Νέα

Μαυρούλες μεν επικίνδυνες δε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα razorcool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Kαι  ομως φιλε της εσκασα 200Ε περσι, και το καναμα για 3 ωρες!!
Ειχα 3 προφυλακτικα μαζι μου αλλα μου σπασανε και το συνεχισαμε ακαποτο!!
Εχει ξαναγινει συζητηση απλα δεν θα το χες δει!!!
σου σπασανε και τα 3 ρε τυπε?
ληγμενα ταχες? :2funny:
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
εγω αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως στο διαολο συννενοησε με τις λευκες γκομενες που υπαρχουν σην ρεσεψιον του πρωτου ξενοδοχειου οπως μπαινεις σρτην σωκρατους!!
ειδικα μια μ εχει παρει τα μυαλα!αλλα ειναι 4 μαζι που καθονται μεσα στην ρεσεψιον κ ντρεπομαι να μπω μεσα να ρωτησω!
ξερετε πως συννενοουμαστε μ αυτες?
οσο για τις μαυρες ειναι μεγαλη απατη!ενας φιλος μ ειχε πει με μια για απο πισω κ στο τελος ισα ισα που ψιλογαμησε!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Tα χαμε ξαναπει ρε δεν θυμασαι!!
Ειχα αγορασει κατι φτηνα απο ενα παντοπωλειο και μου σπασανε!!!
ρε ενταξει να σου σπασει ενα.αντε δυο.αλλα 3 ρε τυπε;την επομενη φορα να παρεις καμια σακουλα απο σουπερ μαρκετ να κοτσαρεις επανω για να εισαι ησυχος.αλλα οχι του καρφουρ ειναι πολυ λεπτες και σπανε.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Kαι  ομως φιλε της εσκασα 200Ε περσι, και το καναμα για 3 ωρες!!
Ειχα 3 προφυλακτικα μαζι μου αλλα μου σπασανε και το συνεχισαμε ακαποτο!!
Εχει ξαναγινει συζητηση απλα δεν θα το χες δει!!!
που εγινε αυτο ρε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • 2h6sm6c.jpg
    2h6sm6c.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 48

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
ρε ενταξει να σου σπασει ενα.αντε δυο.αλλα 3 ρε τυπε;την επομενη φορα να παρεις καμια σακουλα απο σουπερ μαρκετ να κοτσαρεις επανω για να εισαι ησυχος.αλλα οχι του καρφουρ ειναι πολυ λεπτες και σπανε.
Hτανε μαρκας Stop.!!Με το που εβαλα το πρωτο μεσα σε 2 λεπτα εσπασε, δεν ειχα τελειωσει,βαζω το δευτερο σπαει και αυτο μεσα σε 2 λεπτα,βαζω και το τριτο παει και αυτο.Και δεν  ειχα τελειωσει ακομα.Ατυχια!!Δεν εχω αλλα τις  λεω,θελεις  να συνεχισουμε η οχι ,υπαρχει τιποτα κινδυνος η ολα ενταξει!!Οχι Οχι φυσικα μπορουμε να συνεχισουμε,σου εγγυουμαι  δεν εχω τιποτα.Και ετσι συνεχισαμε,την υπολοιπη ωρα ακαποτα,και τελειωσα πολλες φορες!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Hτανε μαρκας Stop.!!Με το που εβαλα το πρωτο μεσα σε 2 λεπτα εσπασε, δεν ειχα τελειωσει,βαζω το δευτερο σπαει και αυτο μεσα σε 2 λεπτα,βαζω και το τριτο παει και αυτο.Και δεν  ειχα τελειωσει ακομα.Ατυχια!!Δεν εχω αλλα τις  λεω,θελεις  να συνεχισουμε η οχι ,υπαρχει τιποτα κινδυνος η ολα ενταξει!!Οχι Οχι φυσικα μπορουμε να συνεχισουμε,σου εγγυουμαι  δεν εχω τιποτα.Και ετσι συνεχισαμε,την υπολοιπη ωρα ακαποτα,και τελειωσα πολλες φορες!!
αξιος
αξιος
τυπε :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Στο σπιτι μου  περυσι!!
Ειχα φτιαξει και ειδικα διαμορφωμενο χωρο!!
για δωσε λεποτμεριες...
ειχες κανεις ινκολ προφανως...απο που?
το μωρο καλο?
200 για 3 ωρες ειναι τιποτα! :o
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
για δωσε λεποτμεριες...
ειχες κανεις ικολ προφανως...
το μωρο καλο?
200 για 3 ωρες ειναι τιποτα! :o
Οχι iκολ, σε στριπτιζαδικο την γνωρισα περυσι το καλοκαιρι στον Λαγανα!!
Το μωρο ηταν θεα  νταρντανα και τα αξιζε τα 200Ε και περισσοτερα αλλα της ειχα δωσει αλλα 60 που ειχαμε καμει prive χορο,γι αυτο και την δευτερη φορα που συναντηθηκαμε στο σπιτι της στην γλυφαδα δεν πληρωσα Τ.ι.π.ο.τ.α
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Hτανε μαρκας Stop.!!Με το που εβαλα το πρωτο μεσα σε 2 λεπτα εσπασε, δεν ειχα τελειωσει,βαζω το δευτερο σπαει και αυτο μεσα σε 2 λεπτα,βαζω και το τριτο παει και αυτο.Και δεν  ειχα τελειωσει ακομα.Ατυχια!!Δεν εχω αλλα τις  λεω,θελεις  να συνεχισουμε η οχι ,υπαρχει τιποτα κινδυνος η ολα ενταξει!!Οχι Οχι φυσικα μπορουμε να συνεχισουμε,σου εγγυουμαι  δεν εχω τιποτα.Και ετσι συνεχισαμε,την υπολοιπη ωρα ακαποτα,και τελειωσα πολλες φορες!!
εισαι κασκαντερ ρε τυπε για επικινδυνες αποστολες τι τομ κρουζ και μαλακιες και αντε εσυ βασιστηκες στον λογο της και δεν ειχε τιποτα αλλα εσυ ειχες και την κολλησες στον επομενο παλι τα ιδια δεν θα ελεγε αν τυχαινε εστω και εν αγνοια της και μην μου πεις οτι περναει ιατρικες εξετασεις τακτικα.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
εισαι κασκαντερ ρε τυπε για επικινδυνες αποστολες τι τομ κρουζ και μαλακιες και αντε εσυ βασιστηκες στον λογο της και δεν ειχε τιποτα αλλα εσυ ειχες και την κολλησες στον επομενο παλι τα ιδια δεν θα ελεγε αν τυχαινε εστω και εν αγνοια της και μην μου πεις οτι περναει ιατρικες εξετασεις τακτικα.
Σημασια εχει οτι τωρα μετα απο 9 μηνες ειμαι καλα,τωρα αν με παρει τηλεφωνο και μου πει οτι γεννησε στα @@@@μου
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Σημασια εχει οτι τωρα μετα απο 9 μηνες ειμαι καλα,τωρα αν με παρει τηλεφωνο και μου πει οτι γεννησε στα @@@@μου
το θεμα ειναι οτι θελει προσοχη ακομα και με γκομενες ποσο μαλλον με γυναικες του επαγγελματος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom