Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
ποιά στριπτητζού?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
Δεν βγάζουν νόημα αυτά που λες !!
Ειδικά για Βαλεντίνα και Λαρίσα !! Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις με το κατάστημα αλλά μην λέμε ότι να ναι.
Καλημέρα. !!
δεν έχω πρόβλημα με κανένα κατάστημα γενικά και αόριστα πλην του 40-42 για τους χιλιοειπωμένους λόγους......πρόβλημα έχω με εσας και όσους γενικά πάνε και γεμίζουν ασφυκτικά τα ιδρύματα που φέρνουν μέτριες στην καλύτερη παρουσίες για να καυλαντίζουμε τον χαβά μας.....εντάξει την Λαρίσα δεν την έχω δεί ακόμη αλλά αν θεωρείς την βαλεντίνα κάτι πολυ καλό, τότε θα με βρείς αντίθετο. Πολύ φιλικά και χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
δεν έχω πρόβλημα με κανένα κατάστημα γενικά και αόριστα πλην του 40-42 για τους χιλιοειπωμένους λόγους......πρόβλημα έχω με εσας και όσους γενικά πάνε και γεμίζουν ασφυκτικά τα ιδρύματα που φέρνουν μέτριες στην καλύτερη παρουσίες για να καυλαντίζουμε τον χαβά μας.....εντάξει την Λαρίσα δεν την έχω δεί ακόμη αλλά αν θεωρείς την βαλεντίνα κάτι πολυ καλό, τότε θα με βρείς αντίθετο. Πολύ φιλικά και χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
Στα χρήματα αυτά και στις υπηρεσίες που προσφέρει και με βαση το τι γίνεται σε παρόμοια καταστήματα !!! Θεωρώ την Βαλεντίνα φοβερή. Επίσης ξέρει γαμάτο μασάζ.

Είναι η γνώμη μου! Έχω πάρει πολλές κοπέλες από 20€ μέχρι και 300€ την ώρα. Έχω γαμήσει σε στριπτιτζάδικα και σε ότι μπορείς να φανταστείς χώρους. Πιστεύω μπορώ να εκτιμήσω τις υπηρεσίες που παίρνω με τα χρήματα που δίνω. :wink:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
60
Like
24.676
Πόντοι
20.486
Φοβάμαι ότι αυτό το είδος δεν μακροημερευει σε μασαζερι .
Εύστοχος .
Κάποιος γαμικος θα την "σπάσει" όπως ξέσκισαν τις πρώτες ημέρες παρουσίας της κάποιο άλλο πολύ καλό Πιπίνακι του ιδρύματος και έκανε το καημένο 2 ημέρες δουλειά και 20 ημέρες ανάρρωση .
Γιατί μερικοί είναι εντελώς κάφροι .
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
Εύστοχος .
Κάποιος γαμικος θα την "σπάσει" όπως ξέσκισαν τις πρώτες ημέρες παρουσίας της κάποιο άλλο πολύ καλό Πιπίνακι του ιδρύματος και έκανε το καημένο 2 ημέρες δουλειά και 20 ημέρες ανάρρωση .
Γιατί μερικοί είναι εντελώς κάφροι .

Θέλει προσοχή. Όλα τα κορίτσια αλλά ειδικά τα δυνατά κορμιά. Ισχύει ότι πολλά κορίτσια σταματάνε για κάτι μαλάκες
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
60
Like
24.676
Πόντοι
20.486
Θέλει προσοχή. Όλα τα κορίτσια αλλά ειδικά τα δυνατά κορμιά. Ισχύει ότι πολλά κορίτσια σταματάνε για κάτι μαλάκες
Γάμησε τα φίλε , έχω ακούσει πολλά τέτοια σκηνικά σε αυτά τα αρκετά χρόνια πορνοκαριερας .
Υπάρχουν υπάνθρωποι που βγάζουν απωθημένα πάνω σε κοριτσάκια 20 χρονών και 22 .
Πολλές σταματάνε για αυτό τον λόγο .
Δεν είναι ότι πιο εύκολο ...
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.582
Κριτικές
40
Like
25.003
Πόντοι
11.096
Αύριο το πρωί θα πάω από τις 05.00 να πιάσω σειρά.

Θα έχω και σκαμνάκι.
Θά είμαι και εγώ με σαλεπακι για το κρύο και κουλούρι Θεσσαλονίκης για όποιον θέλει.
Νά βγάλουμε καί κάνα ψιλό έχουμε έξοδα.
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
Στα χρήματα αυτά και στις υπηρεσίες που προσφέρει και με βαση το τι γίνεται σε παρόμοια καταστήματα !!! Θεωρώ την Βαλεντίνα φοβερή. Επίσης ξέρει γαμάτο μασάζ.

Είναι η γνώμη μου! Έχω πάρει πολλές κοπέλες από 20€ μέχρι και 300€ την ώρα. Έχω γαμήσει σε στριπτιτζάδικα και σε ότι μπορείς να φανταστείς χώρους. Πιστεύω μπορώ να εκτιμήσω τις υπηρεσίες που παίρνω με τα χρήματα που δίνω. :wink:
σύμφωνοι. Όταν όμως λες φοβερή τί κάνει??
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Θέλει προσοχή. Όλα τα κορίτσια αλλά ειδικά τα δυνατά κορμιά. Ισχύει ότι πολλά κορίτσια σταματάνε για κάτι μαλάκες
Δηλαδή τι πρέπει να κάνει ο κόσμος;
Να πηγαίνει να ρωτάει πρώτα με πόσους πελάτες πήγε πριν η καθεμία για να υπολογίσει ποσοστό κόπωσης;
Στα πόσα πηδήματα ξεκινάει η υπερκόπωση από το γαμησι;
Ξέρει κανείς;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.857
Πόντοι
41.443
Θά είμαι και εγώ με σαλεπακι για το κρύο και κουλούρι Θεσσαλονίκης για όποιον θέλει.
Νά βγάλουμε καί κάνα ψιλό έχουμε έξοδα.
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Κανένα μελομακάρονο θα έχει;
Τώρα είναι η εποχή
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.231
Κριτικές
28
Like
20.038
Πόντοι
5.946
στηρίζω μπιχτέριους!
μαύρο στις μετριότητες! ζήτω οι έκφυλες καταπιόλες πρωκτο-ανώμαλες μασατζούδες!
τώρα το μόνο που μένει είναι να τις βρούμε...
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.582
Κριτικές
40
Like
25.003
Πόντοι
11.096
Προτιμώ σκέτο.
Είμαι παραδοσιακός χαχαχαχαχα
Για εσένα ειδικά θά έχει έξτρα περιποίηση στα ενδότερα του ιδρύματος με φρεντακι καί γλυκάκι κλπ..... ξέρουν τά κορίτσια. :wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.857
Πόντοι
41.443
Για εσένα ειδικά θά έχει έξτρα περιποίηση στα ενδότερα του ιδρύματος με φρεντακι καί γλυκάκι κλπ..... ξέρουν τά κορίτσια. :wink:
Καλά, κάτσε να φτάσουμε πρώτα μέσα.
Ακόμα έξω είμαστε στην σειρά
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.857
Πόντοι
41.443
Ε όχι και εσύ στήν σειρά, αμαρτία θά πέση φωτιά νά μας κάψει.
Να πάω πάλι ραντεβού στα τυφλά Ε; Δεν τις έχω δει.
Είναι μια λύση όμως.
Και οι φωτογραφίες καλές.
Ψήνομαι ψήνομαι . χαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom