Νέα

Lost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε το φιναλε του Lost?

  • Οχι

    Ψήφοι: 4 21,1%
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 31,6%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 3 15,8%
  • Περιμενα κατι αλλο....

    Ψήφοι: 6 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    19
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
Ρε σεις εγώ το έβλεπα φανατικά μέχρι το τέλος β κύκλου.
Στα πρώτα επεισόδια του γ κύκλου το παράτησα, βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια και χωρίς απαντήσεις.
Μία σκηνή ξεχωρίζω : το φιλί που εκβίασε ο Σώγιερ και του δόθηκε  από τη Κέϊτ και ήταν το κάτι άλλο.
Τέσπα, μπορεί κάποιος με πέντε κουβέντες να μου πει τι σκατά συμβαίνει με το κωλόνησο, να μου φύγει η απορία.
Αν πάλι όχι, δεν πειράζει.
Μη μου γράψετε καμία μαλακία, γιατί είμαι γέρος -τόχω ξαναπεί- και δεν κάνει, άσε που τσατίζομαι.

εμ αν εβλεπες και το 3ο κυκλο θα εβλεπες πως την αρπαζε και τη φιλησε και μετα πως τη  :fuck2: σε κατι κλουβια...
τι αντρας!!!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
βελβυ ποιος σ'αρεσει εσενα?  :think:
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
εμ αν εβλεπες και το 3ο κυκλο θα εβλεπες πως την αρπαζε και τη φιλησε και μετα πως τη  :fuck2: σε κατι κλουβια...
τι αντρας!!!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
βελβυ ποιος σ'αρεσει εσενα?  :think:

σορρυ που δεν σου πα περισσοτερα αλλα δεν ειμαι καθολου καλη στο να λεω περιληπτικα το λοστ  :P
 

Επισκέπτης
εμ αν εβλεπες και το 3ο κυκλο θα εβλεπες πως την αρπαζε και τη φιλησε και μετα πως τη  :fuck2: σε κατι κλουβια...
τι αντρας!!!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
βελβυ ποιος σ'αρεσει εσενα?  :think:


αααχ! την σκηνη στο κλουβι την ειχα δει πολλεεεεες φορες! αχ! αλλα το εκβιαστικο φιλι που λεει ο αποκατω, τα εσπαγε!  :grin:

ποιος μ'αρεσει? καλα ο σωγιερ παααρα πολυ αλλα στις πρωτες σεζον! οχι με το ισιωμενο μαλλακι στην πεμπτη και τα περιττα κιλα!!
ο μιστερ εκο ηταν γαμάτος! κτηνος κανονικο!
ο σαγιντ ειχε κατι το πολυ μπρουταλ! κι εννοειται ΟΧΙ με το ψιλοισιωμενο μαλλι!
ο τζακ ενω ασχημος δεν ειναι, ειναι πολυ ξενερωτος!

ρε συ, φανταζεσαι να ημασταν χαβαη και να παρακολουθουσαμε γυρισματα? ηταν χιουυυυτζ φαντασυ! αχ!


Τέσπα, μπορεί κάποιος με πέντε κουβέντες να μου πει τι σκατά συμβαίνει με το κωλόνησο, να μου φύγει η απορία.

πραγματικα, ειναι αδυυυυνατον αυτο που ζητας!

 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
αααχ! την σκηνη στο κλουβι την ειχα δει πολλεεεεες φορες! αχ! αλλα το εκβιαστικο φιλι που λεει ο αποκατω, τα εσπαγε!  :grin:

ποιος μ'αρεσει? καλα ο σωγιερ παααρα πολυ αλλα στις πρωτες σεζον! οχι με το ισιωμενο μαλλακι στην πεμπτη και τα περιττα κιλα!!
ο μιστερ εκο ηταν γαμάτος! κτηνος κανονικο!
ο σαγιντ ειχε κατι το πολυ μπρουταλ! κι εννοειται ΟΧΙ με το ψιλοισιωμενο μαλλι!
ο τζακ ενω ασχημος δεν ειναι, ειναι πολυ ξενερωτος!

ρε συ, φανταζεσαι να ημασταν χαβαη και να παρακολουθουσαμε γυρισματα? ηταν χιουυυυτζ φαντασυ! αχ!


πραγματικα, ειναι αδυυυυνατον αυτο που ζητας!

τι χιουτζ φανταζι??? καυλα θα ταν!!!! :pipa1:  :2funny:
εμενα δεν με χαλαει με τα περιττα κιλακια ουτε το ισιο το μαλλι απλα στη προηγουμενη σεζον φλωρεψε πολυ ως χαρακτηρας γμτ
και ο σαγιντ μαναρακι  :P
ναι ο τζακ θα μπορουσε να ταν ωραιος αλλα φετος αυτη τη χωριστρα στην ακρη τι τη θελει?  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
τι χιουτζ φανταζι??? καυλα θα ταν!!!! :pipa1:  :2funny:
εμενα δεν με χαλαει με τα περιττα κιλακια ουτε το ισιο το μαλλι απλα στη προηγουμενη σεζον φλωρεψε πολυ ως χαρακτηρας γμτ
και ο σαγιντ μαναρακι  :P
ναι ο τζακ θα μπορουσε να ταν ωραιος αλλα φετος αυτη τη χωριστρα στην ακρη τι τη θελει?  :2funny: :2funny:

πω ρε συ το φανταζομαι που και που και πιστευω οτι θα εκλαιγα απο τη χαρα μου! να βλεπω τους λοστις! αααααααααααααααχχχ (οχι δεν ειμαι 12χρονων!)

εεελα μωρε! χτες που δακρυσε κιολας ηταν για αγκαλιτσα!  :smitten:

αχαχαχα ελα ντε! χωριστουλα ρε μλκ! τζιζους δλδ!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
χαλαρα στο τοπ 5 απ τα χειροτερα επεισοδια του λοστ. που πας με kate. 6η σαιζον ειναι ρε πουστη μου απαραδεκτα τετοια επεισοδια. ειχα διαβασει και μια δηλωση ενος παραγωγου η κατι που ελεγε οτι μετα το 6x03 δε θα μιλαμε για τπτ αλλο εκτος απ το λοστ. αρχιδια καπαμα
+1000
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
πω ρε συ το φανταζομαι που και που και πιστευω οτι θα εκλαιγα απο τη χαρα μου! να βλεπω τους λοστις! αααααααααααααααχχχ (οχι δεν ειμαι 12χρονων!)

εεελα μωρε! χτες που δακρυσε κιολας ηταν για αγκαλιτσα!  :smitten:

αχαχαχα ελα ντε! χωριστουλα ρε μλκ! τζιζους δλδ!

ναι ηταν οντως για αγκαλιτσα  :smitten:
αλλα αντε να ξεπερασει σιγα σιγα τη καψουρα και τις κλαψες και να γυρισουμε στα ψευδωνυμα  :rockon: :rockon:
ουτε εγω ειμαι 12 αλλα κι εγω θα πορωνομουν και θα κανα σαν λυσσαρα!  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
χαλαρα στο τοπ 5 απ τα χειροτερα επεισοδια του λοστ. που πας με kate. 6η σαιζον ειναι ρε πουστη μου απαραδεκτα τετοια επεισοδια. ειχα διαβασει και μια δηλωση ενος παραγωγου η κατι που ελεγε οτι μετα το 6x03 δε θα μιλαμε για τπτ αλλο εκτος απ το λοστ. αρχιδια καπαμα


Μάλλον συμφωνώ.
Τα τελευταία 5 δευτερόπλεπτα ήταν το μοναδικό ενδιαφέρον κομάτι του επεισοδίου.
 

Αφθαρτος

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Κουρασε..Το τριτο επεισοδιο ηταν ο ορισμος του <<να χαμε να δειχναμε>>..
Ας ελπισουμε να ανεβει..
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
Κουρασε..Το τριτο επεισοδιο ηταν ο ορισμος του <<να χαμε να δειχναμε>>..
Ας ελπισουμε να ανεβει..

νταξει σε καθε σεζον υπαρχουν 2-3 μαλακιες
ποτε ομως αυτο δεν σημαινει οτι η σειρα αρχιζει να περνει τη κατω βολτα
απλα ξαποσταινει για λιγο και ξανα προς τη δοξα τραβα!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

NikosATH

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
ηταν συμαντικο επεισοδιο ποιο συμαντικο θα ελεγα και απο τα 2 της πρεμιερας.και τα καλυτερα ερχονται... :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
219
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αφού οι κυρίες του forum παρακολουθούν το lost για γκομενιστικούς λόγους, θα εισφέρω και εγώ τις -λίγες- πληροφορίες μου :
Ο Σαγίντ έπαιξε και στην ταινία "O άγγλος ασθενής" ενώ νομίζω πώς ήταν ο σύντροφος της της πολύ γνωστής αμερικανίδας ηθοποιού Μπάρμπαρα Χέρσεϋ.
Για τον Σώγιερ νομίζω πως είναι μέλος του forum, ο Lalak (πρώην Lalakoukakis).
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
ηταν συμαντικο επεισοδιο ποιο συμαντικο θα ελεγα και απο τα 2 της πρεμιερας.και τα καλυτερα ερχονται... :rockon: :rockon: :rockon:
Ξενερουά επεισόδιο όπου μόνο η τελευταία σκηνή άξιζε!
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
Αφού οι κυρίες του forum παρακολουθούν το lost για γκομενιστικούς λόγους, θα εισφέρω και εγώ τις -λίγες- πληροφορίες μου :
Ο Σαγίντ έπαιξε και στην ταινία "O άγγλος ασθενής" ενώ νομίζω πώς ήταν ο σύντροφος της της πολύ γνωστής αμερικανίδας ηθοποιού Μπάρμπαρα Χέρσεϋ.
Για τον Σώγιερ νομίζω πως είναι μέλος του forum, ο Lalak (πρώην Lalakoukakis).

νομιζω σε 2 ποστ αναφερθηκαμε στο ποσο μας αρεσουν οι πρωταγωνιστες
δεν θα παρακολουθουσαμε ανελειπως 6 σεζον αλυτων μυστηριων μονο για τους γκομενους  :uglystupid:
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Εκείνο το κοκκινομάλικο αγγελάκι που δε θυμάμαι πως το λέγαν θα το ξαναδούμε άραγε ...  :smitten:  ?
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
νεαρχε ασε το λοστ και βαλε αλφα να γουσταρεις με τον αρχοντα των δαχτυλιδιων ;)
 
OP
OP
N

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Άντε να δούμε αύριο τι σκατά γίνεται με την Κλαίρ.

Αν και το σημερινό επεισόδειο είναι μούφα για να έχουν ενδιαφέρον τα τελευταί 2 δευτερόπλεπτα, θα τους κάνω μήνυση !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom