Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.447
Πόντοι
2.306

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Κάποιος με ενημέρωσε ότι έβαλαν κ πρόγραμμα αποτρίχωσης στο empire. Δοκίμασε κανείς;
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Κάποιος με ενημέρωσε ότι έβαλαν κ πρόγραμμα αποτρίχωσης στο empire. Δοκίμασε κανείς;
Σου είπε κάποιος αλλά δεν ρωτάς αυτόν που σου το είπε και ρωτάς εμάς...περίεργα πράγματα...
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Σου είπε κάποιος αλλά δεν ρωτάς αυτόν που σου το είπε και ρωτάς εμάς...περίεργα πράγματα...
Δεν πήρε ο ίδιος. Τον ενημέρωσαν τηλ το κατάστημα όταν κάλεσε για ραντεβού. Τίποτα περίεργο
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
421
Πόντοι
21

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά
Καμία γνώμη για το μασάζ στην Λένορμαν;
Παίζει φραπές;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Όχι άλλο promote. Αρκετοί την πάτησαν ήδη. :P

Νομίζω ότι πλέον όλοι έχουμε καταλάβει οτι ο maxitis είναι ο προμοτορας του empire. Δεν πρόκειται να σταματησει να γράφει για το μαγαζακι, οπότε τον γράφουμε όλοι στα αρχίδια μας και προχωράμε παρακάτω
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.447
Πόντοι
2.306
Τελικά ρε παιδιά αυτή η Μαρίνα από Κρίσταλ που είναι και με άλλο όνομα στο έμπαιρ αξίζει? Δεν θυμάμαι τι είχε γραφτεί και είχα ακούσει διάφορες γνώμες
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Νέο ραντεβού σήμερα στο empire massage με την Δήμητρα. Νέα παρουσία, είναι 30 ετών γυμνασμένο σώμα πετιτ, στήθος μεσαίο κ πεταχτος κωλος, μελαχρινή. Μασάζ χωρίς πετσέτα κ πίπα με προφυλακτικό. Μασάζ δυνατό με σωστές πιέσεις στα σημεία που υπάρχει πιάσιμο , και μόλις σε χαλαρώσει τότε ξεκινάει το κομμάτι της όπου γδυνεται κ ξεκινάει αισθησιακή πίπα . Αξίζει κ τα έξτρα τα συζητάτε μαζί της. Εγώ έμεινα ευχαριστημένος. Καλες δοκιμές συναγωνιστές.
Σε τι τιμή/διάρκεια φίλε?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Οι τιμές μια η άλλη σου βγαίνει με στούντιο/μασατζιδικο με την διαφορά ότι έχει σασπένς μήπως φας πόρτα.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
574
Κριτικές
20
Like
2.386
Πόντοι
1.196
Καταδρομική χθες στο empire massage. Επαγγελματικο μασάζ κ άψογη συμπεριφορά. Πήρα 2 κορίτσια, τηνΕ ύη και την Βίκυ 4 χέρια... Η Εύη με πιασίματα λατίνα στιλ και η Βίκυ πολύ ψηλή κ αδύνατη . Φραπές διπλός με δύο καλαμάκια γδυσιμο +40 η κάθε μία.
Ντουζ πριν κ μετά . Πολύ καθαρός χώρος . Πολύ ωραίο κατάστημα με γούστο και με πάρκινγκ δικό τους. Χρόνος με τα κορίτσια 1 ώρα. Πριν πάω είχα κάνει μπάνιο και γενικά το εξτραδακι δεν το ζήτησα από την αρχή, βγήκε στην συνέχεια
Όμορφη φάση, με πολύ ενδιαφέρον! Παρακαλώ όμως, πιο ήταν το συνολικό κόστος μαζί με τα έξτρα?
 

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
121
Πόντοι
0
Περνάω μια καταδρομική από Λένορμαν, οποίος μπορεί έστω και από πμ να περάσει πληροφορίες για το ποια να επιλέξω που μπορώ να έχω αίσιο τέλος
Αυτά από μένα και ευχαριστώ
Πολλοί δοκίμασαν την τύχη τους σ' αυτό το μαγαζί κι έχουν γράψει ότι η πιό ενδιαφέρουσα κατάσταση ήταν με τη ζαμπονοτυρόπιτα στο ισόγειο του κτιρίου.
Είναι αρκετοί αυτοί που ρωτάνε συχνά, αν έχει extras εκεί, αφού οι ασιάτισσες masseuses τραβάνε πάντα την προσοχή των φίλων του καλού μασαζ και της χειροποίητης εκτόνωσης. Κι αφού είναι πολλοί οι ενδιαφερόμενοι, αν ήμουν ο/η επιχειρηματίας, θα γύριζα με προσοχή το μαγαζί σε rub&tug (μασάζ και handjob).
Το "μασάζ κατ ' οίκον" έχει μπεί σε παρατεταμένη περίοδο μεγάλης συρρίκνωσης για πολλούς λόγους και τη θέση του στην αγορά του μασάζ θα την διεκδικήσουν τα μαγαζιά με καλές εγκαταστάσεις, που προσφέρουν καλό μασάζ με ανάλογο happy ending
(οχι στις ξεπέτες, όχι στις αρπαχτές, όχι στους γλυψιματίες προμότορες)
 

Tsabatman222043

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
2
Like
14
Πόντοι
0
Προ κορονοιου ήμουν συχνός επισκέπτης της λενορμαν. Πάντα ήταν χωρίς εσώρουχο, ποτέ δεν έπαιζε φραπες αλλά μασάζ που σε καυλωνε πολύ κοντά στα αρχιδια. Μάλιστα με μια Ασιάτισσα προ κορονοιου όπως ήμουν μπρούμυτα και μου έκανε μασάζ πολύ κοντά στα αρχιδια και με κουνούσε επίτηδες, εχυσα έτσι.
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Μωρέ καλά τα λες εσυ, αλλά η αισχροκέρδεια πάντα θα καραδοκεί
Στην Ελλάδα ζούμε.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.600
Πόντοι
19.505
Περνάω μια καταδρομική από Λένορμαν, οποίος μπορεί έστω και από πμ να περάσει πληροφορίες για το ποια να επιλέξω που μπορώ να έχω αίσιο τέλος
Αυτά από μένα και ευχαριστώ
Αφού θα περάσεις ενημέρωσέ μας εσύ επισήμως για το τι γίνεται εκεί από τη δική σου σκοπιά, αφού δεν σου αρκούν τα 50 ποστ που έχουν προηγηθεί.
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Αφού θα περάσεις ενημέρωσέ μας εσύ επισήμως για το τι γίνεται εκεί από τη δική σου σκοπιά, αφού δεν σου αρκούν τα 50 ποστ που έχουν προηγηθεί.
Οι απόψεις διίστανται, άλλοι λένε όχι, άλλοι λένε με το κατάλληλο πρόσωπο όλα γίνονται
Ήταν μόνο μια χοντρή με γυαλιά όταν πήγα, δεν πέρασα καν στο δωμάτιο.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.600
Πόντοι
19.505
Οι απόψεις διίστανται, άλλοι λένε όχι, άλλοι λένε με το κατάλληλο πρόσωπο όλα γίνονται
Ήταν μόνο μια χοντρή με γυαλιά όταν πήγα, δεν πέρασα καν στο δωμάτιο.
-Η Λένορμαν δεν έχει κάτι που να αφορά τους εδώ συναγωνιστές, εκτός αν σας αρέσει να σας πασαλείβει μια κοντή χοντρή με γυαλιά του κατηχητικού και να υπάρχει και η συνεχής αβεβαιότητα αν θα σας τον παίξει τελικά. Βέβαια κατά τη γνώμη μου καλύτερα να μην σαν τον παίξει.

Αυτά είχα γράψει τη Δευτέρα για να σας γλιτώσω από το να πηγαίνετε τζάμπα.
Τζάμπα τα έγραφα. Ας περιμένουμε σύντομα το επόμενο ποστ που θα ρωτάει τι παίζει στη Λένορμαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom