Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Να πάω πάλι ραντεβού στα τυφλά Ε; Δεν τις έχω δει.
Είναι μια λύση όμως.
Και οι φωτογραφίες καλές.
Ψήνομαι ψήνομαι . χαχαχαχαχα
Πήγαινε.Το τελευταίο θα σαρεσει.:rockon:
Εξωτερικά εννοώ.
Τώρα μέσα τι κάνει δεν ξέρω.Ο @Ικτίνος μίλησε θετικά.
Εγώ σου εγγυώνται το εμφανησιακο κομμάτι.:woldman:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
στηρίζω μπιχτέριους!
μαύρο στις μετριότητες! ζήτω οι έκφυλες καταπιόλες πρωκτο-ανώμαλες μασατζούδες!
τώρα το μόνο που μένει είναι να τις βρούμε...
Εδώ σε θέλω μάστορα....επειδή εχει πεςει ένας γενικός αφορισμός έχεις καμμία να προτείνεις?
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Το Λαθος με τις κριτικές είναι ότι δεν καταγράφεται σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας μάς πχ
1. Ερωτικός η αγαπουλας με μπλα χαλάρωση φιλάκια σεξ 10 λεπτά τελ μασάζ και πάμε πάλι.
Δίνει έμφαση στο μασάζ.
2. Χαμαλαιον προσαρμόζεται στις καταστάσεις αν δει τα μη μα σου του την βρίσκει και μόνο με πιπα. Αν δει ότι αντέχει ρίχνει και καμιά σφαλιάρα. Συνήθως θέλει και αγκαλίτσες και σφαλιάρα στο πρόγραμμα και αντέχει 15 με 30 σεξ.
3. Rococo S. Του αρέσει να ιδρώνει στο σεξ αμέτρητες στάσεις σφαλιάρα τραβηγμα μαλλιά σεξ έντονο 30 - 45. Το μασάζ το θεωρεί ανούσιο.

Είναι λογικό αν πάει κάποιος που είναι Rocco με Βαλεντίνα να τα κλαίει τα λεφτά ενώ ο αγαπουλας να βάλει αξιολόγηση 10.
Και φυσικά πέρα της κριτικής είναι κσι η χημεία στο δωμάτιο.
Καλά γαμησια να έχουμε με υγεία
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.580
Κριτικές
40
Like
24.994
Πόντοι
11.096
Το Λαθος με τις κριτικές είναι ότι δεν καταγράφεται σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας μάς πχ
1. Ερωτικός η αγαπουλας με μπλα χαλάρωση φιλάκια σεξ 10 λεπτά τελ μασάζ και πάμε πάλι.
Δίνει έμφαση στο μασάζ.
2. Χαμαλαιον προσαρμόζεται στις καταστάσεις αν δει τα μη μα σου του την βρίσκει και μόνο με πιπα. Αν δει ότι αντέχει ρίχνει και καμιά σφαλιάρα. Συνήθως θέλει και αγκαλίτσες και σφαλιάρα στο πρόγραμμα και αντέχει 15 με 30 σεξ.
3. Rococo S. Του αρέσει να ιδρώνει στο σεξ αμέτρητες στάσεις σφαλιάρα τραβηγμα μαλλιά σεξ έντονο 30 - 45. Το μασάζ το θεωρεί ανούσιο.

Είναι λογικό αν πάει κάποιος που είναι Rocco με Βαλεντίνα να τα κλαίει τα λεφτά ενώ ο αγαπουλας να βάλει αξιολόγηση 10.
Και φυσικά πέρα της κριτικής είναι κσι η χημεία στο δωμάτιο.
Καλά γαμησια να έχουμε με υγεία
Βάλε όμως μέσα σε αυτά και τήν συμπεριφορά, εμφάνιση, καθαριότητα πελάτη καί φυσικά ή χημεία όπως είπες.
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
341
Κριτικές
20
Like
978
Πόντοι
1.011
Η ζάρα παίδες δεν αξίζει! Δοκιμάσθει και ήταν απογοήτευση! Μασάζ ανύπαρκτο! Διάθεση ανύπαρκτη και στο γαμήσι απλά κάθησε και γαμήσα!
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
60
Like
24.671
Πόντοι
20.486
Η ζάρα παίδες δεν αξίζει! Δοκιμάσθει και ήταν απογοήτευση! Μασάζ ανύπαρκτο! Διάθεση ανύπαρκτη και στο γαμήσι απλά κάθησε και γαμήσα!
Ok τύπε , τότε να πάρουμε την H&M
:cheesy::cheesy::cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.580
Κριτικές
40
Like
24.994
Πόντοι
11.096
Η ζάρα παίδες δεν αξίζει! Δοκιμάσθει και ήταν απογοήτευση! Μασάζ ανύπαρκτο! Διάθεση ανύπαρκτη και στο γαμήσι απλά κάθησε και γαμήσα!
Την είδα την πρώτη μέρα μαζί με την άλλη καινούργια την Τατιάνα, τό σαλοναρισμα τής ζαρας ήταν από βαρετό έως αδιάφορο και εμφάνιση μέτρια.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
εδώ αρχίζεις να με ανησυχείς... όχι ρε φίλε πάλι θα τα κλαψω?

εδώ αρχίζεις να με ανησυχείς... όχι ρε φίλε πάλι θα τα κλαψω?
εννοείται πως θα τα κλάψεις.....μέχρι και η κυρα Σοφία μου είπε πως είναι για λάιτ καταστάσεις......ξέρει καλό μασάζ αλλά από τα υπόλοιπα μην περιμένεις υπηρεσίες σοβαρές...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Εγώ σκέπτομαι να τεστάρω την Πράδα και τη Λουι Βάλλετον
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
εδώ αρχίζεις να με ανησυχείς... όχι ρε φίλε πάλι θα τα κλαψω?
Για να απαντήσω και να βοηθήσω και άλλους με ανάλογες ανησυχίες

Ενέργεια στο sex που καταλήγει σε PSE καταστάσεις έβγαζαν παλιά η Τζέσικα, η Μαρίνα η Σοφία, η Ζωή κλπ. Βγάζουν τώρα η Ειρήνη και η Κίρα. Τόσο η Βαλεντίνα όσο και η καινούργια η Λαρίσα δεν είναι αυτής της σχολής. Είναι για GFE light καταστάσεις.

Στην Βαλεντίνα θα πάει κάποιος για τα ατελείωτα πόδια της, για τη κορυφαία σε τεχνική πίπα της και - για οσους ενδιαφέρονται - για το μασάζ της.

Στη Λαρίσα θα πάει για τον όμορφο συνδυασμό προσώπου και σώματος και για τη φρεσκάδα της, όχι για τις υπηρεσίες της που είναι κατα τη γνώμη μου μέτριες.

Μια κατηγορία μόνη της η Μάρτα που πέρναγε από τη μια κατάσταση στην άλλη με ένα πολύ ιδιαίτερο τρόπο, που σε άφηνε πάντα από όλες τις απόψεις ικανοποιημένο. Απώλεια κατά την άποψή μου.

Αυτά από έναν "χαμαιλέοντα" σύμφωνα με την παραπάνω κατάταξη.:grin::grin:

Ελπίζω να βοήθησα.:hi::hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Για να απαντήσω και να βοηθήσω και άλλους με ανάλογες ανησυχίες

Ενέργεια στο sex που καταλήγει σε PSE καταστάσεις έβγαζαν παλιά η Τζέσικα, η Μαρίνα η Σοφία, η Ζωή κλπ. Βγάζουν τώρα η Ειρήνη και η Κίρα. Τόσο η Βαλεντίνα όσο και η καινούργια η Λαρίσα δεν είναι αυτής της σχολής. Είναι για GFE light καταστάσεις.

Στην Βαλεντίνα θα πάει κάποιος για τα ατελείωτα πόδια της, για τη κορυφαία σε τεχνική πίπα της και - για οσους ενδιαφέρονται - για το μασάζ της.

Στη Λαρίσα θα πάει για τον όμορφο συνδυασμό προσώπου και σώματος και για τη φρεσκάδα της, όχι για τις υπηρεσίες της που είναι κατα τη γνώμη μου μέτριες.

Μια κατηγορία μόνη της η Μάρτα που πέρναγε από τη μια κατάσταση στην άλλη με ένα πολύ ιδιαίτερο τρόπο, που σε άφηνε πάντα από όλες τις απόψειςσυ ικανοποιημένο. Απώλεια κατά την άποψή μου.

Αυτά από έναν "χαμαιλέοντα" σύμφωνα με την παραπάνω κατάταξη.:grin::grin:

Ελπίζω να βοήθησα.:hi::hi:
Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο με τις παραπάνω αναφορές και να προσθέσω ότι η Βικτωρία τουλάχιστον σε εμένα αντεξε ένα πολύ σκληρό 2 ωρο που μετά ζήτησε μια ώρα off από την Σοφία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom