Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Εδω πας δυτικα και εχει γκομενες που δουλευαν σε μαγαζια με φουλ και σου λενε μονο μλκια βαραω..ασε μας κουκλιτσα μου..
Αμα κουνησεις τα μαρουλοφυλλα βεβαια αλλαζει το πραγμα.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Μαλλον την βικτωρια λες μια μικρη που ειναι απο αρχες καλοκαιριου..2 φορες την εχω παρει προγραμμα 80 στοματικο..τσιμπουκωνεται καλα και κανει 69.
Ναι αυτή λέω αρχηγε μου, αλλα επιμενω στο χαρακτηρισμό μου περι ξινιλας.
Οσον αφορά την εμφάνιση σαφως είναι υποκειμενικό, αλλα μηδεν καμπυλες και φατσα αστα να πανε ειναι ρεαλιστικό.
Για το 69 , αφου δεν φοβαστε να γλυφετε εκει που έχυσε ο αλλος πριν, ουδεν σχόλιο!
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Ναι αυτή λέω αρχηγε μου, αλλα επιμενω στο χαρακτηρισμό μου περι ξινιλας.
Οσον αφορά την εμφάνιση σαφως είναι υποκειμενικό, αλλα μηδεν καμπυλες και φατσα αστα να πανε ειναι ρεαλιστικό.
Για το 69 , αφου δεν φοβαστε να γλυφετε εκει που έχυσε ο αλλος πριν, ουδεν σχόλιο!
Σαφως ολα υποκειμενικα ειναι..αλλος παει γαμαει τη θεια στην ολγας..εγω ουτε ξινιλα εφαγα ουτε ασχημα περασα..
Αν δεν σου κανει αυτο το μουνι ναι..οκ..τα γουστα μας διαφερουν κατα πολυ και ειναι δεκτον!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230830-124849_Chrome.jpg
    Screenshot_20230830-124849_Chrome.jpg
    413,6 KB · Εμφανίσεις: 117
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Πριν απο λιγο επισκεψη massagio με αννυ. Μπορω να πω οτι μετα την τελευταια φορα που δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενος ηταν το καλυτερο ραντεβου που εχω κανει στο ιδρυμα. πολυ ευχαριστη μεσα στο δωματιο. καλο μασαζ για τα δεδομενα του χωρου και αρκετα καλο δευτερο μερος θα ξανα προτιμηθει αν συνεχισει ετσι
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πριν απο λιγο επισκεψη massagio με αννυ. Μπορω να πω οτι μετα την τελευταια φορα που δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενος ηταν το καλυτερο ραντεβου που εχω κανει στο ιδρυμα. πολυ ευχαριστη μεσα στο δωματιο. καλο μασαζ για τα δεδομενα του χωρου και αρκετα καλο δευτερο μερος θα ξανα προτιμηθει αν συνεχισει ετσι
Ευχάριστη; Μίλησε καθολου;
Αρκετά καλό β μέρος; Γύρισε καθόλου να την δεις ή σε έπαιζε πλάτη όπως ο Φασούλας τον Τσατσενκο;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Golden έχει κάτι καλό για φουλ-κάρφωμα?

Ξέρει κάποιος, όμορφα και αληθινά....
 

Clouzo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
300
Κριτικές
8
Like
1.636
Πόντοι
481
Golden έχει κάτι καλό για φουλ-κάρφωμα?

Ξέρει κάποιος, όμορφα και αληθινά....
Απο αυτές που έχει μόνο 2 κάνουν φουλ.Μια Άννα Βουλγάρα που δουλεύει καθημερινά εκτός Σ/Κ.
Και μια ακόμα που δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά την έχω πάρει όχι στο χώρο του Golden αλλά στο χώρο της Μαρίνας που είναι στην Κηφισιά.Οχι τίποτα το ιδιαίτερο πάντως.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Απο αυτές που έχει μόνο 2 κάνουν φουλ.Μια Άννα Βουλγάρα που δουλεύει καθημερινά εκτός Σ/Κ.
Και μια ακόμα που δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά την έχω πάρει όχι στο χώρο του Golden αλλά στο χώρο της Μαρίνας που είναι στην Κηφισιά.Οχι τίποτα το ιδιαίτερο πάντως.
Κανένα από τα δύο δεν κάνει?΄

Μπορώ να δω κάπου σώματα κλπ φίλε @Clouzo?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Στο Γκόλντεν ποιες κάνουν κλαρίνο
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Ευχάριστη; Μίλησε καθολου;
Αρκετά καλό β μέρος; Γύρισε καθόλου να την δεις ή σε έπαιζε πλάτη όπως ο Φασούλας τον Τσατσενκο;
Όπα και το μπασκετικό!!!! Στο πνεύμα των ημερών είμαστε.
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Ευχάριστη; Μίλησε καθολου;
Αρκετά καλό β μέρος; Γύρισε καθόλου να την δεις ή σε έπαιζε πλάτη όπως ο Φασούλας τον Τσατσενκο;
Κι ξμως δεν εκανε τιποτα απο αυτα και εμενα παραξενο μου φανηκε αλλα ειχε αρκετα ερωτικο β μερος. Γιαυτο θα ξαναδοκιμασω να δω αν ετυχε
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Σαφως ολα υποκειμενικα ειναι..αλλος παει γαμαει τη θεια στην ολγας..εγω ουτε ξινιλα εφαγα ουτε ασχημα περασα..
Αν δεν σου κανει αυτο το μουνι ναι..οκ..τα γουστα μας διαφερουν κατα πολυ και ειναι δεκτον!
Δεν είπα κάτι διαφορετικό αγαπητέ, skinny με χαλιά φάτσα με ξινισμενη έκφραση.
Anyway σεβαστή η άποψη σου περί ομορφιάς, αφού περνάς καλά το τι πιστεύω εγώ δεν έχει καμμία σημασία
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Πριν απο λιγο επισκεψη massagio με αννυ. Μπορω να πω οτι μετα την τελευταια φορα που δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενος ηταν το καλυτερο ραντεβου που εχω κανει στο ιδρυμα. πολυ ευχαριστη μεσα στο δωματιο. καλο μασαζ για τα δεδομενα του χωρου και αρκετα καλο δευτερο μερος θα ξανα προτιμηθει αν συνεχισει ετσι
Καλά εκεί στο μασαζιο διαγωνισμό φαγητού κάνουν; Αν εξαιρέσεις την Ανυ που είναι στα όρια της ασιτίας, όλες οι άλλες από 80 κιλά και πάνω είναι. Που είναι τα μουνάκια της Μαγκης και του παλιού Άκουα ρε γμτ;
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
210
Like
356
Πόντοι
21
Καλά εκεί στο μασαζιο διαγωνισμό φαγητού κάνουν; Αν εξαιρέσεις την Ανυ που είναι στα όρια της ασιτίας, όλες οι άλλες από 80 κιλά και πάνω είναι. Που είναι τα μουνάκια της Μαγκης και του παλιού Άκουα ρε γμτ;
Ακομα αυτο το χαλι εχει στο μασαζιο?Καλα δεν μπορουν μια κοπελα που να ειναι λιγο εμφανιση?Δεν μιλαμε να ειναι μουναρος αλλα να βλεπετε....απορο πως δουλευουν ακομα..
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ακομα αυτο το χαλι εχει στο μασαζιο?Καλα δεν μπορουν μια κοπελα που να ειναι λιγο εμφανιση?Δεν μιλαμε να ειναι μουναρος αλλα να βλεπετε....απορο πως δουλευουν ακομα..
Πολύ χαλι φίλε σου λεω
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.236
Κριτικές
40
Like
21.377
Πόντοι
12.896
για τους παοκτζηδες απο αθηνα παιζει καμια εκπτωσουλα,αμα ειναι να ανεβω καμια βολτα :2funny:
:2funny::2funny::2funny:
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Απο αυτές που έχει μόνο 2 κάνουν φουλ.Μια Άννα Βουλγάρα που δουλεύει καθημερινά εκτός Σ/Κ.
Και μια ακόμα που δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά την έχω πάρει όχι στο χώρο του Golden αλλά στο χώρο της Μαρίνας που είναι στην Κηφισιά.Οχι τίποτα το ιδιαίτερο πάντως.
Καλησπέρα! Ο χώρος της Μαρίνας στην Κηφισιά, ποιος είναι? Υπάρχει κάποια αγγελία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom