Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Καλησπέρα μπορεί να γράψει κάποιος λίγες λεπτομέρειες για Βαλεντίνα εμφάνιση... γιατί θέλω να πάω σήμερα απλά μην φάω φόλα μέχρι εκεί γτ έχει λίγες κοπέλες σήμερα... ευχαριστώ εκ των προτέρων
Εχω γράψει κριτική εδώ

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
δεν την είδα την Ελένη......είδα την τζούλια με την ρόμπα.....συμπαθητικό μίλφ.....που όταν την δείς λές....μπαίνω.....αλλά δεν ξέρω στα ενδότερα τί και πώς......μαζί με ειρήνη είναι οι μόνες που εμφανισιακά σε "βάζουν" μέσα.....και αυτές είναι μιλφ άνω των 40...με αρκετά μείον εμφανισιακά...σκέψου...και μου το είπε η κ. Σοφία....τα κορίτσια από την ουκρανία δε θέλουν να δουλέψουν σε μας...προτιμούν τα μπάρ τα εστιατόρια τα ξενοδοχεία....
Για τζούλια υπαρχουν 2 κριτικές εδώ.


Αν δεν "μελετάτε τας γραφάς" δεν θα προοδεύσετε στη ζωή σας.:grin::grin::grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Σήμερα που πέρασα παρούσες ήταν,

Καρολίνα, Ρίτα, Ειρήνη, Μιλένα, Ευα, Αγγελική, και μια νεα Αννα απο οτι μου είπε η κυρία Σοφία αλλά ήταν στο δωμάτιο και δεν την είδα.

Ετιμήθη η Καρολίνα που την ιδρώνει τη φανέλα.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.394
Πόντοι
6.256
Για τζούλια υπαρχουν 2 κριτικές εδώ.


Αν δεν "μελετάτε τας γραφάς" δεν θα προοδεύσετε στη ζωή σας.:grin::grin::grin:
Μερικοι θελουν το μουνί ετοιμο, στο πιάτο
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
δυστυχώς και γω πέρασα αργά το απόγευμα από εκεί και δεν είδα τίποτα που να είναι αξιολογο......πάλι με την ειρήνη δεν μπορώ!!!! κ. Σοφία φέρτε νέο αίμα γιατί δεν πάει άλλο!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Για την ενημέρωση σήμερα ήταν παρόν Ρίτα, Καρολίνα, Μελίνα, Ειρήνη, Εύα, Αγγελική και μία καινούργια η Άννα ξανθούλα και χοντρούλα τά έχει τά Πιασίματα τής.
Δεν ενθουσιάστηκα με κάτι οπότε αποχώρησα
πολυ τροφαντο τελευταια,πολυ τροφαντο :confused:
:confused::confused:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Σήμερα που πέρασα παρούσες ήταν,

Καρολίνα, Ρίτα, Ειρήνη, Μιλένα, Ευα, Αγγελική, και μια νεα Αννα απο οτι μου είπε η κυρία Σοφία αλλά ήταν στο δωμάτιο και δεν την είδα.

Ετιμήθη η Καρολίνα που την ιδρώνει τη φανέλα.
χαιρομαι που βλεπω οτι η Καρολινα βελτιωθηκε γρηγορα στο σερβις της.
μακαρι να κρατησει αυτο το επιπεδο και να μην ειναι κατι παροδικο.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
χαιρομαι που βλεπω οτι η Καρολινα βελτιωθηκε γρηγορα στο σερβις της.
μακαρι να κρατησει αυτο το επιπεδο και να μην ειναι κατι παροδικο.
Έκανε καί τσαχπινικο σαλοναρισμα πού τήν είδα.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Έκανε καί τσαχπινικο σαλοναρισμα πού τήν είδα.
βρε το σαλοναρισμα και την εμφανιση την ειχε και την εχει.
στο σερβις υστερουσε. βλεπε κριτικη μου. μακαρι να αλλαξε οντως.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
βρε το σαλοναρισμα και την εμφανιση την ειχε και την εχει.
στο σερβις υστερουσε. βλεπε κριτικη μου. μακαρι να αλλαξε οντως.
Τήν κριτική σού τήν είχα δει από πριν είδα καί τήν άλλη τού φίλου καί έτσι έφυγα άπραγος, ίσως τήν επόμενη φορά νά ενδώσω
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
682
Like
1.155
Πόντοι
206
δυστυχώς και γω πέρασα αργά το απόγευμα από εκεί και δεν είδα τίποτα που να είναι αξιολογο......πάλι με την ειρήνη δεν μπορώ!!!! κ. Σοφία φέρτε νέο αίμα γιατί δεν πάει άλλο!
Σωστός. Το μαγαζί θέλει επειγόντως ενισχύσεις.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Συμφωνώ, γιατί να διαφωνήσω άλλωστε;
Από την άλλη το μαγαζί γενικώς έχει αρκετή δουλειά. Αν πας στο busy hour ακόμα και οι κλώσες έχουν δουλίτσα. Αυτό σημαίνει πως το roster οικονομικά είναι πετυχημένο για την επιχείρηση. Και μάλιστα στην εποχή μας που τα πράγματα είναι πολύ στρυμωγμένα με την κατάσταση σε Ρωσία-Ουκρανία. Ας ελπίζουμε σε καλύτερες μέρες...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Συμφωνώ, γιατί να διαφωνήσω άλλωστε;
Από την άλλη το μαγαζί γενικώς έχει αρκετή δουλειά. Αν πας στο busy hour ακόμα και οι κλώσες έχουν δουλίτσα. Αυτό σημαίνει πως το roster οικονομικά είναι πετυχημένο για την επιχείρηση. Και μάλιστα στην εποχή μας που τα πράγματα είναι πολύ στρυμωγμένα με την κατάσταση σε Ρωσία-Ουκρανία. Ας ελπίζουμε σε καλύτερες μέρες...
Δυστυχώς υπάρχουν άπειροι "ΑΓΑΜΗΤΟΙ" ...που δίνουν χρήματα για γυναίκες που αν τις έβλεπες έξω στο δρόμο να σε "φλερτάρουν" θα έτρεχες να γλυτώσεις...
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Δυστυχώς υπάρχουν άπειροι "ΑΓΑΜΗΤΟΙ" ...που δίνουν χρήματα για γυναίκες που αν τις έβλεπες έξω στο δρόμο να σε "φλερτάρουν" θα έτρεχες να γλυτώσεις...
Δέν διαφωνώ μαζί σου, αλλά έχεις δει καί από μάς τι υπάρχει; τι κόσμος πάει να πηδηξει, καί δέν εννοώ από εμφάνιση άστο αυτό, αλλά από καθαριότητα.
Έχω τύχει νά νά συναντηθώ μέ άλλον στήν σκάλα καί κόντεψα νά ξεράσω από τήν βρώμα, ούτε το άρωμα πού έχει στην είσοδο δέν τόν έσωσε, μία από τά ίδια καί στο δωματιάκι μέ το παραβάν έφυγα λέμε τρέχοντας, έλεος ρε μάγκες κάντε καί κάνα μπάνιο πριν πάτε.
Όσο καλή διάθεση καί να έχει ή λαδοκορη πώς νά σε φτιάξει μέσα άμα βρωμας.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Παιζουν κοπελες ηλικιας 25 ετων στο εν λογω σκηνικο ή ειναι ανω των 30 ολες;
Καρολινα και Ριτα ειναι κοντα στην ηλικια που ζητας.
και η Βερα αν επιστρεψει.
διαβασε ΚΑΛΑ τις κριτικες τους πριν επιλεξεις καποια.
. Αν πας στο busy hour ακόμα και οι κλώσες έχουν δουλίτσα.
:2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
μπα παναθεμα σε με επνιξες με το ''κλωσσες''
δεν σε εχω συνηθισει σε τετοια. :hi:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
σημερινο εκτακτο περασμα νωρις απο το μαγαζι.
σας εχω εκτακτο ρεπορταζ μπαγασηδες.:2funny:
εργαζοντουσαν οι Βερονικα,Κιρα,Καρολινα,Κατια και μια καινουργια παρουσια η Κριστινα.
ολες απασχολημενες εκτος της νεας κοπελλας. (τι διαολο ρε απο το πρωι γαματε?):2funny:
η κυρια Σοφια μου ανακοινωσε οτι ειναι πρωτη μερα της στη δουλεια και ισως να ημουν και το πρωτο ραντεβου της,αφου ηταν σχετικα νωρις οταν πηγα.
το ενστικτο του κασκαντερ χτυπησε μεσα μου κι ετσι λογω και μη αλλης διαθεσιμης επιλογης,αλλα κι επειδη ειχε ωραιο αδυνατο κορμι,την επελεξα για λιγη χαλαρωση.
διαλεξα το προγραμμα μιας ωρας κι ανεβηκαμε μαζι στα επανω πατωματα για τα περαιτερω
:pipa1: :zfuck:



Κριστινα λοιπον.

μετριας εμφανισης κοριτσι,με καταγωγη απο Βουλγαρια και Ουκρανια,καστανομελαχρινο,περιπου 30 ετων,συνεχως με το χαμογελο στα χειλη,που ηταν χαμογελο αμηχανιας ομως,αφου δεν μιλα γρι Ελληνικα,ουτε Αγγλικα.
συνεννοηση λοιπον μονο με νοηματα και τιποτα περισσοτερο.
εχει ωραιο αδυνατο κορμι,μικρο μεγεθους 1,5 στηθος,ελαφρως νερουλο,με ρωγα που βγαζει ματι ομως,κωλαρακι κι αυτο ομορφο και στη θεση του,που δεν διατιθεται ομως,αλλα επειδη οπως λενε μια φωτογραφια αξιζει οσο χιλιες λεξεις,βαζω 2-3 φωτο εδω για ενημερωση και για να εχετε τη δικη σας αποψη για την εμφανιση της.


............................................................................................................................................................................................................



με δυο λογια η συνεδρια πηγε μετρια,για αυτο και το ''ισως'' στο πεδιο αν θα την ξαναβλεπα.
το κοριτσι με την αματουρικη συμπεριφορα του ειχε τα θετικα και τα αρνητικα του.
οσοι περιμενετε πορνοσταρικα γαμησια,προσπεραστε.
οσοι αρεσκεστε στα αματουρια,εδω εισαστε.
να προσθεσω οτι ηταν πολυ καθαρη ηδη οταν ηρθε στο δωματιο και οτι εκανε και μπανιο,μεσα στο δωματιο μαζι μου,μετα το τελος του πρωτου,αλλα και του δευτερου γυρου.



αυτα απο μενα συναγωνιστες.
να ειστε καλα.






οι υπολοιπες ειδησεις στην κριτικη που προσπαθω να στειλω,αλλα σαν κατι να χαλασε και δεν ανοιγει να τη στειλω.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.099
Πόντοι
1.336
σημερινο εκτακτο περασμα νωρις απο το μαγαζι.
σας εχω εκτακτο ρεπορταζ μπαγασηδες.:2funny:
εργαζοντουσαν οι Βερονικα,Κιρα,Καρολινα,Κατια και μια καινουργια παρουσια η Κριστινα.
ολες απασχολημενες εκτος της νεας κοπελλας. (τι διαολο ρε απο το πρωι γαματε?):2funny:
η κυρια Σοφια μου ανακοινωσε οτι ειναι πρωτη μερα της στη δουλεια και ισως να ημουν και το πρωτο ραντεβου της,αφου ηταν σχετικα νωρις οταν πηγα.
το ενστικτο του κασκαντερ χτυπησε μεσα μου κι ετσι λογω και μη αλλης διαθεσιμης επιλογης,αλλα κι επειδη ειχε ωραιο αδυνατο κορμι,την επελεξα για λιγη χαλαρωση.
διαλεξα το προγραμμα μιας ωρας κι ανεβηκαμε μαζι στα επανω πατωματα για τα περαιτερω
:pipa1: :zfuck:



Κριστινα λοιπον.

μετριας εμφανισης κοριτσι,με καταγωγη απο Βουλγαρια και Ουκρανια,καστανομελαχρινο,περιπου 30 ετων,συνεχως με το χαμογελο στα χειλη,που ηταν χαμογελο αμηχανιας ομως,αφου δεν μιλα γρι Ελληνικα,ουτε Αγγλικα.
συνεννοηση λοιπον μονο με νοηματα και τιποτα περισσοτερο.
εχει ωραιο αδυνατο κορμι,μικρο μεγεθους 1,5 στηθος,ελαφρως νερουλο,με ρωγα που βγαζει ματι ομως,κωλαρακι κι αυτο ομορφο και στη θεση του,που δεν διατιθεται ομως,αλλα επειδη οπως λενε μια φωτογραφια αξιζει οσο χιλιες λεξεις,βαζω 2-3 φωτο εδω για ενημερωση και για να εχετε τη δικη σας αποψη για την εμφανιση της.


............................................................................................................................................................................................................



με δυο λογια η συνεδρια πηγε μετρια,για αυτο και το ''ισως'' στο πεδιο αν θα την ξαναβλεπα.
το κοριτσι με την αματουρικη συμπεριφορα του ειχε τα θετικα και τα αρνητικα του.
οσοι περιμενετε πορνοσταρικα γαμησια,προσπεραστε.
οσοι αρεσκεστε στα αματουρια,εδω εισαστε.
να προσθεσω οτι ηταν πολυ καθαρη ηδη οταν ηρθε στο δωματιο και οτι εκανε και μπανιο,μεσα στο δωματιο μαζι μου,μετα το τελος του πρωτου,αλλα και του δευτερου γυρου.



αυτα απο μενα συναγωνιστες.
να ειστε καλα.






οι υπολοιπες ειδησεις στην κριτικη που προσπαθω να στειλω,αλλα σαν κατι να χαλασε και δεν ανοιγει να τη στειλω.
Επί του πιεστηρίου...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
σημερινο εκτακτο περασμα νωρις απο το μαγαζι.
σας εχω εκτακτο ρεπορταζ μπαγασηδες.:2funny:
εργαζοντουσαν οι Βερονικα,Κιρα,Καρολινα,Κατια και μια καινουργια παρουσια η Κριστινα.
ολες απασχολημενες εκτος της νεας κοπελλας. (τι διαολο ρε απο το πρωι γαματε?):2funny:
η κυρια Σοφια μου ανακοινωσε οτι ειναι πρωτη μερα της στη δουλεια και ισως να ημουν και το πρωτο ραντεβου της,αφου ηταν σχετικα νωρις οταν πηγα.
το ενστικτο του κασκαντερ χτυπησε μεσα μου κι ετσι λογω και μη αλλης διαθεσιμης επιλογης,αλλα κι επειδη ειχε ωραιο αδυνατο κορμι,την επελεξα για λιγη χαλαρωση.
διαλεξα το προγραμμα μιας ωρας κι ανεβηκαμε μαζι στα επανω πατωματα για τα περαιτερω
:pipa1: :zfuck:



Κριστινα λοιπον.

μετριας εμφανισης κοριτσι,με καταγωγη απο Βουλγαρια και Ουκρανια,καστανομελαχρινο,περιπου 30 ετων,συνεχως με το χαμογελο στα χειλη,που ηταν χαμογελο αμηχανιας ομως,αφου δεν μιλα γρι Ελληνικα,ουτε Αγγλικα.
συνεννοηση λοιπον μονο με νοηματα και τιποτα περισσοτερο.
εχει ωραιο αδυνατο κορμι,μικρο μεγεθους 1,5 στηθος,ελαφρως νερουλο,με ρωγα που βγαζει ματι ομως,κωλαρακι κι αυτο ομορφο και στη θεση του,που δεν διατιθεται ομως,αλλα επειδη οπως λενε μια φωτογραφια αξιζει οσο χιλιες λεξεις,βαζω 2-3 φωτο εδω για ενημερωση και για να εχετε τη δικη σας αποψη για την εμφανιση της.


............................................................................................................................................................................................................



με δυο λογια η συνεδρια πηγε μετρια,για αυτο και το ''ισως'' στο πεδιο αν θα την ξαναβλεπα.
το κοριτσι με την αματουρικη συμπεριφορα του ειχε τα θετικα και τα αρνητικα του.
οσοι περιμενετε πορνοσταρικα γαμησια,προσπεραστε.
οσοι αρεσκεστε στα αματουρια,εδω εισαστε.
να προσθεσω οτι ηταν πολυ καθαρη ηδη οταν ηρθε στο δωματιο και οτι εκανε και μπανιο,μεσα στο δωματιο μαζι μου,μετα το τελος του πρωτου,αλλα και του δευτερου γυρου.



αυτα απο μενα συναγωνιστες.
να ειστε καλα.






οι υπολοιπες ειδησεις στην κριτικη που προσπαθω να στειλω,αλλα σαν κατι να χαλασε και δεν ανοιγει να τη στειλω.
Πού είναι οι φώτο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom