Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Tararas1234

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ,με πηγαίνει στα κλασσικά νήματα τα οποία τα έχω διαβάσει Και δε βγαίνει άκρη. Η αλήθεια είναι ψάχνω κάτι σαν το mome.. Να είναι καθαρό μαγαζί με καλό μασάζ κ έξτρα.. Στον άγιο Δημήτριο όντως υπήρχε μία πολύ καλή αλλά έφυγε λέει εκτος Ελλάδος αλλά δεν το πιστεύω..
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
89
Like
246
Πόντοι
20
Πέρασα από το Thai masaz στον αγιο δημητριο.... εσκασε μια θεια κινεζα με κοντο σορτσακι με εβαλε μεσα με την πορτα ανοιχτη, ειναι πανω στο δρομο το μαγαζι με τζαμαρια. ετοιμαζει το κρεβατι με ξαπλωνει μου λεει ξεκιναω εγω και μετα θα ερθει το κοριτσι μου.... ετριβε, μετα ανοιξε η οπρτα ηρθε το κοριτισ..... μια εγχρωμη κοπελια, με παρα πολλα κιλα ..... ειχε και happy ending υπερβολικα τυπικο βεβαια. κοστος ολα μαζι 50€ . δεν αξιζει ( γνωμη μου)
Πώς ακριβώς λέγεται ρε φίλε γτ πατάω thai masaz και δεν το βγάζει
 

Alexis17cmmm

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2024
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κ απο μένα, έχετε να προτείνεται κάποιο καλό Μαγαζι καθαρό αλλά με έξτρα;
Όχι μασαζ στούντιο, κάποιο σαν το mome.. Να έχει καλό μασάζ καθαρός χώρος κ αν γίνεται Ασιάτισσες .
Mome?Έψαξα λίγο και δεν βρήκα κάτι,τι είναι αυτό?
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.013
Like
10.261
Πόντοι
2.256
Ευχαριστώ πολύ,με πηγαίνει στα κλασσικά νήματα τα οποία τα έχω διαβάσει Και δε βγαίνει άκρη. Η αλήθεια είναι ψάχνω κάτι σαν το mome.. Να είναι καθαρό μαγαζί με καλό μασάζ κ έξτρα.. Στον άγιο Δημήτριο όντως υπήρχε μία πολύ καλή αλλά έφυγε λέει εκτος Ελλάδος αλλά δεν το πιστεύω..
Μαι χαρα άκρη βγαίνει. Κάτσε ξαναδιάβασε. Επίσης για το moment βλέπω ότι για να έχεις άποψη και να το αναφέρεις σαν μέτρο αναφοράς για την επόμενη αναζήτησή σου, σημαίνει ότι το έχεις επισκεφτεί και το γνωρίζεις καλά το μαγαζί.

Δεν έχουμε δει όμως πουθενά να παραθέτεις τις εντυπώσεις και την κριτική σου από τις επισκέψεις σου σε εκείνο το χώρο.
Παρα μόνο 10 μηνύματα στα 5 χρόνια εγγραφής σου, που μόνο ζητάς πληροφορίες
 

Tararas1234

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Το moment το έχω επισκεφτεί αρκετές φορες και όντως έχω πολύ καλή άποψη απο μια συγκεκριμένη Κοπελα Ασιάτισσα η οποία έχει σταματήσει εδώ και κάτι μήνες και απο ότι έχω καταλάβει ήταν η εξαίρεση στα έξτρα..πλέον είναι στα δεν 1-2 που δοκίμασα άλλες. Είναι κακό που έχω μόνο 10 μηνύματα σε αυτά τα χρόνια και ρωτάω; Προσβάλω κάποιον η γίνεται κάτι κακό;
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.013
Like
10.261
Πόντοι
2.256
Το moment το έχω επισκεφτεί αρκετές φορες και όντως έχω πολύ καλή άποψη απο μια συγκεκριμένη Κοπελα Ασιάτισσα η οποία έχει σταματήσει εδώ και κάτι μήνες και απο ότι έχω καταλάβει ήταν η εξαίρεση στα έξτρα..πλέον είναι στα δεν 1-2 που δοκίμασα άλλες. Είναι κακό που έχω μόνο 10 μηνύματα σε αυτά τα χρόνια και ρωτάω; Προσβάλω κάποιον η γίνεται κάτι κακό;
Βεβαίως και ειναι κακό.. Γιατί ενώ έχεις εμπειρίες από λαδομάγαζα τόσα χρόνια που είσαι μέλος... δεν έχεις αναφέρει τίποτα που θα μπορουσε να βοηθήσει τα άλλα μέλη.

Και μάλιστα το τονίζεις κιόλας... ότι το έχεις επισκεφτεί αρκετές φορες...
έχεις αποψη απο συγκεκριμένη κοπέλα ασιάτισσα ... που χρόνια ολόκληρα αρκετά μέλη ζητάνε να βρούνε ασιατισσα για μασαζ .... αλλα τόσα χρόνια που είσαι μέλος εδώ το έχεις βουλωμένο το στοματάκι σου... και τώρα που την έχασες θέλεις να σου πούμε εμείς που αλλου πήγε

ε, όχι ρε μαγκάκο... δε θα σου πούμε

Όλο αυτό συνιστά προσβολή προς όλους εμας τους υπόλοιπους που έχουμε χαλάσει και εχουμε κλάψει τόσα λεφτά για να βρούμε κάτι αξιόλογο ώστε να έρχεσαι με περίσσιο θράσσος να ζητάς πληροφορίες από άλλους για να πας εκ του ασφαλούς ενώ εσύ έχεις μηδενική συνεισφορά.

Τραβα τωρα διάβασε να βρεις τις πληροφορίες που θες..
 

Tararas1234

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Βεβαίως και ειναι κακό.. Γιατί ενώ έχεις εμπειρίες από λαδομάγαζα τόσα χρόνια που είσαι μέλος... δεν έχεις αναφέρει τίποτα που θα μπορουσε να βοηθήσει τα άλλα μέλη.

Και μάλιστα το τονίζεις κιόλας... ότι το έχεις επισκεφτεί αρκετές φορες...
έχεις αποψη απο συγκεκριμένη κοπέλα ασιάτισσα ... που χρόνια ολόκληρα αρκετά μέλη ζητάνε να βρούνε ασιατισσα για μασαζ .... αλλα τόσα χρόνια που είσαι μέλος εδώ το έχεις βουλωμένο το στοματάκι σου... και τώρα που την έχασες θέλεις να σου πούμε εμείς που αλλου πήγε

ε, όχι ρε μαγκάκο... δε θα σου πούμε

Όλο αυτό συνιστά προσβολή προς όλους εμας τους υπόλοιπους που έχουμε χαλάσει και εχουμε κλάψει τόσα λεφτά για να βρούμε κάτι αξιόλογο ώστε να έρχεσαι με περίσσιο θράσσος να ζητάς πληροφορίες από άλλους για να πας εκ του ασφαλούς ενώ εσύ έχεις μηδενική συνεισφορά.

Τραβα τωρα διάβασε να βρεις τις πληροφορίες που θες..
Νομίζω ότι φτάνει στην υπερβολή όλος αυτός ο σχολιασμός δεν είμαι κάθε μέρα εδώ μέσα να διαβάζω Και να γράφω μπαίνω μία στο τόσο και τώρα που μπηκα το έγραψα..επίσης δεν έχω εμπειριες απο λαδΟ Μαγαζα έτυχε να παω εκεί κ να ξαναπήγα 4-5 φορες. Όπως και να έχει Ειρηνη υ μην
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.013
Like
10.261
Πόντοι
2.256
Νομίζω ότι φτάνει στην υπερβολή όλος αυτός ο σχολιασμός δεν είμαι κάθε μέρα εδώ μέσα να διαβάζω Και να γράφω μπαίνω μία στο τόσο και τώρα που μπηκα το έγραψα..επίσης δεν έχω εμπειριες απο λαδΟ Μαγαζα έτυχε να παω εκεί κ να ξαναπήγα 4-5 φορες. Όπως και να έχει Ειρηνη υ μην
Ρώτησες και σου απάντησα...
Ναι ναι το καταλάβαμε ότι δεν είσαι κάθε μέρα εδώ για να διαβάζεις αλλα τωρα που έχασες το στανταράκι σου , μπαίνεις κάθε μέρα για να ζητήσεις πληροφορίες.
Λοιπόν διαβασμα διαβασμα και πάλι διαβασμα .
Αν βαριέσαι να διαβάσεις , κάνε κανένα κασκαντεριλίκι ...μπορεί να σου βγει σε καλό.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.022
Κριτικές
4
Like
3.461
Πόντοι
456
Νομίζω ότι φτάνει στην υπερβολή όλος αυτός ο σχολιασμός δεν είμαι κάθε μέρα εδώ μέσα να διαβάζω Και να γράφω μπαίνω μία στο τόσο και τώρα που μπηκα το έγραψα..επίσης δεν έχω εμπειριες απο λαδΟ Μαγαζα έτυχε να παω εκεί κ να ξαναπήγα 4-5 φορες. Όπως και να έχει Ειρηνη υ μην
Θες να μοιραστείς λοιπόν τις εμπειρίες σου από αυτές τις 4-5 φορές, όπως κάνουμε εμείς οι μαλ@κες ?
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.013
Like
10.261
Πόντοι
2.256
Θες να μοιραστείς λοιπόν τις εμπειρίες σου από αυτές τις 4-5 φορές, όπως κάνουμε εμείς οι μαλ@κες ?
Δε θελει να μας πει ο ψωλιογκος... Απλα μας θυμήθηκε μετα απο 5 χρόνια τώρα που έχασε το στανταράκι του και μόλις μαζέψει τις πληροφορίες που θέλει , απο κάποιον μαλάκα καλοθελητή, θα εξαφανιστεί πάλι.
 

Tararas1234

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Δε θελει να μας πει ο ψωλιογκος... Απλα μας θυμήθηκε μετα απο 5 χρόνια τώρα που έχασε το στανταράκι του και μόλις μαζέψει τις πληροφορίες που θέλει , απο κάποιον μαλάκα καλοθελητή, θα εξαφανιστεί πάλι.
Για ποιον λόγο φίλε μου συνεχίζεις να μιλάς ασχημα; Νομίζω σου εξήγησα για πιο λόγο δε γράφουν υπάρχει λόγος να μιλαμε έτσι;
 

Tararas1234

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Για ποιον λόγο φίλε μου συνεχίζεις να μιλάς ασχημα; Νομίζω σου εξήγησα για πιο λόγο δε εγραφα(μπαίνω σπάνια) υπάρχει λόγος να μιλάμε έτσι; Δεν πρόσβαλα κάνεναν και θεωρώ ότι εξήγησα
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.013
Like
10.261
Πόντοι
2.256
Για ποιον λόγο φίλε μου συνεχίζεις να μιλάς ασχημα; Νομίζω σου εξήγησα για πιο λόγο δε γράφουν υπάρχει λόγος να μιλαμε έτσι;
Στους παρτάκηδες και στους ζήτουλες έτσι μιλάω.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
379
Κριτικές
5
Like
888
Πόντοι
81
Δε θελει να μας πει ο ψωλιογκος... Απλα μας θυμήθηκε μετα απο 5 χρόνια τώρα που έχασε το στανταράκι του και μόλις μαζέψει τις πληροφορίες που θέλει , απο κάποιον μαλάκα καλοθελητή, θα εξαφανιστεί πάλι.
Μλκα @Περαματιώτης όταν λες ψωλιογκο μου θυμίζεις από το έτερος εγώ τον Μασάτο!
 

Συνημμένα

  • IMG_6749.png
    IMG_6749.png
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 2

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
383
Κριτικές
16
Like
1.913
Πόντοι
2.472
Μάγκες τον στήσατε στον τοίχο τον άνθρωπο, έκανε μια ερώτηση, χωρίς προηγουμένως να μας έχει δώσει κάποια πληροφορία για τις δικές του επισκέψεις..

και λοιπόν? Είναι υποχρεωμένος να μας ενημερώσει? Ασφαλώς όχι.. δεν είναι η πρώτη προτεραιότητα του καθενός να ενημερώνει το τι κάνει με τις ιέρειες..

Κατά τούτο, είτε τον αγνοούμε, είτε του απαντάμε μονολεκτικά κ τελειώνει εκεί η συζήτηση..

Δε βοηθάνε επιθετικές συμπεριφορές, πετυχαίνουμε ακριβώς το αντίθετο..

Είμαι από τα πρώτα μέλη του bou μαζί με φίλους, που ανέλαβαν αργότερα θέσεις ευθύνης, παρόλα αυτά δε νοιώθω πως έχω δικαίωμα να απαξιώνω κάποιον, να τον αποθαρρύνω, ή να του επιτίθεμαι απρόκλητα..
Θα έρθει η ώρα κ θα μας δώσει μια χρήσιμη πληροφορία.. Αυτός ή κάποιος άλλος..

Ηρεμία λοιπόν, ας μη βγάζουμε το ξίφος από το θηκάρι τόσο εύκολα..​
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.013
Like
10.261
Πόντοι
2.256
Μλκα @Περαματιώτης όταν λες ψωλιογκο μου θυμίζεις από το έτερος εγώ τον Μασάτο!
χαχαχαχα απο εκει το εκλεψα
Μάγκες τον στήσατε στον τοίχο τον άνθρωπο, έκανε μια ερώτηση, χωρίς προηγουμένως να μας έχει δώσει κάποια πληροφορία για τις δικές του επισκέψεις..​
Αυτοί οι τύποι πρέπει να εκλείψουν απο εδώ μπας και ξεβρωμίσει ο τόπος
Είναι υποχρεωμένος να μας ενημερώσει? Ασφαλώς όχι.. δεν είναι η πρώτη προτεραιότητα του καθενός να ενημερώνει το τι κάνει με τις ιέρειες..
Ασφαλώς και είναι. Όταν αποφασίζεις να γραφτείς εδώ μέσα και να συμμετέχεις στις συζητήσεις θα πρέπει να δώσεις πληροφορία για να έχεις το δικαίωμα να ζητήσεις. Διαφορετικά ας μείνει ως επισκέπτης μονο να διαβάζει.
Κατά τούτο, είτε τον αγνοούμε, είτε του απαντάμε μονολεκτικά κ τελειώνει εκεί η συζήτηση..
Δεν ξέρω αν το πρόσεξες αλλα αρχικώς του απαντησα μονολεκτικά βάζοντάς του το Link της αναζήτησης, Αντί όμως να μείνει εκεί ο τύπος, επέλεξε να παίξει με τη νοημοσύνη μας και να το συνεχίσει.
Δε βοηθάνε επιθετικές συμπεριφορές, πετυχαίνουμε ακριβώς το αντίθετο..
Σίγουρα αλλά όταν οι ευγένειες δεν έχουν αποτέλεσμα , είναι χρήσιμες και αυτές.
Θα έρθει η ώρα κ θα μας δώσει μια χρήσιμη πληροφορία.. Αυτός ή κάποιος άλλος..​
Αμ δε θα δώσει. Πέρασαν 5 χρόνια... τον είδες να δίνει τίποτα; Αν δεν έχανε την ασιάτισσα που ηταν το στανταράκι του στο moments massage , ακόμα στη σπηλιά του θα ήταν.
Ξύπνησε από το λήθαργο για να αρπάξει ό,τι μπορέσει και μετά θα λουφάξει πάλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom