Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (12 μέλη και 43 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Full τα πάντα όλα. Μασαζ πίπες γαμήσια. Ότι πληρώσεις. Plastic surgery θα της τα φάει όλα. Αν γουστάρεις γκομενα ανακύκλωση σπεύσε.
Αυτή την Εύα την είδα στο Facebook. Αν παω τώρα πρώτη φορά κάνει sex?η μόνο πίπα? Για sex με ενδιαφέρει, για πίπα όχι. Μιλάω πάντα γι αυτή την Εύα όχι καμία αλλη
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
καλημερα σε ολουs διαβασα οτη η κριστι εκανε μεταγαφη ειναι επιβεβαιωμενο ??? απο ακαποιον φιλο την εχει δει καποιοs στο καινουριο ιδρυμα η απλωs υποθεσειs κανουμε ??? αν εχει καποιοs πληροφοριεs βασιμεs αs ενημερωσει ευχαριστω
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
καλημερα σε ολουs διαβασα οτη η κριστι εκανε μεταγαφη ειναι επιβεβαιωμενο ??? απο ακαποιον φιλο την εχει δει καποιοs στο καινουριο ιδρυμα η απλωs υποθεσειs κανουμε ??? αν εχει καποιοs πληροφοριεs βασιμεs αs ενημερωσει ευχαριστω
Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι δουλευει σημερα αρα η κριστυ ακομα δουλευει στο κρυσταλ
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα στην ευα jumbo ενταξει μασαζ δεν κανει λιγο ισα ισα να σε φτιαξει και κατευθιαν στο ψητο απο εκει που ειναι ψιλοχαλαρα στην πιπα σαν να μεταμορφορθηκε, παιζει να ειναι αρκετα λυσαρα. Σε γενικες γραμμες μια χαρα αξιζει για μια στο τοσο να ξεδινεις
Τι τιμή φίλε?
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Αυτή την Εύα την είδα στο Facebook. Αν παω τώρα πρώτη φορά κάνει sex?η μόνο πίπα? Για sex με ενδιαφέρει, για πίπα όχι. Μιλάω πάντα γι αυτή την Εύα όχι καμία αλλη
Στο facebook πως το έχει φίλος;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα, πήγα προχθές στο elit spa (πρώτη φορά).. Δεν ειχα την δυνατότητα της επιλογης κοπέλας τελικά ήρθε στο δωμάτιο μια μικρουλα αδύνατη ομορφούλα νομιζω Στεφανία την λενε , με χάιδεψε για 20-25 λεπτα και εφυγε. Στο μεταξύ απο τη στιγμή που μπηκε μεχρι να φύγει ηταν με τα μούτρα κατω, δυο φορές πηγα να της μιλήσω και μου το ξέκοψε τελειως και απο κει και πέρα απλα μεριμενα να τελειωσει και να φύγει. Εν τέλει οταν έφευγα ηρθε η ίδια κοπελα για να με πάει στην πόρτα με τελείως διαφορετική συμεριφορά "ευδιαθετη" για να με ξεπροβοδίσει. Γενικα έτσι ειναι σε αυτο το ίδρυμα ή ετυχα στην περίπτωση ή απλα πρεπει να ξοδεψω κανα 200αρι για να αρχίσουν να συμπεριφέρονται σωστά;;
Περίπτωση είστε εσείς που πάτε αδερφέ και δίνετε τα λεφτάκια σας για μαλακίες.....(κυριολεκτικά και μεταφορικά)!!!!!
 

Normale

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
77
Like
380
Πόντοι
20
Αυτη στα social media λεει οτι σπουδασε ιατρικη και καθημερινά πηγαίνει κόσμος στο ινστιτούτο για botox, καρνιτινες, υαλουρονικα και λιποαναρροφήσεις ρε παιδια.
Κατι δεν μου κολλάει...
Τελικά ειναι γιατρός ή κάνει αμαρτωλά προγράμματα?
Μπερδεύτηκα!
Μήπως λέμε για καμια άλλη?
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Αυτη στα social media λεει οτι σπουδασε ιατρικη και καθημερινά πηγαίνει κόσμος στο ινστιτούτο για botox, καρνιτινες, υαλουρονικα και λιποαναρροφήσεις ρε παιδια.
Κατι δεν μου κολλάει...
Τελικά ειναι γιατρός ή κάνει αμαρτωλά προγράμματα?
Μπερδεύτηκα!
Μήπως λέμε για καμια άλλη?
Αυτή ειναι
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα στην ευα jumbo ενταξει μασαζ δεν κανει λιγο ισα ισα να σε φτιαξει και κατευθιαν στο ψητο απο εκει που ειναι ψιλοχαλαρα στην πιπα σαν να μεταμορφορθηκε, παιζει να ειναι αρκετα λυσαρα. Σε γενικες γραμμες μια χαρα αξιζει για μια στο τοσο να ξεδινεις
Τιμες για μασαζ και πιπα??Πρεπει να παμε κανα δυο φορες να μας μαθει η τα κανει κατευθειαν?
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
810
Like
6.168
Πόντοι
1.046
Δλδ πως γίνεται η φάση μ αυτη την Εύα? Τη στέλνεις φβ ότι θες ραντεβού για μασάζ? Και όταν πας παίρνουν τα πράγματα το δρόμο τους? Οι τιμές πόσο πανε
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
162
Like
386
Πόντοι
21
ναι ευχαριστως αδερφε αλλα ακομα δε με αφηνει η σελιδα να στειλω η να δεχτω μηνυμα σαν νεος! ειναι πριβε κατασταση οποτε θα σου πω και το τι θα πεις εκει! περιμενω να μου ανοιξουν τα μηνυματα για λαβω και γω απο καποιον αυτο το ριμαδι το τηλεφωνο της ροζιτα απο ξηροκρηνη!
Φίλος σε τι πριβέ αναφέρεσαι ;;αν θέλεις στειλε μυνημα!!!!!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Η Εύα απο το Angels Spa.....Υαλουρονικά, μποτοξ,κτλ....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σκέφτομαι να πάω με τη γυναίκα μου να κάνει κάποια θεραπεία και εγω δίπλα :fuck2:
Μπορεί ,ποτέ δεν ξέρεις ....Με ενα σμπάρο δυό τρυγόνια....
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Για τους παίχτες που ρωτάνε τηλ κτλ τις Εύας,ρε μαλακες αλήθεια πιστεύετε ότι θα στείλετε στο φβ και θα σας πει κάνω πίπες κ γαμησια,γκουκγλαρεται γαμω το φελεκι μου angels spa θα βγάλει το τηλ,πάρτε λοιπόν χωρίς να ρωτήσετε το πρόγραμμα έχει,πηγαίνετε από κει και γράψτε κ μια κριτική που όλο ζητάτε το μουνι στο πιάτο,αυτά ,καλό ΣΚ
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Για τους παίχτες που ρωτάνε τηλ κτλ τις Εύας,ρε μαλακες αλήθεια πιστεύετε ότι θα στείλετε στο φβ και θα σας πει κάνω πίπες κ γαμησια,γκουκγλαρεται γαμω το φελεκι μου angels spa θα βγάλει το τηλ,πάρτε λοιπόν χωρίς να ρωτήσετε το πρόγραμμα έχει,πηγαίνετε από κει και γράψτε κ μια κριτική που όλο ζητάτε το μουνι στο πιάτο,αυτά ,καλό ΣΚ

Έχω βρει όλες σχεδόν τις μασαζοκόρες στα social χρόνια τώρα , δεν έχω αναφέρει τίποτα γιατί 1ον δεν υπάρχει λόγος , 2ον προφανώς αν το πω ο καθένας θα αρχισει τα "ΦΙΛΕ ΔΩΣΜΟΥ ΤΟ ΦΜΠ" λες και θα της πει ΙΑΣΟ ΚΟΚΛΑ ποτε θα κανουμε μασαζ.
Καποιοι τραγικοι , συμφωνω 100%
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Έχω βρει όλες σχεδόν τις μασαζοκόρες στα social χρόνια τώρα , δεν έχω αναφέρει τίποτα γιατί 1ον δεν υπάρχει λόγος , 2ον προφανώς αν το πω ο καθένας θα αρχισει τα "ΦΙΛΕ ΔΩΣΜΟΥ ΤΟ ΦΜΠ" λες και θα της πει ΙΑΣΟ ΚΟΚΛΑ ποτε θα κανουμε μασαζ.
Καποιοι τραγικοι , συμφωνω 100%

Φίλε μήπως έχεις insta να μου δώσεις από οποιαδήποτε, δεν έχω τέτοια κολλήματα;;;
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Ενδεχομένως κάποιο νεότερο σχετικά με το Physis και την παρουσία της Κρίστυ εκεί;
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Ενδεχομένως κάποιο νεότερο σχετικά με το Physis και την παρουσία της Κρίστυ εκεί;
Δεν την ειδα στο Κρυσταλ ποτε -δεν ετυχε- για να ξερω , αλλα πηγαινω Physis για άλλο λόγο , δεν έχει καμία σχέση , κάνει μόνο μασαζ
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι δουλευει σημερα αρα η κριστυ ακομα δουλευει στο κρυστα

Δεν την ειδα στο Κρυσταλ ποτε -δεν ετυχε- για να ξερω , αλλα πηγαινω Physis για άλλο λόγο , δεν έχει καμία σχέση , κάνει μόνο μασαζ
Εισαι σιγουροs για αυτο που γραφειs ??? καποιοι συναθλητεs παραπανω εγραψαν πωs εγινε μεταγραφη πραγμα που δεν εγινε τελικα ...... επιβαιβεωμενο συνεχιζει να εργαζετε στο κρυσταλ εφοσον δεν την εχειs δει φιλε μου στο κρυσταλ πωs εισαι σιγουροs πωs μιλαμε για τη ιδια κρυστι που δουλευει ταυτοχρονα και στο physis ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom