Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Να το ξαναπούμε,  το τι γκαυλα βγάζει η καθένας με την καθεμιά δεν υπάρχει τρόπος να μετρηθεί. Από τη στιγμή που υπάρχει ο παράγοντας άνθρωπος με κέφια ή ακεφιές καλές ή κακές ημέρες δε μπορείς να τα βάλεις σε ζυγαριά ούτε σε μετροταινια. Όσοι απο εμάς  έχουμε στα εργασιακά να κάνουμε με κόσμο έχουμε την ιδ8α απόδοση, το ίδιο χαμόγελο, την ίδια διάθεση για εξυπηρέτηση κάθε μέρα?  Πόσοι από εμάς έχουμε τραβήξει απίστευτες καύλες με γκομενακια (όχι εκδιδόμενες)  που μετά από 2 χρόνια τις βλέπεις και αναρωτιέσαι τι σου έκανε κλικ τότε?.. Χαλαρώστε και πάμε παρακάτω στην επόμενη που θα μας κάνει κλικ , εκδιδόμενη ή μη.
 

ShoutGoldShouts

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας, ποδολαγνος εδώ, ξέρετε κοπελιά που να ικανοποιεί τέτοιο φετίχ εδω Θεσσαλονίκη;
Πρωτη φορα γραφω σε αυτό το φόρουμ.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
:think:γεια σου καλώς όρισες θα πας στην θέλεις πρώην Άννυ στην Αγ Δημητρίου κάνει τέλια ποδολαγνεια έχω και το Κινητο αν σε ενδιαφέρει
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
H irina έχει παραμορφωμένα χείλια σαν πάπια είναι δεν σου βγάζει γκαυλα άσε που ειναο πολύ ακριβή ζητάει 50€
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
H irina έχει παραμορφωμένα χείλια σαν πάπια είναι δεν σου βγάζει γκαυλα άσε που ειναο πολύ ακριβή ζητάει 50€
θα συμφωνησω για τιμη και μαπα αλλα απο βυζι ειναι τουμπανο...ασε που μπορει να θελει ο παιχτης να δωσει και κανα τσιμπουκι που ειναι πολυ δυνατη....
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Πάρε τηλ και ρωτά την και ενημέρωσε μας
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ομορφούλα γύρω στα 25 χρόνων μαυρομαλα με ωραία πόδια νύχια κάνει τέλεια ποδολαγνεια έχω Πάει 5 φορές περιοχή ιασονιδου ένα στενό έχω καλή εμπειρία θα ξαναπάω σύντομα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ampala

Ampala

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
τι φάση είναι αυτή παίκτη μου?
Σώμα-κιλά, φάτσα, ηλικία?
Πολυ καλη. Εχω παει αρκετες φορες. Εχω κολλησει με τα ποδαρακια της και τα υπολοιπα.
Οπως τα γραφει ο thesp παραπανω. Διακριτικη και σωστη. Κανει κι αλλα κολπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

ShoutGoldShouts

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
:think:γεια σου καλώς όρισες θα πας στην θέλεις πρώην Άννυ στην Αγ Δημητρίου κάνει τέλια ποδολαγνεια έχω και το Κινητο αν σε ενδιαφέρει
Μηπως γίνεται να μου δωσεις το τηλεφωνο της;
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Καβλιαρα πολύ είναι και έχει ωραία νύχια στα πόδια  την λένε θαλεια πρώην Άννυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ampala

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Περασα την Τριτη το μεσημέρι απο το Ζεσι σπα.Εκεινη την ωρα ηταν παρουσες η Αννα και ενα καινουργιο μιλφ με το ονομα Σοφία  ξανθια γύρω στα 45 μερτιου αναστηματος.Επιλέχθηκε η Αννα πεντακαθαρη και μοσχομυριστη με την οποια περασα πολυ καλα.Οταν εφυγα ηταν στο σαλονι και η Λινα με την Μελινα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.148
Πόντοι
6.056
Ότι θα είχα 12 pm για την Θάλεια/Αννη, είναι κάτι που με ξεπερνάει...
Εχει πέσει πολύ μεγάλη πείνα στο χωριό μας !!!
τι παιζει ληξιαρχε με την κιουρια ειναι τιποτα ιδιαιτερο η μπα?
βλεπω εχει και δροσιστικες αγγελιες στο κανε  :effemine:


:offtopic:
εχεις φως για τις δυο παπιες που εσκασαν απο μαγνησια προχθες?
παρτουζονωνται λενε και τετοια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom