Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (3 μέλη και 70 επισκέπτες)

thelwnakanwaccount

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2014
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, είμαι ακόμα νέος και άπειρος σε αυτόν τον τομέα (παλιά είχα γκόμενα που με ικανοποιούσε πλήρως) αλλά το site το γνωρίζω και το συμβουλεύομαι από παλιά απλά πότε δεν πείσμωσα τόσο να κάνω λογαριασμό. :s&m_1:

Πριν κάτι μέρες θέλοντας να κάνουμε επίσκεψη με ένα φίλο σε ορισμένα μασατζίδικα της Θεσσαλονίκης φάγαμε άκυρο σε όλα, ή δεν είδαμε ταμπέλες ή δεν απαντούσαν στα τηλέφωνα βραδυάτικα (είχε πάει 1:00), γενικά δεν είχαμε ιδέα τι παίζει, πραγματικά λες και δεν είχε τίποτα η πόλη, να φανταστείτε ο ένας οδηγούσε και ο άλλος ήταν με το smartphone ανοιχτό και χάρτες, GPS , και το site ανοιχτό να ψάχνουμε αλλά δε βρήκαμε τίποτα και πήγαμε blue iguana τελικά.

Διάβασα μερικές σελίδες από αυτό το thread για συστατικές κλπ και οκ είμαι νέος ακόμα για τέτοια, μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει γενικά τι παίζει ? Εδώ που έψαξα δε βρήκα τίποτα, να ψάξω αγγελίες ? κι αν ναι από πού ? εφημερίδα ? ίντερνετ ? με ενδιαφέρει κυρίως το μασάζ και καλοδεχούμενη και η φραπεδιά στο τέλος να δέσει το γλυκό, για  :knockinb: υπάρχουν και τα studio στη Βίλκα οπότε δεν πολυκαίγομαι. Και το γμτ ξέρετε ποιο είναι ? από μικρός ακούω ότι η γειτονιά μου είναι γεμάτη από τέτοια αλλά ποτέ δεν πήρε το μάτι μου τίποτα. Μόνο μια κοπέλα στον πρώτο όροφο στην Αρτέμιδος που καθόταν με τα εσώρουχα στο κρεβάτι και ανοιχτές μπαλκονόπορτες επίτηδες και μια φορά που καθόμουν στο Θείο Βάνια στη Συνδίκα άκουσα ένα διπλανό να λέει "κοίτα αυτή τη γριά, η τσατσά από τον παράνομο οίκο ανοχής είναι εδώ γύρω, ήρθε να πάρει καφέδες για τις κοπέλες"
 

heelmann

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2014
Μηνύματα
19
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικά με το 4us μπορεί να ενημερώσει κάποιος? Με ενδιαφέρει μονο φραπε... τα μοντελέ και οχι milf! Τα κορίτσα περνάνε τη βάση?
Στο κατάλογο ειναι Νουμερο 16
Διαβασα 15-20 σελίδες αλλα δεν βρήκα ενημέρωση!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Καλησπέρα συναγωνιστές, είμαι ακόμα νέος και άπειρος σε αυτόν τον τομέα (παλιά είχα γκόμενα που με ικανοποιούσε πλήρως) αλλά το site το γνωρίζω και το συμβουλεύομαι από παλιά απλά πότε δεν πείσμωσα τόσο να κάνω λογαριασμό. :s&m_1:

Πριν κάτι μέρες θέλοντας να κάνουμε επίσκεψη με ένα φίλο σε ορισμένα μασατζίδικα της Θεσσαλονίκης φάγαμε άκυρο σε όλα, ή δεν είδαμε ταμπέλες ή δεν απαντούσαν στα τηλέφωνα βραδυάτικα (είχε πάει 1:00), γενικά δεν είχαμε ιδέα τι παίζει, πραγματικά λες και δεν είχε τίποτα η πόλη, να φανταστείτε ο ένας οδηγούσε και ο άλλος ήταν με το smartphone ανοιχτό και χάρτες, GPS , και το site ανοιχτό να ψάχνουμε αλλά δε βρήκαμε τίποτα και πήγαμε blue iguana τελικά.

Διάβασα μερικές σελίδες από αυτό το thread για συστατικές κλπ και οκ είμαι νέος ακόμα για τέτοια, μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει γενικά τι παίζει ? Εδώ που έψαξα δε βρήκα τίποτα, να ψάξω αγγελίες ? κι αν ναι από πού ? εφημερίδα ? ίντερνετ ? με ενδιαφέρει κυρίως το μασάζ και καλοδεχούμενη και η φραπεδιά στο τέλος να δέσει το γλυκό, για  :knockinb: υπάρχουν και τα studio στη Βίλκα οπότε δεν πολυκαίγομαι. Και το γμτ ξέρετε ποιο είναι ? από μικρός ακούω ότι η γειτονιά μου είναι γεμάτη από τέτοια αλλά ποτέ δεν πήρε το μάτι μου τίποτα. Μόνο μια κοπέλα στον πρώτο όροφο στην Αρτέμιδος που καθόταν με τα εσώρουχα στο κρεβάτι και ανοιχτές μπαλκονόπορτες επίτηδες και μια φορά που καθόμουν στο Θείο Βάνια στη Συνδίκα άκουσα ένα διπλανό να λέει "κοίτα αυτή τη γριά, η τσατσά από τον παράνομο οίκο ανοχής είναι εδώ γύρω, ήρθε να πάρει καφέδες για τις κοπέλες"

Το πολυ μεχρι τις 10 δουλευουν τα μαγαζια αυτα τυπε,αμα θελεις δες ιντερνετ και σε καμια εφημεριδα για να εχεις και απο κει μια εικονα και πανε σε οποια απαντησουν και πριν μπεις,ρωτα τι εχει το μενου  ;)
Καλα να περασεις παντος.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Σχετικά με το 4us μπορεί να ενημερώσει κάποιος? Με ενδιαφέρει μονο φραπε... τα μοντελέ και οχι milf! Τα κορίτσα περνάνε τη βάση?
Στο κατάλογο ειναι Νουμερο 16
Διαβασα 15-20 σελίδες αλλα δεν βρήκα ενημέρωση!
Αυτό υπάρχει ακόμη; Ας ενημερώσει κάποιος που ξέρει...
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
η ευα πρωην κωλλετη που εχει παει ρε παιδια ?? εχει τπτ που να αξιζει ?
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλησπέρα συναγωνιστές, είμαι ακόμα νέος και άπειρος σε αυτόν τον τομέα (παλιά είχα γκόμενα που με ικανοποιούσε πλήρως) αλλά το site το γνωρίζω και το συμβουλεύομαι από παλιά απλά πότε δεν πείσμωσα τόσο να κάνω λογαριασμό. :s&m_1:

Πριν κάτι μέρες θέλοντας να κάνουμε επίσκεψη με ένα φίλο σε ορισμένα μασατζίδικα της Θεσσαλονίκης φάγαμε άκυρο σε όλα, ή δεν είδαμε ταμπέλες ή δεν απαντούσαν στα τηλέφωνα βραδυάτικα (είχε πάει 1:00), γενικά δεν είχαμε ιδέα τι παίζει, πραγματικά λες και δεν είχε τίποτα η πόλη, να φανταστείτε ο ένας οδηγούσε και ο άλλος ήταν με το smartphone ανοιχτό και χάρτες, GPS , και το site ανοιχτό να ψάχνουμε αλλά δε βρήκαμε τίποτα και πήγαμε blue iguana τελικά.

Διάβασα μερικές σελίδες από αυτό το thread για συστατικές κλπ και οκ είμαι νέος ακόμα για τέτοια, μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει γενικά τι παίζει ? Εδώ που έψαξα δε βρήκα τίποτα, να ψάξω αγγελίες ? κι αν ναι από πού ? εφημερίδα ? ίντερνετ ? με ενδιαφέρει κυρίως το μασάζ και καλοδεχούμενη και η φραπεδιά στο τέλος να δέσει το γλυκό, για  :knockinb: υπάρχουν και τα studio στη Βίλκα οπότε δεν πολυκαίγομαι. Και το γμτ ξέρετε ποιο είναι ? από μικρός ακούω ότι η γειτονιά μου είναι γεμάτη από τέτοια αλλά ποτέ δεν πήρε το μάτι μου τίποτα. Μόνο μια κοπέλα στον πρώτο όροφο στην Αρτέμιδος που καθόταν με τα εσώρουχα στο κρεβάτι και ανοιχτές μπαλκονόπορτες επίτηδες και μια φορά που καθόμουν στο Θείο Βάνια στη Συνδίκα άκουσα ένα διπλανό να λέει "κοίτα αυτή τη γριά, η τσατσά από τον παράνομο οίκο ανοχής είναι εδώ γύρω, ήρθε να πάρει καφέδες για τις κοπέλες"

ορεξη , μυαλο και πολύ αγγελειοφορο φιλε μου. Και να εισαι σιγουρος ότι οσο ενημερώνεις θα ενημερωνεσε  ;)
 

pasta

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Επίσκεψη την προηγούμενη βδομάδα  μετά από αρκετό καιρό στην μαγκη.Το ροστερ έχει αλλάξει ,3 καινούργιες συλβια σοφια ελη μέτριες ολες ,προτιμήθηκε η συλβια μασάς καλό  και πιπα μέτρια κόστος ακόμα 70 αρκετά ακριβό  και νομίζω ότι το πρόγραμμα έγινε  πιο ...γρήγορο (έχουν πολύ  δουλειά  τα κορίτσια φαίνεται).Δύσκολα να ξαναπάω σταμάτησε και το στανταρακι μου εκεί η Μαρία,μήπως ξέρει κανείς τι απέγινε?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Η Κάτια δουλεύει στη Μάγγυ;
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν καμια δεκαρια μερες σε Μαγγυ. Πλεον το ροστερ εχει Κατια, Ελλη και Συλβια. Οι δυο τελευταιες κοντα στα 25. Περασα με Συλβια, συμπαθητικη, καλο μασαζ αλλα απο σωμα ακυρο. Πεσμενο βυζι κλπ. Μετα απο 2-3 μερες ξαναπηγα και περασα με Ελλη αυτη τη φορα, σαφως καλυτερο κορμι, μικρο στητο βυζι, αλλα καμια σχεση. Ξερει να τριβει και να τριβεται. Για να πω την αληθεια, μου θυμισε κινησεις που κανουν σε studio. Προφανως το αφεντικο την τσιμπησε απο κανενα τετοιο. Παντως 3 γυναικες νομιζω ειναι λιγες.
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1

Νέα κριτική.


Επίσκεψη 2 φορες τον τελευταίο μήνα στο Olgas day spa. Και τις δυο φορες προτιμήθηκε η Εύα κυρίως λόγω ώρας αφού την πρώτη φορα ηταν μόνη της ενώ τη δεύτερη φορα ηταν με μια ακομα που δε θυμάμαι το όνομα της. Ωστόσο την δεύτερη φορα ενώ έφευγα ειδα φευγαλέα απο πισω μερικά πολυ καλα κομμάτια.τοσο καλα που σκέφτομαι να ξαναπάω σύντομα. 

Στα της ευας της κυπραιας τωρα το μασαζ της ειναι απίστευτο, το κορμί της επίσης. Αν δεχόταν να προχωρήσει κιόλας το θεμα (κι η αλήθεια ειναι πως την ψιλοέπρηξα αλλα τζίφος) θα ηταν θεϊκό.

 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Νέα κριτική.


Επίσκεψη 2 φορες τον τελευταίο μήνα στο Olgas day spa. Και τις δυο φορες προτιμήθηκε η Εύα κυρίως λόγω ώρας αφού την πρώτη φορα ηταν μόνη της ενώ τη δεύτερη φορα ηταν με μια ακομα που δε θυμάμαι το όνομα της. Ωστόσο την δεύτερη φορα ενώ έφευγα ειδα φευγαλέα απο πισω μερικά πολυ καλα κομμάτια.τοσο καλα που σκέφτομαι να ξαναπάω σύντομα.  

Στα της ευας της κυπραιας τωρα το μασαζ της ειναι απίστευτο, το κορμί της επίσης. Αν δεχόταν να προχωρήσει κιόλας το θεμα (κι η αλήθεια ειναι πως την ψιλοέπρηξα αλλα τζίφος) θα ηταν θεϊκό.
Φιλε σταματα σε  :jerking: ή προχωρα και σε  :pipa2:? και ποσο παει το μαλλι?
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Μονο φραπεδακι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

οι τιμες ξεκινανε απο 50 ευρω το πιο φθηνο. αναλογα αν θες και τζακουζι ανεβαινει
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ανηφορισε στην οδό του πολιούχου η Έλενα απο βας Ηρακλείου. 50 μασάζ απίστευτο και body to body απο αλλο πλανήτη. Αν είσαι πάλιουρας εχει και bonus. Στανταράκι για μένα. Αν παρω και κώλο δε θα ξαναπάω πουθενά.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Νέα κριτική.


Επίσκεψη 2 φορες τον τελευταίο μήνα στο Olgas day spa. Και τις δυο φορες προτιμήθηκε η Εύα κυρίως λόγω ώρας αφού την πρώτη φορα ηταν μόνη της ενώ τη δεύτερη φορα ηταν με μια ακομα που δε θυμάμαι το όνομα της. Ωστόσο την δεύτερη φορα ενώ έφευγα ειδα φευγαλέα απο πισω μερικά πολυ καλα κομμάτια.τοσο καλα που σκέφτομαι να ξαναπάω σύντομα. 

Στα της ευας της κυπραιας τωρα το μασαζ της ειναι απίστευτο, το κορμί της επίσης. Αν δεχόταν να προχωρήσει κιόλας το θεμα (κι η αλήθεια ειναι πως την ψιλοέπρηξα αλλα τζίφος) θα ηταν θεϊκό.
και να προχωρούσε δεν θα έχανες και τπτ ιδιαίτερο....
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Πέρασμα μεσοβδόμαδα από Μάγγυ η οποία να τονίσω ότι ήταν ευγενέστατη στην υποδοχή της (ας το ακούσουν μερικοί/ές του χώρου)
Παρούσες 3 (Κάτια, Έλλη και μια ευτραφούλα που ξεχνάω το όνομα της)
Προτιμήθηκε η Κάτια που παίρνει άριστα σε όλα της (συμπεριφορά και υπηρεσίες)
κόστος προγραμμάτων 50Ε και 70Ε.
Στα μείον του χώρου το κοινό μπάνιο, ας προσέξουν λίγο την καθαριότητα(η παντόφλες του μπάνιου ήταν ακόμα βρεγμένες από τον προηγούμενο συναγωνιστή)όπως επίσης και το παραβάν στον χώρο υποδοχής δεν εξασφαλίζει επαρκώς την διακριτικότητα των εισερχομένων.
Κατά τα άλλα αν προσεχθούν μικρές λεπτομέρειες είναι 100%  προτεινόμενο.


 

Gabriel11

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Και μια  που  γινεται  κουβέντα  για  τη  Μάγγυ , πέρα  απο  τη  πλάκα  μας  και  το  κράξιμο  που  πέφτει  καμιά  φορά  , ειδικά  όταν  μας  λέει  οτι  είναι  Αιγύπτια  ,  έχει  ένα  από  τα  λίγα  μαγαζιά  ,που  εξακολουθούν  να  συνεχίζουν  εδώ  και  πολλα  χρόνια  . Αν  θυμάμαι  καλά  απο  2006 ή 2007  , όταν  με  την  χοντρο- Εύα  απο  μασατζούδες  στη  Γεωργίου  , γίναν  αφεντικίνες  . Παρά  το  μέτριο  του  χώρου  (  το  μπάνιο  με  τις δύο  πόρτες  ,  είναι  απίστευτο  , αν ξεχάσεις  απο  πόρτα  μπήκες  , μπορεί  να  βρεθείς  στο  διάδρομο  ξεβράκωτος ) ,παρα το  ότι  μέχρι  πρότινος  τα  προγράμματα  φτάναν  μεχρι  φραπεδιά  (  πλην  εξαιρέσεων  βέβαια  ) , παρά  το  ότι  δεν  έφερε  ποτέ  αστέρια  του χώρου  απο  άλλα  μαγαζιά  ,  εξακολουθεί  ν α  υπάρχει  σαν  μαγαζί  . Ισως  μετραει  και  ο  ερασιτεχνισμός  των  κοριτσιών  , που  για  τις    περισσότερες  είναι  το  πρώτο  μαγαζί  που  δουλεύουν  ΄. Την  επισκεύθηκα  και  εγω  πριν  απο  κανένα  μήνα  .Πρόγραμμα  με  τη  Κάτια  , με  καλές  εντυπώσεις  . Τη  καλησπέρα  μου  σε  όλους  ,  παλιούς  και  καινούργιους  .               
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom