Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς - KINA !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIPINOKYNHGOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 154K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ρε πιπινοκυνηγε πεσμου τωρα με τη ψυχολογια να παω τωρα στο γραφειο.......εχω παθει ζημια με ολα αυτα που δεν χορταινω να βλεπω !
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16

Εδώ φιλε είναι πραγματικά Καλημέρα!!! Μάγκες πριν λίγο χτύπησα το καλύτερα Πιπίνι (ever !!!). Με λίγα λόγια, γιατί πρέπει να κάνουμε και καμια δουλειά, σήμερα χτύπησα το 10 το Καλο !!! Ούτε στο μηνα του μέλιτος...........!!!!!!!!!!
Λεπτομέρειες σε λίγο. Πάω για βιταμίνες και ''RedBull''...
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
καλημέρα - καλό μήνα - καλή εβδομάδα.
εδω η ώρα ειναι 07.40 πμ.
1η Μαρτίου 2010 Ημέρα Δευτέρα.
Εδώ φιλε είναι πραγματικά Καλημέρα!!! Μάγκες πριν λίγο χτύπησα το καλύτερα Πιπίνι (ever !!!). Με λίγα λόγια, γιατί πρέπει να κάνουμε και καμια δουλειά, σήμερα χτύπησα το 10 το Καλο !!! Ούτε στο μηνα του μέλιτος...........!!!!!!!!!!
Λεπτομέρειες σε λίγο. Πάω για βιταμίνες και ''RedBull''...
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Εδω δεν εχει εφαρμογη η εκφραση το μουνι του μελοντος ειναι ο κωλος
Εδώ φιλε είναι πραγματικά Καλημέρα!!! Μάγκες πριν λίγο χτύπησα το καλύτερα Πιπίνι (ever !!!). Με λίγα λόγια, γιατί πρέπει να κάνουμε και καμια δουλειά, σήμερα χτύπησα το 10 το Καλο !!! Ούτε στο μηνα του μέλιτος...........!!!!!!!!!!
Λεπτομέρειες σε λίγο. Πάω για βιταμίνες και ''RedBull''...
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
ρε πιπινοκυνηγε πεσμου τωρα με τη ψυχολογια να παω τωρα στο γραφειο.......εχω παθει ζημια με ολα αυτα που δεν χορταινω να βλεπω !
Εδώ φιλε είναι πραγματικά Καλημέρα!!! Μάγκες πριν λίγο χτύπησα το καλύτερα Πιπίνι (ever !!!). Με λίγα λόγια, γιατί πρέπει να κάνουμε και καμια δουλειά, σήμερα χτύπησα το 10 το Καλο !!! Ούτε στο μηνα του μέλιτος...........!!!!!!!!!!
Λεπτομέρειες σε λίγο. Πάω για βιταμίνες και ''RedBull''...
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Παιδιά εδώ είναι πραγματικά Καλημέρα!!! πριν λίγο χτύπησα το καλύτερα Πιπίνι που έχω βρει ποτε στη Κίνα. Με λίγα λόγια, γιατί πρέπει να κάνουμε και καμια δουλειά, σήμερα χτύπησα το 10 το Καλο !!! Ούτε στο μηνα του μέλιτος...........!!!!!!!!!!
Λεπτομέρειες σε λίγο. Πάω για βιταμίνες και ''RedBull''...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Απο τη καβλα,πρεπει να τα βλεπεις 5απλα,γιατι εστειλες το ιδιο μηνυμα 5 φορες!! :2funny:
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Απο τη καβλα,πρεπει να τα βλεπεις 5απλα,γιατι εστειλες το ιδιο μηνυμα 5 φορες!! :2funny:
Μετά, πήγα και γέμισα μια τσάντα δώρα - διαφορα φρού φρού και αρώματα για τη τσα τσα, ώστe να την καλοπιάσω για να κρατήσω το πιπίνι όσο το δυνατό περισσότερο εδώ.

Τώρα που τελειωσα ήμουν έτοιμος να σου γράψω e-mail σχετικά με αυτά που λέγαμε χθες...
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Μετά, πήγα και γέμισα μια τσάντα δώρα - διαφορα φρού φρού και αρώματα για τη τσα τσα, ώστe να την καλοπιάσω για να κρατήσω το πιπίνι όσο το δυνατό περισσότερο εδώ.

Τώρα που τελειωσα ήμουν έτοιμος να σου γράψω e-mail σχετικά με αυτά που λέγαμε χθες...

Φιλε ''pipinomaniac'' η κατάσταση εδώ φτιάχνει μέρα με την ημερα προς το καλύτερο. Φιλε ζω όνειρο.... !!!
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
OK, μάγκες δίνω αξιολόγηση για το σημερινό πιπίνι - χωρίς φωτό - δεν το περίμενα , ήταν απρόβλεπτο !!!!! στις επόμενες μέρες θα κάνω ''post'' και τη φωτό. Τα  λέμε... :dancing:
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
OK, μάγκες δίνω αξιολόγηση για το σημερινό πιπίνι - χωρίς φωτό - δεν το περίμενα , ήταν απρόβλεπτο !!!!! στις επόμενες μέρες θα κάνω ''post'' και τη φωτό. Τα  λέμε... :dancing:
Αγγλικά:3
θηλυκότητα:10
Προθυμία:10
Φιλικότητα:10+
Κανονικό (ΠΙΠΊΝΙ ΑΠΌ ΚAΤΩ):10
Από Πάνω (ΠΙΠΊΝΙ ΑΠΌ ΠAΝΩ):10+
Όρθιο:10
Πισωκολλητό:10+
καρεκλατο – τραπεζατο:10
Πρωκτικό:Δεν χρειάζεται... το μουνί ήταν στενό σαν κώλος kai κοίταζα από πολύ κοντά σε ποια τρυπα τον έχω...!!!!!! !!!
Καθαριότητα:10
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
RE ΣΑΤΑΝΑ PIPINOKYNΗGE ειμασταν που δεν ειμασταν στα καλα μας ,ειχαμε που ειχαμε την αρρωστια με τα κινεζια εμφανιστηκες και συ ξαφνικα να μας αποτρελανεις τελειως. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!  ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΖΗΜΙΑ  :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
:boff:
RE ΣΑΤΑΝΑ PIPINOKYNΗGE ειμασταν που δεν ειμασταν στα καλα μας ,ειχαμε που ειχαμε την αρρωστια με τα κινεζια εμφανιστηκες και συ ξαφνικα να μας αποτρελανεις τελειως. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!  ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΖΗΜΙΑ  :headbang: :headbang: :headbang:
[move][/move]:boff:[move][/move] Πάω για βιταμίνες και ''RedBull''...
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Αγαπητε πιπινοκυνηγε, εχεις πει στους αγαπητους συνομφουρητες τι μπορει να πα8ει καποιος στην Κινα που δεν ξερει τα κατατοπια?
Δεν εννοω να παει στο "καραοκι" και να πληρωσει την γκομενα 100 δολλαρια αντι 40.
Εννοω να παει στο καραοκι η στο κολομπαρο, απλως να μιλαει με την γκομενα-να μη την παρει και μετα να του ζητανε 300 δολλαρια διοτι "απασχολησε την γκομενα"
Εχεις πει οτι σε πολλα κολομπαρα ενω πινεις την μπυρα την οποια πληρωνεις ας πουμε 3 δολλαρια, καποια στιγμη σου φερνουν ενα φακελακι στραγγαλια, για τα οποια μετα σου ζητανε 100 δολλαρια.?
Εχεις πει οτι τον τελευταιο καιρο υπαρχει εξαρση κυριως στα 3*** ξενοδοχεια με το να πλακωνει η αστυνομια, και αν σε τσιμπισουνε με πουτανα δεν σε σωζει ουτε ο Μαο Τσε Τουνκ?
Εχεις πει στο φορουμ οτι σου εχει μετα που 8α τελειωσει, και τραβηξεις τον Κιτσο εξω μπορει να σου ερ8ει τετοια μποχα που δεν θα θελεις να ξαναδεις Κινεζα για την επομενη 5ετια? και μη μου πεις οτι δεν σου εχει τυχει.
Πεστα ... πεστα .... πεστα. Να μη λεμε μονο τα καλα, να λεμε και τα ασχημα.
Τριγυρναω συχνα στην περιοχη (στο Δελτα.) Ισως ειμαι εκει τελος Μαρτιου-πριν το Πασχα. Θα σου στειλω μυνημα και ισως τα πουμε απο κοντα.
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
μπορει να σου ερ8ει τετοια μποχα...και μη μου πεις οτι δεν σου εχει τυχει
τωρα τους ξενερωσες ολους...
και συνειρμικα το μυαλο τους θα πηγε στις κινεζες της Αθηνας που ουδεις τις εχει περι πολλου
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
τωρα τους ξενερωσες ολους...
και συνειρμικα το μυαλο τους θα πηγε στις κινεζες της Αθηνας που ουδεις τις εχει περι πολλου
ναι μωρες οπως το λες ειναι. Οι "Αθηναιες Κινεζες" ειναι βρωμιαρες, και οι "Κινεζες - Κινεζες" ειναι καθαρες.
Η Ασιατισες γενικα ειναι "βρωμιαρες". Και μπανιο να κανουνε, το δακτυλο δεν το βαζουνε μεσα να το καθαρισουνε και ...αυτο. :booty:
Ξενερωμα, ξε-ξενερωμα, αυτη ειναι η αληθεια.
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
ναι μωρες οπως το λες ειναι. Οι "Αθηναιες Κινεζες" ειναι βρωμιαρες, και οι "Κινεζες - Κινεζες" ειναι καθαρες.
Η Ασιατισες γενικα ειναι "βρωμιαρες". Και μπανιο να κανουνε, το δακτυλο δεν το βαζουνε μεσα να το καθαρισουνε και ...αυτο. :booty:
Ξενερωμα, ξε-ξενερωμα, αυτη ειναι η αληθεια.
Φιλε lefteris38  έχω ξοδέψει πολύ ώρα να δίνω πληροφορίες. Σχετικά με το ότι γραφεις δυο πράγματα έχω να πω. Πρώτο,αυτές οι καταστάσεις υπάρχουν σε όλες τις χώρες του κόσμου με τον ίδιο η διαφορετικό τρόπο, και δεν το λέω αυτό ρητορικά, αλλα από εμπιρεια χρονων, μιας και έχω γυρίσει όλο τον κόσμο ...και συνεχίζω να το κάνω - σημείωση: όχι ως ναυτικός η διπλωματικός υπάλληλος. Νομίζω άπαντες καταλαβαίνουν τη σημείωση μου. εxw προσωπική, αντικειμενική γνωμη... Δεύτερο, είμαι εδώ για να κάνω φίλους. Δεν έχω κανένα συμφέρον να πω κάτι το οποιο δεν είναι αλήθεια. Νομίζω οι φίλοι και ειδικότερα αυτοί που έχουν γνωριστεί καλύτερα μαζί μου καταλαβαίνουν. Δεν έχω υπάρξει ποτε μονόπλευρος η αντιδραστικός. Και τελικά φιλε προσωπική μου γνώμη είναι ότι ανάλογα που και πως παίζεις παίρνεις και το ανάλογο αποτέλεσμα.
Τα λέμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom