Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056

SvBourdelos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
17
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα μπουρδελιαριδες .... εδώ κ καμία 5ετια και βάλε
σταμάτησα το μασαζοαθλημα δώστε μου σας παρακαλώ πολύ τα φώτα σας θέλω κάτι δυνατό ......
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Καλησπέρα σε όλους τους συναδέλφους. Πέρασμα από Κρυστάλ πριν μερικές μέρες και για καλή μου τύχη όταν κάλεσα διαθέσιμη μόνο η Κριστι. Όμορφη κοπελίτσα μικρούλα σχετικά γύρω στα 27 θα έλεγα με αδύνατο σφιχτό σώμα. Στο μασάζ πολύ καλή με δυνατή πιεση (σε φάση που της είπα να να χαλαρώσει κάνα 2 φορές). Απόλαυστικό γενικά πρώτο μέρος. Στο δεύτερο εξίσου δυνατή, όπως αναφέρουν και οι περισσότεροι εδώ μέσα. Παίχτηκε μόνο φραπές προφανώς αλλά είχε πολύ καυλα το κοριτσάκι άφηνε να χουφτωσεισ και επέτρεψε και δάχτυλο σε κάποια φάση. Γενικά πολύ καλή εμπειρία την συνιστώ αν μπορέσετε να την πετύχετε ελεύθερη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: luca

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα, μετά από καιρό απουσίας είπα να επιστρέψω με ερώτηση. Θυμάμαι πριν κανα χρόνο η 2 είχε στο freelist μια αγγελία από μια πιτσιρικά που έλεγε ότι ήταν φυσικοθεραπεύτρια και έκανε καλό φραπέ. Ήταν πιτσιρικα με φτιαγμένα βυζια. Από τότε δεν υπάρχει η αγγελία. Την θυμάται κανείς ; Υπάρχει περίπτωση να έχει κανένας τηλέφωνο, μιας και δεν το κράτησα η να μπορεί να μας ενημερώσει σχετικά; Ευχαριστώ μύστες !
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Παρεμπιπτόντως, έχουμε ιδέα γι' αυτή την αγγελία;

Εχουν αναφερθεί συνάδελφοι σε αυτήν, καμία σχέση με τις φωτογραφίες...Χοντρή κοντή......Αν κάνεις το επόμενο βήμα να είσαι έτοιμος να κάνεις μεταβολή και να φύγεις....
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Να ρωτήσω κι εγώ τη βλακεια μου; πιο μαγαζί είναι ανοιχτό Κυριακή ώστε να επισκεφθώ; με έβγαλε ο δρόμος στην πόλη και πάλι.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Να ρωτήσω κι εγώ τη βλακεια μου; πιο μαγαζί είναι ανοιχτό Κυριακή ώστε να επισκεφθώ; με έβγαλε ο δρόμος στην πόλη και πάλι.
Crystal, Vana , Venus , studio body free είναι ανοιχτά κανονικά
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Καλημέρα λεω να πάω γ πρώτη φορα στο κρυσταλ που λέτε οι περισσότεροι..ήθελα να ρωτήσω αν εχει κοπέλες με μεγάλο στηθος; μιας κ είμαστε λάτρεις...ποια να ζητησω;
Αν είσαι λάτρης του μεγάλου στήθους και είσαι γενικά βυζολάγνος, σου προτείνω χωρίς δεύτερη σκέψη, την Αντριάννα! Έχει το "πακέτο" που θέλεις! Αν και πήγα μία φορά μαζί της, πέρασα καλά! Έμεινα ικανοποιημένος...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
ολοκληρωμενο δεν εχει κανενα? οπως η μαρια στα λαδαδικα?
Έχεις κάποιες περαιτέρω πληροφορίες για τη Μαρία στα Λαδάδικα (δεν τη ξέρω)...Π.χ υπηρεσίες-προγράμματα, ακριβές μέρος μαγαζιού, τιμές, εμφάνιση...Αν θέλεις, στείλε μου pm
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Δαναη από Aqua
Μαριάνα - λαουρα- Ευρυδίκη- Βίκυ από vana
Νατασα και κατερινακι από Venus
Στεφάνια- Νατασα- Λίζα από luxury
H Λίζα από Luxury ποια είναι; Μήπως αυτή που ήταν στη Δωδεκανήσου, μετά στη Πλατεία Δημοκρατίας (Βαρδάρη) και πολύ πιο παλιά στη Μάγκυ;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Εχουν αναφερθεί συνάδελφοι σε αυτήν, καμία σχέση με τις φωτογραφίες...Χοντρή κοντή......Αν κάνεις το επόμενο βήμα να είσαι έτοιμος να κάνεις μεταβολή και να φύγεις....
Να υποθέσω ότι οι φωτογραφίες δεν ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα; Διάβασα την αγγελία, είδα τις φωτό και μπορώ να πω, ότι "ψήθηκα" να πάρω τηλ για ραντεβού...Τώρα, έκανα δεύτερες σκέψεις...Δεν μου αρέσουν οι "φόλες"!...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Να υποθέσω ότι οι φωτογραφίες δεν ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα; Διάβασα την αγγελία, είδα τις φωτό και μπορώ να πω, ότι "ψήθηκα" να πάρω τηλ για ραντεβού...Τώρα, έκανα δεύτερες σκέψεις...Δεν μου αρέσουν οι "φόλες"!...
Και εγώ ψηνόμουν πριν 2 βδομάδες........ Συνάδελφος μου είπε ο, τι πρόκειται 100% περι φολας.... Το επιβεβαίωσαν κι άλλοι...... Σκέφτηκα να πάω και να την κάνω αν δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα, τελευταία στιγμή όμως το έβγαλα από το μυαλό μου....
 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

giwrgospap1996

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
41
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα σας, μόλις μπήκα στο φόρουμ και διάβασα τις απαντήσεις γενικά.
Απλα δεν βρήκα αν παίζει κάποιο milf. Είδα παλιά ελαγααν για μια στο crystal , γνωρίζει κάποιος αν είναι ακόμα εκεί;
Ευχαριστώ!
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Καλησπέρα,λέω να κάνω πέρασμα από Μαριάννα..έχω να πάω πολύ καιρο..ποια να πάρω αξίζει τπτ?
 

torompo500

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
33
Πόντοι
0
Περασμα χτες με κυρα μπετυ απο δελφων. παλια στο κουρμπετι απο οτι εμαθα μου την προτεινε ενας φιλος τυχαια.

Μεγαλη σε ηλικια γυρω στα 50 σπασμενη με σχετικα καλο σωμα για την ηλικια της, καλο βυζι σιγουρα φτιαγμενο απο τα νιατα της και εμπειρικες κινησεις απο μερος της.
Ευχαριστη παρουσια πολυ ευγενικη
σου προτεινει να κανεις ντουζ,χωρος καθαρος ,μπανιο καθαρο.
Ξεκινησαμε με μασαζ κανονικο πατουσε κανονικα και με τεχνικη,και καποια ελαφρια αισθησιακα χαηδεματα στο σωμα γενικα.
στην συνεχεια σε γυρναει και σου αρχιζει το γλυψιμο ακαποτο!
σε βαζει τα χερια στο σωμα της να την καυλωσεις για να γινει η πραξη.
στην συνεχεια σου βαζει σκουφι και αρχιζει η πραξη.
Δε το κατεχει πολυ καθως η ηλικια της φαινοταν οτι την κουραζε πανω στην πραξη.
εναλλαγες στασεων με δικη της πρωτοβουλια και φαινοταν να το ζουσε φουλ!
τελευταια σταση στα 4 και τελειωμα!

συμπερασμα- για 50 ευρω μια τιμια επιλογη αφου προσφερει και μασαζ και μαλιστα κανονικο.
θα την ξαναεπελεγα αν δεν υπηρχε κατι διαθεσιμο και εχοντας μονο αρκετες γκαυλες.
Περασμα χτες με κυρα μπετυ απο δελφων. παλια στο κουρμπετι απο οτι εμαθα μου την προτεινε ενας φιλος τυχαια.

Μεγαλη σε ηλικια γυρω στα 50 σπασμενη με σχετικα καλο σωμα για την ηλικια της, καλο βυζι σιγουρα φτιαγμενο απο τα νιατα της και εμπειρικες κινησεις απο μερος της.
Ευχαριστη παρουσια πολυ ευγενικη
σου προτεινει να κανεις ντουζ,χωρος καθαρος ,μπανιο καθαρο.
Ξεκινησαμε με μασαζ κανονικο πατουσε κανονικα και με τεχνικη,και καποια ελαφρια αισθησιακα χαηδεματα στο σωμα γενικα.
στην συνεχεια σε γυρναει και σου αρχιζει το γλυψιμο ακαποτο!
σε βαζει τα χερια στο σωμα της να την καυλωσεις για να γινει η πραξη.
στην συνεχεια σου βαζει σκουφι και αρχιζει η πραξη.
Δε το κατεχει πολυ καθως η ηλικια της φαινοταν οτι την κουραζε πανω στην πραξη.
εναλλαγες στασεων με δικη της πρωτοβουλια και φαινοταν να το ζουσε φουλ!
τελευταια σταση στα 4 και τελειωμα!

συμπερασμα- για 50 ευρω μια τιμια επιλογη αφου προσφερει και μασαζ και μαλιστα κανονικο.
θα την ξαναεπελεγα αν δεν υπηρχε κατι διαθεσιμο και εχοντας μονο αρκετες γκαυλες.
Καλησπέρα ... μπορείς να μου πεις πως θα επικοινωνήσω μαζί της
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Πέρασμα εχθές από μασατζιο. Δύο κοπέλες διαθέσιμες. Αννυ και Αθηνά. Μπήκα στο δωμάτιο με Αθηνά. Ικανοποιητικό πρώτο μέρος, πίεζε σε σωστά σημεία, αν και θα ήθελα λίγο παραπάνω πίεση. Στο δεύτερο μέρος οχιά κάτι σπέσιαλ αλλά έφυγα ικανοποιημένος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom