Νέα

Lux Spa Massage Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα riding
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
87
Like
79
Πόντοι
0
Φτάνει ρε μεγάλε. Τι παπά σας έχουν ταΐσει. Στη Θεσσαλονίκη είχαν ταρίφα αυτές και εδώ τις κάνετε τίμια κορασια για σπίτι. Άντε αγαπούλη συγκεντρώσου. Που θέλει η δαναη και η ατζελινα να σε γουστάρουν για να προχωρήσουν. Μπουνταλάδες. Σας περνάνε χαϊβάνια και σας τα παίρνουν και δεν κάνουν και τίποτα. ΞΥΠΝΑΤΕ.
Νομίζω καταλαβαίνεις ότι άλλο Θεσσαλονίκη και άλλο εδώ για ένα και πολύ σημαντικό λόγο που δεν θα αναφέρω. Και τώρα που έγραψες για την Δανάη και την Αντζελίνα θα τρέξουν όλοι και όταν φάνε άκυρο θα έρχονται εδώ και θα μας ζαλίζουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ykoum

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
383
Like
1.638
Πόντοι
201
Νομίζω καταλαβαίνεις ότι άλλο Θεσσαλονίκη και άλλο εδώ για ένα και πολύ σημαντικό λόγο που δεν θα αναφέρω. Και τώρα που έγραψες για την Δανάη και την Αντζελίνα θα τρέξουν όλοι και όταν φάνε άκυρο θα έρχονται εδώ και θα μας ζαλίζουν
Παράδειγμα είναι βρε αγόρι μου δεν αναφέρομαι αποκλειστικά σε αυτές αλλά σε όλο το συνάφι. Άμα βρίσκουν παντού τα κάνουν δε παίζει ρόλο η πόλη. Απλά το να βγαίνει ο άλλος να λέει πρέπει να σε γουστάρει κι όλας τι περιμένεις;
 

#euaggelos28#

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
19
Like
14
Πόντοι
0
Φτάνει ρε μεγάλε. Τι παπά σας έχουν ταΐσει. Στη Θεσσαλονίκη είχαν ταρίφα αυτές και εδώ τις κάνετε τίμια κορασια για σπίτι. Άντε αγαπούλη συγκεντρώσου. Που θέλει η δαναη και η ατζελινα να σε γουστάρουν για να προχωρήσουν. Μπουνταλάδες. Σας περνάνε χαϊβάνια και σας τα παίρνουν και δεν κάνουν και τίποτα. ΞΥΠΝΑΤΕ.
Πέστα ρε φίλε γιατί τα λέω και με λένε μαλακά....Τις καναμε και Κυρίες εδώ και μη μου άπτου....Στην Θεσσαλονίκη τις π@τσες τις καταπιναν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom