Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Νέο αίμα στο βασίλη μαθαίνω. Ενημερώστε γιατί Έχω οικονομική στενότητα και δεν είμαι για τζάμπα 80άρια. Ανατολικό βασίλη εννοείτε.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
πόσους κλώνους-λογαριασμούς έχει η χοντρή????

σαν την Λερναία Ύδρα

πρέπει να έχει πέσει πολλή αναδουλειά στην βρωμιάρα και επιστρατεύει καθημερινά κλώνους....

ό,τι και να λέτε αβανταδόροι,ξέρουμε τί εστί Εβίτα....

ποτέ δεν είχε κοπέλα πάνω από 5(με άριστα το 10)-ούτε τώρα έχει (ΧΩΡΙΣ να έχω πάει το λέω αυτό γιατί είμαι σίγουρος),και συν τοις άλλοις κανένας μας δεν θα ήθελε να δει τα μούτρα του σε ένα από τα δεκάδες βίντεο-κλαμπ με τσόντες που υπάρχουν στην πόλη μας
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
πόσους κλώνους-λογαριασμούς έχει η χοντρή????

σαν την Λερναία Ύδρα

πρέπει να έχει πέσει πολλή αναδουλειά στην βρωμιάρα και επιστρατεύει καθημερινά κλώνους....

ό,τι και να λέτε αβανταδόροι,ξέρουμε τί εστί Εβίτα....

ποτέ δεν είχε κοπέλα πάνω από 5(με άριστα το 10)-ούτε τώρα έχει (ΧΩΡΙΣ να έχω πάει το λέω αυτό γιατί είμαι σίγουρος),και συν τοις άλλοις κανένας μας δεν θα ήθελε να δει τα μούτρα του σε ένα από τα δεκάδες βίντεο-κλαμπ με τσόντες που υπάρχουν στην πόλη μας
ένας κλώνος για κάθε κιλό!
 

toliis

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Kalispera ki apo emena, meta apo poli kairo. Sorry gia ta greekglish alla to pc den dia8eti ellinika  >:(
Episkepsi prin apo 10 meres sto ESCAPE, prwti fora. Eyxaristw ton sinagwnisri pou mou ekane to kone  :2funny: . Arketes parousies, gia ola ta gousta, alla simera den 8a grapsw gia to programma, alla gia tin katinia tous. Eida  kapoies gnostes parousies pou prin ligo kairo itan se allo institouto. Entupwsi pou prokalese loipon auta pou elegan gia to proigoume ergasiako tous peribalon. katigories oxi mono gia ton/tin sinergati tous alla kai gia to pelatologio kai gia ton xoro. Ma kala den skeftontai oti ki egw anikw sto pelatologio? kai malista oxi tou enos kai tou allou idrimatos, alla olwn twn idrimatwn tis polis. Koritsia skeftite ligo, kapoia stigmi 8a 3anapate sto idrima pou katigorisate kai 8a 8elete na sas "timisoume" kai pali, alla me auta pou eipate kai lete, mallon den 8a 3anatimi8ite, opou kai na eiste.
Giati an katigoreis ton sinergati sou, fantasou ti les gia ton pelati "sou", mi 3exnate oti mporei na leme kamia malakia gia na xalarwsoume kai na gelasoume, alla panta 8eloume tin "mistikotita" mas se auta pou leme kai kanoume.

Auta.... wra gia episkespi  :P
P.S.
Re koritsia sto masaz patiste ligo parapano
αγαπητε φιλε εισαι αδικοσ σ΄ολα τα ιδρυματα οι κοπελεσ συζητουν με πελατεσ ισωσ να ενιωσε ανετα μαζι σου και ηθελε να πει το παραπονο τησ  σ΄αυτο δεν εχει σχεση το εκαστοτε ιδρυμα......
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
την καλησπερα μου και την πληροφορηση μου για την τελευταια επισκεψη στο bodyfree.Η συνεδρια εγινε με την Δαναη, ελληνιδα ψιλη ξανθια κοντα στα 35  οπου μουφενεται ποσ εχει μεγαλη εμπιρια στο επαγγελμα. το προγραμμα τον 80 ακα-στοματικο εξετελεσθη με μαεστρια eye contact χρηση χεριου οσο τησ ελεγα εγω. Τιμια λυση.στα αρνητικα το "οχι δαγκομα στα βιζια" ασχετοσ αν εγω το εγλυφα..λοιπεσ κοπελεσ αλλη μια Στελα στο ονομα μελαχρινη με σχεδον κοκκινο μαλλι, τιποτα το αποκρουστικο αλλα και τιποτα να σε τραβαει.. Αυτα.
 

toliis

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ εκεί το νού σου: μη θιγεί το ευαγές ιδρυμά σου!
καταρχην δεν ειναι ιδρυμα μου και δεν νομιζω να ειπα κατι λαθοσ τι σχεση εχει τι λενε καποιεσ κοπελεσ για τ' αλλα ιδρυματα με το εν λογο ιδρυμα.... αλλα λεει η πεθερα μου και αλλα ακουνε τ'αυτια μου αλλο λεω αλλο λεσ.........
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Μετά το κράξιμο που έφαγα σαν αγαπητικός της βοσκοπούλας, κατέφυγα στην άλλη πλευρά της πόλης, ελπίζοντας ότι θα περάσω απαρατήρητος έστω προσωρινά. Βρήκα καταφύγιο στο πρώην Πεσόντων Πυροσβεστών και νυν Μοναστηρίου (τρόπος του λέγειν ‘νυν’, 3ετια τουλάχιστον).
Από τα μεγάλα πολυκαταστήματα της ‘Ολγας και της Καραμανλή, στην ΕΒΓΑ της γειτονιάς! Συνθηματικό δεύτερο τηλεφώνημα στην είσοδο της οικοδομής και εισέρχομαι διακριτικά. Μαθαίνοντας πως συμπεριφέρεται ένας απλός πελάτης…..

[quote author= *******]
...ο απλος πελατης την παλευει να θυμηθει το ονομα αυτης που πηρε.
[/quote]
…..ήταν λοιπόν κάποια, την λέγαν κάπως… δεν θυμάμαι και καλά… Ματίνα…Μαρίνα…Χριστίνα…Κατίνα…Γκαυλίνα… κάπως έτσι τέλος πάντων..
Γενικές εντυπώσεις: Η έκφραση ‘ΕΒΓΑ της γειτονιάς’ τα λέει όλα, νομίζω.
Φεύγοντας μου φάνηκε ότι είδα τον David Bowie να μου χαμογελά… νομίζω ειρωνικά. Ανταπέδωσα το χαμόγελο…..

===========================================================

Απ΄ ότι φαίνεται όμως, η ΖΕΤΑ.....

τε κραξιμο σε βοηθησε. εβαλεσ μυαλο ΒΕΒΥ-200 ετων  :2funny: :2funny:
....έχει άδικο! Το κράξιμο δεν με βοήθησε. Δεν κόβονται έτσι εύκολα τα χούγια. Έτσι λοιπόν για να συνδράμω και τον dbaba.....

Νέο αίμα στο βασίλη μαθαίνω. Ενημερώστε γιατί Έχω οικονομική στενότητα και δεν είμαι για τζάμπα 80άρια. Ανατολικό βασίλη εννοείτε.
-Βάνα. Το γνωστό ξανθό κουραμπιεδάκι. Φημισμένη για το deep throat της (και όταν λέμε ντιπ, εννοούμε ντιιιιιιιπ). Και σε χρέη λοχία υπηρεσίας (ο παλιός είναι αλλιώς).
-Μάρθα. Μελαχρινή, αδύνατη, ελληνόφωνη στην κατηγορία MILF. Ψιλοθυμίζει Μαριάννα (την γνωστή), στο κάπως πιο αδύνατο.
-Μαρία. Ψηλή, αδύνατη, καστανόξανθη, στην περιοχή 25-30. Ψιλοθυμίζει την γνωστή Τζένη/Σίσσυ, στο πιο σοφιστικέ.

ΑΦΜ ΔΕΝ γνωρίζω
Δεν φαντάζομαι κανείς να πιστεύει ότι είμαι ο αγαπητικός του Βασίλη  :new_shocked:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
την καλησπερα μου και την πληροφορηση μου για την τελευταια επισκεψη στο bodyfree.Η συνεδρια εγινε με την Δαναη, ελληνιδα ψιλη ξανθια κοντα στα 35  οπου μουφενεται ποσ εχει μεγαλη εμπιρια στο επαγγελμα. το προγραμμα τον 80 ακα-στοματικο εξετελεσθη με μαεστρια eye contact χρηση χεριου οσο τησ ελεγα εγω. Τιμια λυση.στα αρνητικα το "οχι δαγκομα στα βιζια" ασχετοσ αν εγω το εγλυφα..λοιπεσ κοπελεσ αλλη μια Στελα στο ονομα μελαχρινη με σχεδον κοκκινο μαλλι, τιποτα το αποκρουστικο αλλα και τιποτα να σε τραβαει.. Αυτα.

αν είναι μια ψηλή ξανθιά αδύνατη 40άρα από Σέβεν Όλγας,είναι για πολλές μπάτσες το άτομο
η χειρότερη πίπα που υπάρχει,μόνο χέρι βασικά και υφάκι κουτοπόνηρης αρπάχτρας

αν δεν είναι αυτή,τότε αυτά ισχύουν για αυτήν στο Σέβεν...
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
αν είναι μια ψηλή ξανθιά αδύνατη 40άρα από Σέβεν Όλγας,είναι για πολλές μπάτσες το άτομο
η χειρότερη πίπα που υπάρχει,μόνο χέρι βασικά και υφάκι κουτοπόνηρης αρπάχτρας

αν δεν είναι αυτή,τότε αυτά ισχύουν για αυτήν στο Σέβεν...

επιδι δεν εχω παει στο Σεβεν δεν ξερω αν ειναι αυτη.. οταν την ρωτησα αν εχει δουλεψει και αλου (για να επιβεβεωσω την πεπιθηση οτι ειναι δουλεμενο εργαλειο) μου ειπε απλα στην Ολγας.. Και οτι καταλαβες καταλαβα..
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Τακίμιασε με τον Νίκο
όμοιος ομοίω αεί πελάζει!
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Τακίμιασε με τον Νίκο
όμοιος ομοίω αεί πελάζει!

παντως δεν ξερω αν αυτοςοοχι και πρωτο μποι ειναι ο νικος , στην δουλεια του ειναι επαγγελματιας. Για αυτην δεν ξερω αλλα ο Νικος ξερει να ξεχωριζει.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Τακίμιασε με τον Νίκο
όμοιος ομοίω αεί πελάζει!

για να φερω ενα παραδειγμα του πως με αντιμετοπισε. επιδη ειμαι παντρεμενος και δε ρισκαρω να μυριζω απο το αφρολουτρο που εχει στη ντουζιερα του ειχα ζητησει να μου δωσει σαπουνι χειροςκαι οχι αφρολουτρο.Ετρεξε και μου το εφερε με μεγαλη χαρα. Ουτε υφακια ουτε τιποτα.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
Ε, αφου σου είπε Όλγας αυτή είναι! Μακρια λοιπον!
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Τακίμιασε με τον Νίκο
όμοιος ομοίω αεί πελάζει!
Ο οποίος Νικολά απομυθοποιήθηκε πλήρως για μένα περίπου 3,5 χρόνια πριν. Μέχρι τότε είχε την αίγλη (και την ανάμνηση από τα goldies 90s) ότι εκεί έβρισκες κατ' αποκλειστικότητα εξαιρετικές παρουσίες.΄Ώσπου... βρήκα γνωστή κοπέλα (εντάξει, δεν την λες και άσχημη...) από το Resort βαρδαρίου, και μετέπειτα με σύντομο πέρασμα από Edelweiss. Στο καπάκι δε, συμπεριέλαβε την γνωστή (και αγαπητή βέβαια σε πολλούς) MILF++ Έλενα, η οποία έχει περάσει σχεδόν από όλα τα μαγαζιά της πόλης....
Και ό,τι πάρεις 120... Τότε βέβαια...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
treflejack,αγαπητικε,μην το παιρνεις κατακαρδα το κραξιμο,συνεχισε εσυ να μας "ενημερωνεις",ειναι 3-4 εδω μεσα που
δεν μπορουν να κοιμηθουν αν δεν διαβασουν τις "ενημερωσεις" σου...
 

toliis

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Μετά το κράξιμο που έφαγα σαν αγαπητικός της βοσκοπούλας, κατέφυγα στην άλλη πλευρά της πόλης, ελπίζοντας ότι θα περάσω απαρατήρητος έστω προσωρινά. Βρήκα καταφύγιο στο πρώην Πεσόντων Πυροσβεστών και νυν Μοναστηρίου (τρόπος του λέγειν ‘νυν’, 3ετια τουλάχιστον).
Από τα μεγάλα πολυκαταστήματα της ‘Ολγας και της Καραμανλή, στην ΕΒΓΑ της γειτονιάς! Συνθηματικό δεύτερο τηλεφώνημα στην είσοδο της οικοδομής και εισέρχομαι διακριτικά. Μαθαίνοντας πως συμπεριφέρεται ένας απλός πελάτης…..
…..ήταν λοιπόν κάποια, την λέγαν κάπως… δεν θυμάμαι και καλά… Ματίνα…Μαρίνα…Χριστίνα…Κατίνα…Γκαυλίνα… κάπως έτσι τέλος πάντων..
Γενικές εντυπώσεις: Η έκφραση ‘ΕΒΓΑ της γειτονιάς’ τα λέει όλα, νομίζω.
Φεύγοντας μου φάνηκε ότι είδα τον David Bowie να μου χαμογελά… νομίζω ειρωνικά. Ανταπέδωσα το χαμόγελο…..

===========================================================

Απ΄ ότι φαίνεται όμως, η ΖΕΤΑ.....
....έχει άδικο! Το κράξιμο δεν με βοήθησε. Δεν κόβονται έτσι εύκολα τα χούγια. Έτσι λοιπόν για να συνδράμω και τον dbaba.....
-Βάνα. Το γνωστό ξανθό κουραμπιεδάκι. Φημισμένη για το deep throat της (και όταν λέμε ντιπ, εννοούμε ντιιιιιιιπ). Και σε χρέη λοχία υπηρεσίας (ο παλιός είναι αλλιώς).
-Μάρθα. Μελαχρινή, αδύνατη, ελληνόφωνη στην κατηγορία MILF. Ψιλοθυμίζει Μαριάννα (την γνωστή), στο κάπως πιο αδύνατο.
-Μαρία. Ψηλή, αδύνατη, καστανόξανθη, στην περιοχή 25-30. Ψιλοθυμίζει την γνωστή Τζένη/Σίσσυ, στο πιο σοφιστικέ.

ΑΦΜ ΔΕΝ γνωρίζω
Δεν φαντάζομαι κανείς να πιστεύει ότι είμαι ο αγαπητικός του Βασίλη  :new_shocked:
για καρφωμα μια χαρα τα πασ μαγουλακια μου χοντρα !!!!!! παιζει απορριψη απο ΖΕΤΑ θεα ετσι καημενουλιιιιι ΧΑΡΟΥΛΗ χοντρουλη :2funny: :2funny
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
treflejack,αγαπητικε,μην το παιρνεις κατακαρδα το κραξιμο,συνεχισε εσυ να μας "ενημερωνεις",ειναι 3-4 εδω μεσα που
δεν μπορουν να κοιμηθουν αν δεν διαβασουν τις "ενημερωσεις" σου...
Αν και αναμενόμενη η απάντηση, δείχνει ευφυία.. Καταλαβαίνεις ότι ΔΕΝ βρέχει...
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
για καρφωμα μια χαρα τα πασ μαγουλακια μου χοντρα !!!!!! παιζει απορριψη απο ΖΕΤΑ θεα ετσι καημενουλιιιιι ΧΑΡΟΥΛΗ χοντρουλη :2funny: :2funny
Κάρφωμα; Αφού τάπαμε αναλυτικά τις προάλλες.. Και μην παραθέτεις μακριά ποστ άσκοπα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom