Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
431
Like
1.460
Πόντοι
201
εκεί συνάδερφε γινόταν λαικο προσκύνημα με της φοιτήτριες τώρα μάλλον βαρέθηκε ο Σταύρος η δεν βρίσκει κορίτσια
Παλια ολα ειχαν φοιτητριες..και δεν εννοω πριν 2 3 χρονια..10ετια και πανω γι αυτους που ξερουν..τωρα οι φοιτητριες (οι "εξυπνες" τουλαχειστον) τα μαζευουν μονες τους...τωρα ή συνταξιουχες θα βρεις ή μελαμψες που δεν ειναι ομως λατινοαμερικανες:2funny:

Γενικα μιλαω..
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
900
Like
2.143
Πόντοι
446
Πρώτη εμπειρία και για εμένα , πετσέτα δεν φάγαμε αλλα την δουλειά την έκανα μόνος μου. Θα πω καλή σαν πρώτη εντύπωση.
Και δεν την έπαιζες στο σπίτι να γλιτώσεις και τα έξοδα;
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
900
Like
2.143
Πόντοι
446
Χθεσινη καταδρομη στο Κρυσταλ με Ιριδα...Απο θεμα μασαζ και υπηρεσιων παιρνει 8/10 η κοπελα ,ειναι καλη στο μασαζ...και πολυ καυλα στην εκτωνωση!
ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ η υγειηνη της κοπελας...καποια στιμγη ετσι πως γυρισε στο 2ο μερος , μου ηρθε μια ΑΠΟΛΥΤΗ κωλιλα και μουνιλα ...Τοσο εντονη παιδες που μου ηρθε αναγουλα και σταματησα την συνεδρια!
Πρωτη φορα εφυγα απο μαγαζι χωρις εκτωνωση! Λιγο προσοχη ρε κοριτσια...Να πλενεστε!
Ρε παπατζή φάσκεις και αντιφάσκεις . Λες η εκτόνωση ήταν καύλα και μετά λες οτι διέκοψες την συνεδρία. Γίνε λίγο σαφής.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
401
Κριτικές
3
Like
443
Πόντοι
21
δεν θα γράψω πολλά μιας και είναι γνωστές σε όλους.

επίσκεψη Κρυσταλ με Κλειώ.... μασάζ για κλάματα, 2ο μέρος για περισσότερα κλάματα... όταν ανοίξει κι εκείνο το στόμα....

επίσκεψη σε elegance, Νταρια, απίστευτο μασάζ, φοβερή πίπα δεν θα τα κλάψεις ποτέ τα λεφτά σου

το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν ούτε πολλές ούτε νέες επιλογές στο χωριό μας.
έτσι ή βαριέσαι να περνάς με τις ίδιες (για εμένα δλδ αξίζει μόνο Νεφέλη - Ντάρια) ή κάνεις καταδρομική με καμία που δεν έχεις περάσει (Κλειώ) και κλαις
 

paolo200

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
513
Πόντοι
280
δεν θα γράψω πολλά μιας και είναι γνωστές σε όλους.

επίσκεψη Κρυσταλ με Κλειώ.... μασάζ για κλάματα, 2ο μέρος για περισσότερα κλάματα... όταν ανοίξει κι εκείνο το στόμα....

επίσκεψη σε elegance, Νταρια, απίστευτο μασάζ, φοβερή πίπα δεν θα τα κλάψεις ποτέ τα λεφτά σου

το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν ούτε πολλές ούτε νέες επιλογές στο χωριό μας.
έτσι ή βαριέσαι να περνάς με τις ίδιες (για εμένα δλδ αξίζει μόνο Νεφέλη - Ντάρια) ή κάνεις καταδρομική με καμία που δεν έχεις περάσει (Κλειώ) και κλαις
Μίλησες τη γλώσσα της αλήθειας
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
679
Κριτικές
21
Like
3.273
Πόντοι
1.436
Χθεσινη καταδρομη στο Κρυσταλ με Ιριδα...Απο θεμα μασαζ και υπηρεσιων παιρνει 8/10 η κοπελα ,ειναι καλη στο μασαζ...και πολυ καυλα στην εκτωνωση!
ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ η υγειηνη της κοπελας...καποια στιμγη ετσι πως γυρισε στο 2ο μερος , μου ηρθε μια ΑΠΟΛΥΤΗ κωλιλα και μουνιλα ...Τοσο εντονη παιδες που μου ηρθε αναγουλα και σταματησα την συνεδρια!
Πρωτη φορα εφυγα απο μαγαζι χωρις εκτωνωση! Λιγο προσοχη ρε κοριτσια...Να πλενεστε!
Το έχουν γράψει και άλλοι για την συγκεκριμένη, γιατροί δεν είμαστε αλλά ίσως να έχει βακτηριακή κολπίτιδα, ή κάποιο άλλο σμν, όσον αφορά το θέμα των οσμών.
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
100
Like
246
Πόντοι
21
Το έχουν γράψει και άλλοι για την συγκεκριμένη, γιατροί δεν είμαστε αλλά ίσως να έχει βακτηριακή κολπίτιδα, ή κάποιο άλλο σμν, όσον αφορά το θέμα των οσμών.
Ο κόλπος, οκ. Ο λοκώς; Και εκεί κολπιτιδα; Μήπως κολίτιδα; Τι να πω...
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, παλιός χρήστης/αναγνώστης...
Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η ψηλή με τα τατουαζ στο κρύσταλ? Είχε κάποιο όχι πολύ συνηθισμένο όνομα..
 

Hathor

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
1
Αυτό το Ανίτα σπα στην Σταυρούπολη που μου βγάζει με διαφήμιση προσφέρει και φραπέ εκτός από μασάζ;
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
187
Like
314
Πόντοι
21
Αυτό το Ανίτα σπα στην Σταυρούπολη που μου βγάζει με διαφήμιση προσφέρει και φραπέ εκτός από μασάζ;
εκεί να είσαι προσεκτικός όταν θα πας γιατί πέσαν αφραγκιές από τα πιράνχας που έχει και θα σε ορμίσουν σαν καινούργιος πελάτης. αν έχεις λεφτά έχει από όλα το μενού έκτος σεχ
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
376
Like
1.620
Πόντοι
201

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
100
Like
246
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους, παλιός χρήστης/αναγνώστης...
Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα η ψηλή με τα τατουαζ στο κρύσταλ? Είχε κάποιο όχι πολύ συνηθισμένο όνομα..
Νομίζω αναφέρεσαι στην Κασσάνδρα. Ναι δουλεύει.
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
64
Like
112
Πόντοι
0
Πέρασμα από Ανίτα (Βάνα) με Βερόνικα. Όλα μέτρια. Εμφάνιση - μασάζ - 2ο μέρος ίσως κ κάτω από μέτριο για δική μου άποψη πάντα. Κρυσταλ με Άρτεμις. Κορμάρα. Σταθερή αξία
 

Vlc

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2024
Μηνύματα
100
Like
246
Πόντοι
21
Πέρασμα από Ανίτα (Βάνα) με Βερόνικα. Όλα μέτρια. Εμφάνιση - μασάζ - 2ο μέρος ίσως κ κάτω από μέτριο για δική μου άποψη πάντα. Κρυσταλ με Άρτεμις. Κορμάρα. Σταθερή αξία
Ναι η Αρτέμη είναι πολύ δυνατή.
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
593
Like
1.750
Πόντοι
206
Εθεαθη γνωστη Ινφλουνσερ σε λαδομαγαζο της πολης! τρεξτε να προλαβετε!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
376
Like
1.620
Πόντοι
201

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom