Νέα

Με δικα μου εφοδια στις πουτανοεξορμησεις μου!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Μαζι σου, δεν θα διαφωνησω...αλλα να πηγαινεις σε στουντιο και να σου ζηταει η τσατσα +5 ΕΥΡΩ για σεντονια της μιας χρησης και να σου τονιζει οτι τα υπαρχοντα βρωμανε....εκει ειναι που τα παιρνεις στο κεφαλι και λες θα πηγαινω με τα δικα μου!!
Σωστός, αλλά την επόμενη μέρα μπορεί να γίνει το θαύμα και να βαράνε μύγες για κανά μήνα;
Τότε θα τους πονέσει και θα βάλουνε μυαλό.
Τώρα το να διαμαρτυρόμαστε εσυ και γω, γραμμένους στο μουνί τους μας έχουν.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σωστός, αλλά την επόμενη μέρα μπορεί να γίνει το θαύμα και να βαράνε μύγες για κανά μήνα;
Τότε θα τους πονέσει και θα βάλουνε μυαλό.
Τώρα το να διαμαρτυρόμαστε εσυ και γω, γραμμένους στο μουνί τους μας έχουν.
Ετσι συμφωνω!!...Να εισαι σιγουρος οτι θα βαρεσουν μυγες δια παντος το επομενο διαστημα τουλαχιστον τα στουντιο!!!Τα στουντιο ειναι ενα φρουτο που ξαφνικα φυτρωσε πριν επτα χρονια...και ξαφνικα θα σβησουν ολα αυτα και θα γινουν μπουρδελακια πολυτελειας με ενα-δυο προγραμματα εκτιμω....... οπως στο Λελας που εχει δυο προγραμματα...ενα των 30 και ενα δευτερο των 50...και αποφασιζεις ποιο θα επιλεξεις!!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλα σε στουντιο απο οσο θυμαμαι δεν εχω πετυχει βρωμικα/χυμενα σεντονια...
συνηθως σε μπουρδελο εχω πετυχει... :P :P
εχει τυχει δυστηχως να ξαπλωσω κ να κολλησουν τα φλοκια των προηγουμενων στην πλατη μου...δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα...αντε μετα να παλευεις με το μπεταντιν...+ οτι πετας χαλαρα κ το μπλουζακι που φοραγες...

www.sherv.net/vomiting-emoticon-391.html] [/URL]

αλλα σιγα μην κουβαλησω κ σεντονι,στην χειροτερη να γαμησω ορθιος ή σε καμμια καρεκλα....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ πάντως φέρνω πάντα δικά μου προφυλακτικά καθώς και υγρά μωρομάντιλα ή αντισηπτικό υγρό.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
να δω την φατσα της συζυγου καθως θα φευγω απο το σπιτι με το σεντονι παραμασχαλα και τι στον κοσμο  :grin:
αντε μετα να της εξηγησεις  που πας :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
να δω την φατσα της συζυγου καθως θα φευγω απο το σπιτι με το σεντονι παραμασχαλα και τι στον κοσμο  :grin:
αντε μετα να της εξηγησεις  που πας :2funny:
τη λες οτι το χεις προχειρο για το αμαξι,σκεπαζεσαι με αυτο,οτι το χρησιμοποιεις κ σαν κουκουλα κτλ...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
να δω την φατσα της συζυγου καθως θα φευγω απο το σπιτι με το σεντονι παραμασχαλα και τι στον κοσμο  :grin:
αντε μετα να της εξηγησεις  που πας :2funny:
Στην δουλεια μου, θα μας κρατησουν και το απογευμα και θα κοιμηθω λιγο το μεσημερι σ΄ενα ραντζο!!!...Δικαιολογιες, αλλο τιποτα εσεις οι παντρεμενοι μπορειτε να σκεφτειτε!!!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Κατα καιρους εχουν ειπωθει πολλα.Σημερα ενας συναγωνιστης ανοιξε θρεντ για τα σεντονια!!Στο παρελθον παραπονα απο διαφορους συναγωνιστες για τα προφυλακτικα!!...Αποφασισα να πηγαινω στα διαφορα ιδρυματα για πληρωμενο σεξ... με δικα μου σεντονια και δικα μου προφυλακτικα!!Θα κανω καλα;;..Μημπως ειναι τραβηγμενο και δημιουργω παραξηγησεις οπου παω;;Θα ηθελα τις γνωμες σας...

Αν πάρεις και δικιά σου γκόμενα θα διευκόλυνες πολύ την όλη κατάσταση!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αν πάρεις και δικιά σου γκόμενα θα διευκόλυνες πολύ την όλη κατάσταση!!
Ειχα μεχρι προτινος μια σχεση.... πριν ενα μηνα τα χαλασα!!!Την ειχα παρακαλεσει να παμε μαζι σε στουντιο και δεν ηθελε να παιξουμε τριολε σε στουντιο!!!...Με αποκαλεσε δε αρρωστο με τα πουτανιδια και αυτος ηταν ενας απο τους βασικους λογους που της εβγαλα κοκκινη καρτα!!!...Πιστευω αν κανω καινουργια σχεση στο μελλον, να με κατανοησει καλυτερα και να ερχεται μαζι μου στις πουτανοεξορμησεις μου!!!! :rockon: :rockon:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
..... και τη μοναδική θέα στον ωκεανό  :tits:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Ειχα μεχρι προτινος μια σχεση.... πριν ενα μηνα τα χαλασα!!!Την ειχα παρακαλεσει να παμε μαζι σε στουντιο και δεν ηθελε να παιξουμε τριολε σε στουντιο!!!...Με αποκαλεσε δε αρρωστο με τα πουτανιδια και αυτος ηταν ενας απο τους βασικους λογους που της εβγαλα κοκκινη καρτα!!!...Πιστευω αν κανω καινουργια σχεση στο μελλον, να με κατανοησει καλυτερα και να ερχεται μαζι μου στις πουτανοεξορμησεις μου!!!! :rockon: :rockon:
Φυσικά, εξάλλου οποιαδήποτε νορμάλ γκόμενα της πεις οτι θέλεις τριολέ σε στούντιο θα πετάξει από τη χαρά της. Μη σου πω οτι θα το απαιτήσει κιόλας ως προαπαιτούμενο της σχέσης σας!! :think:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λοιπον παιδια, τωρα θα σας κανω ενα μαγικο και θα εξαφανιστω!!Ειναι ημερα στοιχηματος ποδοσφαιρικου σημερα!!...Εσεις φροντιστε αυτο το αξιολογο θρεντ που ανοιξα να το προχωρησετε και το βραδυ που θα ξαναμπω σε συνδεση να το εχετε φτασει καμμια 20αρια σελιδες!!!Το θεμα με τα σεντονια και τα προφυλακτικα ειναι σοβαρο....και πρεπει να το μελετησουμε σφαιρικα!!!Καλη σας συνεχεια!! :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Λοιπον παιδια, τωρα θα σας κανω ενα μαγικο και θα εξαφανιστω!!
αφου μας πηδηξες παλι μαν (μεταφορικα)με το ωραιο θρεντ που ανοιξες...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
..... και τη μοναδική θέα στον ωκεανό  :tits:
τωρα τυπε κλεβεις ατακες της αντζελας να ξερεις..... :grin:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φυσικά, εξάλλου οποιαδήποτε νορμάλ γκόμενα της πεις οτι θέλεις τριολέ σε στούντιο θα πετάξει από τη χαρά της. Μη σου πω οτι θα το απαιτήσει κιόλας ως προαπαιτούμενο της σχέσης σας!! :think:
Ηταν τρελλη και παλαβη μαζι μου...και για αστειο, της το ειχα πεταξει και το σκεφτοτανε για να με ευχαριστησει!!!Τα χαλασαμε γιατι μου ειχε ζαλισει τον ερωτα να ειμαστε συνεχεια μαζι, κατι που δεν γουσταρω καθοτι απο την φυση μου θελω να νιωθω ελευθερος και νομιζα οτι ηθελε να με βαλει στο βρακι της, με το να πηγαινει με τα νερα μου....με αποτελεσμα να την απογειωσω και να ησυχασω!!!Ισως να εκανα λαθος!!!Η τυπισα ειναι ακομη παλαβη με την παρτη μου!!!!....Προτιμω ομως την ελευθερια μου!!!..Δεν με ενδιαφερει, αν με πιστεψεις....απλα την ειχα ετοιμη να την γαμησω μαζι με ποτανα!!!....Τοσο χαζες ειναι οι γυναικες, αμα καψουρευτουν!!!...Μονο σε μαλακες το παιζουν δηθεν και δυσκολες!!!...Αυτα φευγω γιατι αργησα.....
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Aν δεν είναι και ολίγον τί βρώμικα φίλε Παιχτουρα θα χαθεί και η μαγειά της καλτίλας.  :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.christianpatterson.com/wp-content/uploads/2011/05/dirty_bed.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Αλλο καλτίλα και αλλο σκατίλα
 

qwerty1

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Ειχα μεχρι προτινος μια σχεση.... πριν ενα μηνα τα χαλασα!!!Την ειχα παρακαλεσει να παμε μαζι σε στουντιο και δεν ηθελε να παιξουμε τριολε σε στουντιο!!!...Με αποκαλεσε δε αρρωστο με τα πουτανιδια και αυτος ηταν ενας απο τους βασικους λογους που της εβγαλα κοκκινη καρτα!!!...Πιστευω αν κανω καινουργια σχεση στο μελλον, να με κατανοησει καλυτερα και να ερχεται μαζι μου στις πουτανοεξορμησεις μου!!!! :rockon: :rockon:

χαχαχαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom