Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
καλησπερα, παρακολουθω χρονια τη σελιδα αλλα ποτε δεν ημουν μελος,για μασαζ στο σπιτι μεχρι φραπε τι θα προτεινατε;
Θα προτείναμε να διαβάσεις μερικές σελίδες πίσω αφού την παρακολουθείς χρόνια όπως λες.

Βασικά πρέπει να μπει και σε άλλο νήμα για μάσαζ κατ οίκον.
 

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Έχω πάει τελευταία κάνα δυο φορές στο Λένορμαν 233 με διαφορετικές κοπέλες αλλά καμία δεν προσέφερε κάτι παραπάνω..αλλά και οι δυο μου είπαν ότι υπάρχει μια κοπέλα που προσφέρει φραπεδακι..αλλά δε μου είπαν όνομα..ξέρουμε μήπως ποια είναι;; Μη της πάρω με τη σειρά μέχρι να την πετύχω!! Έχει και αρκετές εκει
Σάνα την έλεγαν.
Αλλά σταματησε.
Αδιάφορο μασαζ ,διεκπεραιωτικη στο φραπέ.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.255
Κριτικές
256
Like
11.546
Πόντοι
19.505
Δεν μας λες εσύ πρώτα ποιες πηρες μπας και βρούμε αυτή που φραπεδιαζει με την εις άτοπο απαγωγή;

Έχει αρκετές εκεί. Πού να τις γράφει. Θα γεμίσουν σελίδες...
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
342
Like
754
Πόντοι
81
Έχει πάει κανεις τελευταια στο γκρέις σπα;
 

Alex-fetish

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα θα ήθελα να μάθω κανένα μαγαζί στο κέντρο που έχει φραπα με στάνταρ λεφτά
 

Alex-fetish

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Everest και Γρηγορης...στανταρ τιμες στην φραπα!! :walkingpenis:
Ωραιος ο Μπάμπης έχει κ άλλο η μάνα σ σαν κι εσένα ? Η είσαι το καμάρι της
warnmute.gif
 Η[/URL] μητέρα είναι κάτι ιερό.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Ψάχνοντας για κανονικό μασαζερί, βρέθηκα στο Θησεως 259 που η είσοδος είναι από την Υψηλαντου. Το είδα στο Ίντερνετ σαν angel’s touch, αλλα το κουδούνι έγραφε κάτι αλλο (κάτι με asian νομίζω).... Με το που μπήκα μέσα, κατάλαβα επι τόπου που είχα βρεθεί! Από ότι κατάλαβα, το μασάζ είναι ο φερετζές. Λογικά σίγουρα θα παίζουν και φραπέδες και τέτοια αλλά δυστυχώς εγω δεν το είχα υπολογίσει αυτό και ήμουν με τα χρήματα ακριβώς επάνω μου. Επομένως δεν έκανα ούτε κίνηση ούτε κάποια νύξη.

Έχει κανεις κάποια εμπειρία από το συγκεκριμένο μαγαζί; Με το χρηματικό τι παίζει για φραπέ;;

Σημείωση πως από μασάζ, ούτε συζήτηση. Ανύπαρκτο, αλλά αν ο φραπές συνδυάζεται σε καλή τιμή, τότε χαλάλι...
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
είχα περάσει πριν λίγους μήνες τύπε όπου διαφημιζόταν σαν κλασικό μπριζολάδικο αλλά το ρόστερ ήταν κάτω του μετρίου και αποχώρησα..τωρα δε ξερω τι φάση παιζει εκει
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Πέρασα κατευθείαν σε δωμάτιο για μασάζ με μια Ασιάτισσα η οποία ήταν ομορφούλα. Καλό σωματάκι και γλυκό πρόσωπο. Όχι κάτι το τρελό, αλλα μια χαρά σε γενικές γραμμές. Ήταν η μόνη διαθέσιμη εκείνη τη στιγμή. Επομένως δεν ξέρω τι παίζει γενικά με το ρόστερ...
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Επίσκεψη στο μαγαζί προ ημερών ...χώρος που σου κάνει ότι παίζει κ κάτι παραπάνω, άλλωστε παλαιότερα έπαιζε με άλλη διεύθυνση, αλλά ρώτησα στην είσοδο και τίποτα...δεν ρισκάρω καθώς δεν λέγαν κ τπτ οι κοπέλες
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
ΚΑι τι πρόγραμμα έπαιξε στο δωμάτιο crabtits?

Δεν έπαιξε τίποτα περισσότερο από απλό μασαζ. Αυτό που μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση είναι πως μου φαίνεται κάπως παράξενο να κρατάνε μαγαζί για μασαζ, όταν η κοπέλα δεν μπορεί να το προσφέρει ούτε στο ελάχιστο. Η Ασιάτισσα που μου έκανε εμένα, δεν το είχε καθόλου μα καθόλου. Δεν μπορώ να ξέρω τι γίνεται με τις υπόλοιπες αλλά η συγκεκριμένη ούτε καν. Δεν έκανα κίνηση πάντως για κάτι παραπάνω επομένως δεν έχω άποψη στο τι πραγματικά γίνεται εκεί μέσα...
 

aggelosmpa

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη στο oisue libre λενορμαν 233. Μια σαν φιλιπινεζα μια ωραια κοπελιτσα μελαχρινη εμοιαζε με ρωσιδα και μια μαυρουλα ονοματι Joanna.
πηγα στο δωματιο με την μαυρουλα η οποια ηταν ευγενικη και γελαστη. ξαπλωσα γυμνος μπρούμητα και εκανε μασαζ σε ολο το σωμα. όταν γυρισα ανασκελα μου εβαλε πετσετα. προς το τελος της προτεινα το κατι παραπανω και πηρα τ @@ μου. Για 25 ευρω καλα ητανε. θα ηταν καλυτερα να μου εδινε κι άλλη επιλογή.
αν καποιος εχει παει και εχει φαει , οι συμβουλες καλοδεχουμενες
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.255
Κριτικές
256
Like
11.546
Πόντοι
19.505
επισκεψη στο oisue libre λενορμαν 233. Μια σαν φιλιπινεζα μια ωραια κοπελιτσα μελαχρινη εμοιαζε με ρωσιδα και μια μαυρουλα ονοματι Joanna.
πηγα στο δωματιο με την μαυρουλα η οποια ηταν ευγενικη και γελαστη. ξαπλωσα γυμνος μπρούμητα και εκανε μασαζ σε ολο το σωμα. όταν γυρισα ανασκελα μου εβαλε πετσετα. προς το τελος της προτεινα το κατι παραπανω και πηρα τ @@ μου. Για 25 ευρω καλα ητανε. θα ηταν καλυτερα να μου εδινε κι άλλη επιλογή.
αν καποιος εχει παει και εχει φαει , οι συμβουλες καλοδεχουμενες

Η Σάνα φραπέδιαζε αλλά έφυγε.
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
Λοιπόν στο Λένορμαν 233 έχω πάει με Ρακέλ φιλιππινέζα και Ξένια Ρωσίδα αλλά τπτ.! Μου είχαν πει ότι μια κοπέλα κάνει φραπεδακι..μάλλον θα ήταν η σανα αλλά τη χάσαμε!
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Λοιπόν στο Λένορμαν 233 έχω πάει με Ρακέλ φιλιππινέζα και Ξένια Ρωσίδα αλλά τπτ.! Μου είχαν πει ότι μια κοπέλα κάνει φραπεδακι..μάλλον θα ήταν η σανα αλλά τη χάσαμε!
Αυτή που λες δλδ έκανε? μήπως λένε ότι να ναι οι κοπέλες?Αυτες οι 2 με 2η επίσκεψη λες να κάνουν ή με τίποτα μιας που πήγες μαζί του?
Εγω έχω περάσει δεν έχω κάνει και δεν έχω σαφή εικόνα ...
 

gorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
παιδιά έχετε να προτείνετε κάποιο καλό μασσατζιδικο που να παιζει καλο σέξ από την πρωτη επίσκεψη? δωστε και κανα ονομα κοπελλας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom