Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.725
Like
8.745
Πόντοι
1.056
Ρε μουνόπανο γαμω την κονωνία σου, δε φτανει που κανεις τη μαλακία σου , και δε βλεπεις μια γαμημενη αναρτηση που αναφερει ολα οσα ρωτας και που βαριεσαι να τη διαβασεις, σου κανω την παρατηρηση με χιουμορακι και ειρωνευεσαι,
Σε λέω ΜΑΛΑΚΑ και αντι να ζητησεις και συγνωμη που εισαι ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ και ριχνεις το μεσο ορο του νοητικου επιπεδου της Ελλάδας βρίζεις τη μανα μου;

Η μακαρίτισσα η μανα μου τι σου φταίει ρε πούστη σκατοκαρκινιαρη;

Εγω εσενα βριζω μωρη ξεσκισμενη πούστρα, δεν εχεις αρχιδια να τα βαλεις μαζι μου σαν αντρας;; Μονο να πιανεις μαναδες στο στομα σου ξερεις;;


edit: ειδα οτι το εσβησες το σχολιο για το πτωμα της μανας μωρη κότα!!!! σβησε και το απο κατω που γραφεις παλι για τη μανα μου και ζητα συγνωμη παλιομαλακα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Άλλαξα
Ρε μουνόπανο γαμω την κονωνία σου, δε φτανει που κανεις τη μαλακία σου , και δε βλεπεις μια γαμημενη αναρτηση που αναφερει ολα οσα ρωτας και που βαριεσαι να τη διαβασεις, σου κανω την παρατηρηση με χιουμορακι και ειρωνευεσαι,
Σε λέω ΜΑΛΑΚΑ και αντι να ζητησεις και συγνωμη που εισαι ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ και ριχνεις το μεσο ορο του νοητικου επιπεδου της Ελλάδας βρίζεις τη μανα μου;

Η μακαρίτισσα η μανα μου τι σου φταίει ρε πούστη σκατοκαρκινιαρη;

Εγω εσενα βριζω μωρη ξεσκισμενη πούστρα, δεν εχεις αρχιδια να τα βαλεις μαζι μου σαν αντρας;; Μονο να πιανεις μαναδες στο στομα σου ξερεις;;


edit: ειδα οτι το εσβησες το σχολιο για το πτωμα της μανας μωρη κ

Ρε μουνόπανο γαμω την κονωνία σου, δε φτανει που κανεις τη μαλακία σου , και δε βλεπεις μια γαμημενη αναρτηση που αναφερει ολα οσα ρωτας και που βαριεσαι να τη διαβασεις, σου κανω την παρατηρηση με χιουμορακι και ειρωνευεσαι,
Σε λέω ΜΑΛΑΚΑ και αντι να ζητησεις και συγνωμη που εισαι ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ και ριχνεις το μεσο ορο του νοητικου επιπεδου της Ελλάδας βρίζεις τη μανα μου;

Η μακαρίτισσα η μανα μου τι σου φταίει ρε πούστη σκατοκαρκινιαρη;

Εγω εσενα βριζω μωρη ξεσκισμενη πούστρα, δεν εχεις αρχιδια να τα βαλεις μαζι μου σαν αντρας;; Μονο να πιανεις μαναδες στο στομα σου ξερεις;;


edit: ειδα οτι το εσβησες το σχολιο για το πτωμα της μανας μωρη κότα!!!! σβησε και το απο κατω που γραφεις παλι για τη μανα μου και ζητα συγνωμη παλιομαλακα
Εγώ έκανα μια ερώτηση και εσύ με έβρισες . Τι νομίζεις ότι είναι εδώ μέσα θα ανεχόμαστε να μας βρίζει η κάθε λουμπινα οπότε ψηθεί? Θες να σου ζητήσω και συγνώμη νούμερο
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.725
Like
8.745
Πόντοι
1.056
Σιγα ρε ασπιλε και αμόλυντε. Πρωτη φορα σε βριζουν στη ζωή σου; Σοκαρίστηκες;;;
Εσυ ρε παπαρα τι νομιζεις, οτι θα ανεχομαστε τον κάθε τιποτένιο τυχαρπαστο μαλακα που μπαινει μια φορα το χρονο στο φορουμ και βαριεται να σηκωσει το βλεμμα του για να διαβασει το απο πανω μηνυμα , πριν ρωτησει τη μαλακία του;

Συγνωμη φυσικα και θα ζητήσεις γιατι επιασες τη μανα μου στο στομα σου , καταλαβες ρε βρωμιαρη;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.725
Like
8.745
Πόντοι
1.056
Άλλοι γράφουν κριτικές και καβλωνεις που τις διαβάζεις, εσύ έγραψες μια μαλακία και άρχισες μετά να με βρίζεις δίχως εγώ να σε προσβάλλω. Εσύ που δεν είσαι ασπιλος και αμόλυντος συμβιβασμού με τη μάνα σου που την έπιασα στο στόμα μου λοιπόν. Επίσης εσύ που μπαίνεις πιο συχνά στο φόρουμ τι είναι σπίτι σου και απαγορεύεται να ξαναρωτάω? Ότι θέλω θα ρωτάω και αν θέλω θα ρωτάω και κάθε μέρα το ίδιο πράγμα βλακα.
Εν τέλη στο grace ο ένας πάει και πέρνα καλά και ο άλλος τρώει άκυρο και γράφει τα χειρότερα από ότι φαίνεται
τι να καβλώσεις ρε μαλακα... πρεπει να εχεις πουτσα και αρχιδια για να καβλώσεις.
Όταν βριζεις μανες δεν εχεις πουτσα, μουνι έχεις,
εμενα παλιοπαπαρα και να με βριζεις σε γραφω στα αρχιδια μου.. δεν ειμαι μπουχεσας οπως εσυ που θιχτηκες επειδη ακουσες κακες λεξουλες θες και σεβασμο ρε ψωλόχυμα

αλλα τη μανα μου την εχω χασει ρε μουνι της λασπης και θα ζητας συγνωμη μεχρι να φτυσεις αιμα για να μη σου γαμησω οτι εχεις και δεν εχεις, καταλαβες ρε μπινε;;
Αν καταφερεις να ξαναμπεις στο λογαριασμο σου, ξαναρωτα. Εγω εδω θα ειμαι και θα σε περιμενω πισωγλεντη.
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
τι να καβλώσεις ρε μαλακα... πρεπει να εχεις πουτσα και αρχιδια για να καβλώσεις.
Όταν βριζεις μανες δεν εχεις πουτσα, μουνι έχεις,
εμενα παλιοπαπαρα και να με βριζεις σε γραφω στα αρχιδια μου.. δεν ειμαι μπουχεσας οπως εσυ που θιχτηκες επειδη ακουσες κακες λεξουλες θες και σεβασμο ρε ψωλόχυμα

αλλα τη μανα μου την εχω χασει ρε μουνι της λασπης και θα ζητας συγνωμη μεχρι να φτυσεις αιμα για να μη σου γαμησω οτι εχεις και δεν εχεις, καταλαβες ρε μπινε;;
Αν καταφερεις να ξαναμπεις στο λογαριασμο σου, ξαναρωτα. Εγω εδω θα ειμαι και θα σε περιμενω πισωγλεντη.
Μου είπε ότι έχω μουνι για να προσβληθω, κάποιος που πληρώνει για να δει μουνι . Αν βρίσω τη θεία σου? Τι έχω?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.725
Like
8.745
Πόντοι
1.056
Φιλε Περαματιωτη,ενω γενικα εισαι ωραιος και σε παω....καπου με τους χαρακτηρισμους το χανεις βρε αδερφε........
Δηλαδη ο άλλος που βρίζει μανες πεθαμενες το πάει σωστά θες να μου πεις; Σε εβρισα και νευρίασες; Οκ βρισε με κι εσυ , αλλα εμενα ομως...
Όχι μανες και μελη οικογενειας γενικότερα.
Πάντως σε ευχαριστω για τη φιλοφρονηση .
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
138
Πόντοι
0
Μιας και αναφέρεται το Grace θα γράψω και γω για την επίσκεψή μου πριν από μερικές βδομάδες, αν και ίσως κάποια πράγματα να άλλαξαν σύμφωνα με προηγούμενα ποστ.

Τηλέφωνο για ραντεβού 2-3 ώρες πριν, την ίδια μέρα. Στο τηλέφωνο ζήτησα τη Φροσω για passion massage μισής ώρας. Σύμφωνα με προηγούμενα ποστ, η κοπέλα αυτή τελικά είναι η Φαιη και πλέον το passion λέγεται well being.

Parking στην περιοχή σχετικά δύσκολο εκτός αν πας με ΗΣΑΠ, που είναι δίπλα. Το μαγαζί δεν το λες και διακριτικό, έχει μια καφετέρια ακριβώς έξω στα σκαλιά στην είσοδο. Ο χώρος μέσα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά δεν είναι και χάλι.

Μου ανοίγει μια κοπέλα κοντά στα 40, μελαχρινή και με οδηγεί στο δωμάτιο. Παντόφλες και πετσέτα μιας χρήσης, κάνω το ντουζάκι μου και ξαπλώνω στο κρεβάτι. Μετά από λίγο μπαίνει και η κοπέλα, μου βάζει λάδι και ξεκινάει το μασάζ.

Προσωπικά το μασάζ για μένα ήταν χαιδεμα, χωρίς πίεση και με λίγη τεχνική. Δεν ξέρω αν είναι το πρόγραμμα έτσι ή επειδή πήρα το μισάωρο, αλλά για μασάζ μόνο δεν θα πήγαινα. Το υπόλοιπο όμως σε αποζημιώνει. Ωραία περάσματα αισθησιακά από τα επίμαχα και στα μπρούμυτα, σε κρατάει σκληρό στη μεγαλύτερη διάρκεια. Μετά από 20-25 λεπτά με γυρνάει και αρχίζει μια ωραία χειρομαλαξη. Σε αυτό το σημείο να τονίσω ότι η κοπέλα είναι πλήρως ντυμένη με μπλούζα και τζιν που θα κυκλοφορούσε και έξω. Μόλις πήγα να αγγίξω (απαλά, όχι χούφτωμα) τον κωλο της, μου πήρε το χέρι και το ξανακουμπησε πάνω στο κρεβάτι.

Κατάθεση μετά από λίγο, μου άφησε 2 χαρτομάντιλα να σκουπιστω ενώ αυτή βγήκε έξω να πλυθεί φαντάζομαι. Επέστρεψε μετά από 2 λεπτά και μου έκανε ένα μινι χαλαρωτικό μασάζ στο κεφάλι. Μετά πάλι ντουζ για να φύγουν τα λάδια, ντύσιμο και πέρασμα στο γραφείο που έχει το μαγαζί στο βάθος για την πληρωμή, 30 ευρώ για μισή ώρα. Χαιρέτησα και έφυγα.

Συνολικά θετική εμπειρία. Για όσους μένουν βόρεια δεν είναι άσχημη επιλογή (αν και προτιμώ τη Στεφανια), αλλά για όσους μένουν πιο μακρυά δε νομίζω ότι αξίζει την ταλαιπωρία να πάνε μέχρι εκεί, ίσως μια φορά για τη δοκιμή.

Υγεία και καλές διακοπές
 

papgeorgios

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
46
Like
280
Πόντοι
20
Δηλαδη ο άλλος που βρίζει μανες πεθαμενες το πάει σωστά θες να μου πεις; Σε εβρισα και νευρίασες; Οκ βρισε με κι εσυ , αλλα εμενα ομως...
Όχι μανες και μελη οικογενειας γενικότερα.
Πάντως σε ευχαριστω για τη φιλοφρονηση .
Φυσικα και δεν θα σε βρισω.....Ο αλλος ειναι απαραδεχτος.....Μην ασχολουμαστε μαζι του...Να σαι καλα.....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.725
Like
8.745
Πόντοι
1.056
Αν θέλετε να μαλώσετε άλλου, εδώ γαμαμε μάγκες , μην το χαλάτε ,λίγο ώπα με τις βρισιές
Τάδε εφη kitsoso, που χθες κιολας μάλωνε με αλλο μέλος σε κάποιο άλλο νημα
Θα σε ρωτήσω που θα πάω ρε ;
Όπου θέλω πάω, μένω κοντά και πάω εκεί, σε καλύψα;
Και αν εννοείς ότι είμαι προμοτορας μάλλον εσένα βλέπω να είσαι, κανένα κέρδος δεν έχω και γι'αυτό φτιάξαμε το σάιτ για να λέμε 5 πράγματα αν δεν σου αρέσει μπορείς να φύγεις.
Καταντάει κουραστικό το να μην μπορείς να γράψεις κάτι εδβ μέσα γιατί κάποιος θα πει την εξυπνάδα του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αργησες δικηγοράκο, εχουμε σταματησει εδω και δυο μερες να μαλώνουμε και ο μπασταρδάκος πήρε τον μπούλο, πήγε για "μπανάκι"
 
Τελευταία τροποποίηση:

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.066
Like
2.950
Πόντοι
456
Δευτερη επισκεψη στο massagio στην Ευελπιδων, μασαζ με μια ξανθια στην υποδοχη, ονομα νομιζω Ιωαννα με μακρυ μαλλι....μασαζ με πετσετα και καποιες φορες ακουμπησε ορχεις τυχαια..αλλα πετσετα εσωρουχο...κοστος 20 ευρω επειδη εκανε και πλατη ανασκελα οπως η αλλη στο περιφημο βιντεο του τικτοκ..δυσκολο παντως για κατι περισσοτερο ή γυμνος μετα απο σχετικη νυξη..
η μονη που αξιζει ειναι η Νατασα απο Περιστερι με τις εναλλακτικες θεραπειες της
Eπισκέφτηκα και γω το συγκεκριμένο ίδρυμα,σχετικά καλό μασάζ σε τίμια τιμή ,με την ξανθιά Ιωάννα έκανα αλλά φάση σαν το βίντεο δεν έλαβα ! σε ποιό από όλα τα προγράμματα το προσφέρουνε ; ήταν και μιά άλλη αξιόλογη μελαχροινή στη ρεσεψιόν πάντως.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
20 ευρώ για στάση 69 η Ιωάννα αλλά πετσέτα εσώρουχο αυστηράεσυ;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.066
Like
2.950
Πόντοι
456

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
εννοείται για πετσέτα και εσώρουχο αλλά δεν με καβάλησε το κάθαρμα!
Σε καβαλαει η Ιωάννα και η άλλη η μελαχρινη (Annita Poulou) σε σταση 69 με τους αγκωνες της μασαζ στην πλατη μονο οταν εισαι μπρουμητα ωστε να μην τις βλεπεις. Ξερουν τι κανουν οι καριολες.
Κατα τα αλλα τιποτα πετσετα εσωρουχο, πληθυντικος..μονο να σε καυλωνουν ξερουν με το κολλαν, τα περιεργα βιντεα στο τικτοκ και το αναποδο 69 οταν ομως εισαι ανασκελα..το ζητας αυτο και κοστιζει 20 αντι 18 ευρω
πεταμενα λεφτα βεβαια..καμια σχεση με το αστερι τη Νατασα στο Περιστερι
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.725
Like
8.745
Πόντοι
1.056
Σε καβαλαει η Ιωάννα και η άλλη η μελαχρινη (Annita Poulou) σε σταση 69 με τους αγκωνες της μασαζ στην πλατη μονο οταν εισαι μπρουμητα ωστε να μην τις βλεπεις. Ξερουν τι κανουν οι καριολες.
Κατα τα αλλα τιποτα πετσετα εσωρουχο, πληθυντικος..μονο να σε καυλωνουν ξερουν με το κολλαν, τα περιεργα βιντεα στο τικτοκ και το αναποδο 69 οταν ομως εισαι ανασκελα..το ζητας αυτο και κοστιζει 20 αντι 18 ευρω
πεταμενα λεφτα βεβαια..καμια σχεση με το αστερι τη Νατασα στο Περιστερι
Καλα τα λες, αλλα τα λες σε λαθος χώρο
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
137
Like
255
Πόντοι
21
Σε καβαλαει η Ιωάννα και η άλλη η μελαχρινη (Annita Poulou) σε σταση 69 με τους αγκωνες της μασαζ στην πλατη μονο οταν εισαι μπρουμητα ωστε να μην τις βλεπεις. Ξερουν τι κανουν οι καριολες.
Κατα τα αλλα τιποτα πετσετα εσωρουχο, πληθυντικος..μονο να σε καυλωνουν ξερουν με το κολλαν, τα περιεργα βιντεα στο τικτοκ και το αναποδο 69 οταν ομως εισαι ανασκελα..το ζητας αυτο και κοστιζει 20 αντι 18 ευρω
πεταμενα λεφτα βεβαια..καμια σχεση με το αστερι τη Νατασα στο Περιστερι
Γτ η Νατάσσα κάνει κάτι παραπανω?
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
80
Like
242
Πόντοι
20
Και καλαμάκι και μπριζόλα
Φίλε παίζει καμία ωραία κοπέλα ή είναι φολες?υπάρχει σαλοναρισμα?το όλο κονσεπτ φαίνεται πολύ ενδιαφέρον...λέω να περάσω τις επόμενες μέρες,δώσε καμία πληροφορία για να μην κλάψω το 80αρι... ευχαριστώ
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Like
355
Πόντοι
21
Σε καβαλαει η Ιωάννα και η άλλη η μελαχρινη (Annita Poulou) σε σταση 69 με τους αγκωνες της μασαζ στην πλατη μονο οταν εισαι μπρουμητα ωστε να μην τις βλεπεις. Ξερουν τι κανουν οι καριολες.
Κατα τα αλλα τιποτα πετσετα εσωρουχο, πληθυντικος..μονο να σε καυλωνουν ξερουν με το κολλαν, τα περιεργα βιντεα στο τικτοκ και το αναποδο 69 οταν ομως εισαι ανασκελα..το ζητας αυτο και κοστιζει 20 αντι 18 ευρω
πεταμενα λεφτα βεβαια..καμια σχεση με το αστερι τη Νατασα στο Περιστερι
Δώσε πληροφορίες για την κοπέλα στο Περιστέρι... Στείλε μου μνμ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom