Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376


Αγαπητέ μου, όποιος δεν ¨"γεύτηκε" μαύρο καυτό μουνί βουτημένο στην καύλα που βγαίνει εκείνη τη στιγμη απο τους ντορμπαδες, πασπαλισμένο με χοντρό ντόπιο ... , δεν κατεέι ίντα πάει να πει νοστιμιά!

 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Αγαπητέ μου, όποιος δεν ¨"γεύτηκε" μαύρο καυτό μουνί βουτημένο στην καύλα που βγαίνει εκείνη τη στιγμη απο τους ντορμπαδες, πασπαλισμένο με χοντρό ντόπιο ... , δεν κατεέι ίντα πάει να πει νοστιμιά!

Αξιότιμε κύριε Αλκίνοε , λόγω της καλοκαιρινής περιόδου πρέπει να απέχουμε από τους πειρασμούς - βρώσιμους & μή - όπου φέρουν πολλές θερμίδες....  :2funny: :tooth:
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Μια ευχαριστα απροσμενη συναντηση εγινε στο καταστημα της Μαριας της  Παοκτσους, οπου καταλαβα και γιατι την αποκαλουμε ετσι . Την Μαρια την γνωριζα αρκετα χρονια πισω από  προηγουμενη εργασια της και ετυχε να ξαναανταμωσουμε  σαν πελατης της πια . Πρωτη μου γνωριμια με τον χωρο της  οπου τον βρικα αξιοπρεπη  για το γουστο μου.  Η κοπελα που συνεβρεθηκα  Αναστασια ηλικιας 35+-  με καλο σωμα χωρις καποιο ιδιετερο χαρακτηριστικο καλο η κακο.  Στα του αγωνα επιλογη προγραμματος δευτερου με 60, οπου με αφησε απολυτα ικανοποιημενο με την συμετοχη της ,την περιποιηση της ευρητερης περιοχης. Την δευτερη κοπελα δεν την ειδα και δυστηχος δε θυμαμε ονομα, (καπιος μερακλης θα την ειχε για παραπανω από 1 ωρα).  Και μια απορια, στο μασαζοκαταλογο γιατι δεν είναι καταγεγραμενο το εν λογω ιδρυμα? Να περναμε καλα.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Μια ευχαριστα απροσμενη συναντηση εγινε στο καταστημα της Μαριας της  Παοκτσους, οπου καταλαβα και γιατι την αποκαλουμε ετσι . Την Μαρια την γνωριζα αρκετα χρονια πισω από  προηγουμενη εργασια της και ετυχε να ξαναανταμωσουμε  σαν πελατης της πια . Πρωτη μου γνωριμια με τον χωρο της  οπου τον βρικα αξιοπρεπη  για το γουστο μου.  Η κοπελα που συνεβρεθηκα  Αναστασια ηλικιας 35+-  με καλο σωμα χωρις καποιο ιδιετερο χαρακτηριστικο καλο η κακο.  Στα του αγωνα επιλογη προγραμματος δευτερου με 60, οπου με αφησε απολυτα ικανοποιημενο με την συμετοχη της ,την περιποιηση της ευρητερης περιοχης. Την δευτερη κοπελα δεν την ειδα και δυστηχος δε θυμαμε ονομα, (καπιος μερακλης θα την ειχε για παραπανω από 1 ωρα).  Και μια απορια, στο μασαζοκαταλογο γιατι δεν είναι καταγεγραμενο το εν λογω ιδρυμα? Να περναμε καλα.
Να αναφερω οτι στο μασαζ η συγκεκριμενη κοπελα θελει δουλεια,θεληση εχει , απλα θελει δουλεια.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Αξιότιμε κύριε Αλκίνοε , λόγω της καλοκαιρινής περιόδου πρέπει να απέχουμε από τους πειρασμούς - βρώσιμους & μή - όπου φέρουν πολλές θερμίδες....  :2funny: :tooth:

Την Καλη μου Εσπέρα, στο φίλο mr.bean,
εμείς, ο εξής ένας δλδ εγώ  :2funny: :2funny: :2funny: ,
επειδή έχουμε ωραίο σώμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ;) ,
δλδ είματε εύσωμοι ! ! !
λόγω τοης καλοκαιρινής περιόδου, πρέπει να συμμετέχουμε εντατικά σε μη βρ'ωσιμους πειρασμούς 
για να δώσουμε πολλές θερμίδες.

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376


Ένας από τους πιο κοινούς μη βρώσιμος πειρασμούς αγαπητέ mr.bean,
ο οποίος οδηγεί σε συμφωρές,
είναι ο πειρασμός των λέξεων.


Αλήθεια, γιατί χαθήκαν όλοι οι "παλαιότεροι", ακολουθώντας τον παραπάνω κανόνα?

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376


temptations4.jpg




Ελαιογραφία, το θρυλούμενο δράμα του mr.bean να αντιμετωπίσει τους πειρασμούς.


 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376


...και για να ελαφρύνουμε λίγο και να το φέρουμε στα δικά μας μέτρα:




 

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
καλησπέρα

τι τιμες παιζουν στο bodyfree? Αξίζει να πάω?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Ένας από τους πιο κοινούς μη βρώσιμος πειρασμούς αγαπητέ mr.bean,
ο οποίος οδηγεί σε συμφωρές,
είναι ο πειρασμός των λέξεων.


Αλήθεια, γιατί χαθήκαν όλοι οι "παλαιότεροι", ακολουθώντας τον παραπάνω κανόνα?

Πέρα πάντως  από τα λογοπαίγνια ... δηλώνω πάντα παρών και μάχιμος φίλτατε....  :thumbsup: :cool2:
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα....

Ρώτησα και πριν κάποιες μέρες! Υπάρχει περίπτωση να μου στείλει κανείς κανένα τηλέφωνο???? ευχαριστώ!
 

glamiest

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρει κανείς αν το 4us που είναι στον μασαζοκατάλογο λειτουργεί ακόμα; Βρήκα ένα τηλέφωνο που τελειώνει σε 62 αλλά δεν απαντάει..
Ευχαριστώ
 

glamiest

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
ειχα παρει ενα τηλ. απο αγγελειοφορο και ηταν μασατζιδικο στην μητροπολεως, δεν μπορω να το βρω το τηλ, ξερει κανεις τι παιζει?
Επίσης, αυτό υπάρχει τελικά; Μπορεί να δώσει κάποιος το τηλέφωνο;
Ευχαριστώ και πάλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom