Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (7 μέλη και 33 επισκέπτες)

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια μια γνωμη και περιγραφη για ρουμπιν που δουλευει κρυσταλ αν μπορει καποιος;
Είναι μουναρα,απίστευτο φυσικό βυζί και κωλαρα.δεν είναι βαμμένη σαν κλόουν όπως οι άλλες και φοράει κάτι καυλε γυαλιά.στον αγώνα είναι ακόμα άπειρη αλλά ψιλοακουει.τη λογική των έξτρα πάντως την έχει όπως όλες εκεί.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Κυριοι καλησπέρα σας. Βλέπω ότι έχει έρθει στην πόλη μας η φάση του μασάζ στο σπίτι. Είναι το μασάζ ρουαγιάλ και το time massage. Και τα δυο έχουν από μια κοπέλα για την πόλη μας. Έχει πάρει κανεις να μας πει εάν παίζει κάτι παραπάνω;
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Κυριοι καλησπέρα σας. Βλέπω ότι έχει έρθει στην πόλη μας η φάση του μασάζ στο σπίτι. Είναι το μασάζ ρουαγιάλ και το time massage. Και τα δυο έχουν από μια κοπέλα για την πόλη μας. Έχει πάρει κανεις να μας πει εάν παίζει κάτι παραπάνω;
Εγω που βρεθηκα με μια αποντο ρουαλ δεν προχωρησε σε κατι παραπανω εκτος του μασαζ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: floSKG

dimitris1111

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Like
38
Πόντοι
0
Κυριοι καλησπέρα σας. Βλέπω ότι έχει έρθει στην πόλη μας η φάση του μασάζ στο σπίτι. Είναι το μασάζ ρουαγιάλ και το time massage. Και τα δυο έχουν από μια κοπέλα για την πόλη μας. Έχει πάρει κανεις να μας πει εάν παίζει κάτι παραπάνω;
Στο ρουαγιαλ αν παρεις body to body με εξτρα κοστος σχεδον ολες κανουν φουλ.αλλα συνολο 150+ δεν νομιζω οτι αξιζουν.Εγω ειχα παρει την Ελενη και την Αντριανα τιποτα το ιδιαιτερο
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Χωρίς να έχω διάθεση να υπερασπιστώ την Ίριδα , 2 φορές που πέρασα μαζί της μπήκε και έκανε κανονικό ντουζ μπροστά μου μέσα στο δωμάτιο το ίδιο και η Μπέλα και προσφάτως και η Ρούμπιν ή ρουμπίνι το όνομα της...και μετά σκουπιστικανε με δική τους πετσέτα που είχαν από πριν μαζί τους καθώς μπήκαν στο δωμάτιο.
Nαι το ιδιο ακριβωs εκανε και σε μενα η ΙΡΙΔΑ ......τελειωμα στο στηθοs τηs kαι αμεσωs μετα εκανε Ντουζ ..σκουπιστηκε με δικια τηs πετσετα
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Στο time μασάζ που δεν έχει body to body δλδ τρώμε το άκυρο μας;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Nαι το ιδιο ακριβωs εκανε και σε μενα η ΙΡΙΔΑ ......τελειωμα στο στηθοs τηs kαι αμεσωs μετα εκανε Ντουζ ..σκουπιστηκε με δικια τηs πετσετα
Όπως έγραψα, πάντα μπαίνουν στον ντουζ και ξεπλένονται αλλά αν ο άλλος τελειώσει πάνω της η κάνει κανένα ισπανικό θέλει σχολαστική καθαριότητα για να μη μυρίζει σα το πουλί του προηγούμενου. Επειδή ξέρω ότι διαβάζουν εδώ, ας πλένονται πιο σχολαστικά.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Κασσάνδρα λοιπόν στο κρύσταλ, τίμια επιλογή νεαρή κοπέλα όμορφο πρόσωπο από σώμα λίγα κιλάκια παραπάνω αλλά όχι ενοχλητικά, στήθος ανύπαρκτο.
Στα του αγώνα καλό μασάζ με περιθώρια βελτίωσης αλλά με ωραία επικοινωνία κατα τη διάρκεια. Τελείωμα οκ αλλά αυτό πάντα εξαρτάται από πως το φαντάζεται ο καθένας και πως το έχει χτίσει στο μυαλό του κατά τη διάρκεια του μασάζ! Το +20 έχει γίναι πλέον επιστήμη στο εν λόγο ίδρυμα και καλά βγάζουμε κιλοτάκι και μοιράζουμε υποσχέσεις! Εγώ φυσικά δεν το έδωσα και προτείνω να μην το δίνετε γιατί ουσιαστικά δεν το λεν αλλά η τιμή του μασάζ που παλαιότερα γίνονταν στο συγκεκριμένο ίδρυμα όπως και στα υπόλοιπα γνωστά έχει πάει στα 70 ευρώ! Αυτά από εμένα.
Αδερφε επειδη δε καταλαβα. Θελει +20 να μείνει με εσωρουχο ή να βγαλει εσωρουχο. Γιατι στο παραβολο των 50 ολες μενουν με εσωρουχο στο εν λογω. Αρα για να βγαλει λες μαλλον. Μονο για να βγαλει; ή και δαχτυλο;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Στο 50αρηκο εχει παντου "περιοδο"..να το ξαναγραψω?
Απο 70 80 και πανω περνας καλα αναλογα τα γουστα του καθενος..υπαρχει ενα μικρο παραθυρο 10-15 ημερων κι αυτο σε αμαθες που βρεθηκαν κατα τυχη χωρις μεχρι τωρα να γνωριζουν την υπαρξη των μασατζιδικων..μετα το 15θημερο-μηνα γεια σας.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
979
Πόντοι
86
Είναι μουναρα,απίστευτο φυσικό βυζί και κωλαρα.δεν είναι βαμμένη σαν κλόουν όπως οι άλλες και φοράει κάτι καυλε γυαλιά.στον αγώνα είναι ακόμα άπειρη αλλά ψιλοακουει.τη λογική των έξτρα πάντως την έχει όπως όλες εκεί.
εξτρα και φουλ εχει φιλος ?
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Μακρια απο ελίτ χαλια γκόμενες χοντρές
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Μακρια απο ελίτ χαλια γκόμενες χοντρές
Ενω στο μασαζιο; Ολες στο ΚΤΕΛ δυο θεσεις πιάνουν και παρολα αυτά ενας παει αλλος φευγει!
Τοση αγαμια έπεσε στην κατα τα αλλα ερωτική πολη μη χεσω;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Ενω στο μασαζιο; Ολες στο ΚΤΕΛ δυο θεσεις πιάνουν και παρολα αυτά ενας παει αλλος φευγει!
Τοση αγαμια έπεσε στην κατα τα αλλα ερωτική πολη μη χεσω;
Οι χοντρές βγάζουν τις καύλες τις τρελές …..
Γνωστή μαντινάδα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Poies einai aytes? Kana tilefono?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom