Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην ομάδα , πέρασμα με ΙΡΙΔΑ τις προάλλες κρυσταλ πρώτο μέρος μασαζ απαράδεκτο δεν το έχει το κορίτσι αλλά δεν με νοιάζει κιόλας γιατί δεν πηγαίνω για μασαζ, δεύτερο μέρος τα έβγαλε όλα εκτός το κάτω μέρος κ ανέβηκε από πάνω μου μόνο παίξιμο κ τελείωμα στις βυζαρες της γενικα πέρασα παρά πολύ όμορφα σίγουρα είναι πολύ καλη επιλογή. ΣΩΜΑΤΑΡΑ η κοπέλα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια Ερμιονη από λουξαρι είναι καινούργια? Έχει δοκιμάσει κανένας?

Καλησπέρα στην ομάδα , πέρασμα με ΙΡΙΔΑ τις προάλλες κρυσταλ πρώτο μέρος μασαζ απαράδεκτο δεν το έχει το κορίτσι αλλά δεν με νοιάζει κιόλας γιατί δεν πηγαίνω για μασαζ, δεύτερο μέρος τα έβγαλε όλα εκτός το κάτω μέρος κ ανέβηκε από πάνω μου μόνο παίξιμο κ τελείωμα στις βυζαρες της γενικα πέρασα παρά πολύ όμορφα σίγουρα είναι πολύ καλη επιλογή. ΣΩΜΑΤΑΡΑ η κοπέλα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια Ερμιονη από λουξαρι είναι καινούργια? Έχει δοκιμάσει κανένας?
Ιριδα κορμαρα ωραιο massage πολυ δοτικη καλη επικογη ΚΡΥΣΤΑΛ
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Για αυτην την καινουρια ξανθουλα του Κρυσταλ ......φενεται ωραιο κορμακι πιτσιρικα ξερειs κανειs να μαs δωσει πληροφοριεs απο τιs φωτογραφιεs μου φερνει σωματοτυπο Christi .........Nα ξερειs Christi i remember you ..... because i miss you so much!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.289
Like
8.877
Πόντοι
2.356
τα πριβε κακως γράφονται.....δεν θα το μοιραστεις με κανεναν οποτε πες μας ρε παίχτη το γιατί μας τα γράφεις....αφού μας γράφεις έτσι κ αλλιώς
Τόσα χρονια στην πιάτσα
Πριβε φραπέδαδικο πρώτη φορά ακούω :headbang::headbang:
κάποιον λακο έχει η φαβα :think::think:
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Το elegance που βρίσκεται?
  • Βασιλίσσης Όλγας 128
    Dc7-7AgwkwS.png

    698 379 0460
 

JimKar9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα. Εχει επισκεφτει καποιος το relief στην Καλαμαρια;
 

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
53
Like
94
Πόντοι
0
Τόσα χρονια στην πιάτσα
Πριβε φραπέδαδικο πρώτη φορά ακούω :headbang::headbang:
κάποιον λακο έχει η φαβα :think::think:
Τώρα που το λες, έχεις ένα (η μάλλον πολλά) δίκιο!!!
Ποιο το νόημα του πριβέ σε μαγαζί που δεν είναι φουλ;;;!!!
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
36
Like
92
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στο golden spa plπρωην aqua... ενημέρωση στην είσοδο απο Ξένια και μια άλλη που δεν την ξέρω για τα προγράμματα και ότι άλλαξαν τα προγράμματα και υπάρχει το φουλ και το στοματικό...επιλογή φουλ προγράμματος το οποίο κάνει μια κοπέλα μόνο ονόματι Χριστίνα απο Αθήνα...όχι κάτι ιδιαίτερο σε εμφάνιση .. πρησμένα χείλη ωραία μεγάλα βυζια...μέτρια γενικά....τρελιαρα και στο σεξ και πιπα θα έβαζα ένα 7....γενικά το θετικό είναι ότι άλλαξε το ύφος του μαγαζιού και δεν παρακαλάμε για κάτι έξτρα..αυτά από εμένα
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
309
Like
1.419
Πόντοι
201
Καλησπερα στην παρέα…
Πέρασμα εχθές από το πριβέ χώρο στο κέντρο που είχα αναφέρει .Το κονε έγινε μέσω του φίλου μου που πηγαίνει.Δε δυσκολεύτηκα στο να το βρω γιατί είναι σε κεντρικό σημείο με πάρκινγκ κοντά.Με το που άνοιξε η πόρτα με υποδέχτηκε μια μελαχρινή μιλφαρα με ωραίες καμπύλες και προς έκπληξη μου είδα τη Φενια/Φεδρα της οποίας η τύχη ήταν άγνωστη για τόσο καιρό..Έγινε μια μικρή ξενάγηση στο χώρο και κατευθείαν πέρασμα στο δωμάτιο με Φενια.Δε χρειάζεται συστάσεις η συγκεκριμένη καθώς κάνει πολυ δυνατό πρόγραμμα χωρίς μη και όχι αυτό όχι το αλλο στο δεύτερο μερος έμεινε μόνο με το εσώρουχο …Ο χώρος ιδιαίτερα διακοσμημένος και παρα πολυ καθαρός , το μπάνιο βρίσκεται εκτός δωματίου αλλα είσαι μόνος σου καθόλη τη διάρκεια όποτε δε με πείραξε…Γενικα η φάση ήταν τελείως διαφορετική από ότι στα υπόλοιπα μαγαζιά γιατί εισαι τελείως μονος με την κοπέλα , δεν ακούγονται κουδούνια τηλέφωνα κτλ.Κόστος 60€ για χέρι συνολική διαρκεια επίσκεψης περιπου μια ωρα.Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά
Τι διαφορετικο υπαρχει δηλαδη και χρεώνει 60 ευρω;
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Επίσκεψη σήμερα στο golden spa plπρωην aqua... ενημέρωση στην είσοδο απο Ξένια και μια άλλη που δεν την ξέρω για τα προγράμματα και ότι άλλαξαν τα προγράμματα και υπάρχει το φουλ και το στοματικό...επιλογή φουλ προγράμματος το οποίο κάνει μια κοπέλα μόνο ονόματι Χριστίνα απο Αθήνα...όχι κάτι ιδιαίτερο σε εμφάνιση .. πρησμένα χείλη ωραία μεγάλα βυζια...μέτρια γενικά....τρελιαρα και στο σεξ και πιπα θα έβαζα ένα 7....γενικά το θετικό είναι ότι άλλαξε το ύφος του μαγαζιού και δεν παρακαλάμε για κάτι έξτρα..αυτά από εμένα
Καλησπέρα φίλε το φουλ είναι στα 100 όπως είχε αναφερθεί πιο πίσω στο νήμα;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Τόσα χρονια στην πιάτσα
Πριβε φραπέδαδικο πρώτη φορά ακούω :headbang::headbang:
κάποιον λακο έχει η φαβα :think::think:
Λες να είναι πριβε μόνο με μασαζ και φραπέ;
Δύσκολο το κόβω...
Τη Φενια - Φαίδρα δεν είχα την "τύχη" να την γνωρίσω, οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη....
Θεωρώ πως για να δουλεύει πριβε θα έχει και φουλ.....
Ειδάλλως το πιο πιθανό είναι ο λακος στη φάβα να είναι το κονέ για να κερδίσει νέο πελατολόγιο το νέο μαγαζί....
Θα φανεί.....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Επίσκεψη σήμερα στο golden spa plπρωην aqua... ενημέρωση στην είσοδο απο Ξένια και μια άλλη που δεν την ξέρω για τα προγράμματα και ότι άλλαξαν τα προγράμματα και υπάρχει το φουλ και το στοματικό...επιλογή φουλ προγράμματος το οποίο κάνει μια κοπέλα μόνο ονόματι Χριστίνα απο Αθήνα...όχι κάτι ιδιαίτερο σε εμφάνιση .. πρησμένα χείλη ωραία μεγάλα βυζια...μέτρια γενικά....τρελιαρα και στο σεξ και πιπα θα έβαζα ένα 7....γενικά το θετικό είναι ότι άλλαξε το ύφος του μαγαζιού και δεν παρακαλάμε για κάτι έξτρα..αυτά από εμένα
Ενδεχομένως να αλλάξουν και οι κοπελες αφού μπήκε το φουλ.......
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
36
Like
92
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε το φουλ είναι στα 100 όπως είχε αναφερθεί πιο πίσω στο νήμα;
Ναι ακριβώς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενδεχομένως να αλλάξουν και οι κοπελες αφού μπήκε το φουλ.......
Προς το παρόν μόνο μια κάνει από ότι κατάλαβα...
 

Vromi@s

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
35
Like
64
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα , πέρασμα με ΙΡΙΔΑ τις προάλλες κρυσταλ πρώτο μέρος μασαζ απαράδεκτο δεν το έχει το κορίτσι αλλά δεν με νοιάζει κιόλας γιατί δεν πηγαίνω για μασαζ, δεύτερο μέρος τα έβγαλε όλα εκτός το κάτω μέρος κ ανέβηκε από πάνω μου μόνο παίξιμο κ τελείωμα στις βυζαρες της γενικα πέρασα παρά πολύ όμορφα σίγουρα είναι πολύ καλη επιλογή. ΣΩΜΑΤΑΡΑ η κοπέλα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια Ερμιονη από λουξαρι είναι καινούργια? Έχει δοκιμάσει κανένας?
Που είναι αυτό το μασάζ;
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
Καθημερινά λόγω δουλειάς περνάω από την Εγνατία κάτω από το Venus με το μηχανάκι μου. Πλέον το έχει ο Σάκης με καινούργιες υπηρεσίες και καινούργια κορίτσια. Αυτό που μου έκανε εντύπωση όμως είναι ότι κοιτώντας επάνω στο μπαλκόνι είδα μία ψησταριά bbq αερίου όχι οικιακής χρήσης αλλά επαγγελματικής σαν κι αυτήνα που έχουν στα φαστφουντάδικα. Και λέω από μέσα μου μπράβο ρε Σάκη αυτές αυτές είναι οι υπηρεσίες όχι σαν τους άλλους ,μασαζάκι γάμησακι και σουβλάκι.
Χαχαχαχα . Πλάκα κάνω για τις υπηρεσίες απλώς μου έκανε τρομερή εντύπωση το τι δουλειά έχει η ψησταριά σε ένα μπαλκόνι μασάζιδικό. Όποιος περνάει από κει μπορεί να το διαπιστώσει και μόνος του καλημέρα στην παρέα και ελπίζω να σας έκανα να χαμογελάσετε.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλημέρα επίσκεψη εχθές στο golden spa (aqua) παρούσες Μαρία, Νεφέλη και Χριστίνα η οποία ήταν και μόνη διαθέσιμη μέτρια πραγματα σε εμφάνιση και μετριες υπηρεσίες (υπηρεσίες μπουρδέλου) τα προγράμματα πλέον είναι
60 εκτόνωση
70 εκτόνωση και η γκόμενα χωρίς ρούχα
80 τσιμπούκι
100 φουλ
Και εκεί ξεκινάνε η μαλακίες όλη η συνεδρία κράτησε 40 λεπτά με έβαλε στο jaccuzi για κάνα 20 και μετά άλλο ένα 20 τα του αγώνα..... επίσης κατόπιν εορτής μου είπε ότι ότι η παλιές στο μαγαζί δεν κάνουν τίποτα άλλο πέρα από εκτόνωση ....συμπέρασμα επειδή πάτωσαν λόγο του ελεγκανσ είπαν να το παίξουν κουτοπόνηροι....όταν έχεις ένα μαγαζί προσφέρεις συγκεκριμένες υπηρεσίες όχι έλα και θα δούμε αν κάνει παραπάνω η κοπέλα....εχθές έκατσα μονο γιατί ντράπηκα να φύγω....μαύρο από εμένα μέχρι να γίνουν όλα σωστα
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Έχει κανείς εμπειρία με Ραφαέλα από κρύσταλ;
Καλησπέρα. Λοιπόν. Δοκίμασα τη Ραφαέλα η οποία είναι 18-20 πρώτο μέρος ανύπαρκτο δεύτερο μέρος έμεινε μόνο με το εσώρουχο, έχει ένα πολύ ωραίο μικρό βυζακι το οποίο δεν χορταίνεις να γλύφεις, έβαλα χέρι στο μουνακι όπου μούσκεψε σε 1 λεπτό, από εκεί και πέρα σε 3-4 λεπτά ήταν τελείωνε πρέπει να φυγω. με λίγα λόγια είναι ένα ωραιο μικρό καυλάκι που θέλεις να το ξεσκίσεις αλλά με το που ξεκίνησε τη δουλειά σκέφτεται το χρήμα...
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
150
Like
404
Πόντοι
21
Καλημέρα επίσκεψη εχθές στο golden spa (aqua) παρούσες Μαρία, Νεφέλη και Χριστίνα η οποία ήταν και μόνη διαθέσιμη μέτρια πραγματα σε εμφάνιση και μετριες υπηρεσίες (υπηρεσίες μπουρδέλου) τα προγράμματα πλέον είναι
60 εκτόνωση
70 εκτόνωση και η γκόμενα χωρίς ρούχα
80 τσιμπούκι
100 φουλ
Και εκεί ξεκινάνε η μαλακίες όλη η συνεδρία κράτησε 40 λεπτά με έβαλε στο jaccuzi για κάνα 20 και μετά άλλο ένα 20 τα του αγώνα..... επίσης κατόπιν εορτής μου είπε ότι ότι η παλιές στο μαγαζί δεν κάνουν τίποτα άλλο πέρα από εκτόνωση ....συμπέρασμα επειδή πάτωσαν λόγο του ελεγκανσ είπαν να το παίξουν κουτοπόνηροι....όταν έχεις ένα μαγαζί προσφέρεις συγκεκριμένες υπηρεσίες όχι έλα και θα δούμε αν κάνει παραπάνω η κοπέλα....εχθές έκατσα μονο γιατί ντράπηκα να φύγω....μαύρο από εμένα μέχρι να γίνουν όλα σωστα
Καλημέρα!
Να ρωτήσω κάτι;
Η Νεφέλη αυτή είναι η γνωστή Νεφέλη ή κάποια άλλη Νεφέλη;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.223
Like
24.132
Πόντοι
6.056
Και εγώ το ίδιο. Δεν θα κρίνω την εμφάνιση μια και αυτό είναι υποκειμενικό θέμα για τον καθένα. Απλά δεν υπήρχε τίποτα ερωτικό ή αισθησιακό. Ειδικά όταν εμφανίστηκε με ένα σορτσάκι που φοράνε οι μπετατζήδες και τη μαύρη κάλτσα μέχρι τη μέση της γάμπας (ευγενικά και εγώ) έφυγα.
ποια ειναι αυτη η αλικη τυποι μου? αυτη που ελεγαν οτι παιζει να ειναι η θαλεια-αννυ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom