Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (9 μέλη και 40 επισκέπτες)

Gpapis

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
72
Like
160
Πόντοι
0
Επειδή τον τελευταίο χρόνο πάω μόνο krystal και στο τέλος θα χαιρετιομαστε και έξω από αυτό...έχει κάποιος να προτείνει κάτι ανάλογο...
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
493
Like
1.384
Πόντοι
201
Επειδή τον τελευταίο χρόνο πάω μόνο krystal και στο τέλος θα χαιρετιομαστε και έξω από αυτό...έχει κάποιος να προτείνει κάτι ανάλογο...
Μια ενημερωση δεν μας εχεις κανει ρε μεγαλε! πες μια φορα πως περασες!
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
684
Like
1.645
Πόντοι
206
Ανήκω και εγώ στην ΜΕΓΑΛΗ του @ΦΑΚΙΡΗΣ ΣΧΟΛΗ..
Happy Olympic Games GIF by DINOSALLY

Επειδή τον τελευταίο χρόνο πάω μόνο krystal και στο τέλος θα χαιρετιομαστε και έξω από αυτό...έχει κάποιος να προτείνει κάτι ανάλογο...
Όπως λένε οι έμπειροι εδώ μέσα δεν είναι κακό να παραγνωριστείτε. Ίσα ίσα τότε θα αρχίσεις να παίρνεις και τα δωράκια σου , τσιμπούκια, πίπες και ούτω καθεξής.
 

Gpapis

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
72
Like
160
Πόντοι
0
Μια ενημερωση δεν μας εχεις κανει ρε μεγαλε! πες μια φορα πως περασες!
Με ίριδα και Νεφέλη μια χαρά 1ο και κυρίως 2ο πρόγραμμα (συνήθως η Νεφέλη λέει στο τέλος ότι έχουμε και άλλο χρόνο για μασαζακι) με Μπελά Άρτεμη διεκπεραιωτικα...για αυτό προτιμώ τις άλλες 2
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
319
Κριτικές
11
Like
1.202
Πόντοι
371
Μια ερώτηση ρε παίδες, αν πάω στο κρυσταλ έχει ολοκληρωμένο πρόγραμμα και πόσο θα κοστίσει;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Tin teleytaia fora pou imoun edo, piga mazi tis. Veveia Mono frape eixe, alla eixe kati prostixo to vlema tis. Leo na tin ksana episkefto☺️alitheia, ellinida einai?
Ελληνικά δεν ξέρεις; Μας έβγαλες τα μάτια με τα greeklish ,άσε που είναι ενάντια στους κανόνες του site
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
586
Κριτικές
21
Like
2.883
Πόντοι
1.436
Μια ερώτηση ρε παίδες, αν πάω στο κρυσταλ έχει ολοκληρωμένο πρόγραμμα και πόσο θα κοστίσει;
Όχι, δεν έχει ολοκληρωμένο πρόγραμμα. Μασάζ και εκτόνωση με το χέρι στα 50 γιούρος.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
684
Like
1.645
Πόντοι
206
Με ίριδα και Νεφέλη μια χαρά 1ο και κυρίως 2ο πρόγραμμα (συνήθως η Νεφέλη λέει στο τέλος ότι έχουμε και άλλο χρόνο για μασαζακι) με Μπελά Άρτεμη διεκπεραιωτικα...για αυτό προτιμώ τις άλλες 2
Πρώτο πρόγραμμα και δεύτερο έχει η ΕΡΤ. Κάνε μια περιγραφή της προκοπής.
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
114
Like
312
Πόντοι
21
Δεν με πειράζει αν είναι θολό το τοπίο όπως το μυαλό της απλά ήθελα να μάθω αν περιφέρεται εκεί μέσα. Έχει γίνει σαν την Αντριάνα που την είχαν για τα ψώνια, το νερό και για να ανοίγει την πόρτα.
Αντριάνα ρε φίλε. Πραγματικά δεν κατάλαβα ποτε τον λόγο που είχε αυτό το υφάκι . Από που πηγάζει αυτή η αυτοπεποίθηση δλδ. Σκέτη τραγωδία
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
114
Like
312
Πόντοι
21
Καλημερα στο νημα περασμα απο Κρυσταλ .......Αυτη η Νεφελη στο Κρυσταλ ειναι μια ψιλη αδυνατη με ωραιο σωμα??? .....Ξοφαλτσα την πετυχα προχθεs οταν περασα με Μπελα ομωs η μουρη τηs εβγαζε μια ξινιλα .....και δεν μου αρεσε γενικα το στυλακι τηs....εμιαζε σαν να ειχε ''καβαλικεμενο το καλαμι'' εκει μεσα και απο ενστικτο και μονο μου βγαζει μικρο VIP .Τωρα για την μπελα δευτερο ραντεβου καλυτερο απο το πρωτο προφανωs και ηταν πολυ ευδιαθετη και δοτικη μου εκανε πολυ ωραιο πρωτο μεροs masaze χαλαρο με σωστη πιεση xωριs να βiαζεται . Ασχολειθηκε σε επι μερουs σημεια με πρσοχη oπωs αυχεναs και μεση την βαζω 8 στα 10 μπραβο τηs .....Οσο για το δευτερο μεροs πανω στα χαμουρεματα πεσανε κατι φυλακια πολυ γκαβλοτικα εφαγα το απιστευτο στηθοs τηs στην κυριολεξια και εβγαλα το κιλοτακι τηs ....kαι την αγγιξα παντου χωριs kαμια αντιριση δεν μου αναφερε επι τηs παρουσαs ιδιετερηs στιγμηs τιποτα για εξτρα χρεωση με απαλεs κινησειs με απογειωσε και με μια υποτιθεμενη ''Αεορο....πιπα" εξ παρα τριχα επαφηs με τιs χιλαρεs τηs τελειωσα στην περιοχη του υπεροχου στηθουs τηs......συνολικα χρονοs 50 λεπτα κοστοs στα $ 50+20 $ Αμεσωs μετα εκανε μπανακι επιβαιβεωνονταs για εμενα βαση αρχηs kαθαριοτηταs kαι αφαλειαs .Tην πρωτεινω Ανεπιφυλακτα
Ο λόγος του +20 ποιος είναι αδερφέ μου ;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
114
Like
312
Πόντοι
21
ΟΣΟΙ ΔΙΝΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΨΕΤΕ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΑΡΕΣ...ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΜΑΥΛΙΣΜΟΥ!
Πατε δινετε λεφτα με τα τσουβαλια...για να πηγαινουν αυτες στα γουστα με δηθεν επιχειρηματιες και φουσκωτους της πολης....
Το που τα τρώνε μας πειράζει ή το γλείψιμο εκεί ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vlc

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
114
Like
312
Πόντοι
21
Άμα σου τρέχουν τα σάλια σίγουρα θα κοιτάξει να σε δαγκώσει. Εγώ πάω με κόφτη στο μπάτζετ γιατί πάνω στην καύλα χάνω την μπάλα.
Ταυτίζομαι πλήρως . Αυστηρά ένα πενηντάρικο στην τσέπη γτ μπορώ κι εγώ να ξεφύγω πολύ εύκολα
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
493
Like
1.384
Πόντοι
201
Αντριάνα ρε φίλε. Πραγματικά δεν κατάλαβα ποτε τον λόγο που είχε αυτό το υφάκι . Από που πηγάζει αυτή η αυτοπεποίθηση δλδ. Σκέτη τραγωδία
η αντριαννα ειναι πεινασμενη ...και με το καταλληλο δωρο κανεις πολυ δουλιτσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom