Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Τελικά συναγωνιστές στη Λένορμαν είναι μόνο αυτή η φώκια με τα γυαλιά του κατηχητικού , η υπάρχουν όντως αυτές οι δυο Κινέζες κ η αφρικανα
Ας ενημερώσει κάποιος π πήγε μη τρέχουμε τσάμπα ευχαριστώ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.598
Πόντοι
19.505
Τελικά συναγωνιστές στη Λένορμαν είναι μόνο αυτή η φώκια με τα γυαλιά του κατηχητικού , η υπάρχουν όντως αυτές οι δυο Κινέζες κ η αφρικανα
Ας ενημερώσει κάποιος π πήγε μη τρέχουμε τσάμπα ευχαριστώ
σε ενημέρωσε ο Blakos δύο ποστ πιο πάνω
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δεν το κατάλαβα εγώ .... Ο κύριος mike έγραψε ότι είχε νταβα . Εγώ απλά αναρωτήθηκα , πώς μπορεί να έχει ένα μαγαζί νταβατζη , ενώ δεν παρέχει κάτι σεξουαλικό , όπως ανέφερε ... Μου έκανε εντύπωση και ρώτησα. Δεν ξέρω τι ισχύει , γιατί εγώ λόγω φύλου δεν ζητάω εχτρα! χαχαχα καταλαβαίνεις ...
Και γιατί να μην ζητήσεις κάτι έξτρα εάν γίνεται και σου αρέσει ?? Αν έχεις την διάθεση
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Έχω παει για μασάζ απλό , λόγω της φύσης μου , όπως καταλαβαίνεις... Αλλά ξέρω ότι νταβατζηδες υπάρχουν οπου υπάρχει κ το άλλο . Σε μασάζ σκέτο τι να κάνει ?.
Υπαλληλος κλειδοκράτορας ή αφεντικό
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Μύστες καλησπέρα μόλις έφυγα από Λένορμαν, λοιπόν μπήκα μέσα ήταν ιδιοκτήτρια μια ξανθιά βυζαρού μου λέει περάστε της λέω με ποια κοπέλα θα κάνω μου λέει γιατί εγώ δε σου κάνω μήπως έχω παραπάνω κιλά τελοσπάντων της λέω ευγενικά θα υπάρξει και κάποια συνέχεια ξέρωγω μέχρι ένα φραπέ, και μουρλάθηκε άρχισε να λέει ντροπή τι πράγματα είναι αυτά μετράς βάλει στο μαγαζί μου είναι αναίδεια όλοι τρελοί σ’ αυτό τον κόσμο τι να πω ρε μάγκες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ότι εδώ δε γινόντουσαν ποτέ τέτοια πράγματα και ντροπή μου ρε μήπως έπρεπε να μπω μέσα για μασάς και να της το πω μετά και μου πούλαγε παπά
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Μύστες καλησπέρα μόλις έφυγα από Λένορμαν, λοιπόν μπήκα μέσα ήταν ιδιοκτήτρια μια ξανθιά βυζαρού μου λέει περάστε της λέω με ποια κοπέλα θα κάνω μου λέει γιατί εγώ δε σου κάνω μήπως έχω παραπάνω κιλά τελοσπάντων της λέω ευγενικά θα υπάρξει και κάποια συνέχεια ξέρωγω μέχρι ένα φραπέ, και μουρλάθηκε άρχισε να λέει ντροπή τι πράγματα είναι αυτά μετράς βάλει στο μαγαζί μου είναι αναίδεια όλοι τρελοί σ’ αυτό τον κόσμο τι να πω ρε μάγκες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ότι εδώ δε γινόντουσαν ποτέ τέτοια πράγματα και ντροπή μου ρε μήπως έπρεπε να μπω μέσα για μασάς και να της το πω μετά και μου πούλαγε παπά
Ένα δίκιο η χοντρή το έχει. Αυτά λέγονται μέσα στο δωμάτιο.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
άρχισε να λέει ντροπή τι πράγματα είναι αυτά μετράς βάλει στο μαγαζί μου είναι αναίδεια όλοι τρελοί σ’ αυτό τον κόσμο τι να πω ρε μάγκες
γραψτο και στα ελληνικα να σε καταλάβουμε
της λέω ευγενικά θα υπάρξει και κάποια συνέχεια ξέρωγω μέχρι ένα φραπέ
ετσι ακριβώς της το είπες;;; Φραπέ;;;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Έλα αδερφέ απλά το κάνω με φωνητική υποβολή γιατί οδηγάω, Της λέω μαζί θα κάνουμε δηλαδή ναι μου λέει, ωραία της λέω στο πρόγραμμα που θα κάνουμε ξέρωγω του μασάζ θα μου κάνεις και λίγο να χαλαρώσω λίγο περισσότερο με τα χέρια σου τρυφερά ξέρεις
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Που ήταν κρυμμένη αυτή η βυζαρου και εμάς μας εμφανίστηκε μόνο η φάλαινα με τα γυαλιά;
Φαντάζομαι στο δωμάτιο μαζί με κάποιο δώρο ίσως υπάρξει κάτι παραπάνω
Αλλά όλα αυτά υποθετικά..
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Που ήταν κρυμμένη αυτή η βυζαρου και εμάς μας εμφανίστηκε μόνο η φάλαινα με τα γυαλιά;
Φαντάζομαι στο δωμάτιο μαζί με κάποιο δώρο ίσως υπάρξει κάτι παραπάνω
Αλλά όλα αυτά υποθετικά..
Αυτή π το έχει είναι συνήθως στη ρεσεψιόν κάθεται
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.447
Πόντοι
2.306
Που ήταν κρυμμένη αυτή η βυζαρου και εμάς μας εμφανίστηκε μόνο η φάλαινα με τα γυαλιά;
Φαντάζομαι στο δωμάτιο μαζί με κάποιο δώρο ίσως υπάρξει κάτι παραπάνω
Αλλά όλα αυτά υποθετικά..
Όταν είχα πάει εγώ έκανα με την Ελένη που έχει φύγει τώρα από εκεί όπως είπε συνάδελφος. Είχε και 2 ασιατισσες που μου έδειξαν. Δεν ξέρω αν είναι ακόμα εκεί
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Έλα αδερφέ απλά το κάνω με φωνητική υποβολή γιατί οδηγάω, Της λέω μαζί θα κάνουμε δηλαδή ναι μου λέει, ωραία της λέω στο πρόγραμμα που θα κάνουμε ξέρωγω του μασάζ θα μου κάνεις και λίγο να χαλαρώσω λίγο περισσότερο με τα χέρια σου τρυφερά ξέρεις
τυρόπιτα έπαιξε από κάτω ή τσάμπα πήγε το καύσιμο ?
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Έκανα το μεσημέρι με μια πολύ μικρή κοπέλα την Ελισάβετ . 30 € έδωσα την μια ώρα πάντως εγώ . Πολύ ωραίο μαγαζί κ παροχές . Βέβαια τις παροχές που θέλετε εγώ δεν τις προτιμώ χαχαχα
Crabtits σειρά σου τώρα ...
περαστικός κ γω! Όμως εγώ πλήρωσα 60 για μια ώρα! Και γω μόνο μασάζ έκανα αν και δεν θα με χαλούσε αν προχωρούσε και λίγο παραπάνω η φάση! χαχα
Ο χώρος πολύ ωραίος και καλό μασάζ. Αλλά δεν έπαιξε κάτι παραπάνω...

Εσύ τις παραπάνω παροχές γιατί δεν τις προτιμάς? Δεν έχει τον αισθησιασμό του η όλη φάση;;; χαχα
 

mike 23

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
27
Like
60
Πόντοι
0
περαστικός κ γω! Όμως εγώ πλήρωσα 60 για μια ώρα! Και γω μόνο μασάζ έκανα αν και δεν θα με χαλούσε αν προχωρούσε και λίγο παραπάνω η φάση! χαχα
Ο χώρος πολύ ωραίος και καλό μασάζ. Αλλά δεν έπαιξε κάτι παραπάνω...

Εσύ τις παραπάνω παροχές γιατί δεν τις προτιμάς? Δεν έχει τον αισθησιασμό του η όλη φάση;;; χαχα
Ερασιτεχνικο μασαζ...Και δεν πας le massage? Πιο οικονομικα και μπορει να πετυχεις καποια να ξερει καλο μασαζ...
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Όταν είχα πάει εγώ έκανα με την Ελένη που έχει φύγει τώρα από εκεί όπως είπε συνάδελφος. Είχε και 2 ασιατισσες που μου έδειξαν. Δεν ξέρω αν είναι ακόμα εκεί
Με την Ελενη τι επαιξε. Εχω την εντυπωση οτι εχει βγαλει αγγελια ως ανεξαρτητη πλεον. Αξιζιε τον κοπο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom