Νέα

MaRiA_ Άννα-Μαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MaRiA_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 352K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Βάλε καμιά ωραία φώτο με την κωλάρα σου στα 4 να μας "ζεστάνεις"  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :erection: :erection: :erection:

Λαγουδάκι μου είδα κάτι ωραίες φωτογραφίες που έχεις βγάλει μουσιώνης της τον φωτογράφο σου...χαχααα

Καιρός είναι να ανανεώσουμε νέες φωτογραφίες για 2020...χαχαα




Πήγα χθες από την Άννα Μαρία .
Η γυναίκα στο κρεβάτι τα δίνει όλα  :respect:

Ωωωω..... έχω αδυναμία στα καλά παιδιά και τα δίνω όλα.. :tits2: ..  :kissass:
 

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
623
Κριτικές
5
Like
700
Πόντοι
86
Καλησπερα Αννα Μαρια, επειδη εχω μπερδευτει λιγο σου ειναι ευκολο να μου διευκρινησεις το που τελικα δουλευεις αλλα κ το προγραμμα σου με το κοστος του φυσικα???
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Καλησπερα Αννα Μαρια, επειδη εχω μπερδευτει λιγο σου ειναι ευκολο να μου διευκρινησεις το που τελικα δουλευεις αλλα κ το προγραμμα σου με το κοστος του φυσικα???

Καλημέρα αγόρι μου μπορώ να σαι εύκολη Νο να σε ξεμπερδέψω λίγο....

Δουλεύω ανεξάρτητη κάνω συναντήσεις στο χώρο σας αν είστε κέντρο Αθήνα οι γύρω περιοχές.... εύκολη  και το χώρο μου πού είναι κέντρο... και κάνω συνάντηση  σε ξενοδοχεία...
 

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
623
Κριτικές
5
Like
700
Πόντοι
86
Καλημέρα αγόρι μου μπορώ να σαι εύκολη Νο να σε ξεμπερδέψω λίγο....

Δουλεύω ανεξάρτητη κάνω συναντήσεις στο χώρο σας αν είστε κέντρο Αθήνα οι γύρω περιοχές.... εύκολη  και το χώρο μου πού είναι κέντρο... και κάνω συνάντηση  σε ξενοδοχεία... 
προγραμμα κ τιμουλα μωρο μου??
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017

Συνημμένα

  • FB_IMG_1573657164829.jpg
    FB_IMG_1573657164829.jpg
    16,5 KB · Εμφανίσεις: 128
  • 20191219_074501_20191219083121452.jpg
    20191219_074501_20191219083121452.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 259

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
καλή εβδομάδα αγόρια μου...

Σήμερα είμαι κοντά σας μέχρι τις 22:00 το βράδυ.... μπορείτε να επικοινωνήσετε αμέσως για να κλείσετε ραντεβού μαζί μου!!  Τηλ 698 0252744

Τρίτη... 14:00 έως 22:00

Τετάρτη.. 14:00 έως 22:00


Αυτό εννοείται!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα στην πιο καυλιάρα νηματοθέτρια !  :rose:

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα και από μένα μανάρι μου και σε όλους!!!!!!
 

SO45DOM

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Like
262
Πόντοι
21
μηπως πρεπει να αναθεωρησει λιγο τον τομοκαταλογο??γιατι με 80 βρίσκουμε λουλουδάκια όπως η αμαλία ας πουμε
 

SO45DOM

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Like
262
Πόντοι
21
8α ευρουδακια για μιση ορα incall??πολύ χλωμο
 
OP
OP
MaRiA_

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
μηπως πρεπει να αναθεωρησει λιγο τον τομοκαταλογο??γιατι με 80 βρίσκουμε λουλουδάκια όπως η αμαλία ας πουμε

Και εγώ σκέφτουμαι τώρα τελευταία να αλαξω προς τα πάνω τιμολόγιο... γιατί 100 ευρώ δύο εκτόνωσης με φουλ πρόγραμμα ούτε στο στούντιο δεν έχει!!!!
 

König

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
Συναντήθηκα με την Άννα Μαρία την Παρασκευή στο χώρο της. Η συνεννόηση έγινε μέσω μηνυμάτων εύκολα . Πήγα λοιπόν στον χώρο της Παρασκευή απόγευμα . Ο χώρος πολύ όμορφος και καθαρός . Η Άννα Μαρία είναι γύρω στα 30 με σφιχτό σώμα , ωραίο στήθος και κωλο . Η γυναίκα είναι πολύ ευγενική , επικοινωνιακή την συμπάθησα να πω την αλήθεια . Έκανα πρώτος ένα μπάνιο και μετά έκανε και η κοπέλα . Στα του ο αγώνα η Άννα Μαρία είναι πολύ καλή . Αρχίζει με προκαταρκτικά και έπειτα συνέχισε με ένα ωραίο στοματικό που ασχολείται και με τις μπάλες . Πιο μετά με έγλυψε και από πίσω και ασχολήθηκε με την περιοχή αρκετά . Την γύρισα σε 69 για να την γλύψω και εγώ . Η γυναίκα πεντακάθαρη και δεκτική σε όλα . Στο σεξ αρχίσαμε με την Άννα Μαρία από πάνω να κοπανιέται και εγώ να της δίνω σφαλιάρες στο κωλομαγουλα της :p . Μετά σε ιεροαποστολική στάση όπου της έγλυψα τα δάκτυλά των ποδιών της . Μετά πίπα deepthoat και πάλι ασχολήθηκε από πίσω μου . Έπειτα στα 4 πρώτα από μουνι και μετά από τον κωλο  :). Το τέλος ήρθε στο στόμα της . Στο τέλος κάτσαμε και μιλήσαμε λίγο .
Η γυναίκα είναι αρκετά όμορφη με σφιχτό σώμα στο σεξ είναι δυναμίτης ;)
Θέλω να την ευχαριστήσω για αυτή την ωραία συνάντηση την συμπάθησα αρκετά <3
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Συναντήθηκα με την Άννα Μαρία την Παρασκευή στο χώρο της. Η συνεννόηση έγινε μέσω μηνυμάτων εύκολα . Πήγα λοιπόν στον χώρο της Παρασκευή απόγευμα . Ο χώρος πολύ όμορφος και καθαρός . Η Άννα Μαρία είναι γύρω στα 30 με σφιχτό σώμα , ωραίο στήθος και κωλο . Η γυναίκα είναι πολύ ευγενική , επικοινωνιακή την συμπάθησα να πω την αλήθεια . Έκανα πρώτος ένα μπάνιο και μετά έκανε και η κοπέλα . Στα του ο αγώνα η Άννα Μαρία είναι πολύ καλή . Αρχίζει με προκαταρκτικά και έπειτα συνέχισε με ένα ωραίο στοματικό που ασχολείται και με τις μπάλες . Πιο μετά με έγλυψε και από πίσω και ασχολήθηκε με την περιοχή αρκετά . Την γύρισα σε 69 για να την γλύψω και εγώ . Η γυναίκα πεντακάθαρη και δεκτική σε όλα . Στο σεξ αρχίσαμε με την Άννα Μαρία από πάνω να κοπανιέται και εγώ να της δίνω σφαλιάρες στο κωλομαγουλα της :p . Μετά σε ιεροαποστολική στάση όπου της έγλυψα τα δάκτυλά των ποδιών της . Μετά πίπα deepthoat και πάλι ασχολήθηκε από πίσω μου . Έπειτα στα 4 πρώτα από μουνι και μετά από τον κωλο  :). Το τέλος ήρθε στο στόμα της . Στο τέλος κάτσαμε και μιλήσαμε λίγο .
Η γυναίκα είναι αρκετά όμορφη με σφιχτό σώμα στο σεξ είναι δυναμίτης ;)
Θέλω να την ευχαριστήσω για αυτή την ωραία συνάντηση την συμπάθησα αρκετά <3

Ωραία κριτική φίλε!!! Ακριβώς όπως τα λες είναι το κορίτσι!  ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom