Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
5
Like
13.035
Πόντοι
3.786

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
5
Like
13.035
Πόντοι
3.786
Και επειδή από τους εγωιστές επισκέπτες δεν είδε ποτέ κανείς χαΐρι,ας βάλω εγώ ένα λιθαράκι.

Συνάντηση με την Ίριδα πρώην του team Τέας που ήρθε από την Αθήνα και έχει δικό της νήμα (όχι του Crystal).Σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής της πόλης,αφού δεν έχει χώρο.Εμφάνιση όπως φαίνεται στις φωτό που βάζει.Για 42 ετών που λέει ότι είναι (φαίνεται μικρότερη),έχει πολύ καλό σώμα.

Δεν κάνει απλά body to body.Όλο το πρόγραμμα της είναι μια μυσταγωγία.Από την αρχή που σε γδύνει και γδύνεται με ερωτικό τρόπο,σε κάνει μασάζ στα μαλλιά,σε κάνει μπάνιο και μετά στο κρεβάτι για μασάζ.Κάνει αρκετά δυνατό έως πολύ,οπότε την καθοδηγείς στην ένταση που προτιμάς.Καλό μασάζ και αρκετά καλό και με τα πόδια που κάνει.

Όλα τα λεφτά το body to body που κάνει,με αισθησιακό τρόπο και χωρίς να χρειαστεί να τρίβει το μουνάκι της με τα επακόλουθα υγρά,ακάποτα.Δεν θα γράψω εδώ τα extra που πήρα,αλλά μόνο σε pm,για να μην αποκαλυφθώ.Έντονο χύσιμο υπήρξε πάντως.Επικοινωνία μέσω Viber στο 6943865816.Το πρόγραμμα με τις τιμές θα τα βρείτε στην παρακάτω σελίδα του νήματός της:

 
Τελευταία τροποποίηση:

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
919
Like
2.194
Πόντοι
446
Και επειδή από τους εγωιστές επισκέπτες δεν είδε ποτέ κανείς χαΐρι,ας βάλω εγώ ένα λιθαράκι.

Συνάντηση με την Ίριδα πρώην του team Τέας που ήρθε από την Αθήνα και έχει δικό της νήμα (όχι του Crystal).Σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής της πόλης,αφού δεν έχει χώρο.Εμφάνιση όπως φαίνεται στις φωτό που βάζει.Για 42 ετών που λέει ότι είναι (φαίνεται μικρότερη),έχει πολύ καλό σώμα.

Δεν κάνει απλά body to body.Όλο το πρόγραμμα της είναι μια μυσταγωγία.Από την αρχή που σε γδύνει και γδύνεται με ερωτικό τρόπο,σε κάνει μασάζ στα μαλλιά,σε κάνει μπάνιο και μετά στο κρεβάτι για μασάζ.Κάνει αρκετά δυνατό έως πολύ,οπότε την καθοδηγείς στην ένταση που προτιμάς.Καλό μασάζ και αρκετά καλό και με τα πόδια που κάνει.

Όλα τα λεφτά το body to body που κάνει,με αισθησιακό τρόπο και χωρίς να χρειαστεί να τρίβει το μουνάκι της με τα επακόλουθα υγρά,ακάποτα.Δεν θα γράψω εδώ τα extra που πήρα,αλλά μόνο σε pm,για να μην αποκαλυφθώ.Έντονο χύσιμο υπήρξε πάντως.Επικοινωνία μέσω Viber στο 6943865816.Το πρόγραμμα με τις τιμές θα τα βρείτε στην παρακάτω σελίδα του νήματός της:

Με τις υγείες σου που έλεγαν παλιά και οι μπαρμπέρηδες.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
705
Κριτικές
12
Like
3.246
Πόντοι
736
Χθεσινη καταδρομη στο Κρυσταλ με Ιριδα...Απο θεμα μασαζ και υπηρεσιων παιρνει 8/10 η κοπελα ,ειναι καλη στο μασαζ...και πολυ καυλα στην εκτωνωση!
ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ η υγειηνη της κοπελας...καποια στιμγη ετσι πως γυρισε στο 2ο μερος , μου ηρθε μια ΑΠΟΛΥΤΗ κωλιλα και μουνιλα ...Τοσο εντονη παιδες που μου ηρθε αναγουλα και σταματησα την συνεδρια!
Πρωτη φορα εφυγα απο μαγαζι χωρις εκτωνωση! Λιγο προσοχη ρε κοριτσια...Να πλενεστε!
Έχω μία απορία. Πως γίνεται να θεωρείς ότι ήταν καύλα στην εκτόνωση τη στιγμή που εμείς διαβάζοντας το μήνυμα σου αηδίασα με πόσο μάλλον εσύ που μύριζες τη βρωμιά της εκεί;

Προσωπικά μόλις θα καταλάβαινα ότι υπάρχει τέτοιο θέμα υγιεινής – υγείας θα διέκοπτα την συνεδρία και θα έφευγα. Γιατί προφανώς αυτή η αηδιαστική οσμή ήταν από την αρχή όχι όταν σου τον έπαιζε. Όσο πληρώνουμε τέτοιες άθλιες υπηρεσίες είμαστε άξιοι της μοίρας μας που μας κοροϊδεύουν. Δίνουμε άλλοθι στον κάθε τυχοδιώκτη και κάθε τυχοδιώκτισσα
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
705
Κριτικές
12
Like
3.246
Πόντοι
736
Να παραθέσω και εγώ τη χθεσινή εμπειρία μου με την Ίριδα. Την είχα πάρει και στην Αθήνα αλλά το είχα ξεχάσει. Εντωμεταξύ έχει φύγει από Αθήνα τρέχοντας αλλά οι λόγοι δεν είναι για δημόσια ανακοίνωση
Πολύ κακό για το τίποτα…
Ούτε μυσταγωγία είναι ούτε τίποτα. Η εμφάνιση της είναι 6 / 10.βυζί πεσμένο και μικρό και δεν προσέχει Καθόλου την υγιεινή της. Φυσικά αυτό αρέσει στους περισσότερους αλλά εγώ το κατακρίνω. Ποιο; Αφήνει δάχτυλα χέρια πόδια γλώσσες στο Μουνί Της. Δέχεται τελείωμα στο στόμα χωρίς καμία αντίρρηση. Ομολογώ ότι είναι κάτι διαφορετικό από τις υπόλοιπες στην Θεσσαλονίκη. Αλλά όχι για 80 €. Μασάζ κανονικό δεν ξέρει να κάνει. Αρχίζει μία φιλοσοφική εξήγηση των υπηρεσιών της. Και απλά μετά τρίβεται πάνω στον πελάτη
Φυσικά θα κάνετε και μπάνιο μαζί της για να σας κάνει κι ένα μασάζ με την σαπουνάδα
Για μία φορά και την εμπειρία πάρτε την.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
694
Κριτικές
21
Like
3.365
Πόντοι
1.436
Έχω μία απορία. Πως γίνεται να θεωρείς ότι ήταν καύλα στην εκτόνωση τη στιγμή που εμείς διαβάζοντας το μήνυμα σου αηδίασα με πόσο μάλλον εσύ που μύριζες τη βρωμιά της εκεί;

Προσωπικά μόλις θα καταλάβαινα ότι υπάρχει τέτοιο θέμα υγιεινής – υγείας θα διέκοπτα την συνεδρία και θα έφευγα. Γιατί προφανώς αυτή η αηδιαστική οσμή ήταν από την αρχή όχι όταν σου τον έπαιζε. Όσο πληρώνουμε τέτοιες άθλιες υπηρεσίες είμαστε άξιοι της μοίρας μας που μας κοροϊδεύουν. Δίνουμε άλλοθι στον κάθε τυχοδιώκτη και κάθε τυχοδιώκτισσα
Πιθανόν να εννοεί πως περνούσε καλά και γούσταρε όσο του τον έπαιζε (πριν τις μυρωδιές). Λογικά η τύπισσα κάποια στιγμή θα ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι να του τον παίξει με τον κώλο της στραμμένο στα μούτρα του, και τότε να του ήρθαν οι μυρωδιές. Αυτό κατάλαβα εγώ.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
432
Like
1.462
Πόντοι
201
Πιθανόν να εννοεί πως περνούσε καλά και γούσταρε όσο του τον έπαιζε (πριν τις μυρωδιές). Λογικά η τύπισσα κάποια στιγμή θα ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι να του τον παίξει με τον κώλο της στραμμένο στα μούτρα του, και τότε να του ήρθαν οι μυρωδιές. Αυτό κατάλαβα εγώ.
Αηδιασα μονο που το διαβασα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vlc

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
602
Like
1.772
Πόντοι
206
Πιθανόν να εννοεί πως περνούσε καλά και γούσταρε όσο του τον έπαιζε (πριν τις μυρωδιές). Λογικά η τύπισσα κάποια στιγμή θα ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι να του τον παίξει με τον κώλο της στραμμένο στα μούτρα του, και τότε να του ήρθαν οι μυρωδιές. Αυτό κατάλαβα εγώ.
Ακριβως οπως το εγραψες! , λαθος που δεν διευκρινησα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom