Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (4 μέλη και 52 επισκέπτες)

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Το πρωην Δωδεκανησου και νυν στην ιδια περιπου περιοχη ξερετε τι ωρες λειτουργει το απογευμα και αν δινει καμια εκει πισω πορτα;
 

newnick

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
μετα απο 2 ετη εκανα προσπαθεια να επικοινωνησω με ευα - βασιλη (πρωην κωλεττη) …. το τηλ σε 049 δεν λειτουργουσε, ενω ενα ακομη …128, το σηκωσε στραβωμενος καποιος ανδρας και ρωτουσε απο που το βρηκα το νουμερο. Λαθος ειπα και εκατσα στα αυγα μου. Καποιος συναγωνιστης να βοηθησει με το ποιο νουμερο ισχυει πλεον!
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο Angels Spa στη Βασ.Όλγας.
2 κοπέλες μέσα αρκετά ξινές θα έλεγα μελαχρινή και καστανόξανθη κοντά στα 30 και οι 2.
Μασάζ 25€ στα 45 λεπτά από την καστανόξανθη και όταν άρχισα το παιχνίδι για τα "παρακάτω" μου ζήτησε ταυτότητα..

Δεν την είχα μαζί μου και έφυγα με το "κάγκελο" στο χέρι..
Λογικά στη 2η φορά μου έδωσε να καταλάβω οτι θα προχωρήσουμε στο ψητό.

Καλά με πάει!!! χαχαχα!!!!
Ποιος καλός συμπορνιάρης θα με συστήσει Βασίλη smile και Μαριάννα? Να δει λίγο φως το πουλάκι μου, όχι τίποτα άλλο!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Φίλε μου...είσαι γκαντέμης. Δεν ξέρω τι φταίει, πολύ πιθανό να φταίει το ύφος σου. Ίσως πας με σοβαρό στυλάκι, χωρίς να δείχνεις φιλικός...Δεν ξέρω, κάτι δεν κάνεις σωστά όμως. Πάρε τη γνώμη κι άλλων συναγωνιστών.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Αυτός το σίγουρο είναι πως δεν φταίει σε τίποτα, εκτός αν πρέπει να αποκτήσει τις ικανότητες του Mel Gibson (What Women Want)....
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Φταίει έμμεσα. Κάτι δεν κάνει καλά. Ίσως είναι υπερβολικά αγχώδης και φοβισμένος και οι γκόμενες το εισπράττουν ως κάτι αποκρουστικό. Δεν ξέρω, εικασίες κάνω. :think:
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο Angels Spa στη Βασ.Όλγας.
2 κοπέλες μέσα αρκετά ξινές θα έλεγα μελαχρινή και καστανόξανθη κοντά στα 30 και οι 2.
Μασάζ 25€ στα 45 λεπτά από την καστανόξανθη και όταν άρχισα το παιχνίδι για τα "παρακάτω" μου ζήτησε ταυτότητα..

Δεν την είχα μαζί μου και έφυγα με το "κάγκελο" στο χέρι..
Λογικά στη 2η φορά μου έδωσε να καταλάβω οτι θα προχωρήσουμε στο ψητό.

Καλά με πάει!!! χαχαχα!!!!
Ποιος καλός συμπορνιάρης θα με συστήσει Βασίλη smile και Μαριάννα? Να δει λίγο φως το πουλάκι μου, όχι τίποτα άλλο!
Εκτός απο ξινές...., περαιτέρω περιγραφή,..Ελληνίδες,.. αξίζει το κόπο να γνωρίσουμε το δυναμικό του ιδρύματος;
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Καλά, οι γυναίκες είναι τα πιο μεγάλα λαγωνικά του πλανήτη, το αποκλείω να τις αποθαρρύνει και τέλος πάντων τη να κάνει, να περιμένει με την μαλαπέρδα πίσω από την πόρτα...
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
μετα απο 2 ετη εκανα προσπαθεια να επικοινωνησω με ευα - βασιλη (πρωην κωλεττη) …. το τηλ σε 049 δεν λειτουργουσε, ενω ενα ακομη …128, το σηκωσε στραβωμενος καποιος ανδρας και ρωτουσε απο που το βρηκα το νουμερο. Λαθος ειπα και εκατσα στα αυγα μου. Καποιος συναγωνιστης να βοηθησει με το ποιο νουμερο ισχυει πλεον!
To ..049 ισχύει κανονικά το σηκώνει η Ευα. Το άλλο είναι του Βασίλη .
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο Angels Spa στη Βασ.Όλγας.
2 κοπέλες μέσα αρκετά ξινές θα έλεγα μελαχρινή και καστανόξανθη κοντά στα 30 και οι 2.
Μασάζ 25€ στα 45 λεπτά από την καστανόξανθη και όταν άρχισα το παιχνίδι για τα "παρακάτω" μου ζήτησε ταυτότητα..

Εγώ πάντως πρώτη φορά πήγα πριν κανά μήνα και δεν είχα κανενα προβλημα. Ηταν κατατοπιστικότατες μου είπαν όλλα τα προγράμματα και τους συνδυασμούς αυτών .. και μπορώ να πω πέρασα πολύ καλά .. Στα υπόψιν έχουν και πρόγραμμα μόνο Sex χωρις μασαζ στα 60€..  
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Αρκεί να πάει καλά το μπαλαμούτι... :tooth:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Εκτός απο ξινές...., περαιτέρω περιγραφή,..Ελληνίδες,.. αξίζει το κόπο να γνωρίσουμε το δυναμικό του ιδρύματος;

Επίσκεψη πρόσφατη στο Angels Spa 
Παρουσίες σταθερά 2:
Άννα(UK) μελαχροινη λεπτή με καλό μασαζ και μέτρια συμετοχή.
Έυα (RU) ξανθιά πιο γεμάτη και ψηλή με μέτριο μασαζ και συμμετοχή.
Διάρκεια συνεδρίας 40 min, χωρος καθαρός
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Εγώ πάντως πρώτη φορά πήγα πριν κανά μήνα και δεν είχα κανενα προβλημα. Ηταν κατατοπιστικότατες μου είπαν όλλα τα προγράμματα και τους συνδυασμούς αυτών .. και μπορώ να πω πέρασα πολύ καλά .. Στα υπόψιν έχουν και πρόγραμμα μόνο Sex χωρις μασαζ στα 60€..  
Έχω την εντύπωση ότι ουκ ολίγα ιδρύματα έχουν πάει στα 60 Ευρώπουλα, είτε χωρίς μασάζ είτε λιγότερο της ώρας (40-45 min).....κλπ.
Βέβαια είναι προς τιμήν τους, γιατί όλοι χρειάζονται να γίνουν πιό προσβάσιμα και για να τιμώνται συχνότερα!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Παιδιά η Νάντια από Olgas τι λέει; Ο κολλητός μου που τη δοκίμασε, λέει καλή.
 

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
Παιδιά η Νάντια από Olgas τι λέει; Ο κολλητός μου που τη δοκίμασε, λέει καλή.
Ευπαρουσιαστη αλλα πολυ τυπικη και κραταει αποστασεις απο εκει και περα κανει οτι και οι αλλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom