Νέα

Marilou Morales - Μαριλού Μοράλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα casba1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
καινουργιο ερασιτεχνικο μαριλου αντε καλη επιτυχια ετοιμασου να κανουμε και μαζί ενα  :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

Επισκέπτης
Μαριλού έχω μια απορία.......
Κατάγεσαι από Κούβα, αλλά δε βλέπω να έχεις χαρακτηριστικά τέτοια, δηλαδή να είσαι λίγο μελαχρινή, απεναντίας είσαι άσπρο γαλακτομπούρεκο για να τρώμε ολόκληρες ημέρες :humpleg:
Τι άσπρο μαναράκι είσαι, θα με κάνεις κακό λύκο :grin:
 

Marilou Morales

Call-Girl
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
730
Like
2.427
Μαριλού έχω μια απορία.......
Κατάγεσαι από Κούβα, αλλά δε βλέπω να έχεις χαρακτηριστικά τέτοια, δηλαδή να είσαι λίγο μελαχρινή, απεναντίας είσαι άσπρο γαλακτομπούρεκο για να τρώμε ολόκληρες ημέρες :humpleg:
Τι άσπρο μαναράκι είσαι, θα με κάνεις κακό λύκο :grin:
ti na kano re moro aspri genisika...dem ine oles yinekas melaxines sti cuba!!
 

Επισκέπτης
Καλά το λέω ότι είσαι ψεύτικη σαν κούκλα στα παιχνιδάδικα, ρε γυναικάρα μου θα φλιπάρω μεσημεριάτικα..........
Καλό απόγευμα να έχεις έχω λίγο δουλίτσα, να ρίξω καμμιά ανατροπή κάτω Μπαχρέιν :rockon:
Αλλά να μη φοβάσαι, δε χάνω εγώ, θα τύχει μια αναποδιά σε μια μέρα αλλά εξελίσσομαι σε μεγάλη κουφάλα, λίγα-λίγα τους τα μαζεύω ;)
Πάντως εσένα δε φτάνουν 2 ώρες μαζί σου, για κανένα εξάωρο (6 ώρες) θα σε χρειαστώ, μπας κι ηρεμήσω :-*
 

XFKM

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
543
Like
380
Πόντοι
26
Trailer:
www.sirina.tv/trailers/i-marilou-se-diakopes-choris-anastoles/]http://www.sirina.tv/trailers/i-marilou-se-diakopes-choris-anastoles/[/url]

1511169599___237580631428314893903628909563780n___aidv1Ob1J7.jpg

1511168537___sao138hmarilousediakopesxorisanastoles___R2mMmRKhzm.jpg


[URL unfurl="true"]http://athensdiva.com/model/marilou-morales/[/url]
Έτσι είναι οι πορνοστάρ
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
μαγκες εμεις του εξωτερικου που δεν μπορουμε να την αγορασουμε, υπαρχει καποια πηγη ονλαιν η κατι τετοιο/?
 

Επισκέπτης
ti na kano re moro aspri genisika...dem ine oles yinekas melaxines sti cuba!!
OK no problem, αλλά ρε παιδί μου να τέτοιες κουβανέζες γυναίκες βλέπω στο Ίντερνετ, ευτυχώς που μιλάει Αγγλικά ο τύπος και καταλαβαίνουμε τι λέει!
Τέσπα εσύ είσαι κουβανέζικο γαλακτομπούρεκο :humpleg:

 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
Kalispera gia olous filos!!ixa stamathithe na grafo giati epexe poli dulia  pano m k 12 ores k 24 k imuna dealimeni!!ena megalo fili apo mena k tin agapi mou!!! :rose:
αντε μαριλου μου καλες δουλιες και να μην ξεχνας του φιλους και φαν σου, η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη λεει μια παροιμια  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom