Νέα

Μαυρούλες μεν επικίνδυνες δε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα razorcool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
πεδες περασε κανεις απο θησειο τορα τελαυταια? οχι τιποτα μια απορια περασα με το αυτοκινιτο και ειχε πιατσα εκει απο πολες μαυρουλες αλλα χεστικα πανω μου διοτι πεταγοντουσαν απο το πεζοδρομιο πανω στο αυτοκινιτοκαι σοθ χτυπανε ευγενικα μεν το τζαμι μπασ και διαλεξεις καμια αλλα ρε παιδι μου καποιες εμπεναν μεσ την μεση του δρομου με αποτελεσμα να χτυπισεις καμια και να τρεχεις μετα μιλαμε να πηγενο με 20 κλμ και να γινετε ο χαμος το εχει παθει αυτο κανεις τελαυταια? :S

Τι τις θέλεις τις μαυρούλες? Πιάσε μια ελλεηνίδα μαύρισέ την στο ξύλο και μετά γάμα τη :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εμενα παλι φραντζεσκο μου ετυχε το αλλο.παω σε ενα καταστημα εσωρουχων να παρω κυλοτακια για την γκομενα και ηταν μια πωλητρια πιτσιρικι 18-19 χρονων.διαλεγω λοιπον καποια εσωρουχα και τη ρωταω αν της κανουν γιατι ο σωματοτυπος της ηταν ιδιος με της γκομενας μου.μου λεει παμε δοκιμαστηριο να το διαπιστωσεις ο ιδιος.με βαζει μεσα,γδυνεται εντελως και μου λεει γαμα με τωρα οπως εισαι.μα της λεω δεν εχω καποτα εχεις εσυ καμια.μην ανησυχεις μου λεει ειμαι παρθενα και καθεται αιφνιδια επανω μου.μπααααααπ τα αιματα τρεχαν πανω στο καυλι μου.εχυσα 2 φορες μεσα της.ακουω τον θορυβο μια αλλη πωλητρια μουναρα και αυτη,μπουκαρει μεσα,και λεει επ τι γινεται εδω.βγαζει τα ρουχα της και μου λεει,γαμησες παρθενο μουνι τωρα θα γαμησεις και παρθενο κωλο.και μπααααααααααπ πριν προλαβω να αντιδρασω μου βιδωνει την κωλαρα της και με πεθανε.

απίστευτο. Απόδειξη οτι γίνονται θαυματα ακόμα και σε αυτούς τους χαλεπούς καιρούς.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
φρατζεσκο που εισαι σημερα ρε πηγα χθες να παρω εσωρουχα παλι και ξεχασα που ηταν το μαγαζι. :headbang: :headbang: :headbang:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
φρατζεσκο που εισαι σημερα ρε πηγα χθες να παρω εσωρουχα παλι και ξεχασα που ηταν το μαγαζι. :headbang: :headbang: :headbang:
Οταν λες οτι Ξεχασες που ηταν το μαγαζι,΄τι εννοεις΄΄;
Την κοπελα δεν τι σκεφτεσαι;΄

Α ΡΕ Master για Μaster εισαι !!!
 

vitorino

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ μπορείτε να δείτε  ένα 10λεπτο video ρεπορτάζ για την κατάσταση με τις κοπέλες από την Νιγηρία στο κέντρο της Αθήνας με τίτλο  Πόρνες κα μπάτσοι


Και εδώ πως βαφτίζουν ελληνίδες, κοπέλες από την Αλβανία και τις στέλνουν στις βιτρίνες του Βελγίου και της Ολλανδίας

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
χτες βραδυ κατα τις 12.
περπατουσα κοντα στον ηλ.στθαμο στα Κ.Πατησια.
Μια μαυρουλα με πλησιαζει κ μου λεει..
εισαι για ενα γρηγορο με 10...
ακομα κ εκει πιατσα?
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
χτες βραδυ κατα τις 12.
περπατουσα κοντα στον ηλ.στθαμο στα Κ.Πατησια.
Μια μαυρουλα με πλησιαζει κ μου λεει..
εισαι για ενα γρηγορο με 10...
ακομα κ εκει πιατσα?
`ego τισ εχο καθε μερα στην πορτα μου απεξο ασχετοσ αν ειναι καθαρεσ εχουν ωραιουσ κολουσ :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
χτες βραδυ κατα τις 12.
περπατουσα κοντα στον ηλ.στθαμο στα Κ.Πατησια.
Μια μαυρουλα με πλησιαζει κ μου λεει..
εισαι για ενα γρηγορο με 10...
ακομα κ εκει πιατσα?

Για χάρη της ενημέρωσης και μόνο έπρεπε να δοκιμάσεις :knockinb: :zfuck: ;) ;) :2funny:
 

Επισκέπτης
Γαμηστε τουλαχιστον 1 φορα στη ζωη σας μαυρη!  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom