Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Νομίζω πως η κυρία που ήταν σήμερα στην υποδοχή ( όχι η Σοφία ) το είχε χάσει το παιχνίδι!
Πόρτες ανοιχτές, κόσμος έμπαινε και έβγαινε, προσωπικά χαιρετήθηκα με 4 άτομα (πελάτες) τον έναν μάλιστα με χειραψία μιας και γνωριζόμασταν.
Λίγο προσοχή και επαγγελματισμός παιδιά!!
 

babyooo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
ρε παιδιά η κυρια σοφια που λετε είναι αυτή απο το Συγγρου 108 ?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Στη τελευταία επίσκεψη μου λοιπόν παρέλασαν 18 παρακαλώ κοπέλες.
.....
Άψογος και χρηστικότατος ο Mind, όπως πάντα δηλαδή... Να συμπληρώσω όπου έχω γνώμη για κάτι παραπάνω ή διαφορετικό:

Μάρτα : Ουκρανή. Το πιο καλό συνδυαστικό overall πακέτο στο κατάστημα. Ακούραστο Sex Machine.
Ζωή : H Milf cougar. Ωραία ώριμη κοπέλα, θα σε φάει ολόκληρο. Εγγύηση.
Νικόλ : Καλό κορμί και τίμια κοπέλα. Σαφώς λειτουργεί σε χαμηλότερες στροφές από τον ανταγωνισμό.
Ρίτα : Μινιόν μοντελο-πιπίνι. Κορμί ΑΑΑ. Για μένα ότι πιο φρέσκο και όμορφο (μόνο λίγο μπόι λείπει) στο κατάστημα, και με δυνατό πρόγραμμα. Για πιπινοφάγους είναι η πρώτη επιλογή.
Βαλέρια : Milf, μικρή στο μάτι και μεγάλη στο κρεβάτι. Επίσης μια εξαιρετική περίπτωση. Θα έλεγα πως η Βαλέρια είναι η Ρίτα στα διπλά της χρόνια (και στο μελαχρινό).
Βίκη : Συμφωνώ και επαυξάνω. Κορμί θηλυκότατο. Επίσης είναι ήρεμη/υποτακτική κοπέλα, δεν σε τρώει, την τρως.
Πολίνα : Νταρντάνα Ρωσίδα. Επίσης πολύ καλή επιλογή, αν και με τα φεγγάρια της.
Αγάπη : Προσωπικά εν την έχω πετύχει σε "καλό φεγγάρι". Πάμε για άλλα.

Και τέλος να σχολιάσουμε και την άριστη και ευγενέστατη υπηρεσία, την κυρία Σοφία, που είναι ίσως η καλύτερη στο χώρο αυτήν την στιγμή.

Γενικά το κατάστημα έχει τόσες πολλές και καλές επιλογές που είναι εγγύηση ότι θα βρεις να περάσεις πολύ όμορφα.

οπως παντα αψογος. εγκυρος, αντικειμενικος
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Νομίζω πως η κυρία που ήταν σήμερα στην υποδοχή ( όχι η Σοφία ) το είχε χάσει το παιχνίδι!
Πόρτες ανοιχτές, κόσμος έμπαινε και έβγαινε, προσωπικά χαιρετήθηκα με 4 άτομα (πελάτες) τον έναν μάλιστα με χειραψία μιας και γνωριζόμασταν.
Λίγο προσοχή και επαγγελματισμός παιδιά!!
Τύπε εκτός από το μακελειό με τους μυστες, διέκρινες καμία αξιόλογη λαδοκόρη;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Νομίζω πως η κυρία που ήταν σήμερα στην υποδοχή ( όχι η Σοφία ) το είχε χάσει το παιχνίδι!
Πόρτες ανοιχτές, κόσμος έμπαινε και έβγαινε, προσωπικά χαιρετήθηκα με 4 άτομα (πελάτες) τον έναν μάλιστα με χειραψία μιας και γνωριζόμασταν.
Λίγο προσοχή και επαγγελματισμός παιδιά!!
Τύπε εκτός από το μακελειό με τους μυστες, διέκρινες καμία αξιόλογη λαδοκόρη;
Μακελειό με συναθλητές έχω πετύχει και εγώ στο 40-42 με την κα σοφία. Δεν ήξερε ποιον να πρωτοτακτοποιησει..
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Νομίζω πως η κυρία που ήταν σήμερα στην υποδοχή ( όχι η Σοφία ) το είχε χάσει το παιχνίδι!
Πόρτες ανοιχτές, κόσμος έμπαινε και έβγαινε, προσωπικά χαιρετήθηκα με 4 άτομα (πελάτες) τον έναν μάλιστα με χειραψία μιας και γνωριζόμασταν.
Λίγο προσοχή και επαγγελματισμός παιδιά!!
Τύπε εκτός από το μακελειό με τους μυστες, διέκρινες καμία αξιόλογη λαδοκόρη;
Μακελειό με συναθλητές έχω πετύχει και εγώ στο 40-42 με την κα σοφία. Δεν ήξερε ποιον να πρωτοτακτοποιησει..
Τυπε έπρεπε να τους πλακώσει στα τσιμπούκια στην υποδοχή για να μην λακήσουν..:confused::confused::confused:
 

LogistisFotistis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Μια κοπέλα ψηλή ξανθό καρέ μαλλί και μάλλον φουσκωμένα χείλια (όσες φορές την είδα είχε έντονο ροζ κραγιόν). Ξέρει κανείς όνομα; Όσες φορές πήγα στο λαδαδικο έφευγε να πάει σε δωμάτιο.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Νομίζω πως η κυρία που ήταν σήμερα στην υποδοχή ( όχι η Σοφία ) το είχε χάσει το παιχνίδι!
Πόρτες ανοιχτές, κόσμος έμπαινε και έβγαινε, προσωπικά χαιρετήθηκα με 4 άτομα (πελάτες) τον έναν μάλιστα με χειραψία μιας και γνωριζόμασταν.
Λίγο προσοχή και επαγγελματισμός παιδιά!!
Τύπε εκτός από το μακελειό με τους μυστες, διέκρινες καμία αξιόλογη λαδοκόρη;
Είχα πάει να δω την Τ*** αλλά δεν ήταν εκεί οπότε έφυγα, οι άλλες όλες ήταν αδιάφορες μιας και οι κλασσικές λειλα, αγάπη, μαίρη και μάρτα ήταν σε δωμάτιο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Από όσους έχουν πάει εκεί.
Πότε έχει περισσότερες κοπέλες διαθέσιμες;
ΣΚ ή καθημερινές;
Ή δεν αλλάζει κάτι και κάθε μέρα έχει τον ίδιο αριθμό κοριτσιών;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Νομίζω πως η κυρία που ήταν σήμερα στην υποδοχή ( όχι η Σοφία ) το είχε χάσει το παιχνίδι!
Πόρτες ανοιχτές, κόσμος έμπαινε και έβγαινε, προσωπικά χαιρετήθηκα με 4 άτομα (πελάτες) τον έναν μάλιστα με χειραψία μιας και γνωριζόμασταν.
Λίγο προσοχή και επαγγελματισμός παιδιά!!
Τύπε εκτός από το μακελειό με τους μυστες, διέκρινες καμία αξιόλογη λαδοκόρη;
Είχα πάει να δω την Τατιάνα αλλά δεν ήταν εκεί οπότε έφυγα, οι άλλες όλες ήταν αδιάφορες μιας και οι κλασσικές λειλα, αγάπη, μαίρη και μάρτα ήταν σε δωμάτιο.
Τυπε αυτά μας ενδιαφέρουν για να ξέρουμε τι παίζει στο λαδαδικο.. :hi:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Από όσους έχουν πάει εκεί.
Πότε έχει περισσότερες κοπέλες διαθέσιμες;
ΣΚ ή καθημερινές;
Ή δεν αλλάζει κάτι και κάθε μέρα έχει τον ίδιο αριθμό κοριτσιών;


τις καθημερινες ειναι πληρες το ροστερ.
 

LogistisFotistis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,

Θα ήθελα να μάθω ένα κάποιος γνωρίζει το όνομα της κοπέλας με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

Ψηλή, κοντό καρέ ξανθό μαλλί και φουσκωμένα χείλη.

Κάθε φορά που επισκέπτομαι το συγκεκριμένο ίδρυμα την βλέπω αλλά πηγαίνει σε κάποιο δωμάτιο και δεν έχει σαλοναρει για εμένα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Για τη Μαρίνα ήδη έχουν γραφτεί τα πάντα, και όλα εξαιρετικά! Καταπληκτική σε αυτό που κάνει! Νέα γυναίκα, εμφανίσιμη, περιποιημένη, και σωστά προετοιμασμένη. Ακούραστη, συμμετοχική, φιλότιμη, ευσυνείδητη, έντιμη, χαμογελαστή! Ήρεμη δύναμη! Χωρίς βιασύνες! Φεύγεις ευχαριστημένος! Δεν έχω λόγια, απλά υποκλίνομαι!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Η Ζωή σταμάτησε ή έχει κάνει μεταγραφή σε άλλο ?
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Πέρασα χτες από το μαγαζί και είδα κάποια κορίτσια.. πήγα στοχευμένα για Μαρίνα ή Λειλά αλλά δυστυχώς ήταν σε δωμάτια... πρωτη φορά πήγα .. ωραίος γενικά χώρος και οι κυρίες στην υποδοχή πολύ ευγενικές.. οι μόνες που συγκράτησα ηταν η Βικυ, μελαχροινή εντυπωσιακή με πολύ ωραιο σωματάκι και η Αγάπη που ναι μεν εχει τις καμπύλες της αλλά βγάζει κάτι εκφυλο που μου άρεσε...και σε συνδυασμο ότι κάνει και πρωκτικό με έβαλε σε σκέψεις για επόμενη φορά... είδα και 3-4 άλλες αλλα όχι κάτι ξεχωριστό..ειδικά μία ξανθιά ήταν ψηλή και πολύ αδύνατη με αδιάφορο πρόσωπο ενώ μια άλλη , μικρότερη από Βίκυ και Αγάπη ήταν φουλ σε κυτταρίτιδα..
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Βίκυ με Αγάπη

Εχει δοκιμάσει κανει σε 2πλο;;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Μετά απο μια εβδομάδα μονογαμίας/ολιγογαμίας με τις γκόμενες ήρθε και πάλι η ώρα για ανανέωση.

Στο μαγαζί χθές παρήλασαν

Μαίρη, Κορίνα, Ρίτα, Βαλέρια Βίκη, Αγάπη, Τ*** , Γιάννα.

Στα δωμάτια από ότι μου είπε η ευγενέστατη Κυρία Σοφία ήταν επισης το βαρύ πυροβολικό του μαγαζιού οι Μάρτα, και Μαρινα.

Η Λίζα την οποία είχα βάλει στόχο δυστυχώς έλειπε αλλά από ότι μου είπε η Κυρία Σοφία θα επιστρέψει σύντομα.
Υπομονή.

Μια και όλα τα άλλα ''φρούτα'' τα έχω δοκιμάσει και είχα όρεξη για πειραματισμούς δοκίμασα την Γιάννα.

Νέα, περίπου 25 χρόνων την έκανα, λεπτή με σφιχτό γυμνασμένο σώμα, και συμπαθητικό σκαμπρόζικο πρόσωπο.

Οι λεπτομέρειες στην κριτική !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom