Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου για μενα Μαριαννα.Ολα τα λεφτα.Τη Μαρια την παιρνω οταν θελω και πολυ καλο μασαζ.Εσυ πρεπει να λες την μικρη δεν θυμαμαι ονομα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αυτή η Μαριάννα μια γεματούλα 40άρα δεν είναι?Με καλό σέρβις?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Στα υπέρ του Βασίλη οι τιμές, στα κατά το μέτριο...μασάζ(εκτός Μαρίας απ ότι ακούω)
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Χαχαχα.Ετσι ειναι.Γεματουλα δεν τη λες,αρχοντογυναικα τη λες.Η Ευα μου ειπε που τη ρωτησα για καμια νεα αφιξη οτι απο βδομαδα θα φερει ο Βασιλης απο το μαγαζι στην Αθηνα.Για να δουμε
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Ναι ρε φιλε.Ακουω για κατι 120 και μου σηκωνεται η τριχα.Στα υπερ του Βασιλη για μενα ειναι κ ο χρονος.Μια ωρα γεματη.Απο μασαζ ναι η Μαρια μονο.Ειχα πετυχει και παλιοτερα στην Αναληψεως μια Νατασσα,πολυ καλο μασαζ και καλο προγραμμα.Παλιες εποχες
 

Επισκέπτης
Ναι ρε φιλε.Ακουω για κατι 120 και μου σηκωνεται η τριχα.Στα υπερ του Βασιλη για μενα ειναι κ ο χρονος.Μια ωρα γεματη.Απο μασαζ ναι η Μαρια μονο.Ειχα πετυχει και παλιοτερα στην Αναληψεως μια Νατασσα,πολυ καλο μασαζ και καλο προγραμμα.Παλιες εποχες
Μία ώρα γεμάτη και  :knockinb: ή  :pipa2: όσο θέλει ο πελάτης;! :think:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Κρύβε λόγια πάτερ
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Μια ωρα φιλε μου διαρκει ολο το προγραμμα.Ε δεν νομιζω οτι αν δεν θελει καποιος μασαζ και παει κατευθειαν στο ψητο και τελειωσει σε κανα εικοσαλεπτο θα μεινει μεσα μια ωρα.Δεν ξερω κιολας
 

Επισκέπτης
Μια ωρα φιλε μου διαρκει ολο το προγραμμα.Ε δεν νομιζω οτι αν δεν θελει καποιος μασαζ και παει κατευθειαν στο ψητο και τελειωσει σε κανα εικοσαλεπτο θα μεινει μεσα μια ωρα.Δεν ξερω κιολας
Aυτή η μία φορά πάντως πολύ με εκνευρίζει και στα στούντιο το ίδιο!!! :headbang:

250e για ct δεν τα έχω ρε γμτ!!! :tickedoff:
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Χαχαχα.Ετσι ειναι φιλε μου.Ποιος εχει τοσα λεφτα?Γαμησε τα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Aυτή η μία φορά πάντως πολύ με εκνευρίζει και στα στούντιο το ίδιο!!! :headbang:

250e για ct δεν τα έχω ρε γμτ!!! :tickedoff:
Πας σε ένα μπουρδέλο ρίχνεις ένα(30)...βγαίνεις για τσιγαράκι(6-7 λεπτά),είσαι και νέο παλικάρι εσύ,ξαναμπαίνεις για το β γύρο(30),σύνολο 60 τα δύο μανίκια
 

Επισκέπτης
Πας σε ένα μπουρδέλο ρίχνεις ένα(30)...βγαίνεις για τσιγαράκι(6-7 λεπτά),είσαι και νέο παλικάρι εσύ,ξαναμπαίνεις για το β γύρο(30),σύνολο 60 τα δύο μανίκια
Eντάξει από γκόμενα το κόστος παραμένει χαμηλότερο εννοείται!!! :grin:

Πάντως το μέσα-έξω δεν το είχα σκεφτεί!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ε μα πια, όλα έτοιμα τα θέλετε η νεολαία,μασημένη τροφή :2funny:
 

Επισκέπτης
Να μας ανάβατε και το τσιγάρο μετά το  :knockinb: οι μεγάλοι πόσο καλά θα ήταν!!! :tooth: :headbang2:
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά θέλω να κάνω και εγώ μια προσπάθεια να ψαχτώ στο άθλημα της μυοχαλάρωσης οπότε είθελα να σας ρωτήσω, στον οδηγό που πόσταρε ο papazol μερικές σελίδες πίσω χωρίζει τα ιδρύματα σε prive, και ναι και όχι, και σε κάποια άλλα δεν αναφέρει τίποτα. Σαν νέος υπάρχει κάτι που προτείνεται να πάω ή όλα θέλουν να έχεις συστάσεις, και επίσης πρέπει να πάρεις τηλέφωνο πρώτα αν δεν έχεις ξαναπάει ή μπορείς να σκάσεις μύτη απλά? Δεν ζητάω μασημένη τροφή θα το προσπαθήσω μόνος μου απλά λίγο καθοδήγηση να μην φάω τα μούτρα μου.

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων ακόμα και αν δεν απαντήσετε και καταλαβαίνω τους λόγους σας  :)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλύτερα τηλεφωνάκι πριν,επίσκεψη στο χαλαρό,πετσετούλα λογικά,παραδάκι για ξόδεμα και ...όλα θα πάρουν το δρόμο τους σιγά σιγά
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ok ευχαριστώ, ένα μικρό hint για τα τηλέφωνα, τα ψάχνω από εφημερίδα σωστά; Και πως καταλαβαίνω το που είναι που; Αντιστοιχία με τον κατάλογο εννοώ.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Παίρνεις τηλεφωνο και ρωτάς που βρίσκονται,λογικό μου ακούγεται,εσένα?
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μάλιστα, έγινε ευχαριστώ πολύ :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom