Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
60
Like
25.134
Πόντοι
22.886
η φάτσα της όμως είναι ρε γαμώτο σαν ν την έχει βρεί το μισό τηγάνι....
Εκεί που είχα lockαρει κύρα με φρενάρετε ...
Είχα σκεφτεί να κλείσω ραντεβού, τώρα πάω για σαλοναρισμα και ιδωμεν .
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
60
Like
25.134
Πόντοι
22.886
δες και κρίνε μόνος σου. Η καλύτερη αλήθεια.
Σωστά. Την έχω πατήσει μια φορά με την Αναστασία εκεί. Πήγα με κλειστά μάτια, με κανονισμένο ραντεβού μόνο και μόνο από τις κριτικές εδώ.
Τελικά έγραψα και εγώ κριτική...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
τις βλεφάριασες μήπως τις καινούριες???? τί μας έφερε πάλι η κυρά σοφία, τίποτα καθαρίστριες από το ντιπνοπετρόβσκ?
η Χριστινα ειναι αυτη που δοκιμασα μεσοβδομαδα.
Αματουριστικη μετρια συνεδρια (7.0) | Λαγουμιτζή 23 Spa



απλα την εγραψα Κριστινα με Κ για να την ξεχωριζουμε απο την παλια Χριστινα που υπηρχε στο μαγαζι και να μην μπερδευονται οι κριτικες.
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
682
Like
1.155
Πόντοι
206
η Χριστινα ειναι αυτη που δοκιμασα μεσοβδομαδα.
Αματουριστικη μετρια συνεδρια (7.0) | Λαγουμιτζή 23 Spa



απλα την εγραψα Κριστινα με Κ για να την ξεχωριζουμε απο την παλια Χριστινα που υπηρχε στο μαγαζι και να μην μπερδευονται οι κριτικες.

Σωστός
Σημειολόγος και οργανωτικός

Υποκλίνομαι
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
η Χριστινα ειναι αυτη που δοκιμασα μεσοβδομαδα.
Αματουριστικη μετρια συνεδρια (7.0) | Λαγουμιτζή 23 Spa



απλα την εγραψα Κριστινα με Κ για να την ξεχωριζουμε απο την παλια Χριστινα που υπηρχε στο μαγαζι και να μην μπερδευονται οι κριτικες.
Είσαι ωραίος.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
31
Like
2.547
Πόντοι
6.495
Σημερα μεσημεροαπογευμα ενας μικρος χαμος παρα το 40αρι θερμοκρασιας..
Ηλπιζα να πετυχω Καρολινα που ηταν κλεισμενη για μιαμιση ωρα ακομα ή Βαλεντινα που διαβασα καλη κριτικη.
Σαλοναρισαν παρα την πολλη δουλεια 5-6 κοπελες,οι μονες που μου κινησαν το ενδιαφερον ηταν η καινουρια Γιουλια και λιγο η Κατια που δεν εχω ξαναπαρει
Μου εκανε εντυπωση που η κα Σοφια οταν την ρωτησα με απετρεψε πρωτη φορα τοσο απολυτα στο να παρω Γιουλια,δεν ξερω τι παιζεται..

Πηρα Κατια λοιπον,μετρια συνεδρια,δεν τρελαινομαι με την εμφανιση της,καλο τυπακι,φιλοτιμο,μιλαγε πολυ,αλλα δεν θα ξαναπαρω.
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
682
Like
1.155
Πόντοι
206
Σημερα μεσημεροαπογευμα ενας μικρος χαμος παρα το 40αρι θερμοκρασιας..
Ηλπιζα να πετυχω Καρολινα που ηταν κλεισμενη για μιαμιση ωρα ακομα ή Βαλεντινα που διαβασα καλη κριτικη.
Σαλοναρισαν παρα την πολλη δουλεια 5-6 κοπελες,οι μονες που μου κινησαν το ενδιαφερον ηταν η καινουρια Γιουλια και λιγο η Κατια που δεν εχω ξαναπαρει
Μου εκανε εντυπωση που η κα Σοφια οταν την ρωτησα με απετρεψε πρωτη φορα τοσο απολυτα στο να παρω Γιουλια,δεν ξερω τι παιζεται..

Πηρα Κατια λοιπον,μετρια συνεδρια,δεν τρελαινομαι με την εμφανιση της,καλο τυπακι,φιλοτιμο,μιλαγε πολυ,αλλα δεν θα ξαναπαρω.
Για Κάτια όπως τα λες.
Βασικά την παίρνεις μόνο για τον πάτο

Πως είναι εμφανισιακά η Γιούλια?
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
60
Like
25.134
Πόντοι
22.886
Σημερα μεσημεροαπογευμα ενας μικρος χαμος παρα το 40αρι θερμοκρασιας..
Ηλπιζα να πετυχω Καρολινα που ηταν κλεισμενη για μιαμιση ωρα ακομα ή Βαλεντινα που διαβασα καλη κριτικη.
Σαλοναρισαν παρα την πολλη δουλεια 5-6 κοπελες,οι μονες που μου κινησαν το ενδιαφερον ηταν η καινουρια Γιουλια και λιγο η Κατια που δεν εχω ξαναπαρει
Μου εκανε εντυπωση που η κα Σοφια οταν την ρωτησα με απετρεψε πρωτη φορα τοσο απολυτα στο να παρω Γιουλια,δεν ξερω τι παιζεται..

Πηρα Κατια λοιπον,μετρια συνεδρια,δεν τρελαινομαι με την εμφανιση της,καλο τυπακι,φιλοτιμο,μιλαγε πολυ,αλλα δεν θα ξαναπαρω.
Κώλο έδωσε ?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
το κατάστημα είναι προς αποφυγήν παίδες.....πολύ μετριότητα...εγώ που μένω δίπλα σκεφτείτε δεν πάω καθόλου συχνά πλέον....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Η Ειρήνη που εκθιαζατε όλοι εχει φύγει?
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Σημερα μεσημεροαπογευμα ενας μικρος χαμος παρα το 40αρι θερμοκρασιας..
Ηλπιζα να πετυχω Καρολινα που ηταν κλεισμενη για μιαμιση ωρα ακομα ή Βαλεντινα που διαβασα καλη κριτικη.
Σαλοναρισαν παρα την πολλη δουλεια 5-6 κοπελες,οι μονες που μου κινησαν το ενδιαφερον ηταν η καινουρια Γιουλια και λιγο η Κατια που δεν εχω ξαναπαρει
Μου εκανε εντυπωση που η κα Σοφια οταν την ρωτησα με απετρεψε πρωτη φορα τοσο απολυτα στο να παρω Γιουλια,δεν ξερω τι παιζεται..

Πηρα Κατια λοιπον,μετρια συνεδρια,δεν τρελαινομαι με την εμφανιση της,καλο τυπακι,φιλοτιμο,μιλαγε πολυ,αλλα δεν θα ξαναπαρω.
Τυχερος εισαι φιλε. Εγω πηγα και δεν ηταν η κυρια Σοφια να με προφυλαξει και πηρα τη Γιουλια. Ναυαγιο της ζωης η τυπισσα αν και ωραιο μιλφακι. Θα ακολουθησει κριτικη οταν προλαβω γιατι φερθηκε πολυ σκαρτα. Μακρια απο Γιουλια παιδες να σωσετε τα λεφτα σας.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.142
Πόντοι
4.546
Καλημέρα συνάδελφοι , υπάρχει καμία αξιόπιστη πληροφόρηση για κύρα ? Έχει 2 μόνο κριτικές ενώ δουλεύει αρκετούς μήνες στο μαγαζί .
Όσες φορές έχω πάει δεν την έχω συναντήσει για να έχω άποψη. Βέβαια το ότι είναι απασχολημένη όποτε έχω ρωτήσει είναι στα συν της κοπέλας.
Αν έχει λεπτομέρειες κάποιος ας πει , μην κάψουμε άλλο 80αρι όπως με την Αναστασία.
Το κορίτσι είναι πρόθυμο και ευχάριστο, δεν θα σχολιάσω τα περι εμφάνισης, δες μόνος σου.
Τα χρήματα σου σίγουρα δεν θα τα κλάψεις, δεν είναι φόλα. Μια απλή, καθημερινή κοπέλα της διπλανής πόρτας είναι, αξίζει να την γνωρίσεις.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
γεματουλα μαυρομάλλα, ελληνιδα λεει η κυρία της υποδοχης....
ξέρεις κάποιος κάτι, έχει περάσει κανείς?
Δεν δοκίμασα γιατί βρήκα κίρα ελεύθερη....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Τυχερος εισαι φιλε. Εγω πηγα και δεν ηταν η κυρια Σοφια να με προφυλαξει και πηρα τη Γιουλια. Ναυαγιο της ζωης η τυπισσα αν και ωραιο μιλφακι. Θα ακολουθησει κριτικη οταν προλαβω γιατι φερθηκε πολυ σκαρτα. Μακρια απο Γιουλια παιδες να σωσετε τα λεφτα σας.
Εσύ γράφεις μακρυά, 7 μέλη συμφωνούν ή σε ευχαριστούν και καποιος άλλος εχει πολυ καλή κριτικη.....άντε να βγάλεις ακρη.....
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Εσύ γράφεις μακρυά, 7 μέλη συμφωνούν ή σε ευχαριστούν και καποιος άλλος εχει πολυ καλή κριτικη.....άντε να βγάλεις ακρη.....
Μονό αν δεις εσύ θά βγάλεις άκρη, ή αν ταιριάζουν τά γούστα σού μέ κάποιο φίλο, μέλος καί πάρεις απάντηση.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Εσύ γράφεις μακρυά, 7 μέλη συμφωνούν ή σε ευχαριστούν και καποιος άλλος εχει πολυ καλή κριτικη.....άντε να βγάλεις ακρη.....
Κοιτα. Σιγουρα ο καθ ενας εχει την αποψη του και τη χημεια του,αλλα σιγουρα το γεγονος οτι ανεβαινει κριτικη μολις βαζω αρνητικα σχολια,εμενα προσωπικα με βαζει σε σκεψεις. Δες και με το ναυαγιο την Κορινα απο φυλης, που ολως τυχαιως βρεθηκε μυστης να πει καλα λογια μετα απο αρνητικες κριτικες πολλων συναγωνιστων.
Για μενα το συγκεκριμενο μαγαζι μετα τη Ζωη δεν μου εχει προσφερει κατι το ιδιαιτερο, σε αντιθεση με το boutique που βρηκα τη Ζετουλα τη Σερβα που παντα περναω καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom