Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Οποιος εχει κανα υηλεφωνο απο μασατζου που να δουλευει μονη στο σπιτι της , ας μου το στειλει με pm. Οντως και γω βαρεθηκα να το παιζω κορωνα - γραμματα για το αν θα εχω Xtra υπηρεσίες.. :pipa2:  :cum:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Ο Ric ξέρεις πόσα χρόνια είναι εδώ μέσα; Αν εσύ θεωρείς τον εαυτό σου ίσο του πάσο. Εγώ πάλι δεν τον θεωρώ...

Και βασικά όταν πρωτοξεκίνησα να γράφω και πριν γράψω οτιδήποτε διάβασα όλες τις απόψεις και τα σχόλια... έτσι λένε οι κανόνες.
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Ο Ric ξέρεις πόσα χρόνια είναι εδώ μέσα; Αν εσύ θεωρείς τον εαυτό σου ίσο του πάσο. Εγώ πάλι δεν τον θεωρώ...

Και βασικά όταν πρωτοξεκίνησα να γράφω και πριν γράψω οτιδήποτε διάβασα όλες τις απόψεις και τα σχόλια... έτσι λένε οι κανόνες.

1. δεν θεωρω τον εαυτο μου κατωτερο κανενος

2. δεν ξεκινησα τωρα, αφου τα διαβαζεις θα ειδες οτι εγραψα πως ειμαι παλιο μελος.

3. δεν εχω διαθεση ουτε για καβγα ουτε για κοντρες

4. το μονο που με ενδιαφερει ειναι να περναμε καλα εδω να λαμε καμια μαλακια

   και να ανταλασουμε καλες πληροφοριες
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

κυριοι αφηστε τις λεκτικες αντεγκλισεις ... προτεινω κανενα μασαζακι να χαλαρωσουμε ...

H μαγκια βλεπω εξακολουθει να υπαρχει και να βασιλευει εδω οπως και παλια,

:think:

Σορρυ ρε φιλε που δεν εκανα τον κοπο να διαβασω κανα δυο ωρες τα προηγουμενα
pm.....

νταξει μην τρελενεσαι . αααααααν εμπαινες στον κοπο να διαβασεις μερικες σελιδες πισω ( οπως εχουμε κανει πολλοι ) θα γλιτωνες τον κοπο να πας και την ψυχικη οδυνη να δεις τις χοντρες ... βεβαια αν εισαι παλιος θα επρεπε να το ξες , αλλα τεσπα ... το μαγαζ αυτο εχει αναφερθει πολλακις .

Εκτος και αν εισαι μελος του συλλογου " προστατεψτε τις ορκες "

ειμαι μελος στο "προστατεψτε τους μασαζοπληκτους απο τις δολοφονες ορκες"  :)

αναψε το θεμα , ε ? :)

μεχρι την επομενη φορα ...

να υγειαινουμε και να μυοχαλαρωνουμε !
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
κυριοι αφηστε τις λεκτικες αντεγκλισεις ... προτεινω κανενα μασαζακι να χαλαρωσουμε ...

:think:

νταξει μην τρελενεσαι . αααααααν εμπαινες στον κοπο να διαβασεις μερικες σελιδες πισω ( οπως εχουμε κανει πολλοι ) θα γλιτωνες τον κοπο να πας και την ψυχικη οδυνη να δεις τις χοντρες ... βεβαια αν εισαι παλιος θα επρεπε να το ξες , αλλα τεσπα ... το μαγαζ αυτο εχει αναφερθει πολλακις .

ειμαι μελος στο "προστατεψτε τους μασαζοπληκτους απο τις δολοφονες ορκες"  :)

αναψε το θεμα , ε ? :)

μεχρι την επομενη φορα ...

να υγειαινουμε και να μυοχαλαρωνουμε !


Ολα καλα  ;) ;)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
παρεμπιπτόντως!
ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ: Σημερα δήμητρα στο ρηζορτ, όχι πάνω από 21-23, ξανθό μακρί μαλάκι, αναλογίες πολύ καλές, συμμετοχή και τεχνική στο φουλ προγραμματάκι 10/10!
κάπου αλλού πρέπει να δούλευε παλιότερα,αλλά δεν έμαθα ούτε που, ούτε με ποιο νικ!
δουλεύει μεσημεριανή βάρδια!
αναλυτικότερη αναφορά αργότερα...
η Δημητρα ή μπετυ ήταν παλια Σοφούλη , πέρασε καποια φεγγαρια απο Χόρν , μετά Βασίλη smile , εβιτα και τωρα resort
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
μια παρόμοια υπάρχει και στην εύα εντελβάις...ξανθιά,ωραίο σωματάκι,καλή φάτσα...η ίδια είναι?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
παρεπιμπτόντως,η συμβούλη του μπιν πολύ ακριβής για Κατερίνα(βυζάρες-πολύ καλό πρόγραμμα)και Νατάσα(προμιλφ-πολύ φιλική και πολύ καλό πρόγραμμα) από εντελβάις...

ακόμα μια ξανθούλα Δήμητρα καλή εξωτερικά και μια Λία καστανή μέτρια(δεν τις δοκίμασα)

δυστυχ'ως μάλλον η Κατερίνα έχει φύγει....
 

creep61

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Σοφουλη λειτουργει ακομη?
μιλαω γι΄αυτο πανω απο το γυμναστηριο. εφαγα ενα ξενερομα εκει και το εκοψα
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
παρεπιμπτόντως,η συμβούλη του μπιν πολύ ακριβής για Κατερίνα(βυζάρες-πολύ καλό πρόγραμμα)και Νατάσα(προμιλφ-πολύ φιλική και πολύ καλό πρόγραμμα) από εντελβάις...

ακόμα μια ξανθούλα Δήμητρα καλή εξωτερικά και μια Λία καστανή μέτρια(δεν τις δοκίμασα)

δυστυχ'ως μάλλον η Κατερίνα έχει φύγει....
Η Κατερίνα σταμάτησε γιατί μάλωσε με τις υπόλοιπες επειδή ήταν αρωστημένη γαβρίνα σε σημείο ψυχοπάθειας. Αξιοσημείωτη η εμφάνιση της ξανθούλας Βίκυς. Πανέμορφο πρόσωπο και πολύ αδύνατη με μικρό βυζάκι.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Η Κατερίνα σταμάτησε γιατί μάλωσε με τις υπόλοιπες επειδή ήταν αρωστημένη γαβρίνα σε σημείο ψυχοπάθειας. Αξιοσημείωτη η εμφάνιση της ξανθούλας Βίκυς. Πανέμορφο πρόσωπο και πολύ αδύνατη με μικρό βυζάκι.
ε οχι κ αδυνατο το βικακι ρε μπαρμπα-πιτ
εκτος αν προτιμας τις ορκες να κανονισουμε να σε στειλουμε

:2funny: :2funny:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
η Δημητρα ή μπετυ ήταν παλια Σοφούλη , πέρασε καποια φεγγαρια απο Χόρν , μετά Βασίλη smile , εβιτα και τωρα resort
με λιγα λογια η κοπελα καινουργια ειναι μολις ξεκινησε

ευα ερχεται η σειρα σου δεν εμεινε αλλο

:2funny: :2funny: :2funny:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ε οχι κ αδυνατο το βικακι ρε μπαρμπα-πιτ
εκτος αν προτιμας τις ορκες να κανονισουμε να σε στειλουμε

:2funny: :2funny:
Άμε σε γαμήσω ρε σκατόγρια θα σου πω εγω  :2funny:
Τι είναι ρε χαμένε, γεματούλα ή νταρντάνα?  :fuck2:
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
γεια σας παιδες!ξερει κανεις που βρισκεται η γνωστη ερρικα-δημητρα απο δραγουμη?οποιος εχει πληροφοριες η τηλεφωνο ας ενημερωσει με p.m ευχαριστω
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
ΜΑΡΙΑ 23 ΧΡΟΝΩΝ ΒΟΤΣΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΦΡΑΠΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ 6987931816

Μουφα το τηλεφωνο
Ρε παιδες κανeις να μου στειλει τηλεφωνο απο κανα καλο βυζομασατζιδικο???ευχαριστω
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Λενα εχθες Μοναστηριου.Το αστερι απο εμφανιση,ευγενεστατη και δυνατο προγραμμα.Ο φιλος που πηγαμε μαζι πηρε Μυρτω,ψηλη,κορμαρα,δυνατο μασαζ.Θα την παρω την επομενη φορα.Πηρε το ματι μου και μια 35 αρα πολυ αρχοντικη γυναικα και μου ειπε ο Βασιλης οτι θα την δοκιμασει και μαλλον θα την παρει.Αν την παρει οντως θελω να την δοκιμασω.Αν προλαβει αλλος συναγωνιστης παρακαλω να ενημερωσει
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Σας παρακαλω καποιος τηλεφωνο απο Β.Ολγας 44 ακα Καλιδοπουλου
Περιμενω pm
Eυχαριστω
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Ερωτηση....
οταν λετε για καλιδοπουλου αναφερεστε στο μαγαζι που βρισκετε Ολγας 44  ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom