Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (17 μέλη και 39 επισκέπτες)

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Θυμάμαι όταν ήμουν πιο νέος σ αυτό το forum σ αυτό το νήμα ένας τσάκαλος είχε γράψει όλα τα ιδρύματα περιοχές και τι φάση έπαιζε!!
Και επειδή αρκετοί ψάχνετε θα σας γράψω μερικα που ξέρω
Βάνα σπα τώρα λέγεται Ανίτα σπα έτσι θα το βρεθεί στο Facebook περιοχή Σταυρουπολη
Crystal massage μοναστηριού Facebook Crystal massage
Luxury spa μοναστηριού Facebook luxury spa service monastiriou
Luxury spa Εύοσμος instagram luxuryspa
Elegance Valeria βας.ολγας instagram Valeria elegance
Body free Καραμανλή δεν ξέρω αν άλλαξε διεύθυνση
Massagio spa Κ.Τούμπα facebook massagio spa
Είναι κ Μαρίαννα κ Εβίτα κ golden spa αλλά δεν τα έχω επισκεφθεί κ δεν γνωρίζω πληροφορίες οποίος γνωριζει ας ενημερώσει
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
28
Like
50
Πόντοι
0
Θυμάμαι όταν ήμουν πιο νέος σ αυτό το forum σ αυτό το νήμα ένας τσάκαλος είχε γράψει όλα τα ιδρύματα περιοχές και τι φάση έπαιζε!!
Και επειδή αρκετοί ψάχνετε θα σας γράψω μερικα που ξέρω
Βάνα σπα τώρα λέγεται Ανίτα σπα έτσι θα το βρεθεί στο Facebook περιοχή Σταυρουπολη
Crystal massage μοναστηριού Facebook Crystal massage
Luxury spa μοναστηριού Facebook luxury spa service monastiriou
Luxury spa Εύοσμος instagram luxuryspa
Elegance Valeria βας.ολγας instagram Valeria elegance
Body free Καραμανλή δεν ξέρω αν άλλαξε διεύθυνση
Massagio spa Κ.Τούμπα facebook massagio spa
Είναι κ Μαρίαννα κ Εβίτα κ golden spa αλλά δεν τα έχω επισκεφθεί κ δεν γνωρίζω πληροφορίες οποίος γνωριζει ας ενημερώσει
Golden spa με 80 ευρώ Έχει τελειωμα στοματικό αρκεί να είσαι καθαρός.. έχει πρόγραμμα Με 100 ευρώ μέσα στο τσακουζι μαζί με την κοπέλα. Από μασάζ δεν λέει και πολλά άλλα τα υπόλοιπα ήταν μια χαρά. ,
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
511
Like
977
Πόντοι
86
κοιτα να δεις που θα ναι τραγοπουστα και θα θελει πουτσα ο τυπος.....γιατι θελει ραντεβου για φαπες ,αν ανεβασω τι μαλακιες μου στελνει θα κλαιτε.......ελα λεει στην Ναυαρινου τωρα ....ναι μωρη απλυτη ερχομαι τρεχωντας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ειπαμε αδερφε θελει πουτσα και αρχιδια στο στομα η τυπισα
ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ αυτος που βριζει ;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
126
Like
340
Πόντοι
21
Μετάβαση στο παλιό μαγαζί Κλεάνθους. Μέτριες κοπέλες 80€ το σεξ δεν μου άρεσε ο χώρος, ούτε η τσα2, ούτε ο σκύλος φύλακας και δεν πέρασα! Παλιά δεν υπήρχε νήμα για αυτό ; Τι απέγινε ;
Ώπα . Για πες τι παίζει ; Έχω καιρό να πάω . Πιο παλιά ήταν αρκετά τίμιο μαγαζί , καθαρό και η αλήθεια είναι ότι όσες φορές πήγα πέρασα καλά. Άλλαξε η τσατσα;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
126
Like
340
Πόντοι
21

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
126
Like
340
Πόντοι
21
Αγαπητοί συναγωνιστές , φίλοι και εχθροί , Βροντάκηδες και Φουρτουνακηδες καλημέρα σας . Αρχικά να ζητήσω συγγνώμη για το μακροσκελές μήνυμα . Δεν είμαι και από τους πιο ενεργούς παίχτες λόγω οικονομικής καταστασης αλλα οποτε πηγαίνω οπουδήποτε καταθέτω την εμπειρία μου . Ειχα να μπω καιρό στο forum και με λύπη διαπιστώνω ότι το έχουμε κάνει λίγο φαρ ουέστ το πράγμα . Ποιος ο λόγος να βριζόμαστε , να εκτοξεύουμε απειλές και οτιδήποτε άλλο το οποίο δεν συνάψει με το ύφος του site . Όλοι μας είμαστε εδώ για να μοιραζόμαστε πληροφορίες , να αποφεύγουμε κακοτοπιές και να προφυλάσσουμε ο ένας τον άλλον . Μην σας συνεπαίρνει ο ενθουσιασμός ή τα ενδεχόμενα νεύρα που μπορεί να έχετε από οτιδήποτε μπορεί να σας προβληματίζει στην καθημερινότητα σας . Ας εκτονωθούμε στα κορίτσια και όχι στο forum. Ελπίζω να εισακουστώ και να αλλάξουμε όλοι ύφος και τρόπο αντιμετώπισης των καταστάσεων . Εύχομαι σε όλους ένα όμορφο Σαββατοκύριακο και επειδή έχω σκοπό σήμερα να κανω καταδρομική σε ένα από όλα τα λαδομαγαζα θα έρθει ενημέρωση .
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Golden spa με 80 ευρώ Έχει τελειωμα στοματικό αρκεί να είσαι καθαρός.. έχει πρόγραμμα Με 100 ευρώ μέσα στο τσακουζι μαζί με την κοπέλα. Από μασάζ δεν λέει και πολλά άλλα τα υπόλοιπα ήταν μια χαρά. ,
Τι εννοείς αρκεί να είσαι καθαρός;;δεν κανείς μπανιο εκεί;;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
126
Like
340
Πόντοι
21
Συνάδελφοι τα φώτα σας αν είναι εφικτό παρακαλώ .
Λίνα , Αντζελινα και Εύα λέει το λουξουρι στον ευοσμο . Έχει κάποιος εικόνα για να μην φάμε φόλα μετά από τόσο καιρό αποχής ;
Ευχαριστώ
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
5
Like
12.847
Πόντοι
3.786
Συνάδελφοι τα φώτα σας αν είναι εφικτό παρακαλώ .
Λίνα , Αντζελινα και Εύα λέει το λουξουρι στον ευοσμο . Έχει κάποιος εικόνα για να μην φάμε φόλα μετά από τόσο καιρό αποχής ;
Ευχαριστώ
Δεν έχω προσωπική εμπειρία.Τώρα η μηχανή αναζήτησης δεν βγάζει αποτελέσματα.Όμως πριν λίγες εβδομάδες που εμφανίζονταν αποτελέσματα,διαπίστωσα ότι η πιο αξιόπιστη από τις τρεις είναι η Εύα.Απλά δεν βγάζει σουτιέν.Μακάρι να το άλλαξε αυτό.
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
126
Like
340
Πόντοι
21
Δεν έχω προσωπική εμπειρία.Τώρα η μηχανή αναζήτησης δεν βγάζει αποτελέσματα.Όμως πριν λίγες εβδομάδες που εμφανίζονταν αποτελέσματα,διαπίστωσα ότι η πιο αξιόπιστη από τις τρεις είναι η Εύα.Απλά δεν βγάζει σουτιέν.Μακάρι να το άλλαξε αυτό.
Ευχαριστώ πολύ φίλε . Ανασταλτικός παράγοντας να μην βγάζει το πάνω
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
28
Like
50
Πόντοι
0
Τι εννοείς αρκεί να είσαι καθαρός;;δεν κανείς μπανιο εκεί;;
Κάνεις και εκεί άμα θες η στο σπίτι. Απλά σου λένε για στοματικό θέλω να δω αν είσαι καθαρός και γενικά μην πάει κάποιος με φουλ τρίχα και μετά σου λένε όταν δουν ναι μπορώ να σου κάνω...
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
28
Like
50
Πόντοι
0
Συνάδελφοι τα φώτα σας αν είναι εφικτό παρακαλώ .
Λίνα , Αντζελινα και Εύα λέει το λουξουρι στον ευοσμο . Έχει κάποιος εικόνα για να μην φάμε φόλα μετά από τόσο καιρό αποχής ;
Ευχαριστώ
Αντζελίνα top αξίζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom