Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

kormara

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
:think:Έλα μου ντε που Λονδίνο μένω και είμαι εδώ επαγγελματικό ταξίδι..
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
:think:Έλα μου ντε που Λονδίνο μένω και είμαι εδώ επαγγελματικό ταξίδι..
Αρχηγέ μου, μένεις Λονδίνο και θέλεις να αναπτερώσεις το ηθικό σου με τα μασάζ της Θεσσαλονίκης?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Uggu

kormara

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Βρίσκομαι εδώ αφού, ελεύθερος από στενή παρακολούθηση- τι να κάνουμε;
Και Διευκρινιζω: ν´αναπτερωσω ηθικό πριν επιστρέψω, αν είναι εφικτό...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Δεν ήταν καμία προχθές, ερημιά ...
Λέω να δοκιμάσω Ζεσι μπας και φύγει η ξινίλα...- υπάρχει κάποια που αξίζει τίποτα αυτές τις μέρες;;
Ζεσι φιλε μου κατα την γνώμη μου η Ρια αξίζει περισσότερο απο ολες.Αν και απο εμφάνιση ειναι μετρια μεσα τα δίνει ολα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μπορεις να κανείς μια σύντομη περιγραφή της τζινας?
Φιλε μου χωρις να θελω να αδικησω της κοπελες νομιζω οτι πιο πολυ μοιάζει με καθαριστρια παρα με μασατζου.Δείχνει μεγαλύτερη απο  οτι ειναι ψιλη γεματη λιγο καμπουριαζει μεγαλα βυζια πεσμενα μετριο προς ασχημο πρόσωπο.
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
Kαλησπερα... σαν νεος εδω και γενικα απειρος με τα μασατζιδικα.... θα ηθελα να ρωτησω.. αν δηλαδη παω στο ζεσι... για την ρια.. για μασαζ και εκτονωση.. ποσο θα μου στοιχησει ?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
η Μαρία στον Μιχάλη είναι η ίδια πού ήταν πριν 7/8 μήνες στις αρχές δηλαδή του Μιχάλη η άλλη

Αν θες κανε μία περιγραφή
Αδερφε μου Stallion μετα την επιβεβαίωση συναθλητη ειμαι σίγουρος πλεον οτι αυτη η ιδια ειναι.Κατι μου θυμιζε η βιασυνη της να τελειωσει το πρόγραμμα.Αφου οταν μπηκε με ρώτησε αν θελω να κανουμε μασαζ.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
Μη συγκρίνεις τα υπόλοιπα μαγαζιά με την αρχόντισσα τη Μάγκυ. Έτη φωτός μακρυά. Η Μάγκυ είχε πανέμορφες κοπέλες, ειδικά στην Εγνατία. Αυτό που την έκανε όμως να ξεχωρίζει ήταν η ευγένεια, η φιλικότητα, η ελευθερία έκφρασης που σου άφηνε και η πασαρέλα των κοριτσιών στην αίθουσα αναμονής. Χαμόγελο και "καλησπέρα, εγώ είμαι η Κάτια", "καλησπέρα, εγώ είμαι η Γιώτα" και σου έδιναν μια θερμή χειραψία.
Μάγκυ ρε παίδες, μια κατηγορία από μόνη της.
Συμφωνώ μαζι σου  φίλε μου τα κορίτσια που είχε ολα ενα ενα γελαστά ομιλητικά και στο πρόγραμμα αυτό που πλήρωνες και στον χρόνο και σε περιποίηση και πάντα καθαρές εχω ρίξει σπάτουλα εκεί μέσα που δεν το έχω κάνει πουθενά άλλου ...... μια φορα μια κοπέλα την ειπα δεν θελω τίποτα αλλο μονο να σε γλείψω , 40 λεπτά έγλειφα και πέντε μόνο λεπτά μου έκανε στοματικό αυτή......... Άρε μεγαλεία !!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι έγινε όμως και ετσι  ξαφνικά πάει ????????????????? 
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Συμφωνώ μαζι σου  φίλε μου τα κορίτσια που είχε ολα ενα ενα γελαστά ομιλητικά και στο πρόγραμμα αυτό που πλήρωνες και στον χρόνο και σε περιποίηση και πάντα καθαρές εχω ρίξει σπάτουλα εκεί μέσα που δεν το έχω κάνει πουθενά άλλου ...... μια φορα μια κοπέλα την ειπα δεν θελω τίποτα αλλο μονο να σε γλείψω , 40 λεπτά έγλειφα και πέντε μόνο λεπτά μου έκανε στοματικό αυτή......... Άρε μεγαλεία !!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι έγινε όμως και ετσι  ξαφνικά πάει ????????????????? 
Κι εγώ το έκανα σε μία συγκεκριμένη κοπέλα, όχι για 40 λεπτά βέβαια αλλά έγλυφα με τρέλα για κανα 10λεπτο. Με τελείωσε με την καλύτερη πίπα που μου έχουν κάνει ever. Με έβγαλε νοκ άουτ. Ακόμα καυλώνω όταν τη θυμάμαι.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Τιποτα το σπουδαίο η νταρντανα στην εβιτα. Απλώς αρχοντική γκομενα με ωραιο σώμα και χαρακτηριστικά.  Απο εκει και πέρα τελος. Όλα μια  ευθεία γραμμή. 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Επειδη καποιος ρωτησε μερικες σελιδες πισω..
Εθεαθη ο Θοδωρηςboxteam στο δρομο..
Τον χαιρετησα αλλα μιλουσε με καποιον οποτε δεν καναμε αλλη κουβεντα.

Παντως απο υγεια μια χαρα τον ειδα...και με το χαμογελο στα χειλη οπως παντα...

:headbaning1: :headbaning1:

Εδώ κρύβεσαι μωρή χασούρα?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Kαλησπερα... σαν νεος εδω και γενικα απειρος με τα μασατζιδικα.... θα ηθελα να ρωτησω.. αν δηλαδη παω στο ζεσι... για την ρια.. για μασαζ και εκτονωση.. ποσο θα μου στοιχησει ?
Εξαρτάται τι πρόγραμμα θα παρεις.Στα 50 έχει μασαζ και στοματικο και μασαζ και σεξ εχει στα 60 70 και 80 ευρώ.
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
Μασαζ και στοματικο ναι.. αυτα μονο... σε πιο θα μου προτεινες να παω χυσεα?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Συμφωνώ μαζι σου  φίλε μου τα κορίτσια που είχε ολα ενα ενα γελαστά ομιλητικά και στο πρόγραμμα αυτό που πλήρωνες και στον χρόνο και σε περιποίηση και πάντα καθαρές εχω ρίξει σπάτουλα εκεί μέσα που δεν το έχω κάνει πουθενά άλλου ...... μια φορα μια κοπέλα την ειπα δεν θελω τίποτα αλλο μονο να σε γλείψω , 40 λεπτά έγλειφα και πέντε μόνο λεπτά μου έκανε στοματικό αυτή......... Άρε μεγαλεία !!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι έγινε όμως και ετσι  ξαφνικά πάει ????????????????? 
Χωρίς να έχω πάει ποτέ στην μάγκυ, απο τις περιγραφές σου μοιάζει με Μαριάννα. Υπηρεσίες και συμπεριφορά. τώρα για ομορφιά σχετικό είναι...
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Χωρίς να έχω πάει ποτέ στην μάγκυ, απο τις περιγραφές σου μοιάζει με Μαριάννα. Υπηρεσίες και συμπεριφορά. τώρα για ομορφιά σχετικό είναι...
..και οταν δεν ειχε κατι καλο διαθέσιμο εκείνη την στιγμη,εμπαινε η Μαγκυ η ιδια και σου εκανε ενα προγραμμα,κατσε καλα...
ο παλιος ειναι αλλιώς :dancing:
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
:think:Μου αρέσει τώρα που είδαμε όλοι τη σαπίλα υπάρχει στην πόλη και αναπολούμε τν Μάγκυ...ωστοσο όταν ήταν ανοιχτή οι περισσότεροι την έβριζαν σαν βρωμοβουλγαρα
Καριολα από Αίγυπτο και τα σχετικά..καλημερες
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
:think:Μου αρέσει τώρα που είδαμε όλοι τη σαπίλα υπάρχει στην πόλη και αναπολούμε τν Μάγκυ...ωστοσο όταν ήταν ανοιχτή οι περισσότεροι την έβριζαν σαν βρωμοβουλγαρα
Καριολα από Αίγυπτο και τα σχετικά..καλημερες
Οι περισσότεροι μπορεί, όχι όλοι όμως. Εγώ πάντα τη συμπαθούσα και είμαι από τους λίγους που τα θετικά που λέω τώρα γι'αυτή και το μαγαζί της τα έλεγα και τότε.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Μετά τα σαράντα πού την είχαμε κάνει

Τώρα έχουμε κ τον χρόνο??

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom