Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (8 μέλη και 22 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τελικά μερικές μαλακίες βοηθάνε
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
12 για να μην γκρινιαζετε,αν και εχω πολυ καιρο να μυοχαλαρωσω :'( :'( :'(
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλώς τον alfista στην παρέα,όντως σε φάγαν τα κωλόμπαρα μάλλον παίχτη
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
12 για να μην γκρινιαζετε,αν και εχω πολυ καιρο να μυοχαλαρωσω :'( :'( :'(

Βρε την διάλυσες την ομάδα που είχες... δεν πας για ένα μασαζάκι να χαλαρώσεις;;; Που μου πετάς κουτάκια από μπύρα στο γήπεδο;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Nα τον στείλουμε πουθενά να χαλαρώσει σήμερα λες τότε?
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Αμ εγώ τι είμαι... και μ' έτρεχε ο πανάθεμά τον στις Τσεχίες για να αμαρτήσω!!!
μου ξεγλιστρισες ομως.εδω φαινονται τα 9 χρονια μπαλετο που εκανες μικρος...
μη σπαμαρουμε αλλο,θα μας δειρουν :grin:
συντροφε house χαιρομαι πολυ που με σκεφτεσε,αλλα δυστυχως κωλυομαι για σημερα.εντος των ημερων ομως θα κανονιστει μυοχαλαρωσης για να επανελθω σε αγωνιστικους ρυθμους  :rockon: :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Σε κανά secret gig κυριλέ πρέπει να πάει
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Θα σε φτιάξουμε αφου είσαι Ιταλόφιλος θα έχεις και καλό γούστο
Walter Da Silva,Giugiaro(Ital Design),Pininfarina....
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
μου ξεγλιστρισες ομως.

Έχω ικανότητες.

συντροφε house χαιρομαι πολυ που με σκεφτεσε,αλλα δυστυχως κωλυομαι για σημερα.εντος των ημερων ομως θα κανονιστει μυοχαλαρωσης για να επανελθω σε αγωνιστικους ρυθμους  :rockon: :rockon:

Με την άδειά του και μετά από δοκιμές να του πω; Ή μπα;;; Καλό παιδί είναι... εγγυώμαι γι' αυτόν! Αν δεν κάτσει alfi πες να σε στείλω Edelweiss!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Nαι πες αν σ άρεσε και νομίζεις ότι θα του αρέσει
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πάλι πέσαμε? Να ξαναγράψω κανά παπά?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
23άρα με 2,5άρι στήθος και άκρως έκφυλη σε περιμένει στο χώρο της για απόλυτη χαλάρωση;

Λοιπόν την κάνω προς το παρόν!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
23άρα με 2,5άρι στήθος και άκρως έκφυλη σε περιμένει στο χώρο της για απόλυτη χαλάρωση;

Λοιπόν την κάνω προς το παρόν!
Κάντο 5άρι για πιο καλά,άντε καλό βόλι μαν
 

babatsikos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Να αναφερθω κι εγω -για τελευταια φορα, μετα απο καιρο -και δικαιολογημενη απουσια:
Νασια Παπαφη...κλασικο Μιλφ, με ορεξη για μπλα μπλα και παρεα.Μετα απο τοσες επισκεψεις δεν καταφερα τπτ παραπανω απο απλο φραπεδακι.Μου ειπε μαλιστα οτι βιαζομαι κιολας....αλλοι περιμενουν χρονια για να φανε....οποτε αποφασισα να περιμενει κ αυτη για να φαει τον δικο μου!
Εβιτα: δοκιμασα μια μικρη, ονομα δεν θυμαμαι, χαζοχαρουμενο κοριτσακι.Ειπα να δοκιμασω φραπε μετα καλαμακιου, αλλα καταλαβα οτι υπαρχουν φορες που ακομη και ο φραπες πρεπει να πινεται κατευθειαν απο το ποτηρι.Μαπα το καλαμακι, ευτυχως δεν εδωσα φραγκα για παραπανω.(προσωπικα γουστα θα μου πειτε, αλλα με λιγη εμπειρια που εχω κ εγω, λεω μαπα το καρπουζι).
Το κλου της υποθεσης: ειχα ρωτησει και παλιοτερα, δεν ειχα λαβει απαντηση...εμαθα λοιπον, και απαντω:το εν λογω "αφεντικο" το προσφερει το καλαμακι,χωρις θηκη...και συμφωνα και με αλλες πληροφοριες, ενιοτε παιζει και λεσβιακο!
Τριτη εμπειρια και σταθερη αξια ο Βασιλης στη Μοναστηριου: η μαρια οπως θα συμφωνησει και ο ΑΒ66 ειναι ολα τα λεφτα.Αλλα δεν παει πισω και μια αλλη μιλφ - μαριαννα η μαρινα - η οποια μου αρεσε πολυ στο προγραμμα της και ηταν ανοικτη στις επιθυμιες μου.Για την ευα γιατι δεν γραφει κανενας ρε συναδελφοι?
Αυτα φιλοι μασαζολατρεις, ελπιζω να μου δοθει η ευκαιρια συντομα να ποσταρω με αλλο ονομα πλεον, ετσι για αλλαγη βρε αδελφε....ο νοων νοειτω...Σας διαβαζω καθημερινα και ας μην γραφω, οποτε μην σταματατε...δεν ειστε λιγοι στο φορουμ, απλα λιγοι γραφετε!
ΥΓ. Μην αποπερνετε τους καινουργιους που ρωταν να μαθουν...τεκμηριομενα σας λεω οτι υπαρχουν ατομα με 0 μηνυματα, χρονια εδω μεσα και ξερουν πραγματα κ καταστασεις που δεν εχουν αναφερθει ποτε εδω....Δωστε και στους νεους φως.Αλλωστε πολλοι απο τους τακτικους συγγραφεις του φορουμ μεχρι πριν ενα-δυο χρονια στην ιδια θεση ηταν και ζητουσαν δεξια αριστερα πληροφοριες, χωρις να εχουν πανω απο 10 μηνυματα.
ΥΓ.Το νεο nickname θα ειναι το τριτο που αλλαζω, οποτε μην βιαστει καποιος να πει οτι ειμαι και πολυ φρεσκος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom