Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Απολογισμός μήνα. Είπα να κάνω ένα διάλειμμα από τους φραπέδες και μιας και ήμουν Τσιμισκή επισκέπτομαι το dames Παρούσες μια πιτσιρίκα λίγο γεματουλα πρέπει να ήταν πρώτες μέρες μια αρκετά μεγάλη σε ηλικία με κανονικό σώμα και χαλι μάπα και η Βικη η οποία πηγαινοέρχεται από ότι κατάλαβα. Πέρασμα με Βικη ετών 35+ και βάλε πολύ ωραίο κορμάκι κωλαρακι και βυζάρες βαθειά πίπα και χωρίς πολλά μη. Προς εκπλήξεως μου είπε ότι δίνει και κωλο μασάζ ανύπαρκτο διάρκεια γύρω στα 40 λεπτά δε βιάστηκε. Μετά επιστροφή στους φραπέδες (δεν είμαστε καί πολύ για τα άλλα) επίσκεψη Βένους μοναστηριού πέρασμα με Μάρω που όσο πάει τριπιεται όλο καί περισσότερο πολλά σκουλαρίκια στη μάπα και σαν να παχύνε. Ψηλή κοπέλα γλυκιά στο πρόσωπο μασάζ αδιάφορο καλή στην επικοινωνία και δε βιάζεται αφήνει να ακουμπήσεις πάνω από τα ρούχα για να βγάλει κάτι ζητάει κανένα εξτραδακι αλλά άμα τη πετύχεις στα καλά της μπορείς να καταφέρεις μπόλικο χουφτωμα και χωρίς έξτρα. Ήταν και μια άλλη ξανθιά εκεί κάπως γεμάτη που δεν επιλέχθηκε. Τρίτη επίσκεψη crystal πέρασμα με Νεφέλη ετών 24 αδύνατη με πολύ ωραίο στήθος γενικά όμορφη κοπέλα στα τού μασάζ πολύ καλό μασάζ άφηνε πιασίματα κάνει παπάδες αλλά θέλει γλυκολογα από ότι την έκοψα. Παρούσες η Όλγα ψιλή αδύνατη και μια Αφροδίτη κανονική προς λίγο γεμάτη ετών 19 με γαλάζιο μάτι σα τσιγγάνα μου φανηκε σίγουρα δεν την έχω ξαναδεί στο χώρο. Αυτες οι μασαζοτσαρκες αλάνια μου έχω βάλει στο μάτι να πάω Νικόλα στην Καραμανλή στα προσεχώς αν γνωρίζει κάποιος αν παίζει τπτ καλό να στείλει πμ.
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Νεφέλη άφηνε πιασίματα??κ εδειξε βυζια?? :huh: :huh: εμενα μου εκατσε χαζομασαζ κ καθολου πιασιματα.απο μενα ειναι οχι
 
  • Like
Αντιδράσεις: zipas

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Νεφέλη άφηνε πιασίματα??κ εδειξε βυζια?? :huh: :huh: εμενα μου εκατσε χαζομασαζ κ καθολου πιασιματα.απο μενα ειναι οχι
Εμένα προσωπικά μου έκανε τρομερό μασάζ. Και είμαι άνθρωπος τού μασάζ είναι κάτι το οποίο ψάχνω. Όσο για τα πιασίματα όλες θέλουν τον τρόπο τους και δε μιλάω όπως λενε πολλοί εδώ μέσα ότι κατάφεραν τσιμπούκια σε φραπεδαδικα προσωπικά δε μου έχει τύχει αλλά ένα καλό χουφτωματακι το έχω καταφέρει και μια καλή φάση γενικά. Ο καθενας μας είναι πως θα ταιριάξει με το κάθε κοριτσάκι και πως θα τη παίξει ειδικά τέτοια χαζοπιτσιρικια που έχουν τα φραπεδαδικα
 

stavros1979

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
61
Like
32
Πόντοι
0
Σε ποια μασατζιδικα μπορείς να πας για πρώτη φορά χωρίς να φας πόρτα επειδή δεν σε ξέρουν?
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Συγκεντρωτική ενημέρωση.
1) Αποφάσισα να επισκεφτώ για μια ακόμη φορά το zesi spa ορμώμενος από τις νέες χαμηλές τιμές που αναφέρθηκε ότι ισχύουν. Διαθέσιμες 2 κορασίδες Κάτια και Έλενα χωρίς κάποια από αυτές να είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Διάλεξα την Κάτια και πέρασα στα ενδότερα. Μπανάκι και αναμονή να έρθει η κοπέλα.
Ερωτώμενος πιο πρόγραμμα θα διαλέξω, έκπληκτος διαπίστωσα ότι όχι μόνο δεν πέσανε οι τιμές αλλά αντιθέτως αυξήθηκαν. Στην ερώτηση μου τι προγράμματα προσφέρουν μου είπε: 40 ευρώ μισή ώρα με εκτόνωση - και έκανε κίνηση με το χέρι και μορφασμό ότι πρόκειται περί ξεπέτας - 60 στοματικό και 80 full. Την προηγούμενη φορά είχα πάρει στοματικό στα 50.
Παρόλο που η λογική, μου έλεγε να αποχωρήσω, το κάτω κεφάλι αποφάσισε να μείνω.
Πήρα το απλό πρόγραμμα των 40 και ξάπλωσα. Καλό μασάζ που κράτησε περίπου 20 λεπτά και εκτόνωση με το χέρι.
Ο χώρος εξακολουθεί να είναι άθλιος, με μουχλιασμένους τοίχους, από την έλλειψη εξαερισμού και θέρμανση από ένα αερόθερμο του 10άρικου που κάνει τόση φασαρία που δεν σε αφήνει να χαλαρώσεις.
Συνολική βαθμολογία ίσα που περνάει τη βάση 5.5/10.

2) Επίσκεψη στην τροφαντή κοπέλα των Αμπελοκήπων.
Εύκολη συνεννόηση και ραντεβού. Διάλεξα το αισθησιακό μασάζ και ξάπλωσα στο φουσκωτό στρώμα που έχει μέσα στο υπνοδωμάτιο της. Ανέβηκε πάνω μου γυμνή και άρχισε το μασάζ. Με το μασάζ δεν το έχει και τα περιττά κιλά της δεν βοηθάνε στην χαλάρωση και απόλαυση του. Στο μασάζ του εργαλείου καλύτερη. Κατά τα άλλα ευγενική και επικοινωνιακή με διάθεση να προσφέρει.
Θετικό το τίμημα της συνεύρεσης που ανήλθε στα 25 ευρώ.
Ο χώρος της είναι το σπίτι της και το μασάζ λαμβάνει χώρα στο υπνοδωμάτιο της σε ένα φουσκωτό στρώμα δίπλα στο κρεβάτι της.
Συνολική βαθμολογία ( αν εξαιρέσει κάποιος την εμφάνιση) 6/10. Με βάση και την εμφάνιση της 5/10.

     
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Στο  ποστ 44979 αναφερθηκε οτι οι τιμες παραμενουν 40-50-70.
Προφανως η συγκεκριμενη ηθελε το 10ρικο δικο της,επομενως ας μας πει η ιδιοκτησια τι ισχυει τελικα.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ο σκοπος εξαλλου του forum αυτος ειναι, η ενημερωση αλληλων απο κακες υπηρεσιες και τετοιες συμπεριφορες.
 

ThanosXXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
366
Πόντοι
290
Συναγωνιστές καλησπέρα. Ξέρει κανένας να μου πει αν η ρια απο το ζεσι σπα είναι η ίδια ρια που ήταν στο Βάνα σπα ;
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26

RandomStavros

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Συγκεντρωτική ενημέρωση.
1) Αποφάσισα να επισκεφτώ για μια ακόμη φορά το zesi spa ορμώμενος από τις νέες χαμηλές τιμές που αναφέρθηκε ότι ισχύουν. Διαθέσιμες 2 κορασίδες Κάτια και Έλενα χωρίς κάποια από αυτές να είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Διάλεξα την Κάτια και πέρασα στα ενδότερα. Μπανάκι και αναμονή να έρθει η κοπέλα.
Ερωτώμενος πιο πρόγραμμα θα διαλέξω, έκπληκτος διαπίστωσα ότι όχι μόνο δεν πέσανε οι τιμές αλλά αντιθέτως αυξήθηκαν. Στην ερώτηση μου τι προγράμματα προσφέρουν μου είπε: 40 ευρώ μισή ώρα με εκτόνωση - και έκανε κίνηση με το χέρι και μορφασμό ότι πρόκειται περί ξεπέτας - 60 στοματικό και 80 full. Την προηγούμενη φορά είχα πάρει στοματικό στα 50.
Παρόλο που η λογική, μου έλεγε να αποχωρήσω, το κάτω κεφάλι αποφάσισε να μείνω.
Πήρα το απλό πρόγραμμα των 40 και ξάπλωσα. Καλό μασάζ που κράτησε περίπου 20 λεπτά και εκτόνωση με το χέρι.
Ο χώρος εξακολουθεί να είναι άθλιος, με μουχλιασμένους τοίχους, από την έλλειψη εξαερισμού και θέρμανση από ένα αερόθερμο του 10άρικου που κάνει τόση φασαρία που δεν σε αφήνει να χαλαρώσεις.
Συνολική βαθμολογία ίσα που περνάει τη βάση 5.5/10.

2) Επίσκεψη στην τροφαντή κοπέλα των Αμπελοκήπων.
Εύκολη συνεννόηση και ραντεβού. Διάλεξα το αισθησιακό μασάζ και ξάπλωσα στο φουσκωτό στρώμα που έχει μέσα στο υπνοδωμάτιο της. Ανέβηκε πάνω μου γυμνή και άρχισε το μασάζ. Με το μασάζ δεν το έχει και τα περιττά κιλά της δεν βοηθάνε στην χαλάρωση και απόλαυση του. Στο μασάζ του εργαλείου καλύτερη. Κατά τα άλλα ευγενική και επικοινωνιακή με διάθεση να προσφέρει.
Θετικό το τίμημα της συνεύρεσης που ανήλθε στα 25 ευρώ.
Ο χώρος της είναι το σπίτι της και το μασάζ λαμβάνει χώρα στο υπνοδωμάτιο της σε ένα φουσκωτό στρώμα δίπλα στο κρεβάτι της.
Συνολική βαθμολογία ( αν εξαιρέσει κάποιος την εμφάνιση) 6/10. Με βάση και την εμφάνιση της 5/10.

     

Καλησπέρα. Θα μπορούσα να έχω το τηλέφωνο της κοπέλα από Αμπελόκηπους σε ΠΜ; Η να μου πείτε πως να τη βρω; Ευχαριστώ.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Συγκεντρωτική ενημέρωση.
1) Αποφάσισα να επισκεφτώ για μια ακόμη φορά το zesi spa ορμώμενος από τις νέες χαμηλές τιμές που αναφέρθηκε ότι ισχύουν. Διαθέσιμες 2 κορασίδες Κάτια και Έλενα χωρίς κάποια από αυτές να είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Διάλεξα την Κάτια και πέρασα στα ενδότερα. Μπανάκι και αναμονή να έρθει η κοπέλα.
Ερωτώμενος πιο πρόγραμμα θα διαλέξω, έκπληκτος διαπίστωσα ότι όχι μόνο δεν πέσανε οι τιμές αλλά αντιθέτως αυξήθηκαν. Στην ερώτηση μου τι προγράμματα προσφέρουν μου είπε: 40 ευρώ μισή ώρα με εκτόνωση - και έκανε κίνηση με το χέρι και μορφασμό ότι πρόκειται περί ξεπέτας - 60 στοματικό και 80 full. Την προηγούμενη φορά είχα πάρει στοματικό στα 50.
Παρόλο που η λογική, μου έλεγε να αποχωρήσω, το κάτω κεφάλι αποφάσισε να μείνω.
Πήρα το απλό πρόγραμμα των 40 και ξάπλωσα. Καλό μασάζ που κράτησε περίπου 20 λεπτά και εκτόνωση με το χέρι.
Ο χώρος εξακολουθεί να είναι άθλιος, με μουχλιασμένους τοίχους, από την έλλειψη εξαερισμού και θέρμανση από ένα αερόθερμο του 10άρικου που κάνει τόση φασαρία που δεν σε αφήνει να χαλαρώσεις.
Συνολική βαθμολογία ίσα που περνάει τη βάση 5.5/10.

2) Επίσκεψη στην τροφαντή κοπέλα των Αμπελοκήπων.
Εύκολη συνεννόηση και ραντεβού. Διάλεξα το αισθησιακό μασάζ και ξάπλωσα στο φουσκωτό στρώμα που έχει μέσα στο υπνοδωμάτιο της. Ανέβηκε πάνω μου γυμνή και άρχισε το μασάζ. Με το μασάζ δεν το έχει και τα περιττά κιλά της δεν βοηθάνε στην χαλάρωση και απόλαυση του. Στο μασάζ του εργαλείου καλύτερη. Κατά τα άλλα ευγενική και επικοινωνιακή με διάθεση να προσφέρει.
Θετικό το τίμημα της συνεύρεσης που ανήλθε στα 25 ευρώ.
Ο χώρος της είναι το σπίτι της και το μασάζ λαμβάνει χώρα στο υπνοδωμάτιο της σε ένα φουσκωτό στρώμα δίπλα στο κρεβάτι της.
Συνολική βαθμολογία ( αν εξαιρέσει κάποιος την εμφάνιση) 6/10. Με βάση και την εμφάνιση της 5/10.

     
Φιλε μου εγω πηγα εχθες κατα της μια το μεσημέρι και ηταν στο ποστο της μονο η Στελλα.Μου ειπε ο Μιχαλης οτι σε ενα τέταρτο θα ερχόταν και η Ρια.Καθώς δεν μπορουσα να περιμενω περασα με την Στελλα με το πρόγραμμα στοματικο.Η διάρκεια του πρόγραμματος ηταν περι τα 50 λεπτα και το κόστος στα 50 ευρώ.Για άλλη μια φορά απολαυσα μασαζ και καλο στοματικο.Μιχάλη θα πρέπει να ψαξεις να δεις τι γίνεται με αυτα που ειπε ο συναθλητης για τις τιμες γιατι γίνεται ζημιά στο μαγαζι σου.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
νεα αφιξη στη μαριαννα οπως δηλωσε πιο πανω κ ο πανοπλος

περιπου 27 χρονων ελληνιδα 1.60 με καλο σωματακι καλο κωλαρακι υστερει στο στηθος

στα του αγωνα καλη δεκτικη σε ολα σχεδον.... μαριαλενα η νεαρα
Θα την επισκεφθώ.  Έχω καιρό να πάω!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Με την διαφορά οτι στο Dames και Zesi εχει φουλ πρόγραμμα, ενώ στο Βανα venus aqua οχι.
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
337
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Καλησπερα.Ακουσα οτι το Νταμες μεταφερθηκε ανατολικα.Μαλλον Καλαμαρια.Ειναι αληθεια;
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Καλησπερα. Σημερινη επισκεψη στη Ροζιτα. 3η φορα πλεον με σκοπο να μου απαλυνει τους πονους στα χερια στην πλατη και στα ποδια. Ελαφρως αδυνατισμενη και πολυ προσχαρη, ντυμενη ομορφα με υποδεχτησε στο χωρο της και προσφερε ενα χαλαρωτικο τσαι. Μπανιο στην πεντακαθαρη τουαλετα και μπρουμυτα στο στρωμα... Μου εκανε ενα καταπληκτικο μασαζ με τα ποδια κι εφυγαν ολοι οι πονοι κυριως απο την πλατη. Συνεχισε μετα να με καυλωνει χαιδευοντας με με τα βυζια της κι ακολουθως μου προσεφερε καταπληκτικο μασαζ πεους. Το τελειωμα ηρθε με body to body διεργασια και σηκωθηκα ανακουφισμενος, χαλαρος με "αδειασμα" του κεφαλιου απο τα προβληματα. Μου εκανε και ειδικη τιμη λογω μιας μικρης εξυπηρετησης που της εκανα. Η κοπελα ειναι τιμια, προσπαθει για το καλυτερο. Περνας πολυ ομορφα και οι αισθησεις σου απιγειωνονται.... Μπραβο Ροζιτα συνεχισε!!! Σ ευχαριστω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom