Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)

Nickthes

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Προ ημερών Crystal - Μοναστηρίου. Συνεδρία με Νάντια. Καστανό, ψηλό θηλυκό, με συμπαθητικό γλυκό πρόσωπο, καμπύλες, στιβαρό κορμί όχι χοντρή, ευγενής και συνεργάσιμη. Είναι η ιδανική επιλογή για τους λάτρεις του πραγματικού μασάζ. Η κοπέλα έχει διάθεση, δύναμη και τεχνική ώστε να κάνει μασάζ αντίστοιχο φυσικοθεραπεύτριας. Συνεδρία στα 45 λεπτά χωρίς επιδίωξη να φάει χρόνο. Αφού ολοκλήρωσε το μασάζ αποκάλυψε τα ευμεγέθη στήθη και οπίσθια της και μου παρείχε μια ευχάριστη απλή εκτόνωση χωρίς εξτραδάκια. Αν εμπλούτιζε κάπως το σκέλος της εκτόνωσης με ερωτικά χάδια, απαλά αγγίγματα, παιχνιδάκια κλπ θα γινόταν ασυναγώνιστη. Συνεδρία στα 50€ (30€ μασάζ + 20€ εκτόνωση). Η σχέση τιμής με τις προσφερόμενες υπηρεσίες είναι αρκετά καλή, σε σύγκριση με αυτά που παρέχονται γενικά στην Θεσσαλονίκη, διότι το μασάζ ήταν πραγματικά καλό και άξιζε τα 30€.
Καμία άλλη εφάμιλλη της Νάντιας σε μασάζ?
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
περασμα απο εβιτα τρεις κορασιδες δυο μιλφαρες συλβια βουλγαρα κ σισι εληνιδα.σοφια κοντα στα 30 αλλα την εχω παρει καμια δεκαρι φορες και την βαρεθηκα δεν επλουτιζει το προγγραματακι της.απο αντιστρες στελειο.παρουσες τρεις κωνσταντινα μιλφαρα κοντα στα 40.δωρα κοντα στα 35με βυζαρες κοντα στο τεσσερα,και λαουρα πρωην ζεσι κοντα στα 28 που περασα ζαχαρη και μελι.ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΒΕ.
Πος πας στα πριβε κανεις που ξερει να μας πει .........
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.980
Κριτικές
50
Like
5.802
Πόντοι
7.636
καλησπερα παιδια μηπως ξερεις κανεις ποια ειναι η κοπελα και αν αξιζει; σκεφτομαι να κανω μια επισκεψη αυριο
Αν καρφώνεται αυτό αξίζει....
Καρφώνεται όμως? ή αερομαλακία μόνο.....????
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ,καλές γιορτές σε όλους!γνωρίζετε κάτι καλό σε μασαζοεκτονωση Αθήνα?είμαι για κρασιά και ψήνομαι να πάω στα κοντά.μακαρι να γράψει κάποιος στα κοντά.Ευχαριστω εκ των προτέρων
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.980
Κριτικές
50
Like
5.802
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα παιδιά ,καλές γιορτές σε όλους!γνωρίζετε κάτι καλό σε μασαζοεκτονωση Αθήνα?είμαι για κρασιά και ψήνομαι να πάω στα κοντά.μακαρι να γράψει κάποιος στα κοντά.Ευχαριστω εκ των προτέρων
άσε την μασαζο-εκτόνοση και πάρε την Αντριάννα.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Επισκεψη πριν απο λογο στο luxury και περασμα με δαναη . Παιδια η κοπελα ειναι πολυ κακη , οκ εχει καλο σωμα ομως το προσωπο πολυ χαλια γιαβτα γουστα μου. Στον δευτερο μερος τι να πρωτοπο δεν μιλουσε καθολου προσπαθουσα να κανω λιγο κατασταση και αυτη απλα ξεφυσουσε και μετα με ελεγε ιστοριες οτι εχει δοκιμασει τα παντα στο σεξ και τετοιο. Και το χειροτερο απο ολα η τυπισα οταν μου τον επαιζε με πονουσε και την σταματησα 4 φορες λεγοντας της οτι ποναω. Επισης στο λουξουρη δουλευει και η βιβη(παλια ηταν κρυσταλ) τωρα σκεφτομαι να δοκιμασω την φενια(πρωην φαιδρα κρυσταλ) αλλα το σκεφτομαι μετα την σημερινη απογοητευση
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Εγω αποβτο λιγο που την ειχα δει ειχε ωραιο προσοπο αδερφε πρασινα ματια καστανοξανθο μορο....τοσο χαλια μεσα ; εντιποση νε κανει με τοσο τρελο πατο
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.980
Κριτικές
50
Like
5.802
Πόντοι
7.636
Επισκεψη πριν απο λογο στο luxury και περασμα με δαναη . Παιδια η κοπελα ειναι πολυ κακη , οκ εχει καλο σωμα ομως το προσωπο πολυ χαλια γιαβτα γουστα μου. Στον δευτερο μερος τι να πρωτοπο δεν μιλουσε καθολου προσπαθουσα να κανω λιγο κατασταση και αυτη απλα ξεφυσουσε και μετα με ελεγε ιστοριες οτι εχει δοκιμασει τα παντα στο σεξ και τετοιο. Και το χειροτερο απο ολα η τυπισα οταν μου τον επαιζε με πονουσε και την σταματησα 4 φορες λεγοντας της οτι ποναω. Επισης στο λουξουρη δουλευει και η βιβη(παλια ηταν κρυσταλ) τωρα σκεφτομαι να δοκιμασω την φενια(πρωην φαιδρα κρυσταλ) αλλα το σκεφτομαι μετα την σημερινη απογοητευση
Τι να σε πούμε σε αδερφέ....κάποιους σας τρώει ο κώλος να πούμε να τρώτε φόλες...
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πέρασμα στο luxury στον Εύοσμο με Δανάη. Ψηλή κοπέλα γύρω στα 20 μικρό βυζί και σφηχτό σώμα. Πολύ κακό μασάζ , συνέχεια σε δίνει την εντύπωση πως βαριέται . Στο δεύτερο κομμάτι ακόμα παρόλο που έμεινε γυμνή κατάφερε να με κάνει να βαρεθώ και γω στο δείχνει οτι το κάνει αγγαρεία κ σε πονάει γιατί δεν έχει καμιά τεχνική
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.481
Like
5.022
Πόντοι
456
Untitled.png


Καθε μερα στο facebook μου το βγαζει σαν διαφήμιση, τι φαση μας εχουν καταλάβει μου φαίνεται.....
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.980
Κριτικές
50
Like
5.802
Πόντοι
7.636
Η δεξιά είναι για 40άρα σέντρα...:2funny:
Η αριστερή είναι στο όριο να γίνει σαμπρελοειδές.....:globeos-cigar:

Άιντε βρε τις σαύρες....
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
αφτήνα δηλαδη ρε πεδια μεσα δεν σε στελνει νοσοκομιο θελετε να με πιτε δεν κανει;;;; κριμα γτ το μορο ειναι για πολα χυσιματα κ σκεφτομουνα να δοκιμασω να ζορισω κ για πιπουλα.................
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.980
Κριτικές
50
Like
5.802
Πόντοι
7.636
αφτήνα δηλαδη ρε πεδια μεσα δεν σε στελνει νοσοκομιο θελετε να με πιτε δεν κανει;;;; κριμα γτ το μορο ειναι για πολα χυσιματα κ σκεφτομουνα να δοκιμασω να ζορισω κ για πιπουλα.................
πάνε εκεί, ρώτα αν τον παίρνει για κάρφωμα, και αν δεχτεί μπες αρχηγέ...
Αν δεν δεχτεί και κάνει την Πηνελόπη, δώστην άκυρο και δρόμο!!!
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
705
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Ρε φούστηδες, πώς καταφέρνετε να κάνετε τόσα ορθογραφικά λάθη μέσα σε μια πρόταση, δεν μπορώ να καταλάβω. Αρνούμαι να σας διαβάσω, αρνούμαι να βοηθήσω, αρνούμαι γενικότερα...
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
καλα ειναι αφου σας φαγουριζει η τσεπουλας να δωσετε ενα πενιταρικακι για μια μαλακια.καλα κανουν η φακλανες.το παιζουν στηλ τοκιο εδω ειταν παρθενα και στην αθηνα περναγαν τρενα.τα μελε πιπονοαγαπουληδες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
σκεφτομαι να παω aqua διαβασα πισω τις σελιδες αλλα δεν καταλαβα κατι, αν πας πρωτη φορα θα σου προτεινουν μονες τους οι κοπελες για το εξτρα οπως κανουν και στα αλλα μαγαζια ή παιζει να φυγεις ετσι? Εχετε να προτεινετ καποια γιατι δεν εχω ιδεα απο τις κοπελες;
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
μαγκες καλησπερα ποιος μπορει να βοηθησει με το στουντιο της βασιας??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom