Νέα

Lost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε το φιναλε του Lost?

  • Οχι

    Ψήφοι: 4 21,1%
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 31,6%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 3 15,8%
  • Περιμενα κατι αλλο....

    Ψήφοι: 6 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    19

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ραδιοωνικη εκπομπη για το λοστ απο το σεντρα φμ,με συζητηση για τη σειρα και τις πιθανες εξελιξεις πριν την προβολη του πρωτου διπλου επεισοδιου(την περασμενη παρασκευη)....επειδη ειμαι στις καλες μου,παρτε λινκ
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
ραδιοωνικη εκπομπη για το λοστ απο το σεντρα φμ,με συζητηση για τη σειρα και τις πιθανες εξελιξεις πριν την προβολη του πρωτου διπλου επεισοδιου(την περασμενη παρασκευη)....επειδη ειμαι στις καλες μου,παρτε λινκ

δεν θελουμε πιθανες εξελιξεις αμαν πια!
μ ολα τα spoilers που χα ακουσει ξενερωσα με τα πρωτα 2 επεισοδια  :( :( :( :(
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
ρε παιδιά γιατί τόση γκρίνια πια? "ποια επεισόδια κατεβάζουμε, ποιους υπότιτλους βρίσκουμε, πότε τους βρίσκουμε"

αν δεν το κατέχετε το άθλημα αφήστε το δηλαδή:
μερικοί βασικοί κανόνες: κατεβάζουμε αυτό που είναι ΠΙΟ ΓΝΩΣΤΟΥ γκρουπ. π.χ. LOL, NoTV, FQM, 2HD
μετά κοιτάμε στα σάιτ με υπότιτλους και βρίσκουμε αυτό που θέλουμε για την έκδοση μας. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση ειδικά για το ΛΟΣΤ να μη βρείς υπότιτλους για όλες τις εκδόσεις. Εγώ 7 το πρςι κατέβασα τα επεισόδια κ γύρω στις 2 το μεσημέρι είχα πάρει και υπότιτλους ελληνικούς από το xsubs.tv και το subs.gr...
Μην το κάνουμε πια να φαίνεται δύσκολο. Αντί να συζητάμε αυτά που είδαμε ακόμα λέμε για το πώς θα κατεβάζουμε
 

Επισκέπτης
ρε παιδιά γιατί τόση γκρίνια πια? "ποια επεισόδια κατεβάζουμε, ποιους υπότιτλους βρίσκουμε, πότε τους βρίσκουμε"

αν δεν το κατέχετε το άθλημα αφήστε το δηλαδή:
μερικοί βασικοί κανόνες: κατεβάζουμε αυτό που είναι ΠΙΟ ΓΝΩΣΤΟΥ γκρουπ. π.χ. LOL, NoTV, FQM, 2HD
μετά κοιτάμε στα σάιτ με υπότιτλους και βρίσκουμε αυτό που θέλουμε για την έκδοση μας. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση ειδικά για το ΛΟΣΤ να μη βρείς υπότιτλους για όλες τις εκδόσεις. Εγώ 7 το πρςι κατέβασα τα επεισόδια κ γύρω στις 2 το μεσημέρι είχα πάρει και υπότιτλους ελληνικούς από το xsubs.tv και το subs.gr...
Μην το κάνουμε πια να φαίνεται δύσκολο. Αντί να συζητάμε αυτά που είδαμε ακόμα λέμε για το πώς θα κατεβάζουμε

πεεες τα! γκρινια γκριιιινια ολοι!

πώς σου φανηκαν εσενα?
θελω να τα ξαναδω αλλη μια για να εχω μια πιο ολοκληρωμενη αποψη..



                  [size=16pt]SPOILER [/size]





ειδαμε το ναοοοοο επιτελους! επιτεεελους! εκει που ειχε γιατρευτει κι ο μπεν!ο τζον λενον χαχα γαμω τις φατσες!
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδιά γιατί τόση γκρίνια πια? "ποια επεισόδια κατεβάζουμε, ποιους υπότιτλους βρίσκουμε, πότε τους βρίσκουμε"

αν δεν το κατέχετε το άθλημα αφήστε το δηλαδή:
μερικοί βασικοί κανόνες: κατεβάζουμε αυτό που είναι ΠΙΟ ΓΝΩΣΤΟΥ γκρουπ. π.χ. LOL, NoTV, FQM, 2HD
μετά κοιτάμε στα σάιτ με υπότιτλους και βρίσκουμε αυτό που θέλουμε για την έκδοση μας. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση ειδικά για το ΛΟΣΤ να μη βρείς υπότιτλους για όλες τις εκδόσεις. Εγώ 7 το πρςι κατέβασα τα επεισόδια κ γύρω στις 2 το μεσημέρι είχα πάρει και υπότιτλους ελληνικούς από το xsubs.tv και το subs.gr...
Μην το κάνουμε πια να φαίνεται δύσκολο. Αντί να συζητάμε αυτά που είδαμε ακόμα λέμε για το πώς θα κατεβάζουμε

bottomline
το ειδατε τελικα
σχολιαζουμε ελευθερα?  :P :P
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
περιμενα κατι περισσοτερο μετα απο τοσο μεγαλη αναμονη αλλα νταξει δεν ηταν και ασχημο. αυτο που με χαλασε ειναι οτι δε δωσαν πολλες απαντησεις οπως υποσχοντουσαν και στα τραιλερ time for answers κλπ. αλλα επιβεβαιωσαν καποια πραγματα που ηδη υποψιαζομασταν πχ. καπνος = μουφα λοκ = μαυροντυμενος τυπος 6ης σεζον. παντως δεν καταλαβα γιατι ο τζεικομπ καιγεται τοσο πολυ να σωσουν τον σαγιντ. μηπως κανει κανα κουμαντο και μπει στο σωμα του δε ξερω.
 

Επισκέπτης
περιμενα κατι περισσοτερο μετα απο τοσο μεγαλη αναμονη αλλα νταξει δεν ηταν και ασχημο. αυτο που με χαλασε ειναι οτι δε δωσαν πολλες απαντησεις οπως υποσχοντουσαν και στα τραιλερ time for answers κλπ. αλλα επιβεβαιωσαν καποια πραγματα που ηδη υποψιαζομασταν πχ. καπνος = μουφα λοκ = μαυροντυμενος τυπος 6ης σεζον. παντως δεν καταλαβα γιατι ο τζεικομπ καιγεται τοσο πολυ να σωσουν τον σαγιντ. μηπως κανει κανα κουμαντο και μπει στο σωμα του δε ξερω.

νταξ, εχουμε καιρο για απαντησεις!
ισως να πρεπει να σωθει ο σαγιντ επειδη ειναι αυτος που σκοτωσε τον μπεν ο οποιος ειχε αναστηθει παλι απο την ιδια πηγη.. και μαλλον θα αλλαξει κι ο σαγιντ προς το χειροτερο μετα το μπανιο, οπως ακριβως κι ο μπεν.
το σωμα του κριστιαν χαθηκε. ισως να μπει σε εκεινο ο τζεικομπ? γτ δεν τον ειδα και πολυ ταραγμενο που ειναι νεκρος..
παραλληλα συμπαντα? ή απλα ενα διαφορετικο 'παρελθον' εφοσον γινουν καποια πραγματα στο νησι? γτ τελικα η βομβα δουλεψε..
και γτ το νησι στο εναλλακτικο 2004 ειναι βυθισμενο ενω στο 2007 που βλεπουμε τωρα υπαρχει? ουφ καηκα..
 

Επισκέπτης
ο αλμπερτ πρεπει να ηταν σκλαβος στο μπλακ ροκ γι αυτο του λεει ο MIB οτι δεν εχει αλυσιδες τωρα..
ο καπνος δρα με δικη του βουληση και συμφερον και μπορεις να τον απωθησεις με την σκονη.
αλλα κι αυτος λεει θελει να επιστρεψει. στο ναο μαλλον που τωρα που πεθανε ο τζεικομπ εχει το ελευθερο (?) και γι αυτο ετοιμαζονται οι ιθαγενεις εκει..


*θυμαται κανεις ποια ειναι η ονομασια του συγκεκριμενου σταυρου που ειχε στη θηκη της κιθαρας ο χιουγκο? βαριεμαι να ψαχνω τωρα..
 

Επισκέπτης
*θυμαται κανεις ποια ειναι η ονομασια του συγκεκριμενου σταυρου που ειχε στη θηκη της κιθαρας ο χιουγκο? βαριεμαι να ψαχνω τωρα..

Ankh, σύμβολο της ζωής....πριν κ μετά το θάνατο...μιας κ βρισκόταν στα σκήπτρα διάφορων θεών...
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
εγώ πιστεύω ότι πάνε να μας την κάνουνε με ελαφρά με παράλληλα σύμπαντα, γιατί το άνοιξαν τόσο και τώρα δεν είναι και τόσο καλοί συγγραφείς να το μπαλώσουν.
και καλά οι 2 όψεις του καθενός,ο εαυτός τους στην πραγματική ζωή κι ο εαυτός τους στο νησί ή κάτι τέτοιο πάνω-κάτω.
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16
νταξ, εχουμε καιρο για απαντησεις!
ισως να πρεπει να σωθει ο σαγιντ επειδη ειναι αυτος που σκοτωσε τον μπεν ο οποιος ειχε αναστηθει παλι απο την ιδια πηγη.. και μαλλον θα αλλαξει κι ο σαγιντ προς το χειροτερο μετα το μπανιο, οπως ακριβως κι ο μπεν.
το σωμα του κριστιαν χαθηκε. ισως να μπει σε εκεινο ο τζεικομπ? γτ δεν τον ειδα και πολυ ταραγμενο που ειναι νεκρος..
παραλληλα συμπαντα? ή απλα ενα διαφορετικο 'παρελθον' εφοσον γινουν καποια πραγματα στο νησι? γτ τελικα η βομβα δουλεψε..
και γτ το νησι στο εναλλακτικο 2004 ειναι βυθισμενο ενω στο 2007 που βλεπουμε τωρα υπαρχει? ουφ καηκα..

τι λες μωρε?  :cheesy:
γιατι να πρεπει να σωθει ο Σαιντ επειδη σκοτωσε τον Μπεν? δεν βγαζει νοημα αυτο?
ο Τζεικοπμ ηθελε το σωμα το Σαιντ για να μπει μεσα του οπως και ο αλλος ο τυπας μπηκε στο σωμα του Λοκ! δεν γυρνανε ολοι προς το χειροτερο οσοι σωζονται στο ναο.
και ισως ειναι βυθισμενο στο 2004 που ειδαμε γιατι δουλεψε η ατομικη βομβα? αν και δν νομιζω να βυθιζεται ετσι ενα νησι  :P
θα δωθουν απαντησεις στη πορεια...
 
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.022
Like
0
Πόντοι
16

αν και ισως οι 2 διαστασεις μπλεκονται
γι αυτο και ο Τζακ ειχε μια γρατζουνια στο λαιμο
επομενως ισως οντως βουτηξε ο Τζεικομπ απ την αλλη διασταση τον Κριστιαν για να μπει μεσα του αλλα αυτο ηδη το εκανε οσο καιρο βλεπουμε λοστ
αχ μακαρι να ναι ετσι και να μη μπηκε στον Σαιντ, ας μεινει ο Σαιντ ως Σαιντ, ηδη εχω σπαστει πολυ που ο Λοκ δν ειναι Λοκ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom