Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
367
Κριτικές
5
Like
850
Πόντοι
81
Εγώ δεν κατάλαβα κάτι. Πόσες εισόδους έχει τη μαγαζί; Και τι εννοείς έκανα ντουζ στην είσοδο και μετά έκανα τον γύρο του θριάμβου;
Προφανώς έχει μια στο ισόγειο σίγουρα και μια από πίσω που βγάζει στο τζακούζι. Στο δωμάτιο που με έβαλε δεν είχε μπάνιο και αναγκάστηκα να πάω στην είσοδο σε ένα μπάνιο στο βάθος. Οπότε διέσχισα όλο το μαγαζί με πετσέτα στη μέση όπως ο Δάνης με προέτρεψε, αφού φοβήθηκε μην βγω γυμνός.
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
51
Like
120
Πόντοι
0
Προφανώς έχει μια στο ισόγειο σίγουρα και μια από πίσω που βγάζει στο τζακούζι. Στο δωμάτιο που με έβαλε δεν είχε μπάνιο και αναγκάστηκα να πάω στην είσοδο σε ένα μπάνιο στο βάθος. Οπότε διέσχισα όλο το μαγαζί με πετσέτα στη μέση όπως ο Δάνης με προέτρεψε, αφού φοβήθηκε μην βγω γυμνός.
Φίλε η λίνα άφησε υπονοούμενα γισ παραπάνω αν υπήρχε χρόνος; βγάζει κανένα ρούχο; επιτρέπει κανένα πιάσιμο;
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
367
Κριτικές
5
Like
850
Πόντοι
81
Φίλε η λίνα άφησε υπονοούμενα γισ παραπάνω αν υπήρχε χρόνος; βγάζει κανένα ρούχο; επιτρέπει κανένα πιάσιμο;
Στο μισάωρο πρόγραμμα που πήρα δεν έκανα κάποια κίνηση. Κάπου διάβασα ότι βγάζει το από πάνω και δεν νομίζω να είχε πρόβλημα αν επιανα και τίποτα.
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
51
Like
120
Πόντοι
0
Στο μισάωρο πρόγραμμα που πήρα δεν έκανα κάποια κίνηση. Κάπου διάβασα ότι βγάζει το από πάνω και δεν νομίζω να είχε πρόβλημα αν επιανα και τίποτα.
Σωραιος φίλε μου. Ναι παλιά είχε ακούστει γισ αυτήν ότι πήγαινε και καλαμάκι. Τη λέγανε ζηνα τότε βέβαια. Λογικά είναι άνετη για να δουμε
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
88
Like
246
Πόντοι
20
Φίλε η λίνα άφησε υπονοούμενα γισ παραπάνω αν υπήρχε χρόνος; βγάζει κανένα ρούχο; επιτρέπει κανένα πιάσιμο;
Φίλε δεν αξίζει η συγκεκριμένη...ξενερωτη τελείως, βιαστική μαλακια να τελειώνουμε,και τον φραπέ με το ζόρι ούτε καν για παραπάνω...
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
833
Κριτικές
4
Like
1.310
Πόντοι
206
Επίσκεψη πριν μερικές μέρες στο Galaxy. Πήρα κάποια Φαίη. Μάλλον νέα στο μαγαζί γιατί δεν υπήρχε φωτογραφία της στο σάιτ. Γύρω στο 1,60 στο ύψος κανονική στα κιλά της με σκούρο μακρύ μαλλί. Ηλικιακά την έκοψα γύρω στα 40-43 αλλά ευχάριστη και καλό πρόσωπο για την ηλικία της. Προέλευση δεν τη ρώτησα, δείχνει Ελληνίδα αλλά έκανε 2-3 λεκτικά λαθάκια. Μασάζ κάνει πολύ καλό. Στο τέλος με ρώτησε αν θέλω κάτι έξτρα και προχώρησε σε φραπεδάκι (δεν φάνηκε να προχωράει παραπάνω) πολύ καλό με αργές κινήσεις και ελεγχόμενο μέχρι που ξεζουμίζει και τη τελευταία σταγόνα. Τιμολόγιο δεν έχει οπότε άφησα 10€ συν 40€ για τη προσφορά μασάζ για 50 λεπτά. Βγαίνοντας από το δωμάτιο είδα μία άλλη με κοντό μαλλί ξανθιά μάλλον η Πένυ που αν είναι αυτή δείχνει πιο ωραία στο πρόσωπο απ ότι στη φωτό του σάιτ. Λόγω αμφίεσης (φορούσε μια μαύρη κοντή ποδιά μέχρι το βρακάκι της) η ξανθιά θα πρέπει να φουλάρει στο πρόγραμμα.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
368
Κριτικές
16
Like
1.743
Πόντοι
2.472
Βγαίνοντας από το δωμάτιο είδα μία άλλη με κοντό μαλλί ξανθιά μάλλον η Πένυ που αν είναι αυτή δείχνει πιο ωραία στο πρόσωπο απ ότι στη φωτό του σάιτ. Λόγω αμφίεσης (φορούσε μια μαύρη κοντή ποδιά μέχρι το βρακάκι της) η ξανθιά θα πρέπει να φουλάρει στο πρόγραμμα.
Μην έχεις καμιά αμφιβολία !!
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
368
Κριτικές
16
Like
1.743
Πόντοι
2.472
Αυτό που συμβαίνει με τις λαδοκόρες , ανεξαρτήτου ηλικίας, ούτε άγνωστο είναι, ούτε απρόσμενο.

Οι περισσότερες είναι γυναίκες που έχουν χάσει τον προσανατολισμό τους στη ζωή, αλλά κ γενικότερα δεν τα κατάφεραν επαγγελματικά.

Κάποιες εισέρχονται στο χώρο, γλυκαίνονται από την εισροή χρήματος, αντιλαμβάνονται στιγμιαία, πως έχουν εκπέσει ως οντότητες κ προσπαθούν να επαναπατριστούν.

Μάταια όμως, γιατί η πραγματικότητα έξω, είναι ακόμα πιο ζοφερή..

Μα γιατί θα αναρωτηθείτε...

Γιατί αν εργάζονται για παράδειγμα σε μια εταιρεία, έστω τηλεφωνήτριες σε ένα γραφείο, αν είναι εμφανίσιμες είναι 95% βέβαιο πως θα έχουν σεξουαλική παρενόχληση, από τον εργοδότη τους (τουλάχιστον).. κάποια στιγμή θα ενδώσουν, με τι αντάλλαγμα? τα 650 -750 το μήνα και 40 ώρες εβδομαδιαίως??

Σκέφτονται λοιπόν πως αυτά τα χρήματα μπορούν να εισρεύσουν στο ταμείο τους, κάνοντας μόνο το σεξ και όχι όλα τα υπόλοιπα που κάνουν στην εργασία τους..

Έτσι είναι απολύτως βέβαιο, πως ακόμα κ αν απομακρυνθούν για λίγο, θα επιστρέψουν, γιατί κερδίζουν πολύ περισσότερα, προσφέροντας πολύ λιγότερα..

Τελευταία ζήσαμε την είσοδο της "Τζένης".. τη θυμάστε?/

Πολλοί αναρωτήθηκαν τι έγινε?? γιατί εξαφανίστηκε?? Υπάρχει μεγάλο παρασκήνιο...

Είχα αναλύσει την περίπτωση της διεξοδικά, μιλώντας για 3 σενάρια..

Επαληθεύτηκε το σενάριο γ΄...

Ήταν πρόδρομος λογαριασμός , κοινώς "λαγός" , που επανεμφανίστηκε πριν 2 ημέρες κ προκάλεσε νέα αναστάτωση..

Ακριβώς γι αυτό, αποκλείστηκε η επικοινωνία μαζί της..

Για σκεφτείτε λίγο.. :think: (με το πάνω κεφάλι)​
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.943
Like
9.781
Πόντοι
1.056
Τελευταία ζήσαμε την είσοδο της "Τζένης".. τη θυμάστε?/
επανεμφανίστηκε πριν 2 ημέρες κ προκάλεσε νέα αναστάτωση..

Ακριβώς γι αυτό, αποκλείστηκε η επικοινωνία μαζί της..​
Όχι ρε γαμώτο... το σβήσανε το νήμα;;; Δεν πρόλαβα να διαβάσω τί μαλακίες έγραφε για την εξαφάνισή της
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
5
Like
5.424
Πόντοι
1.336
Olotropiki
Έχει μερικές κοπέλες μικρής ηλικίας που κάνουν φραπέ κ φουλ προφύλαξη μόνο.
45 λεπτά 80 ευρώ

Πριν κάνα 6μηνο είχα πάει.
Έχουν κανένα site να δεις τις κοπέλες; Δεν βρήκα κάτι Googlαροντας
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Κριτικές
34
Like
3.887
Πόντοι
4.365


Γιατί αν εργάζονται για παράδειγμα σε μια εταιρεία, έστω τηλεφωνήτριες σε ένα γραφείο, αν είναι εμφανίσιμες είναι 95% βέβαιο πως θα έχουν σεξουαλική παρενόχληση, από τον εργοδότη τους (τουλάχιστον).. κάποια στιγμή θα ενδώσουν, με τι αντάλλαγμα? τα 650 -750 το μήνα και 40 ώρες εβδομαδιαίως??


Φίλε κριτων έχω συμφωνήσει πολλές φορές μαζί σου αλλά εδώ νομίζω είσαι πολύ λάθος και εξηγώ..

Γουοκ, μιτουδες, βαριες ποινες για απλές παρενοχλήσεις κλπ έχουν ευνουχήσει τους άντρες. Αυτά που λες είναι το ψωμοτύρι της πουτάνας για να βγάλει όλους τους άντρες "γουρούνια" και να δικαιολογήσει την επιλογή του εύκολου χρήματος.
Ο άντρας πλέον είναι το αδύνατο φύλο. Βάλαμε τα χεράκια μας και βγάλαμε τα μάτια μας. Από προσωπική εμπειρία και από εξομολογήσεις φιλενάδων μου, η γυναίκα είναι αυτή που θα δει συνήθως τον άντρα σαν χορηγό με καλό ή κακό σκοπό.

Το 95% που λες εσύ δύο γενιές πριν ίσως. Καμία σχέση τώρα.
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
162
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
55
Κριτικές
5
Like
282
Πόντοι
0
Μου δικαιολόγησε την κατάσταση του χώρου ότι είναι έτσι γιατί το ανακαινίζει βάφοντας το
Αυτή τη δικαιολογία είχε πει και σε μένα, αλλά έχουν περάσει πάνω από 5 μήνες από τότε...
Τι είδους "ανακαίνηση" λες να είναι αυτή; Ρίχνεις 6ώροφη σε 5 μήνες :cheesy:
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
242
Like
535
Πόντοι
81
Φίλε κριτων έχω συμφωνήσει πολλές φορές μαζί σου αλλά εδώ νομίζω είσαι πολύ λάθος και εξηγώ..

Γουοκ, μιτουδες, βαριες ποινες για απλές παρενοχλήσεις κλπ έχουν ευνουχήσει τους άντρες. Αυτά που λες είναι το ψωμοτύρι της πουτάνας για να βγάλει όλους τους άντρες "γουρούνια" και να δικαιολογήσει την επιλογή του εύκολου χρήματος.
Ο άντρας πλέον είναι το αδύνατο φύλο. Βάλαμε τα χεράκια μας και βγάλαμε τα μάτια μας. Από προσωπική εμπειρία και από εξομολογήσεις φιλενάδων μου, η γυναίκα είναι αυτή που θα δει συνήθως τον άντρα σαν χορηγό με καλό ή κακό σκοπό.

Το 95% που λες εσύ δύο γενιές πριν ίσως. Καμία σχέση τώρα.
Καλά σας κάνουν και σας μασάνε οι γκόμενες λεφτά με τέτοια μυαλά ναυάγια.
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
182
Like
339
Πόντοι
21
Αυτή τη δικαιολογία είχε πει και σε μένα, αλλά έχουν περάσει πάνω από 5 μήνες από τότε...
Τι είδους "ανακαίνηση" λες να είναι αυτή; Ρίχνεις 6ώροφη σε 5 μήνες :cheesy:
Αυτό πιστεύω κ εγω
Ότι είναι καιρό αυτή η κατασταση
Φαίνονταν ότι ο χώρος δεν ήταν πρόσφατες εργασίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom