Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (3 μέλη και 54 επισκέπτες)

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
Έτσι ακριβώς... τρομερή γυναίκα η ναντια αλλά προσφέρει λαθος υπηρεσίες μ λαθος τρόπο
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα σήμερα λεω για επίσκεψη σε ένα από τα μάσατζιδικα  της  πόλης μας έχετε κάτι να με προτείνετε έτσι ώστε να μην πετάξω τα χρήματα τζάμπα
Με καλό μασαζάκι και καλές υπηρεσίες !!!! Έχω επισκέφτει crystal πρόσφατα παλιότερα vana και Εγνατία
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Παίρνω θάρρος από τον φίλο παραπάνω και ρωτώ. Σήμερα για κάποιο λόγο με τρώει ο κωλος μου να δώσω μια ευκαιρία στο Ελίτ που είναι στο Ιπποκράτειο. Εκεί παλαιότερα έχω φάει άκυρο με την έννοια ότι δεν έκαναν εκτόνωση, ενώ το μασάζ ήταν χαλαρωτικό-καυλωτικό. Έχουμε καμία θεραπεύτρια να κανει σίγουρα ή να πάω στα στάνταρ μου;
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Καλημέρα σήμερα λεω για επίσκεψη σε ένα από τα μάσατζιδικα  της  πόλης μας έχετε κάτι να με προτείνετε έτσι ώστε να μην πετάξω τα χρήματα τζάμπα
Με καλό μασαζάκι και καλές υπηρεσίες !!!! Έχω επισκέφτει crystal πρόσφατα παλιότερα vana και Εγνατία

Εάν θέλεις σεξακι τότε θα πας στο Ζεσι σπα, εάν πάλι θέλεις απλά τρίψιμο και φραπέ ή στην Βάνα ή στο Ακουα με Ριτα!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Εάν θέλεις σεξακι τότε θα πας στο Ζεσι σπα, εάν πάλι θέλεις απλά τρίψιμο και φραπέ ή στην Βάνα ή στο Ακουα με Ριτα!

Με το ρόστερ που έχει τώρα στο Ζέσι έχει κάποια που να αξίζει;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εάν θέλεις σεξακι τότε θα πας στο Ζεσι σπα, εάν πάλι θέλεις απλά τρίψιμο και φραπέ ή στην Βάνα ή στο Ακουα με Ριτα!
Σεξάκι ναι αλλά άθλιο μασαζ στο ζεσι, στο aqua καλο μασαζ αλλα όχι σεξακι, διαλεξε και παρε!
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Tη Ναντια τυπε κι εγω την εχω παρει στον παλιο χωρο και αλλοι πολλοι το crystal εναι πεταμενα λεφτα για την ωρα  τουλαχιστον μεχρι να πεινασουν και να αρχισουν το σεξ παλι προς το παρον το παιζουν μασατζουδες κανονικες ασχετα αν δε ξερουν την τυφλα τους απο μασαζ
  Totally agree  πεταμένα λεφτά ... τι νομίζουν δηλαδή ότι μόνο αυτές είναι νέες και όμορφες και να ξέρανε και από μασάζ ...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Έτσι ακριβώς... τρομερή γυναίκα η ναντια αλλά προσφέρει λαθος υπηρεσίες μ λαθος τρόπο
H Ναντια αν βάλει μυαλό και ξυπνήσει θα κάνει παπάδες αλλά με αυτή τη χαζοβιόλα τσατσά που εμπλεξε δε το βλέπω να γίνεται τουλάχιστον όχι σύντομα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
  Totally agree  πεταμένα λεφτά ... τι νομίζουν δηλαδή ότι μόνο αυτές είναι νέες και όμορφες και να ξέρανε και από μασάζ ...
Όπως προείπα τυπε η Ναντια αν ξυπνήσει θα κάνει παπάδες αλλά με αυτή τη χαζοβιόλα τσατσά που εμπλεξε δε το βλέπω τουλάχιστον όχι συντομα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καλημέρα σήμερα λεω για επίσκεψη σε ένα από τα μάσατζιδικα  της  πόλης μας έχετε κάτι να με προτείνετε έτσι ώστε να μην πετάξω τα χρήματα τζάμπα
Με καλό μασαζάκι και καλές υπηρεσίες !!!! Έχω επισκέφτει crystal πρόσφατα παλιότερα vana και Εγνατία
Ήδη έχεις πετάξει τυπε στο crystal
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
Όπως προείπα τυπε η Ναντια αν ξυπνήσει θα κάνει παπάδες αλλά με αυτή τη χαζοβιόλα τσατσά που εμπλεξε δε το βλέπω τουλάχιστον όχι συντομα
Raptora τσατσα ποια εννοείς.; Κ αν όντως την έχει τσατσα τη σημαίνει..;;
Ότι δ έχει μυαλλο μόνη της ν πάει ούτε στο περίπτερο γ τσιγαρα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
για αυτό και ρωτάω μια καλή πρόταση για να αξίζει τουλάχιστον όσο μπορεί !!!!!
Πανε στα δελα στη Λαρα να γουσταρεις τα μασατζιδικα τα περισσοτερα φολες και δρακους εχουν
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Raptora τσατσα ποια εννοείς.; Κ αν όντως την έχει τσατσα τη σημαίνει..;;
Ότι δ έχει μυαλλο μόνη της ν πάει ούτε στο περίπτερο γ τσιγαρα
Μια χοντρουλα ητανη τσατσα της στον πρωτο χωρο κι αν αυτη την εβαλε να κανει εικονικο μασαζ που ειναι το ποιο πιθανο την χαραμισε και χαραμισε και η ιδια τον εαυτο της και ειναι κριμα για τετοιο μουναρο.Τωρα οσον αφορα το μυαλο αν ειχε θα σκεφτοταν και δε θα χε κανεναν πανω απο το κεφαλι της θα δουλευε μονη θα προσεχε λιγο παραπανω τον εαυτο της γιατι ενω ειναι μουναρος εχει καποια κιλα που πρεπει να φυγουν να γινει ακομα ποιο μουναρος και να βελτιωσει λιγο παραπανω τις υπηρεσιες της ετσι ωστε να εχει ενα δικο της σταθερο κυκλο γιατι εχει ολα τα προσοντα να το κανει σε αντιθεση καθετε και το παιζει μασατζου ενω δεν εχει ιδεα απο μασαζ για να εκανε βεβαια ολα αυτα που ειπα θελει μυαλο κατι το οποιο ΔΕΝ διαθετει κι οπως προειπα ειναι κριμα πολλη κριμα ετσι που χαραμιζετε ενω θα μπορουσε να κανει παπαδες σαν ενα πρωτης ταξεως call girl.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Κανείς παιδιά να μας πει αν πήγε με την καινούρια την Μαριαλένα στην Μαριάννα;
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Γνωστος ειπε οτι δοκιμασε αυτο το nuru που λεγαμε μερικες σελιδες πιο πισω.

Ειπε περασε πολυ καλα, εχυσε στο 30 λεπτο και συνεχισαν με την κοπελα μεχρι να κλεισει 1 ωρα προγραμμα και μετα ντουζακι μαζι. Σεξ παντως δεν ειχε αλλα απο οτι μου ειπε ειχε αρκετα πουτσοτριψιματα και αξιζε τα λεφτα του. 1 ωρα 100ε.
Για δωσε ρε φιλε περισσοτερες λεπτομερειες. Η κοπελα πως ειναι εμφανισιακα?το ντουζακι μαζι δεν καταλαβα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Μια χοντρουλα ητανη τσατσα της στον πρωτο χωρο κι αν αυτη την εβαλε να κανει εικονικο μασαζ που ειναι το ποιο πιθανο την χαραμισε και χαραμισε και η ιδια τον εαυτο της και ειναι κριμα για τετοιο μουναρο.Τωρα οσον αφορα το μυαλο αν ειχε θα σκεφτοταν και δε θα χε κανεναν πανω απο το κεφαλι της θα δουλευε μονη θα προσεχε λιγο παραπανω τον εαυτο της γιατι ενω ειναι μουναρος εχει καποια κιλα που πρεπει να φυγουν να γινει ακομα ποιο μουναρος και να βελτιωσει λιγο παραπανω τις υπηρεσιες της ετσι ωστε να εχει ενα δικο της σταθερο κυκλο γιατι εχει ολα τα προσοντα να το κανει σε αντιθεση καθετε και το παιζει μασατζου ενω δεν εχει ιδεα απο μασαζ για να εκανε βεβαια ολα αυτα που ειπα θελει μυαλο κατι το οποιο ΔΕΝ διαθετει κι οπως προειπα ειναι κριμα πολλη κριμα ετσι που χαραμιζετε ενω θα μπορουσε να κανει παπαδες σαν ενα πρωτης ταξεως call girl.

Συμφωνώ με το φίλο @Raptoras1983.
Η Νάντια είναι δυνατό μουνέτο.
Αν είχε μυαλό, έπρεπε να εκμεταλευτεί την κατάσταση που επικρατεί στη πόλη μας, και να είναι must επιλογή.
Λίγα κιλάκια μείον, λίγο μυαλό παραπάνω, λίγο προσοχή, και θα φάει πολύ (ψωμί!!!!) το κορίτσι.
Μακάρι να ξυπνήσει και να την απολαύσουμε στο φουλ της ξανά!
Είδωμεν!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom