Νέα

MaRiA_ Άννα-Μαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MaRiA_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 352K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
σε ποια περιοχη ειναι ο χωρος της παιδια?

Μωράκι μου τις διευθύνσεις δεν λέμε γιατί δεν έχουμε κάποιο σταθερό είναι διαμερίσματα  με τη μέρα που νοικιάζουμε για να σας εύκοληνούμε να μην πηγαίνουμε σε ξενοδοχεία...Το μόνο που μπορώ να πω αυτή τη στιγμή είναι η περιοχή Γκάζι.. και οι συναντήσεις γίνονται μόνο με ραντεβού...
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Συναντήθηκα με την Άννα Μαρία την Παρασκευή στο χώρο της. Η συνεννόηση έγινε μέσω μηνυμάτων εύκολα . Πήγα λοιπόν στον χώρο της Παρασκευή απόγευμα . Ο χώρος πολύ όμορφος και καθαρός . Η Άννα Μαρία είναι γύρω στα 30 με σφιχτό σώμα , ωραίο στήθος και κωλο . Η γυναίκα είναι πολύ ευγενική , επικοινωνιακή την συμπάθησα να πω την αλήθεια . Έκανα πρώτος ένα μπάνιο και μετά έκανε και η κοπέλα . Στα του ο αγώνα η Άννα Μαρία είναι πολύ καλή . Αρχίζει με προκαταρκτικά και έπειτα συνέχισε με ένα ωραίο στοματικό που ασχολείται και με τις μπάλες . Πιο μετά με έγλυψε και από πίσω και ασχολήθηκε με την περιοχή αρκετά . Την γύρισα σε 69 για να την γλύψω και εγώ . Η γυναίκα πεντακάθαρη και δεκτική σε όλα . Στο σεξ αρχίσαμε με την Άννα Μαρία από πάνω να κοπανιέται και εγώ να της δίνω σφαλιάρες στο κωλομαγουλα της :p . Μετά σε ιεροαποστολική στάση όπου της έγλυψα τα δάκτυλά των ποδιών της . Μετά πίπα deepthoat και πάλι ασχολήθηκε από πίσω μου . Έπειτα στα 4 πρώτα από μουνι και μετά από τον κωλο  :). Το τέλος ήρθε στο στόμα της . Στο τέλος κάτσαμε και μιλήσαμε λίγο .
Η γυναίκα είναι αρκετά όμορφη με σφιχτό σώμα στο σεξ είναι δυναμίτης ;)
Θέλω να την ευχαριστήσω για αυτή την ωραία συνάντηση την συμπάθησα αρκετά <3


Αχ μωρό μου με πρόδωσες..χαχαα

Να ξέρετε χαίρομαι και εγώ ιδιαίτερα με εσάς εδώ και χρόνια απλά όσοι που δεν με γνωρίζετε Χαίρομαι που έχετε απέναντί μου θετική ενέργεια!!!!!
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Καλησπέρα από Κρήτη!!

Καλησπέρα και από την όμορφη Αθήνα!!!!


Ωραία κριτική φίλε!!! Ακριβώς όπως τα λες είναι το κορίτσι!  ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ !!

Αυτός ο δυναμισμός θα με σκοτώσει καμιά μέρα..χαχααα



Κωλάρα και το ξανθό σου πάει πολύ.

Τώρα τελευταία σκέφτομαι να με μελαχρινή φυσική να μην πάω κόντρα στη φύση... και στα γεράματα μετά θα γίνω πιο ξανθιά και λέω να απολαύσω το μελαχρινό μου...χαχαα
 

Al_Kapone15

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
78
Like
49
Πόντοι
0
Ηρακλειο υπάρχει πιθανότητα να σε δούμε;;;
 

Awesome71

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
217
Πόντοι
21
Μωράκι μου τις διευθύνσεις δεν λέμε γιατί δεν έχουμε κάποιο σταθερό είναι διαμερίσματα  με τη μέρα που νοικιάζουμε για να σας εύκοληνούμε να μην πηγαίνουμε σε ξενοδοχεία...Το μόνο που μπορώ να πω αυτή τη στιγμή είναι η περιοχή Γκάζι.. και οι συναντήσεις γίνονται μόνο με ραντεβού...
Δεν το ήξερα αυτό. Καλή φάση.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Συναντήθηκα με την Άννα Μαρία την Παρασκευή στο χώρο της. Η συνεννόηση έγινε μέσω μηνυμάτων εύκολα . Πήγα λοιπόν στον χώρο της Παρασκευή απόγευμα . Ο χώρος πολύ όμορφος και καθαρός . Η Άννα Μαρία είναι γύρω στα 30 με σφιχτό σώμα , ωραίο στήθος και κωλο . Η γυναίκα είναι πολύ ευγενική , επικοινωνιακή την συμπάθησα να πω την αλήθεια . Έκανα πρώτος ένα μπάνιο και μετά έκανε και η κοπέλα . Στα του ο αγώνα η Άννα Μαρία είναι πολύ καλή . Αρχίζει με προκαταρκτικά και έπειτα συνέχισε με ένα ωραίο στοματικό που ασχολείται και με τις μπάλες . Πιο μετά με έγλυψε και από πίσω και ασχολήθηκε με την περιοχή αρκετά . Την γύρισα σε 69 για να την γλύψω και εγώ . Η γυναίκα πεντακάθαρη και δεκτική σε όλα . Στο σεξ αρχίσαμε με την Άννα Μαρία από πάνω να κοπανιέται και εγώ να της δίνω σφαλιάρες στο κωλομαγουλα της :p . Μετά σε ιεροαποστολική στάση όπου της έγλυψα τα δάκτυλά των ποδιών της . Μετά πίπα deepthoat και πάλι ασχολήθηκε από πίσω μου . Έπειτα στα 4 πρώτα από μουνι και μετά από τον κωλο  :). Το τέλος ήρθε στο στόμα της . Στο τέλος κάτσαμε και μιλήσαμε λίγο .
Η γυναίκα είναι αρκετά όμορφη με σφιχτό σώμα στο σεξ είναι δυναμίτης ;)
Θέλω να την ευχαριστήσω για αυτή την ωραία συνάντηση την συμπάθησα αρκετά <3
α στο καλό..... :tickedoff: :tickedoff:
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους..... μία εβδομάδα απουσία εκτός χώρου... Από σήμερα πάλι είμαι κοντά σας όσοι με πήρατε τηλέφωνο Λυπάμαι που δεν μπορούσα να σας απαντήσω αμα θέλετε ξανά καλέστε μέσα....

Σήμερα Όποιος θέλει να κλείσει ραντεβού από της 16:00 έως 22:00
Τηλ... 698 0252744....
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Το πρόγραμμά μου για αυτές τις μέρες τις ώρες που μπορώ να κάνω μαζί σας συνάντηση....
Συνάντηση στο δικό μου χώρο και Hotel...

Τρίτη... 16:00 έως 22:00

Τετάρτη...12:00 έως 22:00

Πέμπτη..πρωί 11:00 έως 18:00

Παρασκευή 12:00 έως 22:00....

Σάββατο...12:00 έως 22:00

Κυριακή. .ρεπό. ..
 

denexomiala

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
47
Like
42
Πόντοι
0
Καλημέρα καυλιάρα γυναίκα. Μου άδειασες τις μπάλες στην τελευταία μας συνάντηση. Μουνί και κώλος ποίημα. Θα επανέλθω με κριτική όταν βρω λίγο χρόνο..
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Καλό μεσημέρι σε όλους.... σας τονίζω για ακόμη μία φορά μη μου στέλνετε μηνύματα αν θέλετε να κλείσετε ραντεβού μέχρι να τα δω χάσιμο χρόνου είναι και μέχρι να επικοινωνήσουμε αν θέλετε άμεσα να κλείσετε ραντεβού πάρτε μου τηλέφωνο  απευθείας....


Καλημέρα καυλιάρα γυναίκα. Μου άδειασες τις μπάλες στην τελευταία μας συνάντηση. Μουνί και κώλος ποίημα. Θα επανέλθω με κριτική όταν βρω λίγο χρόνο..

Χαίρεται Χαίρεται... άμα ακολουθήσει και οι κρητικοί θα γίνει  πανηγύρι.. χαχαχα
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Να μαι και εγώ ....Καλησπέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!!!!


σήμερα θα είμαι κοντά σας .... μπορείς να επικοινωνήσετε μαζί μου και να κλείσετε ραντεβού.... 17:00 έως 22:00
 

Συνημμένα

  • IMG-c0270bf7f68eb2fd6dbe5885fe7fe95e-V.jpg
    IMG-c0270bf7f68eb2fd6dbe5885fe7fe95e-V.jpg
    162 KB · Εμφανίσεις: 92

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom