Νέα

Master Chef 2020-Οι δηλητηριασμένοι δεν πεινάνε ποτέ!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος θελετε να ειναι ο επομενος που θα παρει μπουλο;

  • Γκιωργκο Χεσοδοχειο

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • Μαριανα μαφιοζα μπετονιερα

    Ψήφοι: 10 22,2%
  • Ντεμεκ Βιγκαν Πλακομουνα

    Ψήφοι: 17 37,8%
  • Μουρλεν Γουρουνα

    Ψήφοι: 5 11,1%
  • Σταυρος Καγκουρας απο Λιοσια

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • Σταυρης Βγαλεφρυδακιας Τζιμπριος

    Ψήφοι: 2 4,4%
  • Διονυσης Αργεντινος Κωλογερας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μαρια κοντοχοντρη γκοθου

    Ψήφοι: 7 15,6%
  • Δημητρης Μουνοδουλος Υποτακτικος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τζον Φιλλιπινεζικο Λειντιμποι

    Ψήφοι: 2 4,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.616
Like
20.412
Πόντοι
6.056
Αυτο ηταν το καλυτερο που μπορουσες να σκεφτεις;Μαλλον εκτος απο εμφυτευση αρχιδιων χρειαζεσαι και μεταμοσχευση εγκεφαλου... :S :S :S
τυπε δειξε κατανοηση,απο τοτε που χασε τον ακοποτετοιο δεν εχει ποιον να τρολαρει  :undecided: :S :S :S
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τυπε δειξε κατανοηση,απο τοτε που χασε τον ακοποτετοιο δεν εχει ποιον να τρολαρει  :undecided: :S :S :S
εισαι ο μονος που με καταλαβαινει

το καραφλο βελος τον ακαποβλακα τον εχουν ψεκασει μεχρι δεκατης γενεας κλωνων

ο αναπηρος ο whois δεν μου απανταει

μονη μου παρηγορια ο τρουμποντελιβερας που απανταει καθε φορα σαν θυμωμενο κανις

δεν φτανει τα ουρανομηκη επιπεδα μαλακιας των αλλων 2, αλλα με ο,τι εχουμε πορευομαστε
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τυπε δειξε κατανοηση,απο τοτε που χασε τον ακοποτετοιο δεν εχει ποιον να τρολαρει  :undecided: :S :S :S
εισαι ο μονος που με καταλαβαινει

το καραφλο βελος τον ακαποβλακα τον εχουν ψεκασει μεχρι δεκατης γενεας κλωνων

ο αναπηρος ο whois δεν μου απανταει

μονη μου παρηγορια ο τρουμποντελιβερας που απανταει καθε φορα σαν θυμωμενο κανις

δεν φτανει τα ουρανομηκη επιπεδα μαλακιας των αλλων 2, αλλα με ο,τι εχουμε πορευομαστε
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
τυπε δειξε κατανοηση,απο τοτε που χασε τον ακοποτετοιο δεν εχει ποιον να τρολαρει  :undecided: :S :S :S

Βρηκε ατομο να τρολαρει ο αναρχιδος ανεραστος....μονο σε κατι νοητικα καθυστερημενους και ναυαγια τον παιρνει.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.616
Like
20.412
Πόντοι
6.056
Βρηκε ατομο να τρολαρει ο αναρχιδος ανεραστος....μονο σε κατι νοητικα καθυστερημενους και ναυαγια τον παιρνει.
ρε νιμου σημερις που χουμε πρεμιερα βαλε για αβαταρ τον τυπο από το φουλμεταλ τζακετ,ειναι σκληρος καριολης :rockon: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Βρηκε ατομο να τρολαρει ο αναρχιδος ανεραστος....μονο σε κατι νοητικα καθυστερημενους και ναυαγια τον παιρνει.
ισχυει, με σενα δεν με παιρνει
για να ειμαι ειλικρινης με σενα φοβουμαι και λιγο
δεν αργεις να με σπασεις στο ξυλο
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.938
Like
28.912
Πόντοι
5.006
Ντροπη σου τυπε τα βαζεις και σε φωτογραφια για να περιπαιζεις την αναπηρια του τυπου Μπουλου... :S :S :S
χελ να στείλω κανένα μεζέ για το καλό για την έναρξη καμια 10 κιλά παιδάκια 15 κιλά χονδρό καμια 20 μπριζόλες γάλακτος 7 κιλά τζογια και λίγο κοκορετσακι κανένα 10 κιλο... :S
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ας ελπισουμε οτι οι μαλακες οι κριτες θα βαλουν κανενα καυλακι μεσα να πιρφορισουμε λιγο

δεν τρωγονται που δεν τρωγονται οι μαλακιες τους, τουλαχιστον να παρουμε ματι καμια ρομαντικη κωλοχαραδρα

περσι μπαφιασαμε με την κρητικη αρκουδα και την αλλη τη βλαχα με το κοντο μαλλι και τα γκογκοβια

αν δεν ηταν και το αλβανικο κωλαρακι της ασημινας να μας θυμιζει γιατι βλεπουμε μαστερ σεφ, θα τους ειχαμε ξεχασει ηδη ολους
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
ισχυει, με σενα δεν με παιρνει
για να ειμαι ειλικρινης με σενα φοβουμαι και λιγο
δεν αργεις να με σπασεις στο ξυλο

Τσαμπα φοβασαι...ειμαι φιλοζωος.

χελ να στείλω κανένα μεζέ για το καλό για την έναρξη καμια 10 κιλά παιδάκια 15 κιλά χονδρό καμια 20 μπριζόλες γάλακτος 7 κιλά τζογια και λίγο κοκορετσακι κανένα 10 κιλο... :S

Αστα διαλα ρε νιμου σημερα η μοναδικη αγαπη της ζωης μου η γουτσου γουτσου Ελλεινιδα μου εφτιαξε φακες... :S :S :S
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.616
Like
20.412
Πόντοι
6.056
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
λουκουλειο γευμα :S :S :S

Ενταξει θα τη ψησω σημερα να μην δουμε το Notebook για 200η φορα και να δουμε το Μαστερ Σεφ μπας και μαθει να μαγειρευει τιποτα της προκοπης... :S :S :S
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
ας ελπισουμε οτι οι μαλακες οι κριτες θα βαλουν κανενα καυλακι μεσα να πιρφορισουμε λιγο

δεν τρωγονται που δεν τρωγονται οι μαλακιες τους, τουλαχιστον να παρουμε ματι καμια ρομαντικη κωλοχαραδρα

περσι μπαφιασαμε με την κρητικη αρκουδα και την αλλη τη βλαχα με το κοντο μαλλι και τα γκογκοβια

αν δεν ηταν και το αλβανικο κωλαρακι της ασημινας να μας θυμιζει γιατι βλεπουμε μαστερ σεφ, θα τους ειχαμε ξεχασει ηδη ολους
Γιατί έχεις γαμήσει και καλύτερες?  :S
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Κανονιστε να ειστε παρόντες 9 η ωρα,θα παρω [size=30pt] ΑΝΑΦΟΡΑ!!![/size]
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom