν πετυχεις καμια πουτανα παρθενα κρεμασε το σεντονι στο μπαλκονι
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Κατα καιρους εχουν ειπωθει πολλα.Σημερα ενας συναγωνιστης ανοιξε θρεντ για τα σεντονια!!Στο παρελθον παραπονα απο διαφορους συναγωνιστες για τα προφυλακτικα!!...Αποφασισα να πηγαινω στα διαφορα ιδρυματα για πληρωμενο σεξ... με δικα μου σεντονια και δικα μου προφυλακτικα!!Θα κανω καλα;;..Μημπως ειναι τραβηγμενο και δημιουργω παραξηγησεις οπου παω;;Θα ηθελα τις γνωμες σας...
να παιρνεις και σαμπουαν, σφουγγαρι, παντοφλες και ενα φορητο ηλιακο θερμοσιφωνα....


αντε παρε και εναν ελβετικο σουγια....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
kαλα κανεις φιλε να τα βλεπουν αυτα οι τσατσαδες που πιστευουν οτι θα εχουν κοσμο με τετοια βρωμια που παιζει στα μπορδελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom